Θέλω παραπανω προσοχή - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 20 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 295
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ναι, αλλά τη σχέση που να την βρω?

    Δίνω ευκαιρίες σε αυτούς που φασωνομαι. Βγαίνω κάποιες φορές μέχρι να αρχίσουν να μου αρέσουν, αλλά δεν...
    Μου ζητάνε επιμονα και σεξ και νιώθω ότι με θέλουν μόνο για αυτό και ξενερωνω.

    Για τον ειδικό το είπα και πριν, το έχω κανονίσει ήδη να δω αν θα με βοηθήσει.

    Κατάλαβα πως το εννοείς το κενή. Αλλά αν δεν έχεις εισπράξει αγάπη, πως να έχεις συναισθήματα?
    τι εννοεις που να την βρεις? βγαινεις ραντεβου? με οσους εχεις βγει δν εχει υπαρξει ουτε ενθουσιασμος?

    Ε αμα δεν σου αρεσουν απλως μην προχωρας...λογικο να ξενερωνεις αμα σου ζητανε επιμονα σεξ.....αυτο βγαινει φυσικα......

    εχω την εντυπωση οτι εισαι εσωστρεφεις και λιγο σνομπ και χαμηλή αυτοπεποιθηση..αυτο διακρινω...ισως ο ειδικος σε βοηθησει τουλαχιστον με την αυτοπεποιθηση και και να γινεις πιο εξωστρεφεις.

  2. #32
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δηλαδή όσο δεν θέλω να κάνω σεξ, δεν θα θέλουν σχέση μαζί μου?
    Απλά σου εξήγησε πως λειτουργούν κάποιοι άνθρωποι.. Δεν ισχύει για όλους. Σεξ θα κάνεις όταν θα είσαι έτοιμη και όχι για να κάνεις σχέση..

    Γιατί δεν βλέπεις αυτό που σου εξηγούμε όλοι? Ότι πρέπει να φτιάξεις την εικόνα που έχεις για τον εαυτό σου?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Με έναν υπήρξε κάποιος ενθουσιασμός αλλά μου ξεκαθάρισε από πριν βγούμε ότι θέλει κάτι χαλαρό οπότε δεν προχώρησε...

    Πάντως από κοντά όσοι με έχουν δει λένε ότι είμαι ελκυστική και τους ανάβω. Δεν νομίζω να φαίνομαι δλδ ψυχρή, ούτε ξενερωτη

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Με έναν υπήρξε κάποιος ενθουσιασμός αλλά μου ξεκαθάρισε από πριν βγούμε ότι θέλει κάτι χαλαρό οπότε δεν προχώρησε...

    Πάντως από κοντά όσοι με έχουν δει λένε ότι είμαι ελκυστική και τους ανάβω. Δεν νομίζω να φαίνομαι δλδ ψυχρή, ούτε ξενερωτη
    Κοιτα συνηθως πριν γινει σχεση παντα εχει υπαρξει σεξ...η σχεση γινεται συνηθως μετα απο αρκετα ραντεβου και χρονο που θα περασεις.
    Μου εχει τυχει και εμενα να πω σε κοπελα θελώ κατι χαλαρο μετα το σεξ και τελικα μετα απο καιρο μ βγηκε σε σχεση. Αυτα δεν ξερεις πως θα ερθουν...
    Ωστοσο για να το ειπε ο συγκεκριμενος ισως να εχει χωρισει προσφατα η κατι αλλο και να μην θελει.

    Ναι δεν αμφιβαλω οτι εισαι ελκυστικη απλα ισως καανεις κατι αλλο και τους ξενερωνεις...αλλα εφοσον δεν σου αρεσε καποιος αλλος γιατι βγηκες μαζι τους?
    Σκοπος ειναι να μην πιεζεσαι αλλιως δεν θα περασεις καλα και θα βγει και στην εξοδο αυτο.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    θα σου πω ένα παράδειγμα. Κανόνισες σήμερα ραντεβού με έναν άγνωστο που πιθανώς θα πέσει και φάσωμα, δεν αποκλείεται. Βλέπεις λοιπόν ότι έχετε τα ίδια μυαλά που δίνεται και οι δύο το οκ σε περίοδο σοβαρης έξαρσης του ιού? Ανώριμοι και οι δύο, ανεύθυνοι και οι δύο, λιγουρια και οι δύο, αυτοκαταστροφικοι και οι δύο.
    Τι εντύπωση θα σου έκανε αν σου έλεγε ότι γούσταρει που μιλάτε, του αρέσεις, θέλει πολύ να σε δει από κοντά αλλά σου προτείνει να το κάνετε σε λίγο καιρό που θα ξεδιαλυνουν τα πράγματα με την επιδημία?

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Βασικά ο λόγος που μου είπε να μην βρεθούμε αυτές τις μέρες το παιδί που λέω είναι γιατί λέει πως είναι άρρωστος και φοβάται. Δεν ξέρω αν λέει αλήθεια, αλλά εγώ το πήρα στραβά. Έστω, είναι άρρωστος, δεν θέλει να στείλει έστω ένα τι κάνεις? Ούτε εγώ είμαι των μηνυμάτων και το ξεκαθαρίζω σε όλους ότι δεν πιέζω με μηνύματα και δεν θέλω το ίδιο.

    Ε εντάξει, αν γινόταν έτσι θα έκανα αναγκαστικά υπομονή.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Το συζητησα με ένα αγόρι από το συγγενικό μου περιβάλλον και είπε ότι το λάθος μου είναι πως δείχνω ότι δεν θέλω κάτι σοβαρό και έτσι ο άλλος δεν θα ασχοληθεί μαζί μου και θα μου στέλνει μόνο όποτε θέλει φάση.
    Και πώς θα σκέφτονται ότι το ίδιο κάνω και με άλλους και ίσως αυτό τους ξενερώνει γιατί νιώθουν ότι δεν είναι μοναδικοί

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Το συζητησα με ένα αγόρι από το συγγενικό μου περιβάλλον και είπε ότι το λάθος μου είναι πως δείχνω ότι δεν θέλω κάτι σοβαρό και έτσι ο άλλος δεν θα ασχοληθεί μαζί μου και θα μου στέλνει μόνο όποτε θέλει φάση.
    Και πώς θα σκέφτονται ότι το ίδιο κάνω και με άλλους και ίσως αυτό τους ξενερώνει γιατί νιώθουν ότι δεν είναι μοναδικοί
    πως το δειχνεις αυτο τι κανεις?

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Επειδή δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα, λέω ότι κι εγώ δεν θέλω κάτι σοβαρό (γιατί οι περισσότεροι αυτό λένε πρώτοι) και έτσι το αφήνουμε χαλαρά.

    Αν μου άρεσε κάποιος, εννοείται δεν θα το έλεγα αυτό

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Επειδή δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα, λέω ότι κι εγώ δεν θέλω κάτι σοβαρό (γιατί οι περισσότεροι αυτό λένε πρώτοι) και έτσι το αφήνουμε χαλαρά.

    Αν μου άρεσε κάποιος, εννοείται δεν θα το έλεγα αυτό
    εγω δεν μπορω να καταλαβω αφου δεν σου αρεσουν γιατι βγαινεις μαζι τους?
    Εχεις καποια ασχολια που συναναστρεφεσαι με αντρες?
    Απο τιντερ και μπαντου παντως τετοια φαση παιζει δυσκολα να βρεις κατι σοβαρο.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    εγω δεν μπορω να καταλαβω αφου δεν σου αρεσουν γιατι βγαινεις μαζι τους?
    Εχεις καποια ασχολια που συναναστρεφεσαι με αντρες?
    Απο τιντερ και μπαντου παντως τετοια φαση παιζει δυσκολα να βρεις κατι σοβαρο.
    Βγαίνω για να επιβεβαιώσω ότι μετράω σαν γυναίκα.
    Επίσης για να αυξάνεται ο αριθμος.
    Το έχω καταλάβει πολύ καλά ότι είναι δύσκολο.
    Αλλά από τη στιγμή που δεν υπάρχει κάποιος που να μου αρέσει τι να κάνω?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Βγαίνω για να επιβεβαιώσω ότι μετράω σαν γυναίκα.
    Επίσης για να αυξάνεται ο αριθμος.
    Το έχω καταλάβει πολύ καλά ότι είναι δύσκολο.
    Αλλά από τη στιγμή που δεν υπάρχει κάποιος που να μου αρέσει τι να κάνω?
    οκ στο πανε 1,2,3,4 οτι μετρας ακομα να το επιβεβαιωσεις? ο ευτυχισμενος ανθρωπος ειναι αυτος που τα εχει καλα και δεν ψαχνει για επιβεβαιωση.

    Απο φιλους, συγγενεις, καποιο χομπυ δν εχεις δει κανεναν που να σ αρεσει ( να εχουν καποιο γνωστο)?

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Φίλους δεν έχω

    Από χόμπι είχα κατά καιρούς κάποια φλερτ από γυμναστηριο αλλά αποδείχθηκαν ότι ήθελαν μόνο πήδημα

    Συνήθως όταν μου αρέσει κάποιος έχει ήδη σχεση

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Φίλους δεν έχω

    Από χόμπι είχα κατά καιρούς κάποια φλερτ από γυμναστηριο αλλά αποδείχθηκαν ότι ήθελαν μόνο πήδημα

    Συνήθως όταν μου αρέσει κάποιος έχει ήδη σχεση
    Λεμονοπιτα μου φαινεται περιεργο να λες οτι ολοι ηθελαν μονο πηδημα...δλδ θες να μ πεις οτι δν εχεις γνωρισει κανεναν που να ηθελε να σε γνωρισει πραγματικα?

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Υπήρχε ένας αλλά δεν μου άρεσε καθόλου.
    Βγαίναμε για ένα διάστημα, φασωμομασταν αλλά δεν με εμπνέει να προχωρήσω

Page 3 of 20 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. τρίο ή και λίγο παραπάνω !
    By alexmtatsag in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 17-09-2019, 18:19
  2. Replies: 10
    Last Post: 01-03-2016, 05:09
  3. φιλος η κατι παραπανω
    By Macgyver in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 28-11-2015, 21:22
  4. θελω να εχω παντα την προσοχη του?ελλειψη αυτοπεποιθησης?..
    By depi< in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 21-01-2014, 02:01
  5. Πολλά παραπάνω κιλά
    By redballoon in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 11
    Last Post: 29-08-2011, 05:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •