Θέλω παραπανω προσοχή - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 20 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 295
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Μονίμως προσπαθείς να προκαταβάλεις καταστάσεις, κάνεις δεύτερες σκέψεις, το "παίζεις" είτε σοβαρή είτε για το πέος και μετά αναρωτιέσαι γιατί έχεις θέματα επικοινωνίας με τους ανθρώπους. Η αυθόρμητη εσύ που είσαι; Σκέφτεσαι λάθος και όλα σου πάνε λάθος και αναρωτιέσαι το γιατί;

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Υπήρχε ένας αλλά δεν μου άρεσε καθόλου.
    Βγαίναμε για ένα διάστημα, φασωμομασταν αλλά δεν με εμπνέει να προχωρήσω
    γιατι δεν πας να γραφτεις σε κανενα χομπυ να γνωρισεις ατομα? ετσι ισως γνωρισεις καποιον καλυτερα

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    γιατι δεν πας να γραφτεις σε κανενα χομπυ να γνωρισεις ατομα? ετσι ισως γνωρισεις καποιον καλυτερα

    Έχω γραφτεί γυμναστήριο.
    Είχα γνωρίσει άτομα από ένα άλλο γυμναστήριο που πήγαινα αλλά ήθελαν μόνο να με πηδήξουν

    Αυθόρμητα δεν μπορώ να φερθώ, γιατί δοκιμάζω διάφορους τρόπους να δω με ποιον θα πετύχω να είμαι πιο επιθυμητή

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Έχω γραφτεί γυμναστήριο.
    Είχα γνωρίσει άτομα από ένα άλλο γυμναστήριο που πήγαινα αλλά ήθελαν μόνο να με πηδήξουν

    Αυθόρμητα δεν μπορώ να φερθώ, γιατί δοκιμάζω διάφορους τρόπους να δω με ποιον θα πετύχω να είμαι πιο επιθυμητή
    OK και το γυμναστηριο καλο ειναι...αλλα υπαρχουν αλλα χομπυ που γνωριζεις ευκολοτερα κοσμο..απο τα ντετινινγκ σαιτ δεν θα βρεις αυτο π ψαχνεις....

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Δεν έχω χρόνο και για άλλο χόμπι

    Ξέρω πάντως άτομα που έχουν βρει σχέση από τέτοια εφαρμογή.
    Ίσως να σταθώ τυχερή κάποια στιγμή κι εγώ

  6. #51
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δεν έχω χρόνο και για άλλο χόμπι

    Ξέρω πάντως άτομα που έχουν βρει σχέση από τέτοια εφαρμογή.
    Ίσως να σταθώ τυχερή κάποια στιγμή κι εγώ
    Το θέμα είναι ότι απογοητευεσαι ενώ στην ουσία περνάς στους άντρες αυτό ακριβώς που δεν θες.
    Βρες μου λογική σε αυτό που είπες. Σου αρέσει να ξέρεις ότι ανάβεις τον άλλον αλλά σε ενοχλεί που θέλει σεξ.. Προκαλείς αλλά σε ενοχλεί η "συνέπεια".

    Θες αποδοχή και την ζητάς με λάθος τρόπο.. Ή θα κάνεις κάτι για αυτό ή σταμάτα να παραπονιέσαι

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δεν έχω χρόνο και για άλλο χόμπι

    Ξέρω πάντως άτομα που έχουν βρει σχέση από τέτοια εφαρμογή.
    Ίσως να σταθώ τυχερή κάποια στιγμή κι εγώ
    Δεν ειπα οτι δεν εχει βρει κανενας απλα οι περισσοτεροι για σεξ ψαχνονται σε αυτα...
    Τουλαχιστον προσπαθησε να εισαι πιο επιλεκτικη και μην βγαινεις με οτι σαβουρα σου λεει να πας....

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Το θέμα είναι ότι απογοητευεσαι ενώ στην ουσία περνάς στους άντρες αυτό ακριβώς που δεν θες.
    Βρες μου λογική σε αυτό που είπες. Σου αρέσει να ξέρεις ότι ανάβεις τον άλλον αλλά σε ενοχλεί που θέλει σεξ.. Προκαλείς αλλά σε ενοχλεί η "συνέπεια".

    Θες αποδοχή και την ζητάς με λάθος τρόπο.. Ή θα κάνεις κάτι για αυτό ή σταμάτα να παραπονιέσαι

    Δηλαδή δεν μπορώ και να ανάβω τον άλλον και να θέλει κάτι παραπανω εκτός από σεξ?

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    Δεν ειπα οτι δεν εχει βρει κανενας απλα οι περισσοτεροι για σεξ ψαχνονται σε αυτα...
    Τουλαχιστον προσπαθησε να εισαι πιο επιλεκτικη και μην βγαινεις με οτι σαβουρα σου λεει να πας....
    Είμαι πολύ επιλεκτική.
    Όταν ζητάνε φωτό τους μπλοκάρω.

    Αλλά είναι κι αυτοί που το παίζουν σοβαροί και αποδεικνύεται ότι θέλουν να πηδήξουν απλώς κρατάνε τα προσχηματα

  10. #55
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δηλαδή δεν μπορώ και να ανάβω τον άλλον και να θέλει κάτι παραπανω εκτός από σεξ?
    Όταν προκαλείς τον άλλον σημαίνει θέλεις ΚΑΙ σεξ.. Κάποιοι θα σκεφτούν ότι θέλεις μόνο σεξ, άλλοι θα σκεφτούν ότι θέλεις κι αυτο. Οι άνθρωποι δεν είναι παιχνιδια για να παίζουμε μαζί τους για να νιώσουμε εμείς ωραία. Το θέμα εδώ όμως είναι ότι έχεις ανάγκη την αποδοχή και προσπαθείς να την κερδίσεις με λάθος τρόπο.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Εγώ με τους συγκεκριμένους δεν ήθελα σεξ, αλλά μου άρεσε που τους έκανα να με θέλουν.
    Αλλά δεν νομίζω ότι έδινα την εικόνα της εύκολης που θέλει μόνο αυτό.
    Αν κάποιος από αυτούς συμπεριφερόταν καλά ίσως και να με κέρδιζε στην πορεία και να άρχιζε να μου αρέσει κιόλας

  12. #57
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Εγώ με τους συγκεκριμένους δεν ήθελα σεξ, αλλά μου άρεσε που τους έκανα να με θέλουν.
    Αλλά δεν νομίζω ότι έδινα την εικόνα της εύκολης που θέλει μόνο αυτό.
    Αν κάποιος από αυτούς συμπεριφερόταν καλά ίσως και να με κέρδιζε στην πορεία και να άρχιζε να μου αρέσει κιόλας
    Άρα ανάβεις τον άλλον και τον αφήνεις εκει.. Τόσο απλά.. Φτάνει να νιώσεις καλά εσύ.

    Χρειάζεσαι πάρα πολύ δουλειά με τον ψυχολόγο. Στο είπα τόσες φορές. Αν θες να ξεκολλήσεις και να βοηθήσεις τον εαυτό σου τότε άκουσε με.

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Έχω κανονίσει να πάω από βδομάδα

  14. #59
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Έχω κανονίσει να πάω από βδομάδα
    Ελπίζω να κατάλαβες ότι σου έχω πει πιο πανω για να δουλέψεις αυτό με τον ψυχολόγο. Όταν θα αγαπήσεις τον εαυτό σου θα σε αγαπήσουν και οι άλλοι..

    Εμένα προσωπικά θα με ένοιαζε περισσότερο να κάνω φίλους και όχι σχέση.. Οι άνθρωποι του στενού σου περιβάλλον ευθύνονται για τον τρόπο που σκέφτεσαι (σύμφωνα με αυτά που είπες τις προάλλες) και θα ήταν καλό να γνωρίσεις τον κόσμο μέσα από τα δικά τους ματιά.. Και πίστεψε με είναι πολύ καλύτερος από αυτον που σου "ταιζαν" οι δικοί σου.

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Εγώ σχέση θέλω πιο πολύ
    Να νιώσω οτι κάποιος ενδιαφέρεται για εμένα και να κάνουμε πράγματα μαζί.
    Γιατί δεν μπορώ να βλέπω άλλες κοπέλες που δεν είναι και τόσο όμορφες, ούτε τόσο καλές να περνάνε ωραία και εγώ που έχω προσπαθήσει τόσο και έχω περάσει τόσες απογοητεύσεις να μην έχω αυτό που θελω

Page 4 of 20 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Similar Threads

  1. τρίο ή και λίγο παραπάνω !
    By alexmtatsag in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 17-09-2019, 17:19
  2. Replies: 10
    Last Post: 01-03-2016, 04:09
  3. φιλος η κατι παραπανω
    By Macgyver in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 28-11-2015, 20:22
  4. θελω να εχω παντα την προσοχη του?ελλειψη αυτοπεποιθησης?..
    By depi< in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 21-01-2014, 01:01
  5. Πολλά παραπάνω κιλά
    By redballoon in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 11
    Last Post: 29-08-2011, 04:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •