Θα τρελαθώ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    13

    Θα τρελαθώ

    Καλημέρα ή μάλλον καλησπέρα
    Θα ήθελα αν γίνεται να με βοηθήσετε!!
    Κάνω κάτι εδώ και 5 μήνες με μια κοπελιά εκεί που είναι όλα ωραία και καλά μου λέει ότι έχει κάνει στο παρελθόν με κορίτσι και εγώ το πείρα Κάπος αιδιαστηκα και τις το είπα (κακός)αλλά τις εξυγισα ότι δεν τα ενωουσα απλά συγνώμη και μου είπε δεν πειράζει..
    Παρασκευή όλα αυτά ..
    Μέχρι και εχθές έλεγε όλα τελειώσανε όλα μετάξι μας και ότι με αγαπάει και ότι με βλέπει ερωτικά και ότι δεν έχει ξενερώσει με εμένα απλά ΤΈΡΜΑ
    ΣΉΜΕΡΑ πήγα την βρήκα κατέβηκε και τις λέω πες μου το στα μούτρα ότι θες να μου πεις να τελειώνουμε... Δεν μπορούσε να το πει και με είχε αγγαλια όλη την ώρα ...
    Όταν τελικά βρήκε το θάρρος να το πει μου το είπε ότι από εδώ και πέρα ΤΈΡΜΑ ..
    Λέω εντάξει πάω να φύγω τις δίνω ένα φιλί στο στόμα και μου λέει που πας και αρχίσαμε να φιλιομαστε να μου λέει ότι τις έχω ληψει τόσες μέρες και να προσέχω ..
    Με τα πολλά ήμασταν αγγαλια κάμποση ώρα και φιλιομασταν ....
    Έφυγα χωρίς να πούμε τπτ χωρις τπτ μόνο μου είπε να τις δώσω λίγο χρόνο και ότι θα το ξανασκεφτεί
    Και ρωτάω εγώ εσάς πως γίνεται να λες σε εναν ανθρώπο όλα αυτά ότι τον θες ότι τον αγαπάς ότι δεν έχει χαθεί η σπίθα ότι είσαι ερωτευμένη ρε πουστι μου
    Και να του λες ΤΈΡΜΑ
    Εμένα τώρα η κίνηση μου ποια είναι??

  2. #2
    george1520
    Guest
    Μας λες το τέλος μόνο. .

    Πως ήταν η σχέση σας γενικά? Γιατί χωρισατε? Ηλικία?

    *Έστειλες μηνυμα για να πάρεις το οκ να πας να την βρεις? :)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    δεν εχω καταλαβει τπτ.
    εσυ εισαι αγορι η κοριτσι;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Αρχικα να βρεις την απαντηση εδω "τι εχει στο μυαλό της" είναι σχεδόν αδυνατο. Κανενας μας δεν ξερει τι εχει μεσα στο μυαλό της, παρα μόνο εκείνη. Υποθεσεις μπορουμε να κάνουμε αλλα δεν ξέρω κατα πόσο μπορεί να σε βοηθήσει, αλλα ας δοκιμασουμε.

    Συνηθως τετοιες συμπεριφορές υπάρχουν όταν καποι@ δεν εχει αποφασισει τι θελει, απο προσωπικες εμπειρίες μπορεί να είχα δυο επιλογές και τις ηθελα και τις δυο αλλα δεν ηξερα πως να το πω ή δεν ηθελα να αποχωριστω κανεναν.

    Αλλα και παλι εδω γραφω για μενα που μπορει να μην ισχυει καν για εκεινη. Βαλε το εαυτο σου στην θεση της, εσυ γιατί θα συμπεριφερόσουν ετσι ?και ίσως βρεις την απαντηση, πριν "τρελαθείς" :)

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    13
    Ναι τις είχα πει ότι θα περάσω αν και δεν το πίστεψε

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    13
    Στην αρχή δεν με ήθελε έλεγε ωραίο παιδί αλλά μέχρι εκεί...
    Μετά τον πολιορκούσα μέχρι που βγήκαμε μια μέρα για cinema και κατάλαβε ότι έχει νιώθει πράγματα για εμένα...
    Απλά πως λέει τέλος και μετά με φιλά με τόσο πάθος πως λέει τέλος και όταν μιλάμε το βράδυ τις λέω αν να ήθελε να ήμασταν αγγαλια τώρα και μου απαντά ΝΑΙ πως λέει τέλος και μετά όλα αυτά .....
    Μια βοήθεια παρακαλώ πολύ

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    13
    Δεν ξέρω καν γιατί το ληξαμε δεν δέχεται να μου πει ....
    Το μόνο που λέει είναι ότι με αγαπάει και ότι δεν έχει ξενερώσει μαζί μου .. υπάρχει ακόμα σπίθα από μεριά τής....ΑΛΛΑ ΤΈΛΟΣ

    ΚΑΙ ΣΉΜΕΡΑ ΦΙΛΆΚΙΑ ΑΓΓΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΆΝΩ ΜΕ ΠΆΘΟΣ
    Μου είπε να τις δώσω λίγο χρόνο
    Και ότι θα το ξανασκεφτει
    Απλά εγώ τι κάνω πως το διαχειρίζομαι όλο αυτό???
    Κάθε βράδυ μηλουσαμε μέχρι τα ξημερώματα
    Να την πάρω σήμερα αν όχι ποσσες μέρες τι να κάνω???
    Θα τρελαθώ ηλικρινα

  8. #8
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Giotad View Post
    Στην αρχή δεν με ήθελε έλεγε ωραίο παιδί αλλά μέχρι εκεί...
    Μετά τον πολιορκούσα μέχρι που βγήκαμε μια μέρα για cinema και κατάλαβε ότι έχει νιώθει πράγματα για εμένα...
    Απλά πως λέει τέλος και μετά με φιλά με τόσο πάθος πως λέει τέλος και όταν μιλάμε το βράδυ τις λέω αν να ήθελε να ήμασταν αγγαλια τώρα και μου απαντά ΝΑΙ πως λέει τέλος και μετά όλα αυτά .....
    Μια βοήθεια παρακαλώ πολύ
    Για να πάρεις βοήθεια θα πρέπει να καταλάβουμε τι γίνεται.. Στο πρώτο σου ποστ λες για μια κοπέλα που έκανε κάτι με μια άλλη κοπελα αλλά δεν μας λες τι είσαι εσύ.. Το nickname γράφει "giota". Στο τελευταίο ποστ γράφεις ότι έλεγε πως είσαι ωραίο παιδί (άρα είσαι άντρας???) και μετά λες ότι Τον πολιορκουσες (τελικά είναι άντρας?).

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    13
    Έχετε δίκιο λάθος ΜΟΥ
    Είμαι άνδρας ....
    Απλά τ9 συγνώμη για το λάθος μου
    Γυναίκα είναι !!

  10. #10
    george1520
    Guest
    Ωραία.. Είσαι άντρας και είναι γυναίκα..
    Πόσο καιρό είστε μαζι? Γιατί σου ζήτησε να χωρίσετε? Τι έγινε? Η σχέση σας πως ήταν?

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    13
    Δεν ξέρω ηλικρινα δεν ξέρω γιατί να μου το ζητήσει αυτό ένταξει πίεζα λίγο αλλά σε λογικά πλαίσια Πάντα είμαστε 4 μήνες μαζί απλά δεν ξέρω καν αν είναι σχέση όλο αυτό βγαίναμε μας έβλεπαν απλά δεν είχαμε ΠΕΙ τπτ και αν μας ρωτούσαν το αρνωμασταν και η δύο....
    Και τώρα σαν σχέση είχε πολλά σκαμπανεβάσματα απλά ήταν αυτό που λέμε αλήθινη αγάπη .... ήμουν ο πρώτος στης και μου είπε και το ξέρω ότι το ενώει ότι μέχρι στιγμής ήμουν ο καλύτερος σαν χαρακτήρας και σαν όλα απέναντι της


    Απλά γιατί τέλος αφού με αγαπάει και δεν έχε ξενερώσει μαζί μου ακόμα υπάρχει σπίθα (οι ίδια μου τα έλεγε οολα αυτά ακόμα και τώρα που μου λέει τέλος) γιατί αφού το είπε σήμερα που την είδα
    προχωρησαμε πάλι και είχε όλο αυτό πάθος
    ΑΓΓΑΛΙΕΣ και φιλιά??

  12. #12
    george1520
    Guest
    Πιέζες λίγο?? Δηλαδή? Αν θες βοήθεια θα είσαι ειλικρινής με τον εαυτό σου. Πες τα γεγονότα όπως έχουν και όχι όπως θα ήθελες. Γιατί λέγατε ότι δεν είστε μαζι?

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    13
    Γιατί υπάρχει μια διαφορά ηλικίας εγώ 20 αυτή 16

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    13
    Και ναι πίεζα λίγο να μην μιλάει με αγόρια αλλά και διάφορα απλά εντάξει κατάλαβα ότι πίεζα αλλά μου το είπε ότι τις αρέσει που ζήλευω αλλά να το μετριασω λίγο

    Αλλά είμαι σίγουρος δεν είναι αυτό και το θέμα είναι δεν μου λέει

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    13
    Σήμερα να την πάρω τηλέφωνο τι να κάνω κάθε βράδυ μιλάμε??

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Θα τρελαθώ
    By Pepe93 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 25-10-2018, 08:13
  2. Πάω να τρελαθώ
    By KARMA in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 24
    Last Post: 09-09-2018, 18:07
  3. Παω να τρελαθω...
    By tsilas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 11-07-2011, 00:59
  4. παω να τρελαθω.
    By evangeliak79 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 61
    Last Post: 14-12-2010, 09:48
  5. ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!
    By smoke08 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 16
    Last Post: 26-09-2007, 14:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •