Θέλω παραπανω προσοχή - Page 20
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920
Results 286 to 295 of 295
  1. #286
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ελπίζω ο ψυχολόγος να με ανακουφισει
    Γιατί όταν περνάνε μέρες μετά από κάποιο ραντεβού πέφτω ψυχολογικά
    ειδικά αυτές τις μέρες που είμαι κλεισμενη στο σπίτι και ξέρω ότι δεν μπορώ να κάνω τίποτα για το προβλημα μου
    Μιλάω με ένα παιδί που φαίνεται νορμάλ και λέμε να βρεθούμε όταν περάσει αυτή η κατάσταση αλλά κι άλλοι φαίνονταν σοβαροί...οπότε δεν ενθουσιάζομαι
    Στο μεταξύ με θυμηθηκαν διάφορα λιγουρια τώρα και βρήκαν ευκαιρία να προτείνουν να βρεθούμε σε σπίτι επειδή και καλά απαγορεύεται η έξοδος

    Θα μιλήσω και με ψυχολόγο
    Αλλά φοβάμαι μήπως μείνω πάλι στα ίδια
    Δηλαδή οκ θα φτιάξω και το μέσα μου να ηρεμήσω λίγο και να απαλλαχθω από ορισμένα βάρη
    Αλλά θα γνωρίζω και αγόρια παράλληλα (άντε να περάσει αυτή η καραντίνα)
    Αλλά φοβαμαι θα αργήσω να βρω τον κατάλληλο
    Κοίτα να τα βρεις με το μέσα σου..Μετά όλα θα μπουν σε μια σειρά..Και στην τελική αν αργήσεις τι έγινε? Γιατί πρέπει να βιάζεσαι και να καταπιεζεσαι?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #287
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Μια όμορφη αξίζει προσοχή? Που το λέει; αυτο? Ποιος το λέει? Αυτοί που σε έκριναν τόσο καιρό για την εμφάνιση σου και σε έχουν κάνει να είσαι τόσο επιφανειακή? Αυτοί? Να τους πεις πως την προσοχή την τραβάει ένας άνθρωπος που είναι εσωτερικά όμορφος και αυτό βγαίνει και στο πρόσωπο του. Γιατί με ένα ανθρωπο που ειναι όμορφος εσωτερικά μπορείς να κάνεις σχέση, να συζητήσεις μαζί του, να κάνεις σεξ, έρωτα, να πας εκδρομές, να μαλώσεις, να αγαπήσεις κτλ ενώ με ένα άνθρωπο που το μόνο ωραίο πάνω του είναι η εμφάνιση του τότε το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να τον πηδηξεις και να φύγεις. Έτσι για να σε ξυπνήσω λίγο και να καταλάβεις τι ζημιά σου κάνουν τόσο καιρό αυτοι που σου λένε όλες αυτές τις βλακειες.
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Είμαι έξω από ένα σπίτι και ο μεσίτης για να μου το πουλήσει μου λέει για τους τοίχους έξω, για τον κήπο, για την πισίνα αλλά δεν μου λέει για το τι υπάρχει μέσα στο σπίτι.. Εγώ για να αποφασίσω αν θα το πάρω, θα το συζητήσω με τον φιλο μου και θα του πω ακριβώς ότι μου είπε ο μεσίτης.. Φταίω εγώ που δεν είπα για το εσωτερικό του σπιτιού ή μεσίτης?
    Εσύ τι μας λες από το πρώτο σου ποστ? Πόσο ωραία είσαι, ότι οι όμορφες έχουν πέραση κτλ. Και σου λέω εγώ πως ένα σπίτι που είναι εξωτερικά όμορφο θα μπω και αν δεν μου αρέσει μέσα δεν θα ξαναπάω. Ένα σπίτι που εξωτερικά είναι όμορφο ή λιγότερα όμορφο και εσωτερικά είναι παράδεισος θα το αγοράσω και θα κοιμάμαι κάθε νύχτα εκεί.
    Θέλω να ξαναδιαβάσεις αυτά τα δύο σχόλια που σου έγραψα. Κάνε ένα μικρό διάλειμμα όσο αφορά αυτό το πρόβλημα που έχεις και επικεντρώσου στο πραγματικό σου θέμα. Θα πρέπει να δώσεις χρόνο στην ψυχοθεραπεία για να δεις αλλαγές.. Δεν σε πήραν τα χρόνια και δεν χρειάζεται να βγεις με τον μισό πλανήτη μέχρι να βρεις αυτόν που πληρει όλα όσα έχεις μέσα στο κεφάλι σου. Άνθρωποι θα μπουν και θα βγουν στην ζωή σου. Όσοι αξίζουν να μείνουν είναι όσοι θα δουν αυτο που είσαι κι όχι αυτό που θα ήθελες να είσαι.

  3. #288
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι πως ΔΕΝ είσαι η ΜΟΝΑΔΙΚΗ όμορφη και πως υπάρχουν πάρα πολλές κοπέλες που δεν έχουν κόμπλεξ και δεν φοράνε παρωπίδες και αυτό που τους νοιάζει είναι να περνάνε καλά. Τι προσφέρεις εσύ δηλαδή που δεν μπορεί να το βρει ένας άντρας σε κάποια άλλη; Ομορφιά; Την έχουν πολλές, σε ένα δρομο θα βγεις κεντρικό και από τις 10 κοπέλες που θα δεις οι 8 θα πιάνουν 8άρια και το κυριότερο δεν έχουν ψυχολογικά ανωτερότητας.Θα έρθει κάποιος δηλαδή σε εσένα για να σου λύσει το πρόβλημα πιστεύεις όταν μπορεί να βρει μια κοπέλα το ίδιο όμορφη και χωρίς κόμπλεξ;

  4. #289
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Και θα σου πω και κάτι ακόμα. Η γυναίκα μου η οποία είναι διπολική τη γνώρισα όταν ήταν 83 κιλά με 1,76 ύψος. Στη συνέχεια έπαθε κατάθλιψη και έφτασε τα 96 κιλά. Όταν της πέρασε η κατάθλιψη πήγε από μόνη της σε ένα γυμναστήριο της γειτονιάς πιυ κάνουν muay thai και ξεκίνησε να κάνει αυτό και διατροφή. Τώρα η γυναίκα μου είναι 43 ετών έχει να πάθει επεισόδιο δύο χρόνια και είναι 67 κιλά με 11% λίπος στο σώμα της και μπορεί κυριολεκτικά να έχει όποιον άνδρα θέλει στα πόδια της. Με τη λογική τη δική σου θα έπρεπε είτε να με χώριζε αφού μπορεί να έχει όποιον γουστάρει ή αν τυχόν τη συναντούσα σήμερα είτε να μην της την έπεφτα είτε αν της την έπεφτα να με κοίταζε σε στυλ που πας ρε καραμήτρο δεν πιάνεις τα στάνταρ μου.....

    Αυτά και καλά μυαλά! Εύχομαι στα 43 σου να έχεις το σώμα της γυναίκας μου τουλάχιστον θα συνεχίζεις να λες στον εαυτό σου πως είσαι κορμάρα που τη θαυμάζουν όλοι

  5. #290
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    lemonpie! συγνωμη για την νοχληση, αναφερες οτι θα κανεις ραντεβου με ψυχολογο ονλαιν?? αυτο γινετε πλεον λογο των νεων μετρων του υπουργειου? η ειναι δικη σου αποφαση? Ειναι υποχρεοτικο πλεον θελω να πω? Ειναι τρομακτικα τα πραγματα οπως εχουν κανταντησει πλεον λογο του ιου !! εαν μας τα ελεγαν πριν κανα χρονο θα λεγαμε οτι ειναι βγαλμενα απο ταινια!!
    Τωρα για το θεμα σου καθε αυτου , θα πρεπει να συλογιστεις οτι ειναι και η εποχη τετοια οπου δεν ευκερουν οι εξοδοι οπως πριν, υπομονη λιγακι!! οσο και να σε θελει καποιος και εσυ το ιδιο δεν μπορεις να βγεις ευκολα! δυστυχως θα πρεπει να περιμενεις περιπου 10 μερες ακομα! ν προκειμενου ειναι αυτο που λενε οτι το δικο σου θεμα μοιαζει ως πολυτελεια στο προβλημα οπου αντιμετοπιζει η ανθρωποτητα! ας περασουμε αυτο με τον ιο και μετα βλεπεις τι θα κανεις, στγνωμη που στα λεω αυτα , αλλα σημερα διαβασα τα νεα απο το Αθηναικο πρακτωρειο ειδησεων σχετικα με οσα υμβαινουν Ισπανια και Ιταλια και εφριξα!
    Λεμονοπιτα, το προβλημα σου ειναι τοσο απλο , τοσο ευκολο οπου εαν απλος παψεις να ασχολεισαι μαζι του θα λυθει αυτοματος! Μερικες φορες οταν καποιο θεμα το σκεφτομασται συνεχως, το αναλυουμαι και το ψαχουλευουμαι τωτες γινετε προβλημα.
    Επισης, δεν μπορεις να εχεις ερωτευθει οπως αναφερεις αφου ο ερωτας για να υπαρχει θα πρεπει να εχει την πληρη επαφη των δυο ανθρωπων! εσυ λοιπον αφου δεν εχεις σεξουαλικη επαφη ακομη δεν μπορεις να εχεις την εμπειρια του πληρους συναισθηματος του ερωτα! ,χωρις παρεξηγηση ετσι!

  6. #291
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Λοιπόν, μίλησα με ψυχολόγο

    Μου είπε ότι δεν πρέπει να δίνω τόση σημασία στο τι σκέφτονται οι γύρω μου για εμένα, και να μην χάνω τα καλύτερα χρόνια μου αναλύοντας τόσα πράγματα στο κεφάλι μου.
    Όταν κάποιος λέει κάτι που με πειράζει, να τον ρωτάω ξεκάθαρα τι εννοεί , για να μην βάζω με το μυαλό μου διάφορα και θίγομαι άδικα.
    Επίσης μου είπε να μην συγκρίνω την προσωπική μου ζωή με των άλλων συνομηλίκων, γιατί δεν έχουμε όλοι τα ίδια βιώματα , ούτε τις ίδιες συγκυρίες για να δημιουργηθεί μια σχέση

    Γενικά μου είπε ότι κι εσείς ότι δηλαδή περνάω στο άλλο φύλο λάθος εικόνα και μου εδωσε σαν συμβουλή να θέσω καποιους στόχους στα επαγγελματικά ή γενικά σε άλλους τομείς προκειμένου να ενισχύσω την αυτοπεποίθηση μου.

    Ένιωσα πολύ πιο ανάλαφρα μετα την κουβέντα αυτή
    Αλλά δεν ξέρω αν θα νιώθω το ίδιο μετά από λίγες μέρες
    Θα ξαναμιλήσω μάλλον

  7. #292
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Λοιπόν, μίλησα με ψυχολόγο

    Μου είπε ότι δεν πρέπει να δίνω τόση σημασία στο τι σκέφτονται οι γύρω μου για εμένα, και να μην χάνω τα καλύτερα χρόνια μου αναλύοντας τόσα πράγματα στο κεφάλι μου.
    Όταν κάποιος λέει κάτι που με πειράζει, να τον ρωτάω ξεκάθαρα τι εννοεί , για να μην βάζω με το μυαλό μου διάφορα και θίγομαι άδικα.
    Επίσης μου είπε να μην συγκρίνω την προσωπική μου ζωή με των άλλων συνομηλίκων, γιατί δεν έχουμε όλοι τα ίδια βιώματα , ούτε τις ίδιες συγκυρίες για να δημιουργηθεί μια σχέση

    Γενικά μου είπε ότι κι εσείς ότι δηλαδή περνάω στο άλλο φύλο λάθος εικόνα και μου εδωσε σαν συμβουλή να θέσω καποιους στόχους στα επαγγελματικά ή γενικά σε άλλους τομείς προκειμένου να ενισχύσω την αυτοπεποίθηση μου.

    Ένιωσα πολύ πιο ανάλαφρα μετα την κουβέντα αυτή
    Αλλά δεν ξέρω αν θα νιώθω το ίδιο μετά από λίγες μέρες
    Θα ξαναμιλήσω μάλλον
    Τι εννοείς θα ξαναμιλήσω μάλλον? Χρειάζεσαι κανονική ψυχοθεραπεία.. Ολοκληρωμένη.. Έχεις πολλά πράγματα που πρέπει να λύσεις για να είσαι πιο ήρεμη. Όλο αυτό το μπόουλινγκ που δεχοσουν λόγω εμφάνισης, όλο αυτό το "πρέπει να είσαι όμορφη" που άκουγες μια ζωή, αυτή η πλυση εγκεφάλου που δέχεσαι συνέχεια από ένα δικό σου άτομο, για τον τρόπο που βλέπεις τους άντρες, τον τρόπου που βλέπεις τον εαυτό σου, για το τι είναι σημαντικό σε μια σχέση και τι όχι κτλ. Νομίζεις ότι επειδή σου είπε αυτά ο ψυχολόγος αύριο το πρωί θα τα εφαρμόσεις? Μιλάμε για θέματα που κουβαλάς τόσα χρόνια και δεν μπορείς να τα αλλάξεις από μια μέρα στην άλλη.

  8. #293
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Λοιπόν, μίλησα με ψυχολόγο

    Μου είπε ότι δεν πρέπει να δίνω τόση σημασία στο τι σκέφτονται οι γύρω μου για εμένα, και να μην χάνω τα καλύτερα χρόνια μου αναλύοντας τόσα πράγματα στο κεφάλι μου.
    Όταν κάποιος λέει κάτι που με πειράζει, να τον ρωτάω ξεκάθαρα τι εννοεί , για να μην βάζω με το μυαλό μου διάφορα και θίγομαι άδικα.
    Επίσης μου είπε να μην συγκρίνω την προσωπική μου ζωή με των άλλων συνομηλίκων, γιατί δεν έχουμε όλοι τα ίδια βιώματα , ούτε τις ίδιες συγκυρίες για να δημιουργηθεί μια σχέση

    Γενικά μου είπε ότι κι εσείς ότι δηλαδή περνάω στο άλλο φύλο λάθος εικόνα και μου εδωσε σαν συμβουλή να θέσω καποιους στόχους στα επαγγελματικά ή γενικά σε άλλους τομείς προκειμένου να ενισχύσω την αυτοπεποίθηση μου.

    Ένιωσα πολύ πιο ανάλαφρα μετα την κουβέντα αυτή
    Αλλά δεν ξέρω αν θα νιώθω το ίδιο μετά από λίγες μέρες
    Θα ξαναμιλήσω μάλλον
    κι επειδη σου τα είπε κι αυτός;;
    μπορείς να τα κάνεις, επειδή σου τα είπε;
    κι εμεις ξερουμε τι φταίει.

    ψυχοθεραπεία, δεν είναι να σου πει κάποιος τι φταίει.
    αλλά το να σε βοηθήσει να βρείς συγκεκριμένους μηχανισμούς για να το αλλάξεις.
    τι εννοεις "μαλλον θα ξαναπάω"; η ψυχοθεραπεία ειναι μια συχνή και συστηματική επικοινωνία, μεχρι να αλλάξουν αυτά που σε προβληματίζουν. δεν είναι μια διάγνωση και γεια σας...

  9. #294
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ...
    Λεμονοπιτα, το προβλημα σου ειναι τοσο απλο , τοσο ευκολο οπου εαν απλος παψεις να ασχολεισαι μαζι του θα λυθει αυτοματος! Μερικες φορες οταν καποιο θεμα το σκεφτομασται συνεχως, το αναλυουμαι και το ψαχουλευουμαι τωτες γινετε προβλημα.
    Επισης, δεν μπορεις να εχεις ερωτευθει οπως αναφερεις αφου ο ερωτας για να υπαρχει θα πρεπει να εχει την πληρη επαφη των δυο ανθρωπων! εσυ λοιπον αφου δεν εχεις σεξουαλικη επαφη ακομη δεν μπορεις να εχεις την εμπειρια του πληρους συναισθηματος του ερωτα! ,χωρις παρεξηγηση ετσι!
    δεν ισχυει αυτο που λες.
    ερωτευμενος μπορει να εισαι ακομα και χωρις να σε ξερει καν ο αλλος.
    μονομερως, φυσικα.
    δεν εχει να κανει με το αν εχεις κανει σεξ η οχι, ειτε μαζι του, ειτε και γενικα.
    τωρα , το αν θα παρεμενε ο ερωτας που νιωθεις μετα το σεξ, ειναι αλλο θεμα. μπορει ναι, μπορει και οχι.

  10. #295
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    βασικα, "χαρηκα" λες οταν θες να την κανεις. αλλιως λες "χαρηκα που γνωριστηκαμε . θελω να σε ξαναδω". το σκετο "χαρηκα", ειναι "αντε γεια!".
    κοιτα...
    εχει πολλα θεματα το σκεπτικο σου και η συμπεριφορα σου, γι αυτο μπερδευεσαι τοσο και δεν εχεις αυτα που θελεις.

    κατ αρχας, ποιος σου ειπε να βγαινεις με ανδρες που δεν σου αρεσουν καν; αυτο ειναι καταναγκαστικα εργα και δειχνει απελπισια . εγω δεν θα εβγαινα με ανδρα που δεν μου αρεσει που να ημπυν 5 χρονια μονη σαν την καλαμια. δειχνει οτι νοιωθεις να εισαι στα αζητητα και αυτο εκπεμπεις καποια στιγμη και στους αλλους.

    κι επειτα, τι θα πει οτι ενω δεν γουσταρεις καν "καθοσουν να σε φασωσουν";; τι θα πει "καθοσουν";;;;; οι κοτες καθονται να τις φασωνει ο κοκκορας. οι γυναικες δεν "καθονται". φασωνονται οταν γουσταρουν.

    και τριτον, αν δεν ειχες σοβαρο προβλημα εμφανισης οπως μας λες εδω, αλλα καποια λιγα κιλακια που ηθελες να ξεφορτωθεις, στο υπογραφω οπου θελεις, οτι το προβλημα σου δεν ηταν τα λιγα (λεμε) αυτα κιλα, και αποδειξη ειναι οτι και τωρα που τα εχασες και γυμναστηκες δεν ερχεται η πολυποθητη σχεση.
    το προβλημα ειναι στην συμπεριφορα σου.
    πιο αναλυτικα θα στα πει ο ψυχ που θα πειτε και περισσοτερα, αλλα να σου πω καποια βασικα εκτος απο τα "καθισματα"και τις "υποχωρησεις".

    το βασικο προβλημα με τις γνωριμιες που κανεις ειναι οτι στελνεις λαθος μηνυματα και μαλιστα αντικρουομενα.
    οταν δεν ξερεις καν τον αλλον, και ερχεται να σου μιλησει επειδη εβαλες μια φωτο με μαγιω, για το σεξ θα σου μιλησει. για τι θες να σου μιλησει; για αστροφυσικη;
    αλλα πες οτι το ξεπερναμε αυτο. ας εχεις φωτο με μαγιω, πιανεις κουβεντα με εναν αγνωστο στο ιντερνετ και βγαινετε, μιλατε για εσας.
    ΦΥΣΙΚΑ και δεν ειναι υποχρεωτικο το σεξ, ουτε στο πρωτο ουτε στο δευτερο, ουτε ποτέ αν δεν το θελησεις κι εσυ πραγματικα. δεν υπογραφεις καποιο συμβολαιο επειδη βγηκατε οτι θα αυτωθειτε κιολας! αυτο μας ελειπε, οποιον γνωριζουμε να του καθομαστε (που λες κι εσυ) για να μην ζητησει τα λεφτα του πισω!

    το λαθος που κανεις εσυ , επειδη δεν εχεις κανει ακομα σεξ, ειναι οτι θεωρεις το φασωμα κατι ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικο απο το σεξ.
    εκει γινεται το μπερδεμα και φευγουν.
    ενας ανθρωπος ενεργος σεξουαλικα, ειτε ανδρας ειτε γυναικα, οταν φτασει στο φασωμα, ειναι διατεθιμενος/επιθυμει να κανει σεξ. δεν φασωνεται καποιος (πανω απο 17 χρονων) για να παει μετα σπιτι του, ΕΚΤΟΣ κι αν τον ξενερωσει στο φασωμα, οποτε οχι μονο παει σπιτι του αλλα εξαφανιζεται.
    οταν εσυ φασωνεσαι με τον αλλο και δεν προχωρας, αφενος τους ξενερωνεις, αφετερου δινεις το μηνυμα οτι δεν γουσταρεις και πολυ, η οτι θεωρεις το σεξ ανταλλαξιμο με σχεση η γαμο και επισης ξενερωνουν.
    καταλαβες τωρα;
    αυτα ειναι τα αντιφατικα μηνυματα που δινεις.
    φασωνεσαι και μετα παραπονιεσαι οτι θελουν αμεσα σεξ. ε σεξ θα θελουν αφου ταβλωσαν ρε κοπελια! τι να θελουν; να κανελωσετε το ριζογαλο;;

    αλλα το σεξ δεν ειναι υποχρεωτικο, ειπαμε. δικαιουσαι να μην εισαι ετοιμη ουτε εκεινη τη φορα ουτε την επομενη ουτε καμια αν δεν γουσταρεις.
    αλλα αν δεν γουσταρεις σεξ, δεν φασωνεσαι.
    αυτο ειναι το θεμα
    το φασωμα χωρις σεξ, ισχυει μονο στο γυμνασιο. οι ενηλικες φασωνονται οταν θελουν να κανουν σεξ. να στο πω ξεκαθαρα, για να μην προβληματιζεσαι.

    ΕΚΤΟΣ , αν σε καποιον εχεις ξεκαθαρισει οτι δεν εχεις κανει σεξ, και το πατε οσο αργα θελεις . τοτε μονο δεν θα του φανει περιεργο να φασωνεσαι χωρις να θελεις σεξ.
    διαφορετικα η θα νομιζει οτι εισαι γεια σου, η θα νομιζει οτι τον απορριπτεις.
    αυταααα.
    Φασωμα θεωρειται και το φιλι; Αν μια κοπελα δειχνει οτι θελει να τη φιλησεις σε ραντεβου/εξοδο σημαινει οτι θελει να κανετε και σεξ την ιδια βραδια;

    Βλεπω καποιες ομοιοτητες στη συζητηση με δικη μου περιπτωση.

Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920

Similar Threads

  1. τρίο ή και λίγο παραπάνω !
    By alexmtatsag in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 17-09-2019, 18:19
  2. Replies: 10
    Last Post: 01-03-2016, 05:09
  3. φιλος η κατι παραπανω
    By Macgyver in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 28-11-2015, 21:22
  4. θελω να εχω παντα την προσοχη του?ελλειψη αυτοπεποιθησης?..
    By depi< in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 21-01-2014, 02:01
  5. Πολλά παραπάνω κιλά
    By redballoon in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 11
    Last Post: 29-08-2011, 05:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •