Προτροπη σε μελος χρηση σωματικης βιας προς γυναικα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 40
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299

    Προτροπη σε μελος για χρηση σωματικης/σεξουαλικης βιας προς γυναικα.

    Αισθανομαι πως δεν εχω αλλη επιλογη απο το να το κανω θεμα κυριολεκτικα πλεον: ενα απο τα πιο προβληματικα μελη του φορουμ, που απο σεβασμο στους ορους χρησης δεν προκειται μεν να ονοματισω πλην ολοι γνωριζουν για ποιο προκειται, εχει πλεον απασφαλισει και προτεινει σε μελος να χρησιμοποιησει σωματικη και σεξουαλικη βια προκειμενου να "κερδισει" μια κοπελα ως συντροφο του. Εχω ηδη αναφερει το ποστ στη διαχειριση και δεν σκοπευω να το αναπαραγω εδω ουτε να παραθεσω συνδεσμο, και παλι ομως ολοι γνωριζουν σε ποια καταχωρηση αναφερομαι.

    Το συγκεκριμενο μελος στο παρελθον εχει προτεινει δημοσια τροπους αυτοκτονιας σε νημα μελους με αυτοκτονικο ιδεασμο, εχει κατηγορησει μελος θυμα παιδικης σεξουαλικης κακοποιησης πως υπηρξε παθητικη "που δεν αντιμετωπισε τον βιαστη της", και πολλα αλλα ειδεχθη και αποτροπαια. Η συμπεριφορα του ειναι χαρακτηριστικα τοξικη σε οσους εχουν γνωσεις γυρω απο τα σχετικα παρακλαδια της ψυχολογιας, με καταχωρησεις που ξεκινουν με "γλυκολογα" και ενα αμαλγαμα-επιφαση σοφιας και ενσυναισθησης, στο δευτερο μισο ομως της καταχωρησης κατα κανονα "χωνει" τα νυχια του εκμεταλλευομενο τις αδυναμιες του θεματοθετη οπως τις εχει παραθεσει, χωρις να γνωριζει τον κινδυνο, στην αρχη του νηματος του.

    Η αγανακτηση τοσο δημοσια αλλα και απο οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω και στο παρασκηνιο εχει ξεχειλισει με τη ολοενα κλιμακουμενη τοξικοτητα του συγκεκριμενου μελους. Οι συνθηκες που επικρατουν το τελευταιο διαστημα στη χωρα φαινεται πως το εχουν ωθησει να ξεπερασει τα ορια του, δοκιμαζοντας παραλληλα τα κατα γενικη ομολογια ευρυτατα ορια που το εχει θεσει τουλαχιστον κατα τα φαινομενα η διαχειριση τον τελευταιο περιπου εναν χρονο.

    Ειναι αναμφιβολα θετικο και ενθαρρυντικο το γεγονος οτι το τελευταιο διαστημα εχουν γινει πολλα βηματα απο τη διαχειριση στο θεμα αντιμετωπισης των παραβασεων των ορων χρησης. Αν και σε πολλους τομεις δεν υπαρχει δυστυχως ακομη ουσιαστικη πολιτικη (περιστατικα ομοφοβιας, τρανσφοβιας, μισογυνισμου για παραδειγμα γενικα αγνοουνται), ακραιες εκδηλωσεις οπως υβρεις και επικινδυνες προτροπες, εφοσον αναφερονται απο τους χρηστες, σχεδον παντα οδηγουν σε ποινες και προσωρινους η μονιμους αποκλεισμους.

    Σχεδον παντα, αλλα οχι για το συγκεκριμενο μελος.

    Ειναι καιρος να υπαρξουν καποιες αποφασιστικες ενεργειες απο τη διαχειριση, πριν να εχουμε τραγικες συνεπειες στο περιβαλλον καποιου απο τα μελη του φορουμ που το εν λογω μελος τοσο ανεμποδιστα και ανενδοιαστα "συμβουλευει".
    Last edited by oboro; 16-03-2020 at 23:43.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  2. #2
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    εχει κατηγορησει μελος θυμα παιδικης σεξουαλικης κακοποιησης πως υπηρξε παθητικη "που δεν αντιμετωπισε τον βιαστη της"
    Σε ποιό θεμα το έγραψε αυτό?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ορέστης Εμφάνιση Μηνύματος
    Η φιλη μου μιλαει με καποιον αλλο στο μεσεντζερ οποτε μιλαει μαζι μου και μου απανταει μετα απο 5 λεπτα σε καθε μηνυμα και συνοπτικα. Με κλεινει αποτομα γραφοντας οτι θα πεσει για υπνο ή οτι θα κανει γυμναστικη. Νομιζω οτι με κοροιδευει κανονικα. Τις προαλλες μου ειχε πει οτι αναστατωθηκε που δεν απαντουσα στα μηνυματα της και τσεκαρε συχνα το τηλεφωνο της. Τωρα που της απανταω αμεσως με κλανει. Μαλλον πρεπει να διακοψω καθε επαφη.
    ευχομαι να τα βρηκες με την ετσι σου.Εαν δεν,, η λυση σε τετοιου ειδους γυναικες με τετοιου ειδους συμπεριφορα ειναι μια και παλαιικη! Δοκιμασε την, ειναι και της γυμναστικης αρα δεν θα εχει προβλημα! που ξες μπορει και να γουσταρει! Δυστυχως, μερικες φορες η λυση αυτη ειναι απιστευτα αποτελλεσματικη, αν και προσωπικα εαν η "ψυχη" της συντροφου εχει αποδεδηγμενα πεταξει για αλλη αγγαλια δεν προσπαθω να κανω κατις για επαναπατρισμο διοτις εαν εχει ερθει σε επαφη με αλλον ειναι ασκοπο και για τους τρεις οποια ενεργεια.Αν ομως κεγεσαι, αν ομως εσυ την θες πολυ πισω! τωτες ισως θα πρεπει να πραξεις δεωντος! , και η ιστορια λεει οτι πολλες φορες το αποτελλεσμα ειναι υπερ σου.
    Υ.Γ.οχι ξυλο ομως!


    Το παραπανω ειναι το μηνυμα οπου με κατηγορει .Πρωτων ειναι ξεκαθαρο πως δεν του λεω για να την δηρει ,μαλιστα το γραφω και στο τελος.

    Δευτερον αυτο οπου του πρωτεινω ειναι να προσπαθεισει να κανει σεξ, ερωτα δυναμικο στην κοπελ του, δεν ηθελα να γραψω λεπτομεριες διοτις θαρρω πως δεν ειναι τσωντα το φορουμ , οποιος εχεις ερωτικες εμπειριες θα καταλλαβει οτι εννοω να κανει σεξ με δυναμικοτητα! καταλαβενετε οσοι ειστε ορημοι το τι εννοω, μαλον ο oboro δεν εχει μεγαλη σεξουαλικη εμπειρια κι για αυτο το πειρε ως βια ξυλου!
    Τριτων, εαν ειμουν υπερ της βιας δεν θα του ελεγα του θεματοθετη οτι κατα την γνωμη μου οταν υπαρχει αλλως εχει "πεταξει" η ψυχη της αλλου.Οπως και το οτι του αναφερω πως ειναι κοπελα της γυμναστικης αρα θα της αρεσει συμφωνει με το οτι αναφερομουν στο δυναμικο σεξ!
    Τελος ειναι κριμας να πρεπει να γραφουμε με λεπτομεριες το τι εννοουμε για τις σεξουαλικες ενεργειες ,δεν ειναι σαιτ με τσωντες! Δυστυχως ομως ο oboro δεν εχει εμπειρια απο το σεξ και παρεξηγει το τι γραφω! ειναι κριμας που φτανουμε σε αυτο το σημειο.Ο συγκεκριμενος τυπος εδω κι μερες ασχολειτε υνεχως μαζι μου, οτι γραφω τρεχει απο πισω μου να απαντησει, δεν ασχολειτε με τυποτα αλλο παρα μονο με εμενα!!Εαν παρατηρησετε σε καθε μου μηνυμα ασχετο με αυτον ερχετε κι γραφει κατις προσβλητικο η υποτιμιτικο για εμενα. εχει προβλημα! και ζητω απο την διαχηρηση του φορουμ να με βοηθησει.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    σας πρωτεινω να μπειτε και να δειτε τα μηνυματα του συγκεκριμενου ατομου! θα ανατριχιασετε σαν παρατηρησετε ποσο κολημα εχει μαζι μου!! σχεδον 10 στα 10 τελευταια του μηνυματα ειναι σχετικα με εμενα! το παιδι εχει μαλον ΙΔΨ, αλλα ειτε δεν το ξερει ειτε το ξερει και δεν το εχει καταθεσει στο φορουμ ωστε να μην τον παρεξηγουμε. για οσους δεν ξερουν πως μπορουν να ελεξουν τα μηνυματα του ακολουθει το λινκ, θα φρικαρετε παιδια.

    https://www.psychology.gr/forum/sear...archid=4034695

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ρε μην τσακωνεστε συνεχεια!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Ρε μην τσακωνεστε συνεχεια!
    Ορεστη σου ζητω συγνωμη οπου ενα μηνυμα μου για τον προσωπικο σου δεσμο πειρε τετοιες διαστασεις.Αλλα δυστυχως ο τυπος, ο ΟΜΠΟΡΟ , δεν ξερει απο σεξ και νομιζει οτι το δυναμικο σεξ ειναι το ξυλο!!! μαλον το μον σεξ που γνωριζει ειμαι με την κακομοιρα την χειρα! αυτη που την αφησαν με 5 ορφανα! ωρε τι εχει τραβιξει η κακομοιρα!! χαχαχαχα

  7. #7
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Ορεστη σου ζητω συγνωμη οπου ενα μηνυμα μου για τον προσωπικο σου δεσμο πειρε τετοιες διαστασεις.Αλλα δυστυχως ο τυπος, ο ΟΜΠΟΡΟ , δεν ξερει απο σεξ και νομιζει οτι το δυναμικο σεξ ειναι το ξυλο!!! μαλον το μον σεξ που γνωριζει ειμαι με την κακομοιρα την χειρα! αυτη που την αφησαν με 5 ορφανα! ωρε τι εχει τραβιξει η κακομοιρα!! χαχαχαχα
    Αν σε ένοιαζε όντως να βοηθήσεις τον Ορέστη θα διάβαζες την ιστορία του και θα καταλάβαινες ότι το πρόβλημα δεν ήταν το σεξ.. Οπότε το ξύλο που πρότεινες να της ρίχνει κατά την διάρκεια του σεξ δεν είναι η λύση.
    Ηρέμησε λίγο Γιώργο γιατί αυτή την περίοδο έχεις ξεφύγει άγρια..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Ορέστης Εμφάνιση Μηνύματος
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Η φιλη μου μιλαει με καποιον αλλο στο μεσεντζερ οποτε μιλαει μαζι μου και μου απανταει μετα απο 5 λεπτα σε καθε μηνυμα και συνοπτικα. Με κλεινει αποτομα γραφοντας οτι θα πεσει για υπνο ή οτι θα κανει γυμναστικη. Νομιζω οτι με κοροιδευει κανονικα. Τις προαλλες μου ειχε πει οτι αναστατωθηκε που δεν απαντουσα στα μηνυματα της και τσεκαρε συχνα το τηλεφωνο της. Τωρα που της απανταω αμεσως με κλανει. Μαλλον πρεπει να διακοψω καθε επαφη.
    ευχομαι να τα βρηκες με την ετσι σου.Εαν δεν,, η λυση σε τετοιου ειδους γυναικες με τετοιου ειδους συμπεριφορα ειναι μια και παλαιικη! Δοκιμασε την, ειναι και της γυμναστικης αρα δεν θα εχει προβλημα! που ξες μπορει και να γουσταρει! Δυστυχως, μερικες φορες η λυση αυτη ειναι απιστευτα αποτελλεσματικη, αν και προσωπικα εαν η "ψυχη" της συντροφου εχει αποδεδηγμενα πεταξει για αλλη αγγαλια δεν προσπαθω να κανω κατις για επαναπατρισμο διοτις εαν εχει ερθει σε επαφη με αλλον ειναι ασκοπο και για τους τρεις οποια ενεργεια.Αν ομως κεγεσαι, αν ομως εσυ την θες πολυ πισω! τωτες ισως θα πρεπει να πραξεις δεωντος! , και η ιστορια λεει οτι πολλες φορες το αποτελλεσμα ειναι υπερ σου.
    Υ.Γ.οχι ξυλο ομως!
    Εξυπακουεται πως το εν λογω "υστερογραφο", δεν υπηρχε πρωτου ανοιξει τουτο το θρεντ.

    Οι διαχειριστες αυτο το γνωριζουν ηδη, αφου το συστημα αναφορων μεταφερει το περιεχομενο του μηνυματος αυτουσιο, οπως ειναι οταν γινει το πρωτο κλικ στο σχετικο εικονιδιο. Ασχετα απο μελλοντικους "ελιγμους".
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Αν σε ένοιαζε όντως να βοηθήσεις τον Ορέστη θα διάβαζες την ιστορία του και θα καταλάβαινες ότι το πρόβλημα δεν ήταν το σεξ.. Οπότε το ξύλο που πρότεινες να της ρίχνει κατά την διάρκεια του σεξ δεν είναι η λύση.
    Ηρέμησε λίγο Γιώργο γιατί αυτή την περίοδο έχεις ξεφύγει άγρια..
    αλλως παλυ απο εδω!! αργησες να γραψεις κι ανησυχησα !! Δεν ειναι ξυλο !!!!! ρεσεις!! ποοοπο καλο ο αλλος κανει μπαμ οτι δεν ξερει απο γυναικες αλλα εσενα δεν σου φενετοναι, κι επειδη δεν νομιζω οτι δεν εχεις, δλδ πιστευω οτι εχει εμπειρια πρεπει να καταλαβεις το τι εννοω αλλα δεν μπορουμε να γραφουμε εδω πρα λεπτομεριες σε τετοια θεματα! ,υπαρχει το καπως βιαιο σεξ, οχι να την βαρας μπουνιες! ΗΜΑΡΤΟΝ!! μου αρεσει που το γραφω κι στο τελος για οσους δεν καταλαβαν αλλα μαλον ο εραστης της χηρας με τα πεντε ορφανα δεν εχει παρει χαμπαρει, εχει φαει κολημα με την χηρα και δεν βλεπει αλλη "γυναικα"χαχαχαχα. Τωρα εξηγιεται η ολη συμπεριφορα του!! βρηκαμε το προβλημα του oboro!!!! Και θα του ελεγα να παει σε κανενα σεξ στουντιο αλλα δυστυχως και αυτα ειναι κλειστα λογο του κοροναιου! αρα!! κι αυτον τον χειμωνα oboro δεν θα το μαθεις το σεξ ! ,χαχαχαχα.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Εξυπακουεται πως το "υστερογραφο", δεν υπηρχε πρωτου ανοιξει τουτο το θρεντ.

    Οι διαχειριστες αυτο το γνωριζουν ηδη, αφου το συστημα αναφορων μεταφερει το περιεχομενο του μηνυματος αυτουσιο, οπως ειναι. Ασχετα απο μελλοντικους "ελιγμους".
    περναει ι κι αυτος ο χειμωνας!!! κι δυστυως ατυχησες!! εχουν κλεισει και ολα τα σεξ στουντιος λογο του κοροναιου!!!
    Οσο για την βλακεια που λες, προσωπικα παντα διορθωνω τα μηνυματα μου λογο ανορθωγραφιας μου, αφου πρωτα τα αναιβαζω κι μετα αν μπορω κι γνωριζω καποια πρωταση η καποια λεξη -αν την γνωριζω σαν την διαβασω και δω οτι κανω λαθος, διοτις εχω προβλημα δυσλεξιας - αρα παλυ ακυρος εισαι αφου παντα το κανω αυτο σχεδον!
    Το θεμα ειναι οτι εχεις φαει κολημα μαζι μου, οτι οποιος δει τα πμηνυματα σου σχεδον ολα τα τελευταια εχουν σχεση μαζι μου!

  11. #11
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    αλλως παλυ απο εδω!! αργησες να γραψεις κι ανησυχησα !! Δεν ειναι ξυλο !!!!! ρεσεις!! ποοοπο καλο ο αλλος κανει μπαμ οτι δεν ξερει απο γυναικες αλλα εσενα δεν σου φενετοναι, κι επειδη δεν νομιζω οτι δεν εχεις, δλδ πιστευω οτι εχει εμπειρια πρεπει να καταλαβεις το τι εννοω αλλα δεν μπορουμε να γραφουμε εδω πρα λεπτομεριες σε τετοια θεματα! ,υπαρχει το καπως βιαιο σεξ, οχι να την βαρας μπουνιες! ΗΜΑΡΤΟΝ!! μου αρεσει που το γραφω κι στο τελος για οσους δεν καταλαβαν αλλα μαλον ο εραστης της χηρας με τα πεντε ορφανα δεν εχει παρει χαμπαρει, εχει φαει κολημα με την χηρα και δεν βλεπει αλλη "γυναικα"χαχαχαχα. Τωρα εξηγιεται η ολη συμπεριφορα του!! βρηκαμε το προβλημα του oboro!!!! Και θα του ελεγα να παει σε κανενα σεξ στουντιο αλλα δυστυχως και αυτα ειναι κλειστα λογο του κοροναιου! αρα!! κι αυτον τον χειμωνα oboro δεν θα το μαθεις το σεξ ! ,χαχαχαχα.
    Γιώργο το υστερόγραφο δεν υπήρχε.. Δεν έχω πρόβλημα με το άγριο σεξ αλλά το πρότεινες σε λάθος άνθρωπο με λάθος τρόπο και μετά έκανες επεξεργασία και έγραψες ότι δεν εννοούσες ξύλο.. Στο λέω με φιλικό και ήρεμο τρόπο.. Προσπάθησε να φιλτραρεις αυτά που σκέφτεσαι πριν τα γράψεις..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Γιώργο το υστερόγραφο δεν υπήρχε.. Δεν έχω πρόβλημα με το άγριο σεξ αλλά το πρότεινες σε λάθος άνθρωπο με λάθος τρόπο και μετά έκανες επεξεργασία και έγραψες ότι δεν εννοούσες ξύλο.. Στο λέω με φιλικό και ήρεμο τρόπο.. Προσπάθησε να φιλτραρεις αυτά που σκέφτεσαι πριν τα γράψεις..
    Δεν το προτεινε απλα σε "λαθος ατομο με λαθος τροπο" - το προτεινε σαν "κλασικη" λυση για το "προβλημα" μιας γυναικας που τον αγνοει.

    Για σκεφτειτε το λιγακι. Σκεφτειτε το καμποσο βασικα.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Γιώργο το υστερόγραφο δεν υπήρχε.. Δεν έχω πρόβλημα με το άγριο σεξ αλλά το πρότεινες σε λάθος άνθρωπο με λάθος τρόπο και μετά έκανες επεξεργασία και έγραψες ότι δεν εννοούσες ξύλο.. Στο λέω με φιλικό και ήρεμο τρόπο.. Προσπάθησε να φιλτραρεις αυτά που σκέφτεσαι πριν τα γράψεις..
    φιλικος τροπος απο εσενα προς εμενα δεν υπαρχει !! δεν εχεις τετοιο πραγμα εσυ, οχι εγω.
    Οσο για τα διορθωματα, οποιος παρατηρησει συνεχως διωρθωνω μηνυματα μου, ειτε ορθωγραφικα ειτε ολοκληρης πρωτασης.Αυτο δεν εχει να κανει, απεναντιας δειχνει οτι προσπαθω να το κανω οσο πιο κατανοητο! απλα επειδη δεν κανω ελεγχω πριν το ανεβασω κατις πολλες φορες το διορθωνω μετα! Αυτο δεν εχει να κανει ομως, διοτις αυτο που γραφω ως τελικο μετραει οπως και ολων εδω μεσα!
    Το οτι ο φιλος σου εχει φαει κολλημα μαζι μου και ειναι σε φαση αρρωστιας αυτο που κανει δεν το σχολιαεις,αρα μην το παιζεις αντικειμενικος, μειτε καν φιλικος συνονοματε.

  14. #14
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    φιλικος τροπος απο εσενα προς εμενα δεν υπαρχει !! δεν εχεις τετοιο πραγμα εσυ, οχι εγω.
    Οσο για τα διορθωματα, οποιος παρατηρησει συνεχως διωρθωνω μηνυματα μου, ειτε ορθωγραφικα ειτε ολοκληρης πρωτασης.Αυτο δεν εχει να κανει, απεναντιας δειχνει οτι προσπαθω να το κανω οσο πιο κατανοητο! απλα επειδη δεν κανω ελεγχω πριν το ανεβασω κατις πολλες φορες το διορθωνω μετα! Αυτο δεν εχει να κανει ομως, διοτις αυτο που γραφω ως τελικο μετραει οπως και ολων εδω μεσα!
    Το οτι ο φιλος σου εχει φαει κολλημα μαζι μου και ειναι σε φαση αρρωστιας αυτο που κανει δεν το σχολιαεις,αρα μην το παιζεις αντικειμενικος, μειτε καν φιλικος συνονοματε.
    Φίλος μου? Δεν τον ξέρω καν οπότε πάρε το απόφαση ότι κάτι δεν πάει καλά στον τρόπο που μιλάς και σε αυτά που προτείνεις.. Δεν θέλω να φανταστώ πως εισαι στην ζωή σου και πως φέρεσαι..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Τωρα που το σκεφτομαι πιο ψυχραιμα, ημουν μαλλον επιεικης - δεν προκειται απλα για προτροπη σε σωματικη, αλλα και σεξουαλικη βια. Εκανα ηδη εντιτ το ποστ και τον υπερτιτλο αν και δυστυχως το φορουμ δεν επιτρεπει την τροποποιηση του κυριως τιτλου ενος θρεντ.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Προς διαχείριση: θέλω να διαγραφώ από μέλος
    By tmvngocdung99 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 5
    Last Post: 24-03-2018, 07:41
  2. Replies: 25
    Last Post: 27-05-2014, 10:23
  3. εχω μπερδευτει! δεν ξερω ποιανου γιατρου-ψυχολογου προτροπη να ακολουθησω!!!
    By giorgos panou in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 28-09-2012, 17:52
  4. Προς διαχείριση: θέλω να διαγραφώ από μέλος
    By σανυ in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 01-05-2012, 20:02
  5. Ιδεοψυχαναγκασμοί βίας προς τρίτα πρόσωπα/ ζώντας με τον φόβο των αντιποίνων
    By vasilianna85 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 31-10-2011, 15:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •