Προτροπη σε μελος χρηση σωματικης βιας προς γυναικα. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 40 of 40
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Το να προσπαθει να εκμαιευσει καποιος προσωπικα δεδομενα και μαλιστα δημοσια, ειναι στη χειροτερη περιπτωση αδιακριτο, στην χειριστη δε οπου εχουμε να κανουμε με ενα ατομο αναγνωρισμενης τοξικοτητας, χειριστικοτητας και (κατα παραδοχη του ιδιου) βιαιου ιστορικου, δεν απεχει τοσο απ' την απειλη...
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Το να προσπαθει να εκμαιευσει καποιος προσωπικα δεδομενα και μαλιστα δημοσια, ειναι στη χειροτερη περιπτωση αδιακριτο, στην χειριστη δε οπου εχουμε να κανουμε με ενα ατομο αναγνωρισμενης τοξικοτητας, χειριστικοτητας και (κατα παραδοχη του ιδιου) βιαιου ιστορικου, δεν απεχει τοσο απ' την απειλη...
    Υποκριτη και λασπολογε, πρωτα απο ολα , η διαχηρηση του φορουμ δεν με υποστιριζει, ουτες αδιαφορει για το φορουμ.Απλος ειναι τοσα τα μηνυματα που πρεπει να ελεγχοντε οπου θελει πολλα ατομα .Εαν ηταν προβλεπομενα τα πραματα εσενα θα ειχαν κλειδωσει ως λογαριασμο και το θεμα το συγκεκριμενο θα ειχε πεσει διοτις προσβαλεις μελος το φορουμ οπου βρισκετε σε θεραπεια με φαρμακα και ταυτοχρωνα σε ψυχοθεραπεια εν γνωση του φορουμ εχωντας το δηλωμενο, μειωνεις τον χαρακτηρα μου και δεν εχει καμια σχεση με την θεματοθεσια του φορουμ.Προλα αυτα εγω δεν σου εχω γραψει ουτε σου εχω κανει το ιδιο. Αυτο το αναγραφει στους κανωνες του φορουμ και εσυ τους παραβαινεις ξεκαθαρα, αρα εαν ηταν οπως νομιζεις εσενα θα υποστιριζαν,αλλιως θα ειχες αποχωρησει.
    Αυτο που κανεις, ειναι ξεκαθαρα ανανδρο, στην πραγματικη σου ζωη εισαι φοβιτσιαρης, δεν τολμας να πεις αυτα που λες εδω, διοτις φοβασαι ! Το φορουμ δυστυχως σε ατομα σαν εσενα δινει την δυνατοτητα να προσβαλετε ανθρωπους, να λυδορειτς προσωπικοτητες και να κρυβεστε !! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΛΜΟΥΣΕΣ ΟΣΑ ΛΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΑΜΑΤΑ!!- και οχι επειδη ειμαι κανενας ροκυ! οχι επειδη θα χρησιμοποιουσα βια απεναντι σου! αλλα επειδη εχωντας το δικιο με το μερος μου δεν φοβαμαι ουτε τον ροκυ!!! διοτις πολυ απλα εισαι στην πραγματικη σου ζωη ενας λασπολογος οπου ζηλευει τους ανθρωπους οπου εχουν θαρρος γνωμης και οπου τους αρεσει να μηλουν με ανδρια!οπου ζουνε την ζωη τους κανωντας και λαθοι! οσους λοιπον τολμουν τους μισεις!! Δεν εχεις ουτε καν εμπειρια απο ερωτα και σεξ! παρα τα χρονακια σου,,ολα αυτα σε εχουν κανει κομπλεξικο! ζηλευεις τους ανθρωπους που εχουν εμπειρια στην ζωη!! Δυστυχως στην εποχη μας υπαρχουν αρκετοι ανθρωποι σαν εσενα , χωρις εμπειριες ζωης ,ομως δεν τους μετατρεπετε σε κακια αυτο το θεμα! Βρηκες αυτο το φορουμ να ξεσπασεις και να νιωσεις λιγο "καποιος" να ασχοληθουν μαζι σου ανθρωποι διοτις ,εκει , εξω στην ζωουλα σου συγουρα δεν ασχολειτε κανενας μαζι σου!! εισαι τοσο αποκρουστικος που δεν θα σε θελει κανενας!!

  3. #33
    Διότις και Κρίμας

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Διότις και Κρίμας
    ρε θυριο πως καταφερες να γραψεις τοσο λγες λεξεις κι να περασει? εμενα θα μου ελεγε οτι λογο λιγων λεξεων δεν γινετε να "αναιβει" το μηνυμα .
    Οσο για το μηνυμα καθε αυτου αληθεια τι παει να πει ?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Διότις και Κρίμας
    Δυσκολα συνοψιζονται πιο συνοπτικα τα πραγματα.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 17-03-2020 at 19:58.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 17-03-2020 at 19:59.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 17-03-2020 at 19:59.

  9. #39
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Προς το παρόν, κλειδώνω το θέμα.

  10. #40
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Oboro, Panou,
    έχω διαγράψει τελείως αρκετά μηνύματα σας και έχω τροποποιήσει επίσης πολλά.
    Τυπικά, θα έπρεπε και οι 2 να αποβληθείτε από το φόρουμ για αλλεπάληλα επιθετικά/υβριστικά/ειρωνικά μηνύματα.

    Δεν το έκανα, διότι είστε και οι δυο παλιά μέλη, με μεγάλη προσφορά προς τα άλλα μέλη.
    Στο επόμενο όμως τσατάρισμα, στην επόμενη επίθεση, θα προχωρήσω, έτσι όπως θα έπρεπε να έχω κάνει εδώ και μέρες.

    ΥΓ1. Γιώργο, καταλαβαίνω ότι προσπαθείς με τον τρόπο σου να βοηθήσεις, όμως πρέπει να καταλάβεις πως αυτός ο τρόπος σου πολλές φορές είναι άκομψος, ακραίος, αντισυμβατικός, επικίνδυνος.

    Οboro, είπες αυτό που ήθελες, το έκανες συζήτηση και το περιέφερες σε πολλά θέματα. Ξέρεις, πως στο πρόσφατο παρελθόν, σε ευχαριστήσαμε θερμά για την πολύτιμη βοήθεια σου σε θέματα διαχείρισης του φόρουμ, παρόλο που δεν είσαι διαχειριστής και δεν είσαι υποχρεωμένος να βοηθάς. Το έκανες, στο μέγιστο βαθμό. Όμως, εδώ, σε ότι αφορά τον Γιώργο, είπες αυτά που ήθελες, όμως συνεχίζεις να τα λες, πλέον, με σχεδόν εμμονικό τρόπο.

    Να χαρείτε και οι δύο, βάλτε μια τελεία.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Προς διαχείριση: θέλω να διαγραφώ από μέλος
    By tmvngocdung99 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 5
    Last Post: 24-03-2018, 07:41
  2. Replies: 25
    Last Post: 27-05-2014, 10:23
  3. εχω μπερδευτει! δεν ξερω ποιανου γιατρου-ψυχολογου προτροπη να ακολουθησω!!!
    By giorgos panou in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 28-09-2012, 17:52
  4. Προς διαχείριση: θέλω να διαγραφώ από μέλος
    By σανυ in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 01-05-2012, 20:02
  5. Ιδεοψυχαναγκασμοί βίας προς τρίτα πρόσωπα/ ζώντας με τον φόβο των αντιποίνων
    By vasilianna85 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 31-10-2011, 15:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •