Κιλά γιό γιό - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    18
    Μια χαρα σχεση πηρα κ παιρνω πολλη αγαπη. Ποτέ δεν ασχοληθηκαν με το βαρος μου ουτε με το δικό τους. Κανονικοι στα κιλα κ φυσιολογικη σχεση με το φαγητο

  2. #32
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Marathon Runner View Post
    Μια χαρα σχεση πηρα κ παιρνω πολλη αγαπη. Ποτέ δεν ασχοληθηκαν με το βαρος μου ουτε με το δικό τους. Κανονικοι στα κιλα κ φυσιολογικη σχεση με το φαγητο
    Δεν ρώτησα για το φαγητό.. Αν γενικά ήταν δίπλα σου, αν σου έκαναν κριτική για οτιδήποτε κτλ. Απλά πρέπει να βρεις τους λόγους που βάζεις τον εαυτό σου συνέχεια σε αυτή την διαδικασία.. Να μην μπορείς να νιώθεις άνετα και να είσαι χαλαρή χωρίς να έχεις συνέχεια στι μυαλό σου το φαγητό (στις συνέπειες καλύτερα)..
    Προσπάθησε να καταλάβεις την ώρα που νιώθεις την ανάγκη να φας αν στο ζητάει το σώμα σου ή η ψυχή σου. Το στομάχι ή το μυαλό. Γενικά θα πρέπει να δουλέψεις λίγο με τον εαυτό σου και να καταλάβεις πως το περιτύλιγμα μας είναι αυτό που βλέπουν οι άλλοι αλλά για να μείνουν δίπλα μας θα δουν την ψυχή μας. ΜΑν χαλαρώσεις θα τρως σωστά και χωρίς ενοχές μετά.. Κλείσε ραντεβού με ένα ψυχολόγο και αυτός θα σε βοηθήσει σε όλα.

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    18
    Εχεις δικιο. Από κάπου πηγαζει ολο αυτο. Ενω δεν ειμαι ανθρωπος της εικονας κ του φαινεσθαι, δεν ασχολουμαι με την εμφανιση των αλλων και τα υλικα αγαθά, εχω αυτο το προβλημα με τον εαυτό μου. Ηρθε η ωρα.Ειναι το πρωτο πραγμα που θα κανω με το περας του εγκλεισμού

  4. #34
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Marathon Runner View Post
    Εχεις δικιο. Από κάπου πηγαζει ολο αυτο. Ενω δεν ειμαι ανθρωπος της εικονας κ του φαινεσθαι, δεν ασχολουμαι με την εμφανιση των αλλων και τα υλικα αγαθά, εχω αυτο το προβλημα με τον εαυτό μου. Ηρθε η ωρα.Ειναι το πρωτο πραγμα που θα κανω με το περας του εγκλεισμού
    Πάντως υπάρχουν γιατροί που κάνουν μέσω Skype.. Αν δεις ότι όλο αυτό σε ταλαιπωρεί και δεν αντέχεις, μπορείς να κάνεις συνεδρίες μέσω Skype.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. 150+ ΚΙΛΑ
    By Juice in forum Παχυσαρκία
    Replies: 224
    Last Post: 30-03-2020, 05:52
  2. Κιλά ..
    By ranti in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 58
    Last Post: 22-06-2017, 11:42
  3. Replies: 3
    Last Post: 13-06-2012, 02:39
  4. κιλα κιλα κιλα
    By maroulaki_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 14
    Last Post: 29-07-2010, 21:04
  5. -30 Κιλά!!!
    By bionic_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 8
    Last Post: 04-06-2010, 10:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •