ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 103
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 103 of 258 FirstFirst ... 35393101102103104105113153203 ... LastLast
Results 1,531 to 1,545 of 3862
  1. #1531
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Νιωθω φοβερη κουραση και υπνηλια. Δεν ξερω αν ειναι ψυχολογικο ή σωματικο.

  2. #1532
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτο ακριβως που πηρα τους επεστρεψα γιατι αν ειχα ξεμεινει εκει πανω μετα θα ηταν ετοιμοι να τους πιασουν καλοσυνες περιοριστες γιατι θελουν σεβασμο χωρις να με σεβονται οι ιδιοι και επειδη βλεπω ενα σημειο εξω που καθε φορα που περναγα απο κει τους εστελνε σηματα μορς μπορω να κανω και εγω το ιδιο και να αφηνω χαρτια με μυνηματα στα σκουπιδια μεχρι να δουμε ποιος θα σπασει τα νευρα σε πιον μου κυριξαν το πολεμο επειδη επαθαν υπερκοπωση γιατι παρακουραστηκαν να μετρανε ψιλα γιατι δε εβαλαν καμια ταμπελα δεχομαστε απο 50αρια και πανω για να το ηξερα απο πριν πριν παω σ αυτους δε ντρεπονται λιγακι να κανουν ολα αυτα μπροστα στα ματια μου

  3. #1533
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Το κρασάκι το βραδάκι τρόπος ηρεμίας του νου είναι κι αυτό, όπως το τσιγαρο. Το υπόβαθρο της σκέψης σου που σου προκαλεί την σκέψη να κάνεις ένα τσιγάρο είναι προβλήματα που έχεις. Το ένα φέρνει το άλλο. Υπό ομαλές συνθήκες ζωης δεν θα σου πέρναγε η σκέψη για τσιγάρο. Αυτό είναι το παιχνίδι του μυαλού μας.
    Ενδιαφέρων προσέγγισει!!!

  4. #1534
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Σκέφτομαι να ξαναξεκινήσω αυτό το λίγο κάπνισμα που σταμάτησα πριν μερικά χρόνια, αυτα τα 1 - 2 τσιαγαρα την ημέρα. Τοτε ηταν ενας πολυ καλός τροπος ηρεμίας του νου. Η κατάσταση πραγμάτων με πιέζει προς τα εκει.
    Είσαι απόλυτα σίγουρος πως αν ξεκινούσες θα έμενες στα 1-2 τσιγάρα την ημέρα; Εγώ δεν θα το έπαιρνα αυτό το ρίσκο ακόμα και αν το έκανα στο παρελθόν δεν θα ήμουν σίγουρος πως στο μέλλον θα μπορούσα να καταφέρω να το ξανακάνω. Είναι πολύ μεγάλο το ρίσκο...

  5. #1535
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Κι εγω σκεφτομαι να κανω ενα δυο τσιγαρα αλλα μετα δυσκολα ξανακοβεται και ειμαι σε ηλικια επικινδυνη για καπνιστες.

  6. #1536
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    “Networking is EVERYTHING,” she says. “It’s everything. Every single client I have came from my network – in LI or in my past professional life. Luckily I’m pretty outgoing, and my past jobs have required me to meet, work with, and maintain relationships with a broad range of people.”

    Αυτο ειναι που μου λειπει. Το networking. Μπορω να μορφωθω διαβαζοντας βιβλια, αλλα τι networking θα εχω για να αξιοποιησω επαγγελματικα τις γνωσεις μου;

  7. #1537
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    για τουσ μπατσουσ επρεπε να πω οτι για να δουλεψεισ πρεπει να παρεισ ναρκωτικα μου το ειπε ο ρουφιανοσ και το ειπα ειναι ολο στημενο γιατι εγω επαιρνα πρωτεινεσ κλπ θα μιλησω για τη νοβαρτισ αλλα αμα διαλυθει το κρατοσ δε φταιω ειναι στημενο αυτα ενημερωνω να ξερουν ολοι αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #1538
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #1539
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    765
    Όσες γεννήσατε και σπάσαν τα νερά, πώς ήταν;

    Χαζές ερωτήσεις κάνω τώρα αλλά αγχώθηκα.

    Θυμάστε που σας έλεγα για την ξαδέρφη μου; Ναι μεν "απομακρύνθηκα" αλλά έγγυος γυναίκα δεν μπορείς να την αφήσεις μόνη. Οι γονείς μου μου λένε πως δεν έχω φιλότιμο κι' όμως μου φόρτωσαν και την ευθύνη της. Αφού τσακώθηκε με όλους, και με την μάνα μου που ήταν η μόνη που την έτρεχε. Η αχάριστια βλέπετε είναι αρρώστια. Και τεσπα αυτή δεν ήθελε επαφές με κανέναν, ούτε να ξέρει κανείς πότε θα γεννήσει και σκόπευε να πάει με τα πόδια με μια βαλίτσα στο χέρι και σπασμένα τα νερά στο νοσοκομείο. Ε φυσικά της είπα πως ό,τι ώρα και να είναι να με πάρει τηλέφωνο για να την πάρω εγώ και ότι δεν θα πω τίποτα σε κανέναν. Φοβάμαι μην γίνει κάτι κακό. Πλησιάζουν οι μέρες.

  10. #1540
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    τα πρωτα χρονια δουλειασ θελει βαρη απο τα 20 μεχρι τα 25 27 και μπαλλα θα ειστε σουπερ μετα τα 32 33 θελει περπατημα να δεσει μεχρι τα 35 36 μετα παει μονο του δεμενο αυτα και ρωτηστε ειδικουσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #1541
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Πόσο στόκος είναι κάποια όταν για να παρακολουθήσει χώρο έχει μαζί το κινητό της, χρησιμοποιεί ταξί ως μέσο διαφυγής και χρησιμοποιεί το ίδιο ταξί δύο φορές από επιθυμία της μία για την παρακολούθηση και μία για την διαφυγή με κλήση από καρτοτηλέφωνο σε εταιρία ταξί. Και μετά περιμένεις να μην σε πιάσουν. Οχι κυρία μου στα νταμάρια να σπας πέτρες!

  12. #1542
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    765
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Πόσο στόκος είναι κάποια όταν για να παρακολουθήσει χώρο έχει μαζί το κινητό της, χρησιμοποιεί ταξί ως μέσο διαφυγής και χρησιμοποιεί το ίδιο ταξί δύο φορές από επιθυμία της μία για την παρακολούθηση και μία για την διαφυγή με κλήση από καρτοτηλέφωνο σε εταιρία ταξί. Και μετά περιμένεις να μην σε πιάσουν. Οχι κυρία μου στα νταμάρια να σπας πέτρες!
    Ευτυχώς που είναι στόκος να λες.
    Την έπιασαν τελικά;

  13. #1543
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Πόσο στόκος είναι κάποια όταν για να παρακολουθήσει χώρο έχει μαζί το κινητό της, χρησιμοποιεί ταξί ως μέσο διαφυγής και χρησιμοποιεί το ίδιο ταξί δύο φορές από επιθυμία της μία για την παρακολούθηση και μία για την διαφυγή με κλήση από καρτοτηλέφωνο σε εταιρία ταξί. Και μετά περιμένεις να μην σε πιάσουν. Οχι κυρία μου στα νταμάρια να σπας πέτρες!
    Δυστυχώς στόκο δεν τον λες ενα τετοιο ανθρωπο mindcrime.
    Το τι μπορει να σκεφτει το ανθρωπινο μυαλο πραγματικα με τρομαζει....... γι αυτο εδω μεσα καμια φορα τετοιες αρρωστες συμπεριφορες που συνανταμε να μην τις δικαιολογουμε καθολου.....

    Πως μπορουν αυτοι οι ανθρωποι να ζουν σκεπτόμενοι ολα αυτα που εκαναν....ειναι χειροτερο και απο τον θανατο ,πολυ κριμα...

  14. #1544
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    τι εγινε ρε ψηλε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #1545
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by blackbird View Post
    Ευτυχώς που είναι στόκος να λες.
    Την έπιασαν τελικά;
    Ναι την έπιασαν, δεν γλυτώνεις από τους μπάτσους αν θέλουν να σε βρούνε θα σε βρούνε πρέπει να κάνεις το τέλειο έγκλημα για να ξεγλυστρήσεις

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •