ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 132
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 132 of 258 FirstFirst ... 3282122130131132133134142182232 ... LastLast
Results 1,966 to 1,980 of 3862
  1. #1966
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    συνεχιζεις ακαθεκτος το βιολι σου να προσπαθεις να με αποκοψεις απ τις επαφες μου ενω εχεις χακαρει οπιαδηποτε συσκευη χρησιμοποιω σα να ειναι ιδιοκτησια σου και λειτουργει οποτε το αποφασιζεις εσυ σα να σε εχω εξουσιοδοτησει γι αυτο γιατι νομιζεις οτι θα εγκατασταθεις με το ζορι σε μενα ενω σου εχω ξεκαθαρισει οτι δε σε γουσταρω και ουτε προκειται να σε δεχτω και αυτο που ........... περισσοτερο σε εσενα ειναι οτι ζηλευεις τα παντα οπουδηποτε και να κοιταξω και θες να σου συμπεριφερομαι σα να εισαι θεος και να ασχολουμαι μονο με εσενα αυτο το πραγμα που κανεις καταρχην να εχεις εγκατασταθει με το ζορι στις συσκευες που γραφω στο ιντερνετ και να εχεις γεμισει το τοπο αδελφους σου που τους εχεις δωσει εντολες να ξεφτυλιζουν οτι δεν εχει σχεση με εσενα με νευριαζει απιστευτα και με κανει αγριο θηριο και δεν υπαρχει κανενας ανθρωπος στη γη αυτη που με νευριασε τοσο οσο εσυ που θελει να τον σεβονται και να τον προσκυνουν ενω αυτος δε σεβεται τιποτα και αντιμετωπιζει τα παντα σα να ειναι ιδιοκτησια του οτι και να κανεις αυτο που θες δε προκειται να το δεχτω με τιποτα ακομα και αν ειμουν σε μια ερημο και δεν ειχα ανθρωπο να μιλησω αλλα εσυ δε το εχεις καταλαβει ακομα και νομιζεις οτι θα εκβιασεις να σε δεχτω στο χωρο μου χωρις να το επιθυμω στους ψυχολογους καταρχην θα πηγαινεις εσυ γιατι εγω δεν εχω μια τραπεζα λεφτα για να τους πληρωνω και εκτος αυτου ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΩ τοσο καιρο που νομιζεις οτι θα με τρελανεις αυτο να το βγαλεις απ το μυαλο σου γιατι τη δικη μου τρελα δε θα τη φτασεις ουτε αν ξαναγενηθεις 100 φορες οσο και αν προσπαθεις να μου αποδειξεις οτι χρειαζομαι μια τραπεζα λεφτα εγω δε προκειται να ακουσω αλλα το μονο που θα καταφερνεις καθε φορα ειναι να σου διχνω το συναισθηματα αγαπης που εχω για σενα που δε ξερω που να τα βαλω πλεον εσυ με σηκωσες απο εκει που καθομουν με ολους αυτους που μου κουβαλησες στη διευθυνση που γραφω και δε σου εφτανε αυτο φυσικα τους εχεις πει να δημιουργουν προβληματα καθε φορα που ασχολουμαι με καποιον αλλο για να νομιζω οτι φταιει αυτος και ολο αυτο ειναι σχεδιο για να ξεφτυλισεις καθε επαφη που εχω γιατι νομιζεις οτι θα με εκβιασεις με αυτο το τροπο καταρχην καθε φορα που βλεπω καπου μια συγκεκριμενη λεξη η εξω η στο ιντερνετ η εμφανιζονται καπιοι και μου λενε τρελες που τους εστιλες ΕΣΥ γιατι νομιζεις οτι ετσι θα με τρελανεις και θα καταληξω σε ψυχολογους κατι που δε προκειται να γινει με τη καμια γιατι επειδη εσυ πηγαινεις σε ψυχολογους ΔΕ ΓΙΝΕΤΕ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ γιατι μετα θα εχω εγω το πανω χερι και εσυ θα εισαι παρακατω και για αυτο απαιτεις να παω και εγω για να μη σε επισκιαζω καταλαβες το θρασος σου δηλαδη ειναι για να γραφει στην ιστορια δε μπορει τιποτα να σε υπερβαινει και να κανει κατι καλυτερα απο σενα γιατι μετα θα ζεις στη σκια του και θα επιβαλεις στους αλλους τι θα κανουν και τι θα πουν για να εισαι το απολυτο αφεντικο των παντων που με ολους αυτους τους χακερς που εχεις μαζεψει θα επιβαλουν καθεστως παντου καταρχην ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ και δε προκειται να αφησω εσενα να καταργησεις καθε δικαιομα μου για να φαινεσε αρχηγος ολων γιατι αυτο που σε ενδιαφερει δεν ειμαι εγω οπως μου εδωσες την εντυπωση που ηθελες να πιστεψω οτι λιωνεις για μενα αλλα ολα τα εκανες αφενος για να στειλεις μυνηματα στους αδελφους σου και αφετερου για να φαινεσε διευθυντης ολων που αποφασιζει για τα παντα οπως το καθεστως που ολοι θα το δεχονται και θα σιωπουν απο φοβο και επειδη εγω δηλωσα ανταρσια σε ολο αυτο με εβαλες στο ματι γιατι δεν εχεις ξαναδει ανθρωπο να σε περιφρονει οπως εγω γιατι δε καταφερε κανενας να δει περα απ το προσωπειο που φορας και ετσι ασχολησαι 24 ωρες μαζι μου ψαχνοντας πατεντες να γινω θαυμαστης σου για να φαινεσε ως αφεντικο ολων γιατι εγω σου χαλαω την αρχηγια και αυτο δε μπορεις να το χωνεψεις ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ για αυτο με σκεφτεσε 24 ωρες και οχι γιατι ενδιαφερεσε για μενα και αν νομιζεις οτι δε βλεπω περα απ το προσωπειο που φορας σε γελασανε ξερω πολυ καλα οτι με μισεις γιατι σου χαλασα την αρχηγια και αυτο δε μπορεις να το χονεψεις με τιποτα κοψε ομως το δουλεμα οτι λιωνεις για μενα ξερω καλα τι θες απο μενα να σου παραδωσω την αρχηγια ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    Σε μονιμη βαση πλεον οπου και να γραψω βλεπω τα εικονιδια να περπατανε μονα τους δεξια και αριστερα για να αποφασιζουν οι αδελφοι σου το τι θα γραψω εγω ολα αυτα τα σοου που κανεις δεν εχουν κανενα νοημα δε μπορεις να παρεις την αρχηγια ολων με το ζορι χωρις αυτο που κανεις να το δεχονται
    Ποιος είναι αυτός βρε Αλέξανδρε?
    γιάννης

  2. #1967
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Όμορφη μέρα.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  3. #1968
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    Ποιοσ ρε αλεκο ποιοσ μηπωσ ξεβιδωθηκαν οι βιδεσ λεω εγω τωρα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #1969
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αυτεσ νομιζουν οτι τωρα ειδαμε γυναικεσ δεν ειχαμε ξαναδει μετα θα κλαινε κ δε θα φταιει κανεισ αλλοσ
    Δεν κλαινε αυτες. Εχουν φροντισει για ολα. Ζουν το τωρα, την καθε μερα. Καμια γυναικα δεν θυσιαζει το full experience.

  5. #1970
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τι εγινε ο Αντωνης; Ελπιζω να ειναι καλα.

  6. #1971
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Επισης ειπε η κοπελα οτι πηγαν για μπυρα και οι καβλες της ειχαν φτασει στο Θεο. Αυτη ειναι η αληθινη γυναικεια φυση. Το παιζουν ασεξουαλ για το συμφερον τους.
    Ποιος το παίζει ασεξουαλ;
    Αυτή ειναι η ανθρώπινη φύση. Δεν διαχωρίζεται σε αντρική η γυναικεία. Ολοι εχουν καυλες. Το οτι ο μισογυνισμος και ο σεξισμος σου δεν μπορουν να καταλάβουν την πραγματικότητα είναι άλλο θέμα.

  7. #1972
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Ποιος το παίζει ασεξουαλ;
    Αυτή ειναι η ανθρώπινη φύση. Δεν διαχωρίζεται σε αντρική η γυναικεία. Ολοι εχουν καυλες. Το οτι ο μισογυνισμος και ο σεξισμος σου δεν μπορουν να καταλάβουν την πραγματικότητα είναι άλλο θέμα.
    Ετσι λετε εσεις για να το παιζετε θυματα οταν σας συμφερει.

  8. #1973
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    Ορεστη η αληθεια ειναι οτι κανουν απειρο σεξ και στα 50 γινονται βαμπιρια αυτο δεν θελουμε καταλαβεσ γτ πρεπει να μπει μετρο κι ασ ειναι η φυση τουσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #1974
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Της πιανει η εμμηνοπαυση στα 50. Ειχα δει ενα ντοκυμαντερ, ελεγε οτι η κριση μεσης ηλικιας στους αντρες συμβαινει επειδη η συζυγος μπαινει στην εμμηνοπαυση. Κανονικα οι αντρες δεν αλκαζουμε μεγ;λωνοντας. Η ζωη μας ειναι μια ευθεια, δεν εχει κυκλους. Βεβαια αυτο φταιει και για το οτι δεν την εκμεταλλευομαστε παντα. Ενω η γυναικα ζει στο παρον, συντονισμενη με τον κυκλο της ημερας, της εβδομαδας, του μηνα. Δεν υπαρχουν αναβολες απο τη ζωη για τη γυναικα.

    Σε αλκα νεα πηγα να ψωνισω δυο μπακλαβαδακια. Η καρτα μου δεν εγκριθηκε και δεν ειχα μετρητα να πληρωσω. Η υπαλληλος εκνευριστηκε και με κοιταζε σαν κλεφτη. Σκασιλα μου πια. Τιποτα δε με νοιαζει.

  10. #1975
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Αποψε ειναι η τελευταια συναυλια των πυξ λαξ στην οποια ηθελα να παω αλλα κλασικα ξεχασα οτι ηταν σημερα

  11. #1976
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Πιστευετε τα ψυχοφαρμακα μπορουν να εισαχθουν με ενεση μεσα σε φρουτα;

  12. #1977
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ειδα ενα καμακι στην Ερμου. Τυποι ψηλος και κοντος. Ο κοντος επιασε το μπρατσο της κοπελας, προφανως εχοντας διαβασει σαιτ pua περι kino. Εκεινη αμεσως σταυρωσε τα ποδια της. Οταν εφυγαν εκανε μια γκριματσα απαξιωσης στη φιλη της. Η γλωσσα του σωματος τα προδιδει ολα. Οσα προσπαθουν να κρυψουν χιλιαδες γυναικειες λεξεις.

  13. #1978
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τελικα ο θανατος ειναι κατι αδιαφορο ή κατι ομορφο; Ενα μυστικο περασμα. Αποδεσμευουμε την υλη απο το κορμι μας.

  14. #1979
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ποιοσ ρε αλεκο ποιοσ μηπωσ ξεβιδωθηκαν οι βιδεσ λεω εγω τωρα
    Αυτό είναι χειρότερο κι από τα φάρμακα...
    γιάννης

  15. #1980
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Τελικα ο θανατος ειναι κατι αδιαφορο ή κατι ομορφο; Ενα μυστικο περασμα. Αποδεσμευουμε την υλη απο το κορμι μας.
    Τώρα ο θάνατος είναι αθάνατος που λέει κι ο Σφακιανάκης.
    γιάννης

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •