ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 134
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 134 of 258 FirstFirst ... 3484124132133134135136144184234 ... LastLast
Results 1,996 to 2,010 of 3862
  1. #1996
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ο αντρασ λεει θελω η γυναικα λεει γτ οχι εξαρταται πωσ μεγαλωσε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #1997
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Παλια να δεισ τι γινοταν ισοτητα κ μαλακιεσ δεν ειχε μονο πεσε κ παιρνε βεβαια υπαρχει τροποσ και συγκεκριμενα που λενε ολοι σαν να ειναι συννενοημενοι κ για γυναικεσ ισχυει αυτο φαινονται ολεσ ιδιεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #1998
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Οταν ημουν μικροσ μου τα ειπανε κ μενα αλλα λεω τι βλακειεσ ειναι αυτεσ κ με ενδιεφεραν οι δουλειεσ και τα χρηματα και τα ξεχασα ολα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #1999
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Η γυναικα θελει εναν αντρα να εκπληρωνει αυτα που εκεινη θελει χωρις να τα ζητησει.


    Οι λεξεις για τις γυναικες ειναι χρωματα δεν κουβαλανε νοημα.

  5. #2000
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Αρα εγω δεν κανω γτ σκεφτομαι τον εαυτο μου αρα να με αφησουν ησυχο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #2001
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 20-07-2020 at 13:09.

  7. #2002
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Και ποσες κοπελιτσες ονειρευονται μια τετοια ζωη! Τι να πουμε ενεις οι ξυπολητοι ψυχασθενεις αλητες, που ονειρευομαστε ακρογυαλιες, δειλινα και παντοτινη αγαπη. Ειμαστε φτηνοι σαν την σακουλα ντοριτος που θελουμε να μοιραστουμε στην παραλια με το αθωο θυμα μας.

  8. #2003
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Αυτος ο υπεροχος καλοκαιρινος αερας που εισπνεουμε, η τελεια θερμοκρασια, ο απεραντος χωρος που οριζει ο μαυρος καλοκαιρινος ουρανος, κρυβει αναριθμητες γωνιες οπου οι ανθρωποι απορριπτουν τα ρομαντικα ιδεωδη, την πιστη, την αγαπη, τη συντροφικοτητα και παραδιδονται στην ευδαιμονια, στην κραιπαλη, στην decadance, στο αλκοολ, στη μουσικη και στο σωμα του αλλου.

    Hail Satan!

  9. #2004
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Γεια σ ορεστη αλανι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #2005
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Ο απέραντος θόρυβος των άλλων.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  11. #2006
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    καποτε πρεπει να απεμπλακεις απο τα μαθηματα στο κατηχητικο που σου εκαναν σαν παιδι...
    το σεξ δεν ειναι αμαρτια, ουτε βασανιστηριο για τις γυναικες, ουτε μεσο συναλλαγης, ωστε να τσιμπανε για την καλη ζωη με αντιτιμο "να τους κατσουν"... οι υγιεις, ενηλικες γυναικες, θελουν το σεξ οσο και οι υγιεις , ενηλικοι ανδρες. ουτε περισσοτερο, ουτε λιγοτερο. και πλενονται και οι γυναικες και οι ανδρες. καμια δεν χρειαζεται να πηγαινει με απλυτους μισογυνηδες.
    .
    α, και δεν θελω να σε σοκαρω, αλλα ειναι μεγαλη απολαυση ο ερωτας, οταν η επιθυμια μεταξυ των δυο ατομων ειναι αμοιβαια... δεν ειναι τιμωρια για κανεναν..
    Last edited by Aeon; 20-07-2020 at 13:10.

  12. #2007
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    α, και δεν θελω να σε σοκαρω, αλλα ειναι μεγαλη απολαυση ο ερωτας, οταν η επιθυμια μεταξυ των δυο ατομων ειναι αμοιβαια... δεν ειναι τιμωρια για κανεναν..
    Όντως; [emoji33]

  13. #2008
    ntinti
    Guest
    οχι αλλες ανατριχιαστικες λεπτομεριες καποιοι δεν τις αντεχουν τον νου σας

  14. #2009
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Όντως; [emoji33]
    ηρθε ο καιρος να το μαθεις....

  15. #2010
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Remedy View Post

    καποτε πρεπει να απεμπλακεις απο τα μαθηματα στο κατηχητικο που σου εκαναν σαν παιδι...
    το σεξ δεν ειναι αμαρτια, ουτε βασανιστηριο για τις γυναικες, ουτε μεσο συναλλαγης, ωστε να τσιμπανε για την καλη ζωη με αντιτιμο "να τους κατσουν"... οι υγιεις, ενηλικες γυναικες, θελουν το σεξ οσο και οι υγιεις , ενηλικοι ανδρες. ουτε περισσοτερο, ουτε λιγοτερο. και πλενονται και οι γυναικες και οι ανδρες. καμια δεν χρειαζεται να πηγαινει με απλυτους μισογυνηδες.
    .
    α, και δεν θελω να σε σοκαρω, αλλα ειναι μεγαλη απολαυση ο ερωτας, οταν η επιθυμια μεταξυ των δυο ατομων ειναι αμοιβαια... δεν ειναι τιμωρια για κανεναν..
    Ακριβως αυτα λεω κι εγω. Αλλοι λενε τα αντιθετα, αλλες κανουν τις αθωες. Οταν ξεκινησα μαθηματα η καθηγητρια εβαλε τους τρεις μεγαλυτερους αντρες να κατσουμε μαζι και να πουμε τις ηλικιες μας. Ημασταν επικινδυνοι να διαφθειρουμε τα αθωα κοριτσακια.

    Εμενα μου ζητησε ενα αθωο κοριτσακι να βγουμε ραντεβου και μολις ανταλλαξαμε φεης μου ζητησε να παμε μαζι και διακοπες. Στο ραντεβου κοιταζομασταν βαθια στα ματια με επιθυμια και νευριασε που δεν εκανα κινηση.

    Μετα παριστανε την αθωα που λειπει ενα χρονο απ τη χωρα της και δεν την εχει αγγιξει κανεις και που με εβλεπε απ την αρχη μονο σαν φιλο.

    Μετα μου εγραφε η Σονια εδω οτι δεν εβλεπε κατι ερωτικο στη συμπεριφορα της κοπελας. Προφανως, αφου οι γυναικες στα 22 δεν εχουν καβλες, και θελουν να βγαινουν με αντρες πλατωνικα. Το βρωμικο μυαλο μου παρεξηγησε τις προθεσεις της.

    Μετα πρεπει να ειπε στην καθηγητρια μου, που βλεπει τις φοιτητριες σαν αθωα κοριτσακια που θα τα αποπλανησουν, οτι την ενοχλω, γιατι βλεπω συνεχεια επισκεψεις στο προφιλ μου απο λογαριασμους που σχετιζονται με την καθηγητρια.

    Μετα εκανε public ποστ στο φεης οτι πηγε καπου με εναν τυπο τριανταρη, οταν δεν εκανε ποτε public, και τωρα αυτος ανεβαζει φωτο του εαυτου του σε νησια.

    Και εγω σκεφτομαι ποση υποκρισια υπαρχει στον κοσμο. Ποση παρανοικη υποκρισια. Ποσο ψεμμα. Κοντευω κι εγω ο ιδιος να πιστεψω οτι ειμαι γυπας που παρεξηγει τις προθεσεις αθωων κοριτσιων και εχει την ανωμαλια - αν ειναι δυνατον ο σαρδαναπαλος, να φανταζεται οτι οι φοιτητριες κανουν σεξ με αντρες!!!!!!!!!!!!!!

    Να ομως που ομολογειτε μονες σας την αληθεια οταν πιστευετε οτι σας συμφερει: "οι υγιεις, ενηλικες γυναικες, θελουν το σεξ οσο και οι υγιεις , ενηλικοι ανδρες. ουτε περισσοτερο, ουτε λιγοτερο".

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •