ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 139
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 139 of 258 FirstFirst ... 3989129137138139140141149189239 ... LastLast
Results 2,071 to 2,085 of 3862
  1. #2071
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Σε ποια περιβάλλοντα εννοείς; Τι ακριβώς συνέβη;
    Σε εργασιακά και οργανωμένα κοινωνικά περιβάλλοντα.

    Σου λένε, αυτό το κάνουμε με αυτό τον τρόπο διότι αυτή είναι η διαδικασία, αυτός είναι ο τρόπος που λειτουργούμε εμεις, αυτό το πρέπον. Έτσι, αυτό που μου αναθέτουν, το κάνω με βάση τις υποδείξεις αυτες. Μετά έρχονται και ελέγχουν το πως το έκανα και μου βρίσκουν αρκετά λάθη αν και το έκανα όπως ακριβώς μου είπαν. Μου λένε ότι ένα θα πρεπε να γίνει κάπως αλλιώς, το άλλο διαφορετικά, το άλλο θέλει βελτίωση, το άλλο να αλλάξει. Λίγο το ένα, λίγο το άλλο, στο τέλος μου σκαρτάρουν όλο αυτό που έκανα που δεν είανι τίποτα άλλο παρά συμμόρφωση με τις υποδείξεις και τους τρόπους τους. Τονίζεται ότι η συμπεριφορά τους χρωματίζεται από το ότι δεν με εμπιστεύονται, δεν με πάνε ως χαρακτήρα, κάτι που προφανώς δεν στο λένε, όμως βγάζει μάτι. Όμως το να προσαρμοστώ μ αυτό τον τρόπο σημαίνει ευθυγράμμισα τη συμπεριφορά μου και έπαψα να εκφράζομαι ελεύθερα.

    Όλο αυτό το σκηνικό είναι σπάσιμο νεύρων και με κάνει να θεωρώ τον ευατό μου ανίκανο να εκφραστεί και να δημιουργήσει καλά αλλού. Όταν τέτοιο σκηνικό είναι μακροχρόνιο αφήνει ζημιά, μειώνει τις ικανότητες και την αυτοπεποίθηση σου.
    γιάννης

  2. #2072
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Μαλιστα χωρις να απευθυνομαι προσωπικα και ονομαστικά σε καποιον τροποποιειται μηνυμα σε θέμα με τιτλο τι σκεφτεστε; Ειμαστε με τα καλα μας; Δεν εχουμε δικαιωμα να γραψουμε το τι σκεπτομαστε οταν αυτο ειναι το θεμα του νηματος και δεν απευθυνεται προσωπικα ή ονομαστικά σε καποιον;

    Οποιος θιχθηκε να παει σε γιατρο για να δει αν τον αφορουσε το μηνυμα μου. Και εν παση περιπτωσει για ποσο καιρο θα ειμαι υποχρεωμενος να βλεπω τα ιδια μηνυματα όταν παρολο που έχω θεσει αγνοηση σε χρηστη εν τουτοις στη σελιδα εμφανιζονται ο τιτλος του και το ονομα του χρηστη;

  3. #2073
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    συνεχιζεις το βιολι σου ακαθεκτος να σπερνεις παντου συνεργατες σου οπου σταθω και οπου βρεθω γιατι οσο περισσοτερο σε περιφρονω εσυ τοσο περισσοτερο κολας πανω μου σα γραματοσημο γιατι δεν εχεις ξαναδει προφανως καπιον σαν εμενα αφου δε καταφερε κανενας να δει τιποτα παραπα;νω εκτος απο το προσωπειο που φορας και δε κανει αλλη δουλεια συνεχως απο το να περιεργαζεσε οτι κανω ενω οι αδελφοι σου εχουν παρει τον ελεγχο οσων συσκευων γραφω στο ιντερνετ με ενα απιστευτο θρασος και δε σου εφτασε που εκανες αγνωριστη την οθονη τωρα θες να ξεχαρβαλωσεις και τη δευτερη που εβαλα και ενω δε σεβεσαι απολυτως τιποτα παριστανεις τον θιγμενο που ειναι το θυμα της υποθεσης γιατι ολοι πρεπει να κινουνται στα μετρα που ορισε το αφεντικο ο θεος για να βρισκει πραγματα να ψωνιζει μη τυχον και δε κανει επιδηξη χλιδης στους αλλους και αν ολοι κανουν οτι κανω εγω δηλαδη να κρατανε τις παλιες τους συσκευες μετα ο κοσμος θα αλαξει και δε θα βρισκεις τι να ψωνιζεις ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΥΣΑΞΕΣ ΤΑΧΑΜ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙς ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΜΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ Η ΑΓΟΡΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΑΙΟΠΩΛΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΨΩΝΙΖΕΙΣ γιατι φυσικα δε σου φτανει τιποτα για επιδηξη γιατι οτι και να παρεις πρεπει να παρεις και αλλα για να βλεπουν ολοι οτι εισαι ο θεος ο πιο σπουδαιος απ ολους που εχει αμολησει παντου συνεργατες του και εχει παρει τον ελεγχο τους απ το ιντερνετ γιατι νομιζεις οτι με ολα αυτα που κανεις θα με τρελανεις και θα καταληξω στους ψυχολογους που πηγαινεις εσυ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ Ως ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ δε μπορει καπιος να σε υπερβαινει και να τα βγαζει περα μονος του γιατι μετα θα πρεπει να στηλεις μυνημα στους αδελφους σου να τον τρελανουν για να ειναι ολοι ομοιοι με σενα γιατι δε μπορει καπιος να σε υπερβενει τετοιο πανεξυπνο ανθρωπο που δεν εβγαλε ποτε αλλο η γη γιατι αν εγω τα βγαζω περα μονος μου και εσυ μια ζωη ΤΗ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΠΡΩΤΕΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΥΣΑΞΕΣ ΝΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑΧΑ ΣΚΙΖΕΣΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΣΟΥ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΙΔΙΚΝΙΕΣΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ Ως Ο ΜΟΝΟς ΕΞΟΥΣΙΑΣΤΗΣ ΟΛΩΝ γιατι δε δινει δεκαρα για μενα οσο και αν φορας το προσωπειο του καλου ανθρωπου ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΣΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΟΑ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΗ ΦΤΑΣΕΙΣ ΔΕ ΜΠΑ ΝΑ ΓΕΝΗΘΕΙς 100 ΦΟΡΕΣ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΠΙΑΡΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΦΩΣ ΑΠ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ και με το συστημα που κοπιαρεσ πανω σε μενα περιφανευεσαι για κατι που δεν ειναι ουτε καν δικο σου αλλα ενα κακεκτυπο απο μενα και δε σου εφτασε οτι πηρες τη μορφη μου οπως ο χαμελαιοντας που αλαζει μασκες τωρα θες εσυ να εισαι το αφεντικο και εγω ο .................. που θα διαχειρηζεσε οτι αντεγραψες απο μενα ενω εγω θα ειμαι κατω απ τη μποτα σου ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΥΣΑΞΕΣ ΟΤΑΝ ΜΙΛΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΠΙΣΚΙΑΖΩ ΚΑΙ ΤΡΕΜΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΙΝΗ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΕΠΙΔΗΞΗ ΓΝΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΙΑΡΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΓΩ ΘΑ ΜΕΝΩ ΜΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΟΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ ΟΙ ΑΔΕΡΦΟΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΝΕΣΕ ΕΣΥ Ο ΜΟΝΟς ΕΞΥΠΝΟς ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ουτε εγω θα γινω ο ............... για να σε ευχαριστησω η θα με αφησεις ησυχο η θα γραφω κατεβατα μεχρι να δουμε ποιος θα σπασει τα νευρα σε πιον εσυ δε θες καποιον να σε βοηθησεις ψαχνεις ........... να τον εκμεταλευτεις για να σε κοιτουν ολοι ως αστρο ετεροφωτο οπως το φεγγαρι αυτο σε ενδιαφερει Ο ΕΑΥΤΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩς ΘΑ ΑΝαδΙΧΤΕΙς και οσο εσυ πας σε ψυχολογους και εγω δε παταω καν εκει ετσι μενεις στη σκια μου γι αυτο εχεις λυσαξει με εμενα ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ

  4. #2074
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Η επιστήμη είναι ένα υπέροχο πράγμα, αν δεν χρειάζεται να βγάλεις το ψωμί σου από αυτήν.
    Η επιστήμη χωρίς θρησκεία είναι κουτσή. Η θρησκεία χωρίς επιστήμη είναι τυφλή.
    Albert Einstein

  5. #2075
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εχω ακομα τα μυνηματα απο το αντιβαιρους που μου ελεγαν οτι η συνδεση δεν ειναι ιδιωτικη και επειδη τα δημοσιευσα και ανεβασα φωτογραφιες που εδιχναν μυνηματα που ελεγαν οτι
    Παρακολουθουν τη τοποθεσια που βρισκομαι μετα; εξαφανιστηκαν γιατι ετσι δε θα πουλησουν αντιβα;ιρους αν μαθουν ολοι οτι οι συνδεσεις ειναι σουρωτηρια που οπιος θελει κανει οτι γουσταρει σε αυτες και ολος τυχαιος η ψηφιακη που τραβηξα τις φωτογραφιες αυτες σταματησε να εστιαζει και εβγαζε φωτογραφιες φλου μετα καθεστως χουντας ολικης αυτοι με σηκωσαν απ-ο κει που καθομουνα χακαραν οτι συσκευη χρησιμοποιω γιατι νομιζαν οτι ετσι θα με τρελανουν και θα κατΑληξω στους ψυχολογους και στους ψυχιατρους με το ετσι θελω γιατι αυτος ειναι ο στοχος τους ομως τπο σχεδιο τους δε τους βγαινει γιατι η δικη μου τρελα ειναι πολυ μεγαλυτερη απ τη δικη τους και δε μπορουν να με παλεψουν με τιποτα και οπιος αμβιβαλει εχω ακομα τα μυνηματα απτο αντιβαιρους που τα φωτογραφησα οσο εστιαζε η ψηφιακη ακομα τερμα οι δικαιολογιες και οι εξηγισεις η θα πανε απο κει που ηρθαν οι αδελφοι τους η θα τους ψελνω 24ωρα να πανε να βρουν αλλο να τρελανουν εγω στη τρελα ειμαι κορυφη δε μπορουν να με φτασουν ενα αλλο διαστημα παλι ανοιγα τη τηλεοραση τη ρυθμιζα και αλαζε ρυθμισεις μονη της σα να τη χειριζοταν καποιος αλλος αυτα φυσικα δε τα γνωριζουν οσοι αγωραζουν συσκευες γιατι αν τα ηξεραν θα ειχαν παθει πλακα

  6. #2076
    Πήγα να περπατησω στην ακτή δίπλα στη θάλασσα αλλα δεν μου έφυγε ο εκνευρισμος. Ο πόλεμος νεύρων που μου κάνουν συνεχιζεται. Δεν μπορω μα υποτιμω τον εαυτό μου. Δεν μπορω να ανεχομαι να με κατεβάζουν χαμηλά. Έχω πει για τους χώρους οπου συμβαίνει αυτό.

    Προσπαθώ να μην αντίδρασω, μάλλον ενα φαινομενικό μου συμφέρον που στο βάθος δεν ειναι τίποτα αλλο παρα φόβος και υποτιθέμενη ασφάλεια για ελπίδα ωφελειας δεν μου επιτρέπει να κτυπησω τα χέρια κάτω, να πω αυτα που με καταπιέζουν, να κάνω τη δική μου φασαρία, να καταλάβουν πως δεν έχουν να κανουν με βλακα, να τους φερθω οπως πραγματικα αρμόζει κι οτι ήθελε στη συνεχεια ας προκύψει. Ειναι πολλής καιρός που παραχέζει αυτη η κατάσταση. Έχω κατέβει πολυ πιο κάτω απο το επίπεδο μου, καταπινω αυτοεξευτελιζόμενος επειδή δεν αντιδρω ενω με έχουν κατεβάσει πολύ χαμηλά.

  7. #2077
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θυμαμαι που οταν πηγαινα στη σχολη εκανα παρεα με ενα συμφοιτητη μου και πηγαιναμε συχνα στο σπιτι του που τα ελεγα με ενα γειτωνα του που σπουδαζε ψυχολογια και καναμε συχνα συζητησεις σχετικα με αυτο το θεμα και θυμαμαι που μου ελεγε οτι το εργαλειο του ψυχολογου ειναι ο ψυχολογικος πολεμος εγω δε διαφωνω οτι ειναι δημοκρατικο δικαιομα του καθενα να πηγαινει σε ψυχολογους αν αυτο τον κανει να αισθανετε καλα αλλα με το ψυχολογικο πολεμο αλλα εδω και πολυ καιρο κυκλοφορουν στο ιντερνετ καποιοι τυποι που γνωρισα σε μια ομαδα σε ενα τσατ που νομιζουν οτι θα με τρελανουν με οπλο τους το ψυχολογικο πολεμο γιατι νομιζουν οτι ετσι θα με εκβιασουν να αλαξω μυαλα με το ζορι επειδη δε μπορουν νατο χωνεψουν οτι ειμαι πολυ καλυτερος απ αυτους και καθε φορα που λεω κατι στο ιντερνετ προπαθουν να πιαστουν απ0ο αυτο για να μου επιτεθουν πχ ανεβαζω ενα τραγουδι που λεει μια λεξη και μετα βλεπω τις συσκευες που χρησιμοποιω να κανουν κατι αντιστοιχο αλλες φορες βλεπω σελιδες να περπατανε μονες τους το θεμα ειναι ομως οτι διαλεξαν λαθος ατομο για να του κανουν πολεμο νευρων γιατι οπως λεω συχνα στο πολεμο νευρων δε με φτανει κανενας γιατι ειμαι καλος μεχρι και αγιος μεχρι να αρχισω να τα παιρνω γιατι δε δινω σε κανενα το δικαιομα να αποφασιζει για μενα αν καποιος επιλεγει συνηδητα να πηγαινει για ψυχολογους για να του κανουν πολεμο νευρων μεχρι να μισησει τον εαυτο του αυτο ειναι δικαιομα του το να προσπαθει ομως καπιος σε συνεργασια με τους αδερφους του να με τρελανει επιτηδες αυτο ειναι εντελως ανιθικο και εκτος καθε ιδεολογιας και καποια στιγμη ολα αυτα τα ακουγα γυρω μου οταν μιλουσαν και ελεγαν θα τον τρελανουμε αλλα οσο και αν προσπαθουν να με τρελανουν θα κανουν μια τρυπα στο νερο γιατι τη δικη μου τρελα δε τη φτανουν με τη καμια οτι και αν κανουν ομως αυτο που κανουν με εξοργιζει και εγω οταν εξοργιζομαι μιλω ακαταπαυστα καταρχην το οτι ειπα τις αποψεις μου δημοσια αυτο δε σημαινει οτι εδωσα δικαιομα σε κανενα να αποφασιζει για μενα και ξερω τι θελουν απο μενα για να ειμαι καλος να γινω σαν ενα ΡΟΜΠΟΤ χωρις καμια συνηδειση για να εξυπηρετει αυτο τα συμφεροντα τους οστε να δωσω το παραδειγμα και στους αλλους γιατι αυτο τους ενδιαφερει και οχι εγω να καμψουν καθε αντισταση και να τα κανουν ολα ομοια με τα μηχανηματα που μεσα τους εχουν μονο γραναζια και τιποτα αλλο για αυτο καθε φορα που μιλω προσπαθουν να στρεψουν εναντιων μου αυτα που λεω γιατι θελουν να γινω ενα αδειανο κεφαλι που μεσα θα εχει αερα κοπανιστο αντι για μυαλο και οσο βλεπουν οτι μεσα συνεχιζωψ να εχω μυαλο τοσο εξοργιζονται τοσο καιρο δε ξερουν τι αλλο να κανουν για να με κανουν αλτσχαιμερ δοκιμασαν τα παντα και δε πιανει τιποτα εγω ρομποτ δε προκειτε να γινω ακομα και αν ο κοσμος γυρισει αναποδα λοιπαμαι αλλα το σχεδιο απετυχε ςεγω ετσι οπως ειμαι δεν ακουω πλεον ουτε λεξη και οποιος δε με σεβαστηκε ποτε δε μπορει να ζητα σεβασμο σε ψυχολογικους εκβιασμους δε προκειται να ενδωσω το μονο που μπορει να πετυχει καπιος ειναι να με εξργιωσει ακομα περισσοτερο αν δεν εχει8 καταλαβει ακομα οτι οσο τα παιρνω γινομαι χειροτερος απο πριν θα τον κανω ομως να το καταλαβει θελει δε θελει οι συναισθηματισμοι ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ

  8. #2078
    Ο καθένας βυθισμένος στο δικό του πόνο δεν ασχολείται με τον πόνο του άλλου. Αυτό διαπιστώνω εδώ πιο πάνω.
    Ακόμα κι έξω όλοι θα ασχοληθούν με αυτόν που κάνει σαματά και όχι με αυτόν που έχει πραγματικό πρόβλημα αλλα σιωπά ή δεν ξέρει να μιλήσει.
    γιάννης

  9. #2079
    Ειλικρινά ώρες ώρες συλλογίζομαι τα μέρη από τα οποία πέρασα στη ζωή μου, τις ταλαιπωρίες, τα προβλήματα, τα ψυχοφθόρα, τους κόπους που πέρασα σε καθένα απ αυτά, διότι σε κανένα απ αυτά δεν πέρασα ρόδινα, αλλού περισσότερο και αλλού λιγότερο χάλια, κι αναρωτιέμαι πως στέκομαι ακόμα στα πόδια μου και πως ακόμα μπορεί να δουλεύει ο νους μου. Δεν υπερβάλλω φίλοι μου, δυστυχώς.
    γιάννης

  10. #2080
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Σκεφτομαι το απογευματακι να γινω λιγο τινειτζερ των 90s να παρω το στρογγυλοφαναρο 91cc παπι μου που το εχω δηλωμενο 50, να βαλω βερμουδιτσα, μια πετσετα στο τιμονι χωρις κρανος εννοειται και να νιωσω όπως ενιωθα 17 χρονων το ανεμελο πιτσιρικι που κατεβαινε με το παπι για μπανιο στο Σουνιο....

  11. #2081
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Πως όταν κάποιος έχει Ιερές αγελάδες και του τις αποκαλύπτουν, δέχεται διάφορες ετικέτες, καθώς απειλεί κοσμοθεωρίες πολύ γερά προπαγανδισμένες στα βάθη των αιώνων. Η απάντηση είναι πως ότι πρέπει να πολεμάς, πρέπει να το πολεμάς κόντρα στον κόσμο. Εντ οβ στόρι.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  12. #2082
    Meditation
    Guest
    Είχα μάθημα οδήγησης με τον δάσκαλο μου και μου έδινε οδηγίες σε στυλ bossy style....- που παραδόξως αυτό το style δεν μου αρέσει.........- μου λέγε του στυλ ...(στρίψε δεξιά) (βάλε δευτέρα) (κόψε)

    Με άναψε μεσημεριάτικα.......χαχαχαχ
    Αχ ας το πω εδώ γιατί έτσι και αλλιώς έχει σχέση.

  13. #2083
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Σκεφτομαι το απογευματακι να γινω λιγο τινειτζερ των 90s να παρω το στρογγυλοφαναρο 91cc παπι μου που το εχω δηλωμενο 50, να βαλω βερμουδιτσα, μια πετσετα στο τιμονι χωρις κρανος εννοειται και να νιωσω όπως ενιωθα 17 χρονων το ανεμελο πιτσιρικι που κατεβαινε με το παπι για μπανιο στο Σουνιο....
    Χτυπαγες καμια γκομενιτσα με το μονοφαναρο;

  14. #2084
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Χτυπαγες καμια γκομενιτσα με το μονοφαναρο;
    Μπα δεν ανεβαινανε φοβοντουσαν το ξυσιμο της πινακιδας και μας ελεγσν αλητες. Βεβαια ο αλητης δουλευε και το αποκτησε και τους πηγαινε και σουβλακια στο σπιτι σαν ντελιβερι μποι, αλλα και παλι αλητη σε εβλεπαν μεχρι που διαβαζαν πως περασες Πολυτεχνειο και εκει αλλαζανε γνωμη

  15. #2085
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Στη γειτονια μου ειχαν περαση οι αλητες. Ολοι ειχαν γκομενα. Και ολοι οι υπολοιποι ονειρευονταν να αγορασουν παπι για να κανουν σχεση ή για να γαμησουν. Εννοειται ομως οτι λιγοι γονεις εδιναν την ελευθερια στα αγορια να αγορασουν μηχανη ή να πηγαινουν οπου θελουν.

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •