ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 143
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 143 of 258 FirstFirst ... 4393133141142143144145153193243 ... LastLast
Results 2,131 to 2,145 of 3862
  1. #2131
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Πανου ακου να δεισ ποσο σημαντικη δουλεια κανω εγω ειμαι απο την αλανα πρωτον κ δευτερον πινω κ καπνιζω τωρα ο στρατηγοσ αυτοσ τησ νδ που με ξερει εβλεπε οτι πινω λιγο κανω γυμναστικη κι ολα καλα κι εχω μια φυσιολογικη ζωη παραλληλα τα παιδια στη γειτονια μου κανουν οτι καναμε εμεισ τοτε μαλακιεσ δηλαδη με πιανει εμενα κ μου λεει κατσε ρε φιλε εσυ σπουδασεσ εκανεσ εφαγεσ ηπιεσ κλπ αυτα τι θα τα κανουμε κατσε να σε γαμησουμε να δουμε γτ εσυ ετσι κι οι αλλοι αλλιωσ να μη στα πολυλογω βρηκαν τα κολπα μου θα τα μελετησουν και θα σασ πουν ειναι πολυ σημαντικη δουλεια κι αν τα καταφερω θα πληρωθω γτ οι φαρμακευτικεσ θα βγαλουν εκατομυρια αυτα πανω κατω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #2132
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Τα ειπαμε τα ξαναπαμε εγω πινω καπνιζω δουλευω κι εχω πτυχιο πανεπιστημιου αυτο κατι σημαινει κ ψαχνουν να βρουν γτ εγω τα καταφερα πινοντασ καπνιζοντασ κι εσεισ δεν κανετε τιποτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #2133
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Τα παιδια στη γειτονια μου ειναι πιο εξυπνα απο μενα βλακα με φωναζουν αυτα καναν περισσοτερα τωρα πωσ θα μαθετε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #2134
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Οι γονεισ να κοιταχτειτε μηπωσ πετατε χαρταετο μαζι με τουσ γιατρουσ να πατε να κοιταχτειτε θα γεμιζαμε εμπορουσ ναρκωτικων ολη η νεα γενια θα γινοταν εμποροι κ φταιτε εσεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #2135
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Πανελληνιεσ 15 αποφοιτοσ μηχανικοσ απο πανεπιστημιο στρατο στρατονομοσ δουλευω 15 χρονια αγροτησ και να θελετε δε με βαζουν φυλακη πυρινικη βομβα να ριξω δε μπαινω ξεκοληστε με τισ μαλακιεσ σασ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #2136
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Δεν κανετε ενα κοπο να πληρωθω κι ολασ 100 ευρω το μηνα για 5 χρονια ειναι 6000 200 ειναι 12000 θελω ενα dacia sandero κι ειμαστε ενταξει 2ησ γενιασ κι ουτε σασ ξερω ουτε με ξερετε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #2137
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τωρα που το πεπλο επεσε δε προκειται να ξαναμπει ποτε στη θεση του το κολπο επιανε οσο δε καταλαβαινα τι εβλεπα παρακαλω πολυ δε προκειται να πιστεψω αλλα ψεματα για να εξυπηρετησουν σκοπιμοτητες και συμφεροντα τελευταια βλεπω καπιους βαλτους που εξυπηρετουν στο να με διδαξουν τα συμφεροντα τους δοκιμασαν τα παντα αυτες τις μερες αλλα δε με επιασε τιποτα γιατι εγω ειμαι πιο εξυπνος απ αυτους αλλα δε το εχουν καταλαβει ακομα το κολπο και η πλυση εγκεφαλου απετυχαν πληρως γιατι ολα οσα εβλεπα τα εβλεπα ενω ταυτοχρονα ειμουν στο κοσμο μου αλλα δεν το ειχαν καταλαβει και αλαξαν το σχεδιο κατοπιν εορτης οταν ηταν αργα οταν καπιον δε τον αποβλακωσεις απο κουνια απο τοτε που γεννηθηκε μετα το τρενο το εχασες οτι και να του κανεις δε τον πιανει τιποτα

  8. #2138
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    oσο και να κορναρουν απ εξω οτι μου ανηκει δε το δινω τερμα οι εκβιασμοι και οι λαθος επιλογες εγω ρομποτ δε γινομαι

  9. #2139
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απο οτι καταλαβα ακομα δεν εχετε εμπεδωσει οσα λεω και συνεχιζετε να προσπαθειτε να διαχειρηστητε εσεις τις δικες μου επαφες και με δουλευετε με προσφορες σε οτι δε χρησιμοποιω γιατι θελετε με το ζορι να μου υποδειξετε εσεις σε ποιον θα μιλησω και σε ποιον οχι κιοψτε το δουλεμα και σταματηστε να προσπαθειτε να μου αναδειξετε το ιντερνετ ως σωτηρα σε ολα μου τα προβληματα θα αποφασισω εγω για μενα και οχι εσεις η πλυση εγκεφαλου πλεον δε περνα απο τοτε που ειμουν φοιτητης ετοιμαζατε ταινιες που τις βαλατε μπροστα στα ματια μου που αποσκοπουσαν στο να μου διχνετε το ιντερνετ σαν θεο γιατι απο τοτε ετοιμαζατε τον θεο που θελατε να μου πασαρετε ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΑΤΕ ΗΣΥΧΟ ΟΣΟ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΣΤΡΑΦΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΕς ΥΛΙΚΕΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙς να βρειτε αλλους να τους υποδουλωσετε στο ιντερνετ και να τους πασαρετε τυπους με προσωπεια που θα παριστανουν οτι ειναι το ιδανικο γι αυτους μεχρι να μπουν στο συστημα γιατι γι αυτο συμβαινουν ολα οχι για το καλο τους οπως θελετε να τους πειτε αλλα για να ειναι απολυτως ελεγχομενοι οπως τα ρομποτ που τα κανουν οτι θελουν αλλοι αυτο σας ενδιαφερει οχι το καλο τους τους το παιζετε καλοι μεχρι να μπουν στο συστημα αυτο ειναι το ολο μυστικο γιατι οι καλοσυνες σας οπως παντα ειναι γεματες .......... και δεν εχουν καμια σχεση με το πραγματικο σας προσοπο και επειδη βλεπω οτι ακομα δε καταλαβατε τι λεω θα σας κανω εγω να το καταλαβετε θελετε δε θελετε ΕΓΩ ΣΚΛΑΒΟΣ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΓΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ........ ........... σου δινουμε το ενα σου δινουμε το αλλο σου δινουμε εκεινο οι ξαφνικοι φιλανθρωποι που θελουν ολα να τα εξουσιαζουν αυτο τους ενδιαφερει δινουν περισσοτερα για να υπαρχει περισσοτερος ΕΛΕΓΧΟΣ γι αυτο σκιζονται οχι για να δινουν αυτο που τους ενδιαφερει ειναι ολοι να καθονται στο ιντερνετ 500 ωρες για να ειναι ολα απολυτως ελεγχομενα γιατι δε τους εφτασε που τα εκαναν ολα διατρητα γιατι δε ξερουν ταχαμ πως να τα φτιαξουν καλο το ανεκδοτ0 θελουν να εξουσιαζουν τα παντα μεσω ιντερνετ για να κοκορευονται οτι ολα ειναι ιδιοκτησια τους αυτο τους ενδιαφερει ολα να ανηκουν σε αλλους και στο κοσμο τιποτα αρα για να χασουν καθε ενια ιδιοκτησιας πρεπει να ειναι 4 ωρες στο ιντερνετ για να τους ελεγχουν χακερς που θα αποφασιζουν αυτοι για τους ιδιους καλαβετε που παει το πραγμα σου δινουμε περισσοτερα αρκει να γινεις σκλαβος αυτο ειναι το μυνημα πισω απο ολα Η ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ Η ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΙΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥΣ ΧΑΚΕΡΣ ΚΛΠ ΕΣΕΙΣ ΔΕ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΖΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ? ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΑΛΛΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΤΟ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΔΕ ΜΠΑ ΝΑ ΚΟΠΑΝΗΘΗΤΕ ΚΑΤΩ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΩΤΗΡΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΕΘΟΔΕΥΜΕΝΟ ΣΧΕΔΙΟ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΥΛΩΣΞΣ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥΣ ΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΤΑΞΕΤΕ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΕΚΒΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΔΟΥΛΟΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΔΟΥΛΟΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΔΟΥΛΟΣ ΜΑΣ αυτο κρυβετε πισω απο τοση φιλανθρωπια

  10. #2140
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν νομιζετε οτι θα εξαφανισετε οσουσ μιλαω στο τηλεφωνο για να μινει μονο ο θεος το ιντερνετ κατσε να αρχισω να τα παιρνω να γραφω παντου κατεβατα να δουμε ποιος θα βρεθει να με παλεψει καθε φορα εσεισ με εξαναγκαζετε να φωναζω και μετα αυτοπαρουσιαζεστε ως θυματα που σας διαλυσανε ταχα γιατι για να μη σας διαλυσουμε θα πρεπει ολοι να γινουμε σκλαβοι τις τεχνολογιας για να μας παριστανετε τους φιλανθρωπους μετα παρε δωρα παρε χρυσαφια αρκει να εισαι καλος σκλαβος αν θελετε να εξαφανισετε τις επαφες που εχω στο τηλεφωνο γιατι ετσι νομιζετε οτι θα με κανετε σκλαβο στο ιντερνετ μαλον λαθος καταλαβετε και σας συμβουλεψαν οι ειδικοι φιλοι σας

  11. #2141
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και καιρο εκαναν τα ρουχα που φοραω να μη φοριουνται και μετα παριστανουν τους καλους που τα δινουν τσαμπα σε εκπτωσεις και ο λογος που δε μιλησα ηταν γιατι ειχα αποθεμα και ο πατερας μου τωρα τελευταια ολο μου φαιρνει ρουχα που του τα γυριζω πισω και φυσικα με μισουν γιατι αν ολοι κανουν αυτο που κανω εγω δηλαδη να παιρνουν και να φορανε με 4 ευρω ενω θα μπορουσαν να δινουν 50 ευρω και 60 μετα τα μαγαζια θα αλαξουν επαγγελμα ετσι τα δινουν τσαμπα και τα κανουν αβολα για να παιρνουν συνεχεια και να εχουν κινηση εγω ομως δε προκειται να τα βαλω ας τα βαλουν αλλοι για να μη μπορουν να περπατησουν και να παιρνουν αλλα μετα και να κανουν αυτη τη δουλεια συνεχεια και δε τους εφτασε ολο αυτο τα εκαναν και ετσι για να μην επιδιωρθωνονται με τιποτα αλλα παρ ολα αυτα ειναι ανθεκτικα και καλης ποιοτητας για να μη μπορει να τα φορεσει κανενας εχουν βρει και αλλο κολπο να τα φτιαχνουν απο χαρτοπολεμο για να μη βλεπονται οσο περνα ο καιρος και να παιρνουν αλλα πολυ λιγοι θα τα βαλουν ετσι για πολυ καιρο βλεπεις οταν θελουν να πουλησουν βρισκουν τροπους απιθανους

  12. #2142
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και παρα πολυ καιρο ειναι ενας τυπος απο ενα τσατ που καθε φορα που μπαινω σε αυτο και βλεπω το ψευδονυμο του συμβαινουν συνεχως περιεργα περιστατικα λιγες ωρες μετα ακουω διαφορα μπαμ μπουμ σημερα κατεστρεψε εντελως τη συσκευη αυτη που χρησιμοποιουσα που ειχα συνδεσει στη συσκευη που ειχα μπει στο τσατ και ολα αυτα τα κανει για επιδειξη δυναμης και καλα για να μου αποδειξει οτι εχει ακρες παντου αυτος ειναι ο σκοπος του σοου αυτου να μου διξει οτι ειναι το μονο αφεντικο ολων που κανεις δε μιλα γι αυτον γιατι εχει τα παντα υπο καθεστως φοβου και επειδη αυτος κανει ζωη πολυτελειας και μια ζωη πληρωνε σκλαβους να τον υπηρετουν και δουλους που εχουν γινει η σκια μου τοσα χρονια και με ακολουθουν παρα τη θεληση μου γιατι εχει φαει κολημα μαζι μου και επειδη αυτος τραβιοταν μια ζωη σε γιατρους θεραπευτες ψυχιατρους εγω ξαφνικα αρχισα να τον επισκιαζω γιατι μια ζωη τα εβγαζα περα μονος μου και αυτο του καθοταν στο ματι και ετσι πληρωσε καποιους να ασχολουνται 24 ωρες μαζι μου γιατι νομιζει οτι ετσι θα με τρελανει και θα καταληξω στους ψυχολογους που πηγαινει αυτος γιατι δε μπορει κανεις να τον ξεπερνα σε τιποτα γιατι ειναι ο απολυτος διαχειρηστης ολων δε προκειται να σε περασει αν αυτο νομιζεις δε θα αποφασισεις εσυ αντι για μενα τι θα φορεσω επειδη κανεις ζωης πολυτελειας και απαιτεις να φοραω τα ρουχα που φορας ωραια απ εξω και απο μεσα οπως να ναι ΕΣΥ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕΣ ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ γιατι δε μπορεις να παραδεχτεις οτι ειμαι καλυτερος απο σενα και οτι εξουσια εχεις την εχεις επειδη εχεις γνωριμιες παντου ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΑΞΙΑ και με αυτο το τροπο απαιτεις απ τους παντες να κανουν οτι γουσταρεις αλλιως μπλεκουν με τους αδελφους σου που τους εχεις φυτεψει παντου για να αποδεξεις ετσι οτι διαχειρηζεσε τα παντα εκτος απ το να πληρωνεις υπαληλους μηπως ξερεις να κανεις και τιποτα αλλο η εξουσια σου ειναι τα λεφτα και οι γνωριμιες χωρις αυτα δε μπορεις να κανεις τιποτα εμενα ομως δε θα με στειλεις στους ψυχολογους επειδη πηγαινει εσυ για να τους πληρωνω μια ζωη αν αυτο νομιζεις να πας να παριστανεις το διαχειρηστη σε κανενα αλλο οχι σε μενα φυτεψες ενα σωρο γνωστους σου οπου σταθω και οπου βρεθω και τους πληρωσες για να κανουν χαλαστρες σε οτι χρησιμοποιω για να αποδειξεις οτι εισε εσυ ο θεος και εγω ο ............ ΑΠΑΙΤΩ να μαζεψεις ολους αυτους που σκορπισες γυρω μου και εχουν αναλαβει οτι εχει σχεση με οτι χρησιμοποιω ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ? ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΨΩΝΙΖΑ ΑΠ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ και τον κοβαλησες εδω περα για να ελεγχεις τι κανω για να αποδιξεις οτι εισε καλυτερος απ ολους ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ δε προκειτε να με ψαρωσεις αν αυτο νομιζεις ξερεις μονο να πληρωνεις σκλαβους δε ξερεις να κανεις τιποτα αλλο που τους δινεις λεφτα και αυτοιι κατασκηνωσαν εξω απο δω και κανουν γκαπ γκουπ 24 ωρες επειδη τα πηραν κανονικα για να με ακολουθουν παντου δε ξερεις τι να τα κανεις τα λεφτα που εχεις ετσι? μια μερα μαλιστα αγορασα κατι απο ενα γνωστο σου και εσκασε οπως το μπουρλοτο καλο κολπο για να με τρομοκρατησεις ετσι? λες και δεν ηταν προβλεψιμο το τι θα αγορασω αφου τα γουστα μου ειναι ευκολο να μαντεψει καποιος τι θα παρω και φυσικα ολα αυτα τα εμπνευστικες απο μενα οπως το ετεροφωτο που θελει τωρα να κανει το μαγκα πανω στις δικες μου πατεντες για να δουμε αν ξερεις να κανεις τιποτα αλλο εκτος απ το να πληρωνεις υπαληλους να μου κανουν χαλαστρες παντου η δυναμη σου ειναι τα λεφτα

  13. #2143
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τοσο καιρο λυσαξαν να φερουν το 5G και παρ ολα αυτα ολα πηγαινουν οπως γουσταρουν πιο δουλεμα δεν υπαρχει αν ειναι ομως κατι να μη μας συμφαιρει και συμφαιρει τη καταναλωση εκει ολα γινονται αυτοματα σα να τα συντονισε ξαφνικα ενα μαγικο χερι

  14. #2144
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καποτε συνιθιζα να πινω οταν βρισκομουν στους δρομους μεχρι που εμφανιστηκε ενα μαγαζι που περιειχε σχεδον οσα επεινα και ειχε διαφορα υποπτα συμβολα απ εξω και οταν καταλαβα τι συνεβει τα μαζεψε και εφυγε απο τοτε εχω περιεργες ενοχλησεις καθε φορα που καταναλωνω οτι υπηρχε στο μαγαζι αυτο και εχουν βαλει μεσα ποιος ξερει μαλον νομιζουν οτι ετσι θα με αποβλακωσουν και θα γινω πιο δεκτικος στο σωτηρα που μου ετοιμαζουν η ανοχη μου ομως τελειωσε δε θα καταναλωνω εγω μεταλαγμενα ποτα επειδη καποιοι εστησαν συνομωσια μπροστα στα ματια μου ενω εβαλαν και καποιον που εμιαζε με καποιο συγγενη μου για να ξερουν σε ποιον θα τη στησουν αν θελουν πολεμο θα τον εχουν τοσο καιρο προσπαθουσαν να με κανουν αλτσχαιμερ ψεκαζοντας απ τα σημεια που περναγα για να δουμε ομως ποιος θα σπασει τα νευρα σε ποιον το μαγαζι το ξαναβρηκα παρολο που αλαξε τοποθεσια γιατι δεν ειχε πλεον μουτρα να περνω απο μπροστα του

  15. #2145
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ? ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΨΩΝΙΖΑ ΑΠ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ και τον κοβαλησες εδω περα για να ελεγχεις τι κανω για να αποδιξεις οτι εισε καλυτερος απ ολους ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ δε προκειτε να με ψαρωσεις αν αυτο νομιζεις ξερεις μονο να πληρωνεις σκλαβους δε ξερεις να κανεις τιποτα αλλο που τους δινεις λεφτα και αυτοιι κατασκηνωσαν εξω απο δω και κανουν γκαπ γκουπ 24 ωρες επειδη τα πηραν κανονικα για να με ακολουθουν παντου δε ξερεις τι να τα κανεις τα λεφτα που εχεις ετσι? μια μερα μαλιστα αγορασα κατι απο ενα γνωστο σου και εσκασε οπως το μπουρλοτο καλο κολπο για να με τρομοκρατησεις ετσι? λες και δεν ηταν προβλεψιμο το τι θα αγορασω αφου τα γουστα μου ειναι ευκολο να μαντεψει καποιος τι θα παρω και φυσικα ολα αυτα τα εμπνευστικες απο μενα οπως το ετεροφωτο που θελει τωρα να κανει το μαγκα πανω στις δικες μου πατεντες για να δουμε αν ξερεις να κανεις τιποτα αλλο εκτος απ το να πληρωνεις υπαληλους να μου κανουν χαλαστρες παντου η δυναμη σου ειναι τα λεφτα
    Έχεις φίλους φίλε μου? Έχεις ανθρώπους να σε υποστηρίξουν αμα σε προσβάλλουν?
    Συνήθως ερχονται σαν μπουλούκι, αλλά και μόνοι να ναι έχουν δεδομένη την υποστήριξη από κολλητούς και φίλους ενώ εσύ είσαι μόνος.
    Τη δεδομένη στιγμή τους βγάζεις μια αδυναμία πάνω στην οποία πατάνε για σε κάνουν ότι θέλουν. Είναι τα τραυματικά σου βιωματα πάνω στα οποία χτίστηκε ο χαρακτήρας σου αυτή η αδυναμία η οποία εκδηλώνεται αυτόματα εκείνη τη στιγμή που δέχεσαι την προσβολή. Αυτή είναι η αντίδραση σου της στιγμής. Έπειτα τα ξανασκέφτεσαι, μέσα σου νευριάζεις και έρχεσαι εδώ να πεις τον πόνο σου.
    Πρέπει επειτέλους να το δουλέψουμε μέσα μας, δηλδ την ετοιμότητα, το ανα πάσα στιγμή, ώστε κανείς να μην μας πιάνει εξ απροόπτου ώστε να μπορούμε να βγάλουμε δυνατό χαρακτήρα τον οποίο μπορούμε να βγάλουμε.
    γιάννης

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •