ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 144
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 144 of 258 FirstFirst ... 4494134142143144145146154194244 ... LastLast
Results 2,146 to 2,160 of 3862
  1. #2146
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Έχεις φίλους φίλε μου? Έχεις ανθρώπους να σε υποστηρίξουν αμα σε προσβάλλουν?
    Συνήθως ερχονται σαν μπουλούκι, αλλά και μόνοι να ναι έχουν δεδομένη την υποστήριξη από κολλητούς και φίλους ενώ εσύ είσαι μόνος.
    Τη δεδομένη στιγμή τους βγάζεις μια αδυναμία πάνω στην οποία πατάνε για σε κάνουν ότι θέλουν. Είναι τα τραυματικά σου βιωματα πάνω στα οποία χτίστηκε ο χαρακτήρας σου αυτή η αδυναμία η οποία εκδηλώνεται αυτόματα εκείνη τη στιγμή που δέχεσαι την προσβολή. Αυτή είναι η αντίδραση σου της στιγμής. Έπειτα τα ξανασκέφτεσαι, μέσα σου νευριάζεις και έρχεσαι εδώ να πεις τον πόνο σου.
    Πρέπει επειτέλους να το δουλέψουμε μέσα μας, δηλδ την ετοιμότητα, το ανα πάσα στιγμή, ώστε κανείς να μην μας πιάνει εξ απροόπτου ώστε να μπορούμε να βγάλουμε δυνατό χαρακτήρα τον οποίο μπορούμε να βγάλουμε.
    συνεχιζει με το γνωστο θρασος που τον διακρινει να διαχειρηζετε αυτος το τηλεφωνο μου και καθε φορα που λεω καποιες συγκεκριμενες λεξεις πεφτει η γραμη μονη της και σαν να μην εφταναν ολα αυτα μου λεει οτι ειμαι και τοξικος και απο πανω γιατι επρεπε να του παραδωσω οτι συσκευες εχω να τις διαχειρηζετε αυτος σα να του ανηκουν και επειδη δε πετυχαν ολα αυτα τα κολπα για να με στρεψει προς αυτον με το ζορι χωρις εγω να το επιθυμω τωρα βρηκε αλλο κολπο για να κανει τις επαφες στο τηλεφωνο μου ειδος υπο εξαφανιση γιατι νομιζει οτι αν με φαει η μοναξια θα με εκβιασει να τον αποδεχτω με το ζορι δε με ενδιαφερουν ουτε τα βιωματα μου ουτε το τι βγαζω ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΑΚΕΡ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΙΡ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΑΒΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΠΩΣ Η ΧΟΥΝΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΑΣ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΠΟΙΟΝ δε προκειται ουτε να τον αποδεχτω ουτε να γινω μελος της οργανωσης του μου εγινε κολητηρι τοσο καιρο παρα τη θεληση μου οπου και να παω στηνει σοου για να τα βλεπω χωρις να εχω την ορεξη του και μου βγαινει και απο πανω να παει αυτος για ψυχαναλυσεις που εχει λεφτα

  2. #2147
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τοσο καιρο δε μιλαγα και εσυ αρχισες να κανεις ζημιες στο σημειο αυτο που ειχα κατσει και με σηκωσες κακην κακος απο κει και με εξαναγκασεσ να τα λεω ολα αυτα δε σου εφτασε που το αντιβαιρους μου ελεγε οτι η συνδεση δεν ειναι ιδιοτικη και αυτο συνεβαινε επιτηδες γιατι νομιζες οτι ετσι θα με ψαρωσεις επειδη εψαχνα εκδρομες γι αυτο το αφησες να φανει

  3. #2148
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Η δουλεια με τισ ελιεσ αμα σασ μιλησε ο στρατηγοσ ειναι στο τερμα οταν λεμε στο τερμα απο τη μυγα ξυγκι βγαλαμε κανονιστε να παρω κανενα φραγκο ετσι τα ειπαμε αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #2149
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εισαι ετοιμος να μαζευεις ελιες δηλαδη

  5. #2150
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κανονιστε να αρχισετε παλι τις προσφορες σε οτι δε χρησιμοποιω για να με κανετε εξαλο παλι για να εφαρμοσετε το σχεδιο να μου παραρετε χωρις τη θεληση μου ανθρωπο σας να με βαλει στο συστημα σας

  6. #2151
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Εννοειται αγροτησ ειμαι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #2152
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    συνεχιζεις το βιολι σου να κανεις καταληψη στο τηλεφωνο μου ετσι θες να μου πασαρεις με το ζορι ανθρωπο σου θελω δε θελω αλλα δε προκειται να σου περασει γιατι νομιζεις οτι θα βολευτω με οτι να ναι αλλα δεν εχεις καταλαβει με πιον μιλας θα μπορουσες να πεις καλυτερα οτι επειδη ολα περιστρεφονται γυρω απο μενα οτι σου ειναι αδυνατο να μη με σκεφτεσαι γιατι χωρις εμενα χανεις το φως σου αν δε μαζεψεις ολους αυτους που μου κουβαλησες στη διευθυνση που γραφω δε προκειται να σταματησω με τιποτα

  8. #2153
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πριν κατι μερες ειδα ενα σκυλο που τα ματια του ηταν σαν γυαλινα και ειχα την εντυπωση οτι φοραγε φακους επαφης αλλα αυτο που λεω μπορει ευκολα να γινει αντιληπτο γιατι τα ματια σαν μπιλιες εχουν διαφορα απο τα ματια ας παρατηρισει καποιος τι λεω και θα καταλαβει

  9. #2154
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Η θεραπεια για τον κωρονοιο ειναι 2 μπυρεσ εζα κι ενα hell cappuccino το τσιγαρο δε νομιζω οτι παιζει ρολο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #2155
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν νομιζεις οτι με το να κανεις τις σελιδες να περπατανε μονες τους θα μου αλαξεις μυαλα λοιπαμαι αλλα η πλυση εγκεφαλου σταματησε να πιανει τερμα οι εξηγισειθς και οι δικαιολογιες στην απομενη φαση θα μπω στη σελιδα των κατασκευαστων που εφτιαξαν τις συσκευες που χρησιμοποιω για να μου εξηγισουν πως γινετε να κλινει η γραμη οταν λεω καποιες συγκεκριμενες λεξεις και ενω μου λεει οτι η συνδεση δεν ειναι ιδιοτικη ολα διατρητα ολα σουρωτηρια ενω μας πλουλανε αντιβαιρους διακοσμητικα που σε πραγματικο χρονο κατι κανουν απλα

  11. #2156
    Έκανα με μια ψυχολόγο συνεδρία και ξανακανόνισα δεύτερη φορά και μετά που ξανασκεφτόμουν τη συνεδρία δεν μου άρεσε τόσο. Πως να το ακυρώσω τώρα δεν ξέρω τι να της πω γιατί θα φανεί ο λόγος. Και δεν κατάλαβα γιατί δεν μου άφησε χρόνο να το σκεφτώ, η συνεδρία πάει για πολύ μετά έτσι και αλλιώς.

  12. #2157
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by led View Post
    Έκανα με μια ψυχολόγο συνεδρία και ξανακανόνισα δεύτερη φορά και μετά που ξανασκεφτόμουν τη συνεδρία δεν μου άρεσε τόσο. Πως να το ακυρώσω τώρα δεν ξέρω τι να της πω γιατί θα φανεί ο λόγος. Και δεν κατάλαβα γιατί δεν μου άφησε χρόνο να το σκεφτώ, η συνεδρία πάει για πολύ μετά έτσι και αλλιώς.
    Τι εννοείς δεν σου άφησε χρόνο να το σκεφτείς;

  13. #2158
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Τι εννοείς δεν σου άφησε χρόνο να το σκεφτείς;
    Να μου πει πάρε τον χρόνο σου και ξαναεπικοινώνησε μαζί μου αν το θελήσεις.

  14. #2159
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by led View Post
    Να μου πει πάρε τον χρόνο σου και ξαναεπικοινώνησε μαζί μου αν το θελήσεις.
    Θα μπορούσες να το πεις εσύ.. Να έλεγες "Θα σας πάρω εγώ για να κλείσουμε ραντεβού "..
    Τι σε χάλασε στη πρώτη συνέδρια;

  15. #2160
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Θα μπορούσες να το πεις εσύ.. Να έλεγες "Θα σας πάρω εγώ για να κλείσουμε ραντεβού "..
    Τι σε χάλασε στη πρώτη συνέδρια;
    Ναι , εκείνη τη στιγμή δεν το σκέφτηκα, μετά σκεφτόμουν τη συνεδρία μας. Την σύγκρινα με τον προηγούμενο μου και μου φάνηκε καλύτερος ο προηγούμενος. Της έκρυψα πράγματα , απλά πράγματα αλλά δεν μου έβγαινε να της τα πω. Ένιωθα αμηχανία και δεν μου φάνηκε και σχετική με τα δικά μου θέματα. Και δεν μιλούσε κιόλας, μου είπε ότι έτσι θα γίνεται η διαδικασία γιατί την ρώτησα. Στο τέλος μίλησε και μπέρδεψε και κάποιες πληροφορίες επειδή δεν έγραφε.

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •