ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 157
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 157 of 258 FirstFirst ... 57107147155156157158159167207257 ... LastLast
Results 2,341 to 2,355 of 3862
  1. #2341
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το τελευταιο καιρο βλεπω μια φωτογραφια που διχνει καθαροτατα εμενα να μαι στο κοσμο μου υπονοοντας οτι αυτο δε τους αρεσει και δεν εχω καταλαβει ποιοι ειναι αυτοι που θα απαιτησουν να κανω οτι θελουν για να χρησιμοποιω τις συσκευες τους δε ντρεπονται λιγακι να τα κανουν ολα αυτα η γκαφα ηταν δικη τους οταν νομιζαν οτι με αυτο το τροπο θα με μυησουν στη κοινοτητα τους ενω εγω ηθελα να κανω τη πλακα μου ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΜΕ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑ ΝΑ ΤΗ ΝΟΙΚΙΑΣΑ ΚΑΤΑΠΑΤΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΖΗΤΟΥΝ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΩ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥΣ εμενα ποτε με σεβαστηκαν για να τους σεβαστω εγω τους επεστρεψα την αγαπη που μου εδειξαν

  2. #2342
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Κι εγω φοραω στενα τζιν γιατι ειμαι χοντρος
    Ορεστη, εννοουσα τους αντρες (λεμε τωρα) που ντυνονται γυναικα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  3. #2343
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Κατα τα αλλα υγεια, και καλη ομοφοβια. Δε βαριεσαι
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  4. #2344
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Οτι θα ερχοταν η μερα οι αντρες να φορανε τζιν πιο στενο απο το δικο μου, και οτι στο δρομο θα μου την επεφτε γυναικα, δεν το ειχα φανταστει ποτε! Το εζησα κι αυτο..Ευχομαι μονο η κορη μου να ερωτευτει αντρα και ο γιος μου γυναικα.. Και οχι το αντιστροφο.. Κατα τα αλλα...Υγεια!!!
    πιστευεις οτι τα ποσοστα ομοφυλοφιλιας, εχουν αυξηθει;
    δεν ισχυει.
    ισως μερικοι νοιωθουν πιο ελευθεροι τωρα, απ οτι πριν 60 χρονια. αλλα δεν ειναι κολλητικο για να αυξηθει...
    τα στενα τζιν που κολλανε; απο ποτε ειναι μεμπτο να φορανε οι ανδρες στενα παντελονια και με ποια λογικη;

  5. #2345
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Οχι κολλητικο, ουτε καν ασθενεια δεν ειναι. Τεσπα ενδιαφερουσες τοποθετησεις (μερες που ειναι κιολας ε; )
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  6. #2346
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Οχι κολλητικο, ουτε καν ασθενεια δεν ειναι. Τεσπα ενδιαφερουσες τοποθετησεις (μερες που ειναι κιολας ε; )
    φυσικα και δεν ειναι ασθενεια. δεν ξερω αν καταλαβες κατι τετοιο απο το σχολιο μου.

  7. #2347
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Το επισημαινω προς οφελος της γενικοτερης συζητησης. Δεν ειναι ολα προφανη στο φορουμ που 40+ χρονια αφου τοποθετηθηκαν ψυχολογια και ψυχιατρικη, ακομα δεν υπαρχει πολιτικη για ομοφοβικες τοποθετησεις.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  8. #2348
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ο ιδιοκτητης του αλιμπαμπα λεει οτι απο τα 20 ως τα τριαντα πρεπει να μαθουμε διπλα σε ενα καλο αφεντικο. Απο τα 30-40 να κανουμε κατι δικο μας γιατι μας παιρνει να αποτυχουμε. Απο τα 40 - 50 να κανουμε αυτο που ξερουμε να κανουμε καλα. Απι τα 50-60 να εκπαιδευσουμε τη νεα γενια. Και στα 60 να αποσυρθουμε

  9. #2349
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Εγω δεν ξερω να κανω τιποτα

  10. #2350
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κοψε το δουλεμα με τη ψευτικη συναισθημασθηματικη ιστορια ειμαι και εγω αταραχος για να στη λεω μεχρι να το εμπεδωσεις δε προκειται να με εκβιασει ψυχολογικα κανενας για να κανω και να αποδεχτω κατι που δεν εγκρινω η θα μαζεψεις ολους αυτους που μου κουβαλησες για δευτερη φορα με τον ιδιο τροπο με το προηγουμενο η θα στη λεω απο παντου το προσωπειο που φορας δε προκειται να με συγκινησει με εξαπατησες κανονικα παριστανοντας μου ενα ανυπαρκτο προσωπο και ενω εγω ακολουθουσα σε οτι ελεγες χωρις να ξερω καν αν αυτο ισχυει φορτωσες σε μενα οτι εκανες ο ιδιος ενω εσυ με μπερδεψες πρωτος πουλωντας μου ψετικες αγαπες εγω δεν ειμαι ετοιμος για να αποδεχτω ενα ψευτικο φιλο και ουτε προκειται να γινω στον αιωνα τον απαντα με σηκωνεις απο κει που καθομαι και αφου σε .......... κανονικα μετα το παιζεις αθωος ενω εσυ τους εβαλες να τα κανουν ολα αυτα μαζι με τους φιλους σου που νομιζουν οτι θα με εκβιασουν ψυχολογικα για να σε αποδεχτω με το ζορι τα μονα συναισθηματα που εχεις ειναι για τους αδελφους σου που σκιζεσε συνεχως να τους παρεχεις βοηθεια νομιζοντας οτι θα με μετατρεψεις σε ενα κενο σωμα για να με κανεις και μενα δουλο τους τερμα τα ψεματα να βρεις αλλους να τους δουλευεις εγω πλεον δε σηκωνω ουτε κουβεντα

  11. #2351
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Σκεφτομαι τον Αντωνη. Ελπιζω να τα πηγαινει καλα.

  12. #2352
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν υπαρχει καποιος που τραβαει ζορι με καποιον αυτοι ειναι οι ιδιοι που τοσο καιρο εχουν περασει απ το μικροσκοπιο το πως σκεφτομαι και μελετουν συνεχως το πως κοιτω τη πραγματικοτητα για να προσθεσουν σε αυτη τα ψεματα τους και να παριστανουν μετα τους σωτηρες

  13. #2353
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Το επισημαινω προς οφελος της γενικοτερης συζητησης. Δεν ειναι ολα προφανη στο φορουμ που 40+ χρονια αφου τοποθετηθηκαν ψυχολογια και ψυχιατρικη, ακομα δεν υπαρχει πολιτικη για ομοφοβικες τοποθετησεις.
    Δεν εχω καν ομοφοβια.. Δεν μου ειχε ξανασυμβει. Αυτο ειπα. Δεν την εβρισα κιολας την γυναικα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #2354
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τη μανα μου την εγκατελειψαν ολοι και καθε πρωι σηκωνεται και μου κανει επιθεσεις. Το πρωι ηρθε στο δωματιο μου και με κατηγορησε οτι φταιω εγω που θα βγει το σπιτι σε πλειστηριασμο. Μου ανεβασε την πιεση στο 20 και ακυρωσε την βολτα που θα πηγαινα. Δεν θα ικανοποιηθει αν δεν παθω εγκεφαλικο. Εχω να βγω μια βδομαδα απ το σπιτι.

  15. #2355
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Το επισημαινω προς οφελος της γενικοτερης συζητησης. Δεν ειναι ολα προφανη στο φορουμ που 40+ χρονια αφου τοποθετηθηκαν ψυχολογια και ψυχιατρικη, ακομα δεν υπαρχει πολιτικη για ομοφοβικες τοποθετησεις.
    Δεν είναι όμως προς όφελος των συζητήσεων η "ποινικοποίηση" και η απαγόρευση της έκφρασης των διαφόρων απόψεων.
    Είναι φασιστικές αυτές οι νοοτροπίες των απαγορεύσεων της έκφρασης γνώμης. Κι ακόμη περισσότερο , γελοίο διότι γίνεται ταμπού.
    Και στην τελική όλα πρέπει να συζητιούνται αν θέλουμε να λεγόμαστε δημοκράτες και άνθρωποι του διαλόγου και της αλήθειας.

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •