ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 248
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 248 of 258 FirstFirst ... 148198238246247248249250 ... LastLast
Results 3,706 to 3,720 of 3862
  1. #3706
    hlias1988
    Guest
    Πηγα στον ψυχιατρο μου και εκει που χαζευα και κατι εκανε παρατηρησα ενα βιβλιο που μου εκανε εντυπωση!

    Λεγοταν: "Σωματικά και ψυχολογικά προβλήματα των μουσικών"

    https://www.public.gr/product/books/...on/prod240116/

  2. #3707
    hlias1988
    Guest
    Μπαινω καθε μερα στις ειδησεις το οποιο δεν θελω και απλα μπαινω απο περιεργια και επειδη κυριως δεν εχω τι να κανω και βλεπω φονους βιασμους κτλ. οκ υπαρχουν και καλες ειδησεις. Αλλα θεωρειτε καλη ειδηση το lifestyle σκηνικο που με αφηνει παγερα αδιαφορο?

    Τι ειναι καλες ειδησεις να δω Μουτσινα?! οχι οτι εχει κατι ο ανθρωπος μια χαρα κανει την δουλεια του. διασκεδαζει κοσμο! αλλα και αυτο δεν με αγγιζει...

    Τηλεοραση δεν εχω στο δωματιο δεν βλεπω καθολου τηλεοραση.

    Τωρα με τους φονους. Αυτο παντα γινοταν και παντα θα γινετε κατα την γνωμη μου. Απλα τωρα το μαθαινουμε αμεσα.
    Η ζωη δεν ειναι αυτο το σκηνικο.

    Τεσπα αυτες τις σκεψεις ειχα!

  3. #3708
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    δικαίωμα σου να μην έχεις τηλεόραση στο δωμάτιο.
    κάθε επάγγελμα έχει τα δικά του, ειδικά αν είσαι καλλιτέχνης τραβάς ζόρι ειδικό.

    ευχαριστώ για την πληροφορία για την βότκα.
    δεν την ήξερα γιατί δεν βγαίνω και πολύ πια.

  4. #3709
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Ο λιακοσ ειναι ενα ομορφο κοριτσι γυρω στα 25 που την γνωρισα στο νοσοκομειο κ μου ειπε οτι οι φυσιολογικοι αγονται κ φερονται κι ετσι ελυσα ενα μεγαλο προβλημα τησ ζωησ μου που ηταν οτι οι κ καλα νορμαλ κανουν οτι τουσ πουν χωρισ αποψη κ προσθεσα οτι ειναι κ μαλακισμενα οποτε λυθηκε το προβλημα μου γιατι το ειπε κι ενασ ακομα κ γενικα τα δραματοποιουν ολα οποτε αγαπησα τον λιακο αν ειναι η ιδια

  5. #3710
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Γεια σου λιακο ομορφε το 12 ειμασταν μαζι στο νοσοκομειο για δυο τρεισ μερεσ δεν ξερω ποσο χρονων ησουν τοτε εγω ημουν 30 εσυ γυρω στα 20

  6. #3711
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Γεια σου λιακο ομορφε το 12 ειμασταν μαζι στο νοσοκομειο για δυο τρεισ μερεσ δεν ξερω ποσο χρονων ησουν τοτε εγω ημουν 30 εσυ γυρω στα 20
    Γεια σου φιλε μου! ειμαι 33 χρονων....!!!!

  7. #3712
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω μπαινω στο in.gr, οχι οτι ειναι πολυ ποιοτικο αλλα ριχνω ενα βλεφαρο. Τηλεοραση δεν βλεπω καθολου εδω και δεκαετιες, αν και βλεπω καμμια ταινια και σειρα στον υπολογιστη μου. Νομιζω οτι δεν χανω τιποτα ιδιαιτερο απο ενημερωση, ισια που κερδιζω χρονο να κανω κατι αλλο.

    Το lifestyle και εμενα δεν με ενδιαφερει το βαριεμαι. Ολα σχεδον τα ονοματα που αναφερονται μου ειναι αγνωστα και δεν εχω την παραμικρη υποψια γιατι γινανε γνωστα.

    Δεν εχω ψαχτει πολυ στο ελληνικο διαδικτυο, αλλα πολλες φορες εκει που καθομαι σε μια καφετερια εχω κατεβασει το flipboard, με ειδησεογραφια που επιλεγεις αναλογα με τα γουστα σου, διαλεγοντας κατηγοριες. Μονο που ειναι στα Αγγλικα.

    Για παραδειγμα με ενδιαφερουν οι επιστημονικες ανακαλυψεις, η τεχνολογια (οχι η καταναλωτικη ξερω γω βγηκε το ταδε μοντελο κινητου), τα βιβλια, οι ταινιες, τα παιχνιδια και ουτε ξερω τι αλλο εχω βαλει στα ενδιαφεροντα μου.
    Το μεγαλυτερο ατου του ειναι ο τροπος χειρισμου του πιστευω και οτι εχει ποιοτικα νεα. Ο χειρισμος του ειναι οτι σου βγαζει ενα αρθρο με το τιτλο και μια μικρη εισαγωγη και εαν θες να μαθεις περισσοτερα το πατας και πας στην ιστοσελιδα που το εχει. Εαν οχι απλα κανεις flip και πας στο επομενο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #3713
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Εγω μπαινω στο in.gr, οχι οτι ειναι πολυ ποιοτικο αλλα ριχνω ενα βλεφαρο. Τηλεοραση δεν βλεπω καθολου εδω και δεκαετιες, αν και βλεπω καμμια ταινια και σειρα στον υπολογιστη μου. Νομιζω οτι δεν χανω τιποτα ιδιαιτερο απο ενημερωση, ισια που κερδιζω χρονο να κανω κατι αλλο.

    Το lifestyle και εμενα δεν με ενδιαφερει το βαριεμαι. Ολα σχεδον τα ονοματα που αναφερονται μου ειναι αγνωστα και δεν εχω την παραμικρη υποψια γιατι γινανε γνωστα.

    Δεν εχω ψαχτει πολυ στο ελληνικο διαδικτυο, αλλα πολλες φορες εκει που καθομαι σε μια καφετερια εχω κατεβασει το flipboard, με ειδησεογραφια που επιλεγεις αναλογα με τα γουστα σου, διαλεγοντας κατηγοριες. Μονο που ειναι στα Αγγλικα.

    Για παραδειγμα με ενδιαφερουν οι επιστημονικες ανακαλυψεις, η τεχνολογια (οχι η καταναλωτικη ξερω γω βγηκε το ταδε μοντελο κινητου), τα βιβλια, οι ταινιες, τα παιχνιδια και ουτε ξερω τι αλλο εχω βαλει στα ενδιαφεροντα μου.
    Το μεγαλυτερο ατου του ειναι ο τροπος χειρισμου του πιστευω και οτι εχει ποιοτικα νεα. Ο χειρισμος του ειναι οτι σου βγαζει ενα αρθρο με το τιτλο και μια μικρη εισαγωγη και εαν θες να μαθεις περισσοτερα το πατας και πας στην ιστοσελιδα που το εχει. Εαν οχι απλα κανεις flip και πας στο επομενο.
    Αυτη η εφαρμογη ειναι δωρεαν?
    Δεν ξερω αγγλικα ρε γαμωτο...! ξερω πολυ λιγα...
    Επειδη ακουω πολυ μουσικη και εχω το spotify μαθαινω συνεχως μουσικη και τασεις και τραγουδια που μου αρεσουν.
    Μετα μπαινω στο lyricstranslate.com που ειναι παγκοσμιο site και σου μεταφραζουν εθελοντες τραγουδι στην μητρικη σου γλωσσα!
    Την εχω κατα βρει!

    Ε με αυτα ασχολουμε!!! Ο καθενας στα γουστα του. Η αστροφυσικη μου αρεσε αλλα θελεις καποιον δασκαλο να σου εξηγησει τα βασικα να μπεις σε πνευμα και να προχωρησεις!

    Δεν ξερω εαν ξερει τον Μανο τον Δανεζη και τον Στρατο Θεοδοσιου. Ειναι ελληνες αστροφυσικοι και καθηγητες. Ειχα στο ΕΡΤ1 μια εκπομπη που λεγοταν "το συμπαν που αγαπησα". εχω δει ολα τα βιντεο! κανουν και διαλεξεις και τα βαζουν στο youtube. ειναι ενδιαφερον!

  9. #3714
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Το λεω για ολουσ ταξιμετρα ταχογραφοι ζυγαριεσ οτι ηλεκτρονικο μετραει κλεβεται αν πασ στη βαθμονομηση και το μαθεισ να μετραει οπωσ θεσ πηγαινουμε στο calibration κι ασ πουμε για ταχογραφο αντι για 100 βαζουμε 80 ετσι το μαθαινουμε μια φορα να μετραει λαθοσ κ γινεται αναλογικα για ολεσ τισ ταχυτητεσ δε χρειαζεται για καθε ταχυτητα να το μαθεισ να μετραει

  10. #3715
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Απο οτι εμαθα μαθατε τα παντα για τα τεχνικα απο το 80 μεχρι τωρα μερικα ειναι για παντα μερικα ειναι ωσ 20 χρονια μπροστα καταλαβατε οτι εσεισ τον παιζατε κι εγω δουλευα κι αυτο τελειωνει εκει

  11. #3716
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Τωρα το αλλο ειναι πωσ εκανα εγω τισ πατεντεσ ενω ημουν παιδι το μυαλο μου κοβει απιστευτα στα τεχνικα με τισ γυναικεσ ασ πουμε ειμαι σκραπασ βασικα εγω πιστευω οτι με διαλεξε ο στρατηγοσ γιατι λιγο με εκοβε λιγο ημουν ευγενικοσ λιγο απο ολα και πιστευω οτι ρυθμισαν το μυαλο μου να κοβει ωστε να ειμαι μονο για δουλεια τωρα πωσ το ρυθμισαν δεν ξερω παντωσ κατι κανανε
    Αυτα απο το μετωπο

  12. #3717
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Τσιπρα ποιοσ φταιει που ειστε ανικανοι κι επικινδυνοι καλα να παθεισ οτι κι αν παθεισ κι εσυ κ το αλλο το ζαβο 3πλο εμβολιο κι ελατε για επανεξεταση
    Αυτα απο το μετωπο εσεισ φταιτε για ολα οτι κι αν εγινε οτι κι αν γινει απο εδω κ μπροσ

  13. #3718
    hlias1988
    Guest
    ΚΑΤΑ ΜΑΤΘΑΙΟΝ 11:25-30
    Εκείνο τον καιρό, είπε ο Ιησούς: «Σ’ ευχαριστώ, Πατέρα, Κύριε του ουρανού και της γης, γιατί αυτά τα έκρυψες από τους σοφούς και τους συνετούς και τα φανέρωσες στους ταπεινούς. Ναι, Πατέρα μου, αυτό ήταν το θέλημά σου. »Όλα έχουν παραδοθεί σ’ εμένα από τον Πατέρα μου. Κανένας δε γνωρίζει πραγματικά τον Υιό, παρά μόνον ο Πατέρας· ούτε τον Πατέρα τον ξέρει κανείς πραγματικά, παρά μόνο ο Υιός, καθώς κι εκείνος στον οποίο θέλει ο Υιός να τον φανερώσει. »Ελάτε σ’ εμένα όλοι όσοι κοπιάζετε κι είστε φορτωμένοι, κι εγώ θα σας ξεκουράσω. Σηκώστε πάνω σας το ζυγό μου και διδαχτείτε από το δικό μου παράδειγμα, γιατί είμαι πράος και ταπεινός στην καρδιά, και οι ψυχές σας θα βρουν ξεκούραση. Γιατί ο ζυγός μου είναι απαλός, και το φορτίο μου ελαφρό».

  14. #3719
    hlias1988
    Guest
    (κατά Θωμά)

    Οι άνθρωποι πιθανόν να νομίζουν ότι ήρθα φέρνοντας ειρήνη στον κόσμο: δεν γνωρίζουν ότι ήρθα φέρνοντας διαίρεση, φωτιά, σπαθί, πόλεμο. Διότι αν είναι πέντε σε ένα σπίτι, οι τρεις θα είναι εναντίον των δύο, και οι δύο εναντίον των τριών, και ο πατέρας εναντίον του γιου, και ο γιος εναντίον του πατέρα, και όλοι θα στέκονται μονάχοι.

  15. #3720
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Ξαναλεω εχω σχιζο το εχω 20 χρονια εσεισ πεθαινετε κατευθειαν εχω παει στρατο μπορω να πολεμησω πολεμησα για να δουν αν λεω αληθεια μαντεψτε τι εγινε λεω αληθεια χωθηκαν κι οι εμποροι γτ νομιζαν οτι λεω ψεμματα μαντεψτε οταν εγω δουλευα αυτοι τον παιζανε εγω λεω αληθεια με βασανισαν 3 φορεσ δε με νοιαζει ποιοσ φταιει εγω δεν φταιω
    Αυτα απο το μετωπο

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •