ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 258 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 16 to 30 of 3862
  1. #16
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Γιατί κλειδωθηκε το προηγούμενο ????

    Κυκνε μου όλα καλα?
    Εγινε ενας χαμουλης αλλα δεν καταλαβα γιατι ολα ειχαν σβηστει...μην πτοεισαι Κυκνε...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Κλειδωθηκε για τεχνικους λογους λογω τεραστιου μεγεθους απ' ο,τι ειπαν. Σαν το μπαγκ της χιλιετιας/Υ2Κ οσοι το θυμουνται
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  3. #18
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Εγινε ενας χαμουλης αλλα δεν καταλαβα γιατι ολα ειχαν σβηστει...μην πτοεισαι Κυκνε...
    Ελπίζω να μην επηρεάστηκε ο κύκνος γιατί θα τον πάρει και θα τον σηκώσει τον συγκεκριμένο.....

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    (για οσους δεν το προσεξαν, το μελος εχει μπαναριστει. τελευταια φορα που το λεω γιατι η διαχειριση προτιμα να μην σχολιαζουμε αποκλεισμενα μελη.)
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  5. #20
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ελπίζω να μην επηρεάστηκε ο κύκνος γιατί θα τον πάρει και θα τον σηκώσει τον συγκεκριμένο.....
    Στην επομενη επιθεση που θα εκανε υποτιθεται θα ετρωγε διαγραφη.Δεν εγινε κ απλα κλειδωθηκε το θεμα;;;Δεν καταλαβα πολλα.

  6. #21
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    (για οσους δεν το προσεξαν, το μελος εχει μπαναριστει. τελευταια φορα που το λεω γιατι η διαχειριση προτιμα να μην σχολιαζουμε αποκλεισμενα μελη.)
    Αα οκ...αυτο ρωτησα παραπανω.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Φαινεται οτι υπαρχει οριο στο ποσες σελιδες μπορει να εχει ενα θρεντ... Εγω αυτο καταλαβα. Και απλα συνεπεσε με τον αποκλεισμο του αλλου, η ηταν καλη ευκαιρια να κλεισει το θρεντ πριν φτασει στο οριο χωρις να το αντιληφθει η διαχειριση.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  8. #23
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Φαινεται οτι υπαρχει οριο στο ποσες σελιδες μπορει να εχει ενα θρεντ... Εγω αυτο καταλαβα. Και απλα συνεπεσε με τον αποκλεισμο του αλλου, η ηταν καλη ευκαιρια να κλεισει το θρεντ πριν φτασει στο οριο χωρις να το αντιληφθει η διαχειριση.
    Μαλισταααα...εχασα επεισοδια παντως.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    765
    Απόψε θα ξαναμιλήσει ο πρόεδρος και σε εμάς (Κύπρο).. Εντάξει με έπιασε λίγο πανικούλης γιατί δεν αντέχω χωρίς βόλτα, καθαρό αέρα και θάλασσα, θα φρικάρω. Πάω να παρω την ξαδέρφη μου να πάμε για περπάτημα στη θάλασσα μπας και προλάβουμε τα μέτρα. Αντίος!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Κοίτα τι κάνει ένα σοβαρό κράτος με μόνο 16 κρούσματα. Ελέγχους για πιθανούς φορείς από πόρτα σε πόρτα!! Κάτι που στην Ελλάδα δεν μπορεί να γίνει ούτε καν σε όσους έχουν συμπτώματα γιατί....δεν έχουμε λεφτά.
    Ξεχασα να πω βεβαια οτι συμφωνω πως το ΕΣΥ στο ονομα του υπερπλεονασματος εχει αφεθει να καταρρευσει... Δεν ξερω πως θα μπορουσε να διαφωνησει κανεις. Και φυσικα το συστημα υγειας της Κουβας ειναι οντως πραγματικο επιτευγμα, και ενα ακομη επιχειρημα πως ορισμενοι τομεις οπως υγεια, συγκοινωνιες, υδρευση κ.α. δεν πρεπει να ιδιωτικοποιουνται (αντιστοιχα, δειτε τι γινεται στις ΗΠΑ του δεν εχεις λεφτα για ασφαλεια=πεθαινεις η απο την αρρωστια η απο τα χρεη). Απ' την αλλη ομως, στην παρουσα συγκυρια απλα δεν μπορει να κανει διαφορα αν εχουμε 600 κλινες η 6000, τουλαχιστον για τις ευπαθεις ομαδες... Ελπιζω παντως να συμπληρωθουν οσο περισσοτερες θεσεις γινεται, οπως απαιτει σημερα και ο ιατρικος συλλογος.
    Last edited by oboro; 23-03-2020 at 17:17.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  11. #26
    george1520
    Guest
    Καλησπέρα.. Ειμαι ο Γιώργος με +2 βαθμούς ποινης παραπάνω.. Κάνω συλλογή..

    Μόλις ήρθα από την ψυχολόγο. Μου είπε ότι σταματάμε τις συνεδρίες για ένα διάστημα.. Μια έξοδο είχα κι εγώ.. Μιαααααααααααααα.. Μου την έκοψαν κι αυτή.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ελπίζω να μην επηρεάστηκε ο κύκνος γιατί θα τον πάρει και θα τον σηκώσει τον συγκεκριμένο.....
    Εδώ είμαι κορίτσια... Η αλήθεια είναι ότι με σόκαρε η συμπεριφορά του... Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας, με συγκινεί... ♥
    Αλλά τώρα προέκυψε σοβαρότερο πρόβλημα στην οικογένεια μου, η μαμά μου έπεσε κι έσπασε το χέρι της και θα το έχει έξι βδομάδες σε γύψο... Ουφ!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Εδώ είμαι κορίτσια... Η αλήθεια είναι ότι με σόκαρε η συμπεριφορά του... Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας, με συγκινεί... ♥
    Αλλά τώρα προέκυψε σοβαρότερο πρόβλημα στην οικογένεια μου, η μαμά μου έπεσε κι έσπασε το χέρι της και θα το έχει έξι βδομάδες σε γύψο... Ουφ!
    Περαστικά της και υπομονή..
    Αλλά γιατί 6 εβδομάδες?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #29
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Εδώ είμαι κορίτσια... Η αλήθεια είναι ότι με σόκαρε η συμπεριφορά του... Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας, με συγκινεί... [emoji813]
    Αλλά τώρα προέκυψε σοβαρότερο πρόβλημα στην οικογένεια μου, η μαμά μου έπεσε κι έσπασε το χέρι της και θα το έχει έξι βδομάδες σε γύψο... Ουφ!
    Είπαμε δεν δίνουμε σημασία σε βλακειες.. Είχες ανθρώπους εκεί και τον τακτοποιησαν.
    Περαστικά στην μαμα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Περαστικά της και υπομονή..
    Αλλά γιατί 6 εβδομάδες?
    Σ' ευχαριστώ Αλεξία...

    Δεν ξέρω, έτσι της είπαν στο νοσοκομείο... Σου φαίνεται πολύ; Της είπαν επίσης ότι πρέπει να το ξαναδούν στο τέλος του μήνα πως πάει μήπως χρειαστεί χειρουργείο (ελπίζω πως όχι)
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 2 of 258 FirstFirst 12341252102 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •