ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 258 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast
Results 46 to 60 of 3862
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,364
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Περαστικα στην μαμα σου Κυκνε ...ξεχνα τον,εφυγε πια...
    Σ' ευχαριστώ! ♥
    Έχεις δίκιο, ας μην ασχοληθούμε άλλο μ' αυτό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,364
    Quote Originally Posted by athinak1 View Post
    Αν άντρας σου μίλησε με αυτό τον τρόπο έχω μέσα....και όχι μόνο εδώ μέσα, και γενικά....σίγουρα δεν είναι άντρας....και έχει πολύ μεγάλο πρόβλημα με τον εαυτό του για να μιλάει έτσι σε μια κυρία!!!! Ότι και να έχει προηγηθεί!!!!! Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου.....να τους αποκλείσεις από τη ζωή σου όλους αυτούς...και να γελάς μαζί τους...γιατί για γέλια είναι!!!!! Δεν έχω ιδέα τι έγινε...ούτε με ποιον...αλλά είναι απαράδεκτα αυτά που σου έγραψε....ότι και να έχει συμβεί!!!! Κοίτα τον εαυτό σου μόνο και να είσαι καλά!!! Και περαστικά στην μαμά σου!!!
    Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! ♥
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #48
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Δεν εχω ιδεα και δεν πιστευω οτι εχει αναφερθει ποτε αριθμος. Θελω να πιστευω οτι εχεις πολυ δρομο ακομη παντως. Περα απο αυτο ο Αεον κατα το παρελθον εχει πει τα εξης:

    https://www.psychology.gr/forum/thre...=1#post1046985

    https://www.psychology.gr/forum/thre...=1#post1047068

    Περαν αυτων, υπηρχε κααααποτε καρφιτσωμενο το θρεντ "αποκλεισμοι μελων" που ηταν πολυ χρησιμο για να ξερει η βαση μελων ποιος εχει αποκλειστει μονιμα και ποιος οχι. Αλλα δεν ενημερωνεται πλεον και νομιζω εχει πεσει και η πινεζα = (
    Εσένα σου έδωσε βαθμούς ποινής πέρα από παρατηρήσεις?

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ακομα εχω φοβερο πονοκεφαλο και συγχυση

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Aπο αυριο θα βγαινω εξω για ασκηση. Τερμα οι θυσιες για το τερας. Αυτη μου ελεγε γερο γερο που πας γερο με το χαμογελο απο το ενα αυτι στο αλλο.

  6. #51
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Aπο αυριο θα βγαινω εξω για ασκηση. Τερμα οι θυσιες για το τερας. Αυτη μου ελεγε γερο γερο που πας γερο με το χαμογελο απο το ενα αυτι στο αλλο.
    Ορεστη μια μερα που ηταν πολυ κακη για μενα και δεν μπορουσα ουτε να χαμογελασω εγραψες κατι για την μανα σου...οτι κατι εριξε στο πατωμα και εφαγες τουμπα και την ειπες καθικι...πραγματικα με εκανες και γελασα εκεινη την μερα...με την καλη εννοια το λεω...αφου γελουσα μονη μου κι ελεγα...αχ...ναναι καλα...παρε ενα ντεπον και θα περασει ο πονοκεφαλος ������

  7. #52
    ntinti
    Guest
    Κυκνε μου περαστικά στη μανούλα σου !!!!
    Κοίτα να μην ασχολησε με ανθρωπάκια ,μην τους κάνεις την χάρη και αναλωνεσε γι αυτούς δεν αξίζουν....
    Κρατά την ψυχική σου ηρεμία για τους δικούς σου και ιδιαίτερα τώρα που σε χρειάζεται η μάμα σου πολύ περισσότερο!

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    765
    Περπάτησα 15 χλμ σήμερα. Είχα να βγω μέεερες απ' το σπίτι. Πήγα μέχρι την παραλία και πίσω. Ηρέμησα. Καθαρός αέρας. Γύρισα σπίτι και τσουπ, κλειστές και οι παραλίες. Το περίμενα, γι' αυτό έτρεξα να πάω.

    Πεθύμησα και τις συμφοιτήτριες.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Ορεστη μια μερα που ηταν πολυ κακη για μενα και δεν μπορουσα ουτε να χαμογελασω εγραψες κατι για την μανα σου...οτι κατι εριξε στο πατωμα και εφαγες τουμπα και την ειπες καθικι...πραγματικα με εκανες και γελασα εκεινη την μερα...με την καλη εννοια το λεω...αφου γελουσα μονη μου κι ελεγα...αχ...ναναι καλα...παρε ενα ντεπον και θα περασει ο πονοκεφαλος ������
    Μοιραζω γελιο, κατι ειναι κι αυτο.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Εσένα σου έδωσε βαθμούς ποινής πέρα από παρατηρήσεις?
    Μεχρι σημερα δεν μου 'χουν δωσει τιποτα! Δεν ηξερα καν, μεχρι που ρωτησες, οτι αλλο παρατηρησεις, αλλο ποινες... :-Χ

    Δεν με παραξενευει παντως, το λογισμικο του φορουμ (vbulletin) ανεκαθεν ειχε το συνηθειο να οριζει πολλα διαφορετικα επιπεδα για τα παντα.
    Last edited by oboro; 24-03-2020 at 11:05.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Κωλοαεροπλανα!

  12. #57
    Όταν δεν σου έχει κάποιος εμπιστοσύνη, επειδή ο χαρακτήρας σου δεν τον εμπνέει, παρότι ο ίδιος είναι αδαής, βάζει άτομα της εμπιστοσύνης του να σε ελέγχουν για να καλύπτει την ανικανότητα του. Αυτό είναι μορφή ψυχολογικού πολέμου και η ζημιά μένει.
    γιάννης

  13. #58
    Μην είσαι χαζοχαρούμενος, ούτε αισιόδοξος, ούτε φιλικός ή καλοσυνάτος, ούτε χαβαλές ή αστείος στις διαπροσωπικές σου σχέσεις, με εξαίρεση τα άτομα με τα οποία είσαι απόλυτα βέβαιος ότι σε συνδέει μαζί τους αδελφική ψυχική αγάπη, αν υπάρχουν στη ζωή σου τέτοια άτομα. Με όλους τους υπόλοιπους, καθημερινούς, γνωστόύς ή άγνωστους, οι διαπροσωπικές σου σχέσεις να είναι τύπου attack, δηλαδή ετοιμότητας να δεχτείς επίθεση για να αντικρούσεις και μάλιστα άμεσα με πλήγμα για να μην σου μείνει ζημια και για να δυναμώσεις αν είσαι αδύνατος χαρακτήρας . Δεν το λέω τυχαία, το λέει όλη μου η ζωή, το συναντώ καθημερινά κι ακόμα αγωνίζομαι αυτό που σας συμβουλεύω να το κατορθωσω.
    γιάννης

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,364
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Κυκνε μου περαστικά στη μανούλα σου !!!!
    Κοίτα να μην ασχολησε με ανθρωπάκια ,μην τους κάνεις την χάρη και αναλωνεσε γι αυτούς δεν αξίζουν....
    Κρατά την ψυχική σου ηρεμία για τους δικούς σου και ιδιαίτερα τώρα που σε χρειάζεται η μάμα σου πολύ περισσότερο!
    Καλημέρα Ntinti μου, σ' ευχαριστώ! ♥

    Ξέρεις ποιο είναι το δύσκολο σ' αυτή την κατάσταση; Ότι έτυχε να πάθει αυτό το ατύχημα τώρα που είμαι κι εγώ χάλια λόγω των γυναικολογικών προβλημάτων κι είμαι ήδη φορτισμένη ψυχολογικά και με το χθεσινό νιώθω ότι είναι too much αυτό που έχω ν' αντιμετωπίσω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #60
    george1520
    Guest
    Σπερααααα... Πως είμαστε σήμερα?

Page 4 of 258 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •