ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 258 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast
Results 61 to 75 of 3862
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Ntinti μου, σ' ευχαριστώ! ♥

    Ξέρεις ποιο είναι το δύσκολο σ' αυτή την κατάσταση; Ότι έτυχε να πάθει αυτό το ατύχημα τώρα που είμαι κι εγώ χάλια λόγω των γυναικολογικών προβλημάτων κι είμαι ήδη φορτισμένη ψυχολογικά και με το χθεσινό νιώθω ότι είναι too much αυτό που έχω ν' αντιμετωπίσω...
    Καλημέρα
    Εσύ τελικά έβγαλες άκρη με γυναικολόγο?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #62
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Ntinti μου, σ' ευχαριστώ! ♥

    Ξέρεις ποιο είναι το δύσκολο σ' αυτή την κατάσταση; Ότι έτυχε να πάθει αυτό το ατύχημα τώρα που είμαι κι εγώ χάλια λόγω των γυναικολογικών προβλημάτων κι είμαι ήδη φορτισμένη ψυχολογικά και με το χθεσινό νιώθω ότι είναι too much αυτό που έχω ν' αντιμετωπίσω...
    Ο λαός μας λέει ενός κακού μύρια έρχονται και έχει δίκιο...
    Όλα μαζεμένα μας πέφτουν και πολλές φορές μέσα από αυτά ανακαλύπτουμε τελικά ότι αντέχουμε πολλά !Για αυτό πάρε τα πάνω σου όσο μπορείς.
    Τι έγινε με τις εξετάσεις σου?

  3. #63
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Σπερααααα... Πως είμαστε σήμερα?
    Που πήγε το καλή βρε Γιώργο και εδώ περικοπές ????

    Τι κάνετε συγκρατούμενοι αντέχετε ???

  4. #64
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Που πήγε το καλή βρε Γιώργο και εδώ περικοπές ????

    Τι κάνετε συγκρατούμενοι αντέχετε ???
    Καλησπέρα.

    Έχουμε αυλή και βγαίνουμε έξω να μας βλέπει ο ήλιος.. Κάναμε και την βόλτα μας στον κτηνίατρο.. Καλά περνάμε. Εσείς?

  5. #65
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Καλησπέρα.

    Έχουμε αυλή και βγαίνουμε έξω να μας βλέπει ο ήλιος.. Κάναμε και την βόλτα μας στον κτηνίατρο.. Καλά περνάμε. Εσείς?
    Εμείς μαγειρεψαμε ,καθαρίσαμε, φτιάξαμε κέικ και δυστυχώς δεν βγαίνουμε ούτε στη βεράντα γιατί ρίχνει χιονόνερο ....Μας ξαναθυμήθηκε ο χειμώνας.....
    Αργότερα λέω να βγω για ένα περπάτημα αλλά η όλη εικόνα της πόλης μου μόνο θλίψη μου προκαλεί...

  6. #66
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Εμείς μαγειρεψαμε ,καθαρίσαμε, φτιάξαμε κέικ και δυστυχώς δεν βγαίνουμε ούτε στη βεράντα γιατί ρίχνει χιονόνερο ....Μας ξαναθυμήθηκε ο χειμώνας.....
    Αργότερα λέω να βγω για ένα περπάτημα αλλά η όλη εικόνα της πόλης μου μόνο θλίψη μου προκαλεί...
    Μπορείτε να πάτε για περπάτημα?

  7. #67
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Μπορείτε να πάτε για περπάτημα?
    Βεβαίως έστειλα μήνυμα πήρα το οκ και βγήκα για 1 ωρίτσα γρήγορο περπάτημα με τον γιο μου γιατί συμπλήρωσε 15 μέρες μέσα και τα παίξε....

  8. #68
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Βεβαίως έστειλα μήνυμα πήρα το οκ και βγήκα για 1 ωρίτσα γρήγορο περπάτημα με τον γιο μου γιατί συμπλήρωσε 15 μέρες μέσα και τα παίξε....
    Από σήμερα η ώρα 6 και μετά μέχρι μέσα του Απρίλη θα κάνουμε και εμείς το ίδιο..

    Γράφει επιλογή "Γάμος (μέχρι και 10 άτομα)" .. Με ποια λογικη? . 1 ο παπάς, 2 οι ψάλτες, 1 ο γαμπρός, 1 η νύφη.. Οι άλλοι 5 ποιοι θα είναι? Με ποια κριτήρια θα επιλέξεις τους άλλους 5? Τους πιο πλούσιους??

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Από σήμερα η ώρα 6 και μετά μέχρι μέσα του Απρίλη θα κάνουμε και εμείς το ίδιο..

    Γράφει επιλογή "Γάμος (μέχρι και 10 άτομα)" .. Με ποια λογικη? . 1 ο παπάς, 2 οι ψάλτες, 1 ο γαμπρός, 1 η νύφη.. Οι άλλοι 5 ποιοι θα είναι? Με ποια κριτήρια θα επιλέξεις τους άλλους 5? Τους πιο πλούσιους??
    Σκέφτεσαι να παντρευτείς και δεν ξέρεις ποιούς να διαλέξεις?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  10. #70
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Σκέφτεσαι να παντρευτείς και δεν ξέρεις ποιούς να διαλέξεις?
    Ναι.. Και τον γάμο μου πάντα τον ονειρευόμουν ανοιχτό. Να ζησουν μαζί μου τον γάμο όλες οι φιλενάδες μου.. Τώρα ποια να πάρω? Ποια να αφήσω?

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ναι.. Και τον γάμο μου πάντα τον ονειρευόμουν ανοιχτό. Να ζησουν μαζί μου τον γάμο όλες οι φιλενάδες μου.. Τώρα ποια να πάρω? Ποια να αφήσω?
    Κοίτα...Ή περίμενε να τελειώσει η καραντίνα (που δεν το βλέπω)..Η κάνε τον γάμο πολλές φορές..Να τις καλέσεις πέντε πέντε
    Πάντως έτσι δεν θα βγει ωραίος γάμος..Χωρίς λίγα χαστούκια, λίγο μαλλιοτραβηγμα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  12. #72
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Κοίτα...Ή περίμενε να τελειώσει η καραντίνα (που δεν το βλέπω)..Η κάνε τον γάμο πολλές φορές..Να τις καλέσεις πέντε πέντε
    Πάντως έτσι δεν θα βγει ωραίος γάμος..Χωρίς λίγα χαστούκια, λίγο μαλλιοτραβηγμα..
    Ε πέντε δεν είναι αρκετές;

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ε πέντε δεν είναι αρκετές;
    Ε όχι..Από ότι είχες πει με 6 τα καταφέρνεις..Οπότε δεν θα τσακώνονται..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #74
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Ε όχι..Από ότι είχες πει με 6 τα καταφέρνεις..Οπότε δεν θα τσακώνονται..
    5 οι φίλες είπαμε και μια η νύφη.. 6 είναι πάλι όλες.

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ο λαός μας λέει ενός κακού μύρια έρχονται και έχει δίκιο...
    Όλα μαζεμένα μας πέφτουν και πολλές φορές μέσα από αυτά ανακαλύπτουμε τελικά ότι αντέχουμε πολλά !Για αυτό πάρε τα πάνω σου όσο μπορείς.
    Τι έγινε με τις εξετάσεις σου?
    Γεια σας κορίτσια...

    Μίλησα στο τηλέφωνο με τη γυναικολόγο πάλι και μου είπε τα εξής: 1ον ότι αυτή την περίοδο βλέπει μόνο τις έγκυες πελάτισσες 2ον ότι και υπέρηχο να μου κάνει δεν θα βοηθήσει σε κάτι τώρα και 3ον ότι έτσι όπως το βλέπει θα χρειαστεί να κάνουμε καθαρισμό στη μήτρα... Γιατί αδιαθέτησα πάλι... Μου προκαλεί άγχος αυτή η διαδικασία κι ας μου είπε ότι γίνεται με μέθη κι όχι νάρκωση...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 5 of 258 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •