ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 87
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 87 of 258 FirstFirst ... 3777858687888997137187 ... LastLast
Results 1,291 to 1,305 of 3862
  1. #1291
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Nα δωσω 30 ευρω να επισκευασω το παλιο ποδηλατο, να δωσω 130 να αγορασω καινουριο ή να δωσω 100 ευρω να αγορασω παπουτσια μπας και μου ειναι πιο ανετα στο περπατημα;

  2. #1292
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Συνήθως αποφεύγουμε να τις βλέπουμε ή τις βάζουμε σε χώρους όπου δεν θα τις βλέπουμε ωστε να μην μας συμβεί αυτό που γράφεις, διότι δύσκολα συνηθίζεται το να βλέπεις τέτοιες φωτογραφίες και να σου ναι αδιάφορο.
    Ξέρω... Κι εγώ σ' ένα συρτάρι τις έχω αλλά ψάχνοντας κάτι τις βρήκα και δεν μπόρεσα να μην τις κοιτάξω... Αλλά τη γιαγιά και τον παππού μου τους έχω σε κορνίζα πάνω στο γραφείο μου όπως ήταν μεγάλοι κι αυτό με βοηθάει, τους νιώθω δίπλα μου κατά κάποιο τρόπο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #1293
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τελικα αποφαινομαι οτι αν μου ειχε δωσει λεφτα η μανα μου το 2013 να γραφτω στη σχολη θα ειχε αλλαξει οριστικα η ζωη μου - προς το καλυτερο. Ηταν καλυτερη ιδεα απο οσο θα μπορουσα να φανταστω. Θα ειχα αποφυγει ενα σωρο κακοτοπιες. Και θα ημουν αρκετα νεος να αξιοποιησω τις ευκαιριες. Αλλα εγω δεν ημουν ο πρωτοτοκος να ριχνω μια κλωτσια στο κομπιουτερ γιατι ετσι και να μου σκαει πεντακοσαρα την επομενη μερα. Εμενα μου εκανε τη χειρονομια της τρελας οταν της ειπα τι ηθελα. Αλλωστε εμενα αχρηστα μου ειναι ολα, ενω εκεινος χρειαζοταν το κομπιουτρρ για σοβαρη δουλεια.

  4. #1294
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ΑΝ δε μαζεψεις τους συνεργατες σου που τους εχει απλωσει παντου και με ακολουθουν σε καθε μου βημα δε υπαρχει περιπτωση να σταματησω να μιλαω και οχι μονο δε θα σταματησω να μιλαω αλλα θα λεω και πολυ περισσοτερα απο πριν ετσι μονο και μονο για να σου αποδειξω οτι το αποτελεσμα που φερνεις ειναι ΜΗΔΕΝ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ και αν νομιζεις οτι θα διαχειρηστεις ΕΣΥ οτι συσκευη μου ανηκει οπως πριν που εγραψα τη φραση ηλεκτρονικη διχτατορια και δε μπορουσα να δω καμια σελιδα δε θα μαθω τωρα τι χουντικος εισαι γιατι ο φασισμος και εσυ ΕΙΣΤΕ ΕΝΑ αλλα αν δε σου αρεσει εδω παρε τη βαλιτσουλα σου και γυρνα πισω στη πατριδα σου ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΥΨΙΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΓΟΥΣΤΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΑΡΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ αν γουσταρεις τοσο πολυ και εισαι τοσο ...................... με το να σε εχουν γραμενο γιατι δε ξαναειδες ποτε ανθρωπο να σου συμπεριφερθηκε με τοση απαξιωση ΟΠΩς εγω ξερεις μισω αυτη τη τακτικη γιατι οπως το ξερεις ειδη εγω τα θελω ολα και με κολπα δε μπορεις να με πισεις για το αντιθετο ουτε εσυ ουτε οι συμβουλοι σου αλλα αυτο που μπορεις να πετυχεις αν θες ειναι να κανεις τα νευρα σου κροσια εος τοσο καιρο τωρα σε προηδοποιω οτι θα τα κανεις ενω εφερες σε αυτο το σημειο τον εαυτο σου μονο και μονο για να μου πας κοντρα λες και νομιζεις οτι εμενα με ενδιαφερει αυτο επειδη μου παριστανες το καλο ενα διαστημα και ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι πιστεψα τα χιλιαδες ψεματα που ακουγα οσο παριστανα οτι σε πιστευω γιατι απλα ηθελα να δω που το πηγαινεις και ως που θα φτασει η ..................... σου οταν βρισκομουν στην αλλη ακρη της ευρωπης μου πασαρες μεχρι και εκει συνεργατη σου με σκοπο να με αποπροσανατολισει για να χαθω και μη νομιζεις οτι δε το προσεξα αλλα περιμενα τη καταληλη στιγμη για να μιλησω και για να κανεις αυτο που κανεις παντα επιδειξη δυναμης γιατι με την επιδειξη δυναμης ως τωρα τους εχεις εξουσιασει ολους


    εγω λοιπον δε θα επιτρεψω σε κανενα ασχετο προς εμενα να διαχηριστει πραγματα που μου ανηκουν επειδη νομιζει οτι ειναι σπουδαιος επειδη εχει στη διαθεση του τη συμπερινη τεχνολογια και ενω βρισκομαστε σε σημα 4 G που λυσαξαν να το κανουν 5G παρεμβενει με το ετσι θελω οπου γουσταρει γιατι χουντα ειναι αυτο ακριβως που προσπαθεις να κρυψεις και αμα θες να βρεις καπιον ................. για να γινει το υποποδειο σου οπως εχεις συνηθισει με ολους αυτους που σου κανουν υποκλισεις επειδη δεν εχουν ιδεα το ποιος εισαι πηγενε και βρες ενα απ αυτους αντι να χρονοτριβεις μαζι μου ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥς ΝΑ ΣΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΟΛΗΣΕΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ να πας να βρεις ενα που σε γραφει συνεχεια και διξτους λιγο ποιος εισαι και θα δεις για ποτε θα συμβει αυτο

  5. #1295
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Η καραντινα εχει καταργηθει στην πραξη. Μεγαλος συνωστισμος στους δρομους. Ελπιζω να ανοιξουν οι καφετεριες να παλουκωθουν ολοι αυτοι,

  6. #1296
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Η μεγαλυτερη αποκαυση ειναι οτι δεν χτυπανε οι καμπανες των εκκλησιων. Περσι τετοια εποχη προσπαθουσα να κοιμηθω σε παρκο και καθε μιση ωρα χτυπαγαν οι καμπανες. Τωρα απολαμβανω την ησυχια.

  7. #1297
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εχεις σταμπαρει οτιδηποτε σχεδον χρησιμοποιω και εχεις βαλει πανω οτι σχετιζετε με εσενα χωρις τη συγκαταθεση μου και σαν να μην εφτανε αυτο βαζεις και διαφορους να μου λενε συνεχως .............. γιατι αυτο που σε ενοχλει πανω απο ολα ειναι οτι εσυ δεν εχεις γονεις καν ενω εγω εχω και εχεις λυσαξει γι αυτο γιατι δε θα μαθω τωρα τι ........... εχεις αν αυτο νομιζεις αφου φως σου εδωσα εγω γι αυτο και δε βρισκεις τιποτα αλλο να χρησιμοποιησεις εκτος απο οτι σχετιζεται με μενα αλλα αν νομιζεις οτι θα δεχομαι να με ενοχλουν καθε λιγο και λιγακι οι συνεργατες σου που εχεις διασπαρτους παντου και παριστανεις την εξουσια κρυμενος ΠΑΝΤΑ πισω απο αλλους αφου δε τολμας ουτε καν να πεις ποιος εισαι και εβαλες μολυβενια .................... απο μπροστα σου γιατι ηερω πολυ καλα τι ............ εισαι αφου φαινεσε απο χιλιομετρα αλλα μαθε οτι η πραγματικη εξουσια ειναι αυτος που δε φοβατε τιποτα και κανενα ενω εσυ το παιζεις παντα εξυπνος στο παρασκηνιο και ποτε μπροστα στα φωτα τοσο ....... εισαι

  8. #1298
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Φοβαμαι οτι με τη συνηθεια να κραταω την αναπνοη μου οταν προσπερναω καποιον δρομο προξενω βλαβες στον εγκεφαλο μου. Το πιο σημαντικο πραγμα για τον εγκεφαλο ειναι το οξυγονο. Νομιζα οτι μονο αν χασει τις αισθησεις του καποιος κινδυνευει, αλλα τελικα νομιζω αρκει να ζαλιστεις.

  9. #1299
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τωρα που αρχισαν τα τεραστια κατεβατα με τις αντιδρασεις φυσικα δε ξερουν που να κρυψουν και τι να πρωτομαζεψουν γιατι νομιζουν οτι θα εξαφανισουν το σημα στο ιντερνετ κ ετσι θα σωθουν ενω λυσαξαν να εγκαταστησουν καιραιες 5G παντου αφου το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να κανουν το δικτυο 500 φορες πιο γρηγορα να πιανει σημα οποτε γουσταρουν αυτοι και με αλοθι το κορονοιο να τα κανουν ολα μπιγκ μπραδερ για να μας σωσουν το μεγαλυτερο ανεκδοτο που εχουμε ακουσει ως τωρα παραχοροντας τα παντα σε αγνωστους σεριφιδες που τους εχουν δωσει το δικαιομα να παιζουν με τις συσκευες μας ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙς ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ .............. ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝΟΥΜΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΤΙς ΜΕΓΑΛΕς ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ 500 ΖΩΕΣ δινουν ψιχουλα ως εκπτωσεις ως δολωμα για να γεμισουν τα ταμεια τους λεφτα ενω τα κοροιδα θα αγοραζουν μονιμα συσκευες με εκπτωσεις που θα αποφασιζουν ΑΛΛΟΙ ποτε θα λειτουργουν και εμεις θα ειμαστε συνδιαχειριστες τους

    και τωρα που αντιδρασεις γινονται τεραστια κατεβατα που αυτο βεβαια το βλεπετε για πρωτη φορα αφου στις χωρες σας κανετε οτι εντολη σας δωσουν οι κυβερνησεις σας ΚΑΙ ΛΥΣΑΞΑΤΕ με τη χωρα αυτη γιατι εχει ΗΛΙΟ κατι που δε βλεπετε ουτε με το τηλεσκοπιο στις χωρες σας να παρετε τις βαλιτσουλες σας και να γυρισετε στις χωρες σας ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΗΡΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥς ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΤΕΙΝΟΤΕΡΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΥΠΟΔΟΥΛΗ ΣΤΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ....... ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΔΩ ΣΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΤΕ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΝΕΥΡΑ ΠΙΣΩ ΣΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΣΑΣ ΟΣΟ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟΛΜΑΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΗΡΘΑΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΗΡΘΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΡΑΓΙΑΔΕΣ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ γιατι ετσι σας εμαθαν ετσι μαθατε και ετσι θα παραμεινετε σε ολη σας τη ζωη και δε θα καταλαβετε ποτε τη φιλοσοφια αυτης της χωρας

  10. #1300
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Φοβαμαι οτι με τη συνηθεια να κραταω την αναπνοη μου οταν προσπερναω καποιον δρομο προξενω βλαβες στον εγκεφαλο μου. Το πιο σημαντικο πραγμα για τον εγκεφαλο ειναι το οξυγονο. Νομιζα οτι μονο αν χασει τις αισθησεις του καποιος κινδυνευει, αλλα τελικα νομιζω αρκει να ζαλιστεις.
    ΞΕΚΙΝΑ τις επισκεψεις σε κανενα γιατρο για να φροντισεις της υγεια σου

  11. #1301
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Ειλικρινά σκεφτομαι που πανε αυτες οι κοπελες και βρισκουν αυτά τα κελεπουρια αφενός και τους υπομένουν κιολας αφετερου

  12. #1302
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ΞΕΚΙΝΑ τις επισκεψεις σε κανενα γιατρο για να φροντισεις της υγεια σου
    Πηγα στην ωρλ για το λαιμο μου, επιμελητρια, πηρε πενηνταρι, μου ειπε δεν εχω τιποτα οταν με ελαχιστα λεπτα φυσιολογικης ομιλιας ερεθιζεται-βραχνιαχει ο λαιμος, σπαει και τριζει η φωνη και επιπλεον μου τραυματισε σοβαρα τη γλωσσα. Ποιον να εμπιστευτω οτι δεν θα μου κανει κακο; Ας μην με γιατρεψει, αλλα να μην μου δημιουργησει δευτερο προβλημα τουλαχιστον. Πρεπει να παω με αυτη τη σειρα σε οδοντιατρο, ωρλ, ουρολογο, αλλα με περιμενουν δεινα και οχι γιατρεια στα εξεταστηρια.

  13. #1303
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 28-04-2020 at 17:07.

  14. #1304
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 28-04-2020 at 17:06.

  15. #1305
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    765
    Καληνύχτα Κεμάλ. Αυτός ο κόσμος δε θα αλλάξει ποτέ...

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •