ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 89
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 89 of 258 FirstFirst ... 3979878889909199139189 ... LastLast
Results 1,321 to 1,335 of 3862
  1. #1321
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Επιδιορθωσα το παλιο ποδηλατο και βγηκα μια βολτα στη γειτονια. Δυστυχως ειχα φουσκωσει πολυ τα λαδτιχα και οι δρομοι εδω ειναι πολυ κακοτραχαλοι. Αποτελεσμα φκβεροι κραδασμοι που μου προξενησαν εγκεφαλικες κακωσεις. Μεσα στο εικοσαλεπτο ειχα συμπτωματα διασεισης. Αναγκαστηκα να σταματησω. Τοο ποδηλατο χοροπηδουσε και ετριζε καθως το εσπρωχνα με τα χερια. Το ηξερα οτι δεν επρεπε να το καβαλησω με σκληρα λαστιχα αλλα εφυγα βιαστικος γιατι ηθελα να προλαβω το φως της μερας και γιατι ηταν πολλες ωρες ο αδερφος μου στη βεραντα και με καθυστερησε. Ακυρο και αυτο το σχεδιο για να αδυνατισω. Θα πρεπει ειτε να αγορασω στατικο ποδηλατο, ειτε ενα ακριβο mountain με αναρτησεις.

  2. #1322
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν ειναι κατι που πραγματι εχω καταλαβει ειναι οτι αρχικα απαιτουσαν με φασιστικο τροπο να αλαξω μυαλα λες και ειμουν ιδιοκτησια τους και ενω τους ξεκαθαριζα οτι αυτο δε προκειτε να γινει αυτοι συνεχιζαν το χαβα τους να προσπαθουν να με αλαξουν παρα τη θεληση μου και αφου τους εστριψε τωρα εχουν και το θρασος να το παιζουν και θυματα καταρχην με ποιο δικαιωμα αυτοι θα μου πουν τι θα σκεφτω εγω? ΜΗΠΩς ΤΟΥς ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑς ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑ ΤΙς ΑΠΟΨΕΙς ΜΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ οτι τους εδωσα και το δικαιομα να αποφασισουν αυτοι για το τι θα σκεφτω ΕΓΩ? το αν τους απογοητευσα δε με ενδιαφερει αλλα ουτε και η πορεια τους ισα ισα και το οτι ασχοληθηκα μαζι τους χαρη τους εκανα και παραειμουν καλος γιατι αν γυριζα το χρονο πισω δε θα εκανα τιποτα απ ολα αυτα

  3. #1323
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μεχρι στιγμης εφοσον δε σηκωνουν τα δικτυα που συνεχως τα αναβαθμηζουν εδω και πολυ καιρο καθε φορα που βλεπω ενα συγκεκριμενο πραγμα η σχεδιο με βγαζει εκτος συνδεσης και αν νομιζεις οτι θα σταματησω θα τραβηξω το θεμα στα ακρα μεχρι να μου εξηγισουν απ το δικτυο που βρισκομαι το πως γινετε αυτο το ιδιο μαλιστα συνεβαινε και οταν βρισκομουν εξω αφου καθε φορα που εβλεπα ενα συγκεκριμενο πραγμα εμφανιζοντουσαν ασχετοι και μου ελεγαν ασυναρτησιες και προσπαθουσαν να με τρελανουν και δεν εχουν ουτε ενα ιχνος ντροπης το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να υποστηριξουν ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΟΝ!!!! ΠΟΥ ΟΜΟΙΟ ΤΟΥ δεν υπαρχει πουθενα να περιβαλετε με τοση υποκρισια και τοσα ψεματα αλλα παρ ολα αυτα συνεχιζεις να απλωνεις συνεργατες σου παντου για ειδες απ τα ματια μου φως και χωρις εμενα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙς απο το να κοπιαρεις οτιδηποτε εχει σχεση με εμενα σαν ετεροφωτο που εισαι γιατι ο ορος αυτος σε προσδιοριζει και τωρα λοιπον που δε βγηκε το σχεδιο υποδουλωσης στη παγκοσμια διακυβερνηση και φυσικα για να συνενοηθεις μαζι τους ο μονος τροπος να γινει αυτο ειναι να τους στελνεις σηματα μορς με συμβολα πιστευεις δηλαδη οτι εισαι τοσο σπουδαιος και ανεπαναληπτος επειδη εχεις συνεργατες παντου και οπου να παω με ακολουθεις σε προκαλω ομως αν μπορεις κανε κατι δικο σου δε προκειτε να βρεις τιποτα δικο σου γιατι το φως το πηρες απο μενα και την αξια στη δινω εγω γι αυτο και φαγωθηκες να ασχολησαι μαζι μου .ΔΕ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΡΕ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ? ΤΟΣΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΕΧΕΙς ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ? εκτος αν εχεις καποιο προβλημα μαζοχισμου και τη βρισκει να στη λεω συνεχεια αλλιως δε μπορω να βρω αλλη εξηγιση για οσα κανεις τι νομιζεις δηλαδη οτι θα αποφασισεις ΕΣΥ για το τι θα γραψω εγω στο ιντερνετ? και ποιος εισαι εσυ που θα πεις σε μενα το τι θα γραψω δε πας λεω γω σε κανενα αλλο να του γινεις κολλητηρι η μηπως δε γνωριζει κανεις ποιος εισαι και επειδη το ανακαλυψα εγω λυσαξες με μενα εγω θα λεω οτι γουσταρω και αν θες να επιβαλεις σε καποιον τι θα πει για να τον ελεγχεις συνεχεια να βρεις ενα υποτακτικο και να με αφησεις ησυχο εισαι ενας ................... και μισος που νομιζει οτι καποιος ειναι

  4. #1324
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Καλή Πρωτομαγιά και καλό μήνα παιδιά!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #1325
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλή Πρωτομαγιά και καλό μήνα παιδιά!
    Καλό μήνα Κυκνε μου!!
    Πως είσαι?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #1326
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Καλό μήνα Κυκνε μου!!
    Πως είσαι?
    Μέτρια θα έλεγα... Δεν νιώθω πολύ καλά αλλά προσπαθώ να το διορθώσω... Εσύ;
    Θα ήταν ωραία αν μπορούσαμε να πάμε εκδρομή στην εξοχή αλλά μ' αυτόν τον κίνδυνο δεν γίνεται... Αλλά και μόνο που το φαντάζομαι με δυναμώνει λίγο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #1327
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μέτρια θα έλεγα... Δεν νιώθω πολύ καλά αλλά προσπαθώ να το διορθώσω... Εσύ;
    Θα ήταν ωραία αν μπορούσαμε να πάμε εκδρομή στην εξοχή αλλά μ' αυτόν τον κίνδυνο δεν γίνεται... Αλλά και μόνο που το φαντάζομαι με δυναμώνει λίγο...
    Καλά και εγώ..Κλεισμένη μέσα αλλά το συνήθισα πλέον..
    Κάνε υπομονή και όπου να ναι θα αρχίσουμε να βγαίνουμε πάλι...
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  8. #1328
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ειχε μισοκατεβασει το ρολο η μανα μου και κοπανησα το κεφαλι μου και νιωθω σα να με χτυπησαν με βαριοπουλα. Τι ατυχια ειναι αυτη; Αυτο το γρουσουζοποδηλατο φταιει.

  9. #1329
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Καλά και εγώ..Κλεισμένη μέσα αλλά το συνήθισα πλέον..
    Κάνε υπομονή και όπου να ναι θα αρχίσουμε να βγαίνουμε πάλι...
    Προσπαθώ... Τουλάχιστον θ' ανοίξουν τα κομμωτήρια και τα κέντρα αισθητικής να πάω και να νιώσω λίγο καλά, θέλω να πάω να κουρευτώ και να κάνω αποτρίχωση, είμαι εντελώς παραμελημένη επειδή ήταν κλειστά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #1330
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Προσπαθώ... Τουλάχιστον θ' ανοίξουν τα κομμωτήρια και τα κέντρα αισθητικής να πάω και να νιώσω λίγο καλά, θέλω να πάω να κουρευτώ και να κάνω αποτρίχωση, είμαι εντελώς παραμελημένη επειδή ήταν κλειστά...
    Χαχα αυτό άστο...Να ήσουν και η μόνη...
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #1331
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Εγω εκλεισα ραντεωου για Σαββατο και το εχω κλεισμενο το ραντεβου χεδώ και 15 μερες. Μιλάμε οτι τον ιο στα κομμωτηρια απεξω θα τον κολλησουμε

  12. #1332
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ετσι οπως προγραμματιζουμε εναν υπολογιστη, δε θα μπορουσαμε να οργανωσουμε την ανθρωπινη σκεψη;

  13. #1333
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Οταν πεθανε ο πατερας μου, η θεια μου - η αδερφη του δλδ - στο τραπεζι που ακολουθει την κηδεια, με τρομοκρατουσε οτι θα με μπαγλαρωσουν γιατι να μην διεκδικησω το σπιτι.

  14. #1334
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τελικα το ρολο το "μαστορεψε" ο αδερφος μου χτες. Ειδε το ποδηλατο, τον επιασενε τα ψυχολογικα και οι ζηλιες του, πηγε να φτιαξει μεταξυ καφε και τσιγαρου το ρολο που εχει χρονια προβλημα, το εκανε χειροτερα, και το αφησε ετσι. Στον μπουτζο του! Το δικο του κεφαλι θα χτυπησει; Στο υψος που το αφησε χτυπησα τρεις φορες το κεφαλι μου σημερα και τις δυο επαθα διασειση. Την τελευταια τεαυματιστκαν και οι σπονδυλοι του αυχενα και με ποναει αρκετα και κανει κρακ. Τι να πει κανεις πραγματικα! Που αλλου εχουν γινει αυτα στην ιστορια της ανθρωποτητας; Εχετε ακουσει εσεις παρομοιο περιστατικο; Ο, τι και να του εξηγησω αυτου του ανθρωπου, δεν θελει να καταλαβει. Εχει απο τη μια τη μανα του να τον νταντευει, απο την αλλη τη γκομενα του να του λεει "και πολλα τους κανεις". Ποιος σου ζητησε βρε μαλακα να μαστορεψεις το ρολο και να το αφησεις στο υψος που θα χτυπαω το κεφαλι μου; Ειναι σα να μπει ο ιδιοκτητης ενος σπιτιου στο σπιτι, να πει θα φτιαξω τα ηλεκτρικα και να αφησει γυμνα καλωδια να παθουν οι νοικαρηδες ηλεκτροπληξια. Τι να εξηγησω σε εναν τετοιο μαλακα. Πως να φυλαχτω μεσα σε αυτο το μπουρδελο; Στο δρομο να ζουσα, πιο ασφαλης θα μουνα. Την αλλη φορα ηρθε εφυγε αφησε την πορτα ξεκλειδωτη και μπηκαν οι γυφτισσες μεσα και μας ληστεψανε. Ειδα τη γυφτισσα να ανοιγει αθορυβα την πορτα του δωματιου μου. Ευτυχως μολις ειχα ξυπνησει. Οσο ζουσε εδω, οταν εωευγε κλειδωνε. Μετακομισρ και στην καρα******κλα του! Πρεπει να ειναι καποιος απο πισω του να τον επιβλεπει ολη την ωρα. Τι αλλο θα με βρει εδω μεσα; Θα με καταστρεψουν τελειως!

  15. #1335
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αφου νομιζεις οτι θα κανεις οτι γουσταρεις στις συσκευες που μου ανηκουν ας συνεχισουμε το πολεμο νευρων μεχρι να δουμε ποιος απ τους δυο δε παλευεται ξαφνικα εκει που εβλεπα αυτα τα βιντεο σταματησαν να παιζουν δειτε τα και μπορει να καταλαβετε γιατι
    https://www.youtube.com/watch?v=I1i5FErRVJY
    https://www.youtube.com/watch?v=cQzJPtuCLaw
    https://www.youtube.com/watch?v=FD9g8ij6BEc
    https://www.youtube.com/watch?v=YQJXszqrf3E
    το σιγουρο ειναι ενα η θα βλεπω κανονικα τα βιντεο η θα τα κοινοποιω συνεχως αν νομιζεις οτι με αυτο το τροπο θα σταματησω να μιλαω ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ να ξυπνατε.
    Last edited by αλεξανδρος_77; 02-05-2020 at 12:35.

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •