ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 50
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 50 of 258 FirstFirst ... 40484950515260100150 ... LastLast
Results 736 to 750 of 3862
  1. #736
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Χαχαχα τι μου θύμισες..Μια φορά πριν κανένα χρόνο με κοίταγε που έκανα μπάνιο το μωρό..Και μου λέει "μαμά εγώ ποιόν θα παντρευτώ?"
    Και της λέω δεν ξέρω,εσύ θα αποφασίσεις όταν μεγαλώσεις..
    Και μου λέει "αυτός που θα παντρευτώ εγώ έχει γεννηθεί?"
    Της λέω "λογικά ναι"
    Και λέει "Ε αφού έχει ήδη γεννηθεί, γιατί να μην μπορώ να τον έχω από τώρα?"

    Και ερχόταν από πίσω ο πατέρας της με ένα ύφος λές και πέθανε κανείς..Και με το ένα χέρι στην καρδιά..Και λέει "Ωχ η καρδιά μου..Δεν είμαι καλά"
    Χαχαχα χαχαχα
    Χαχαχα τις ξέρω τέτοιες αντιδράσεις πολύ καλά αλλά σε πληροφορω πλέον ο μπαμπάς μας έχει συμφιλιωθεί πλέον με το ότι η κόρη του έχει πλέον άλλο άντρα στην ζωή της και μάλιστα είναι πιο προοδευτικός από εμένα ....

  2. #737
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Χαχαχα τις ξέρω τέτοιες αντιδράσεις πολύ καλά αλλά σε πληροφορω πλέον ο μπαμπάς μας έχει συμφιλιωθεί πλέον με το ότι η κόρη του έχει πλέον άλλο άντρα στην ζωή της και μάλιστα είναι πιο προοδευτικός από εμένα ....
    Ο δικός μας δεν βλέπω να κάνει πρόοδο..Τους κοιτάει όλους με ύφος δολοφόνου χαχαχα
    Ο Νικηφόρος από 50-50
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  3. #738
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Οι άλλοι ψάρι.. Εγω και ο αδελφός μου κουπεπια (είναι σαν γεμιστά)
    Ωραία είναι και τα γεμιστά...

    Ήρθε πριν ξαφνικά ο ξάδελφος μου με το ανιψάκι μου και χάρηκα πολύ γιατί είχα πολύ καιρό να δω το μικρό, τι ωραία!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #739
    george1520
    Guest
    Εγώ τα μικρά της αδελφής μου τα βλέπω από μακριά.. Η μάνα μου δουλεύει σε σούπερ μάρκετ και ο γιος της αδελφής μου είναι στις ευάλωτες ομάδες..

  5. #740
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Εγώ τα μικρά της αδελφής μου τα βλέπω από μακριά.. Η μάνα μου δουλεύει σε σούπερ μάρκετ και ο γιος της αδελφής μου είναι στις ευάλωτες ομάδες..
    Κατάλαβα... Είναι δύσκολο... Ας ελπίσουμε να τελειώσει σύντομα όλο αυτό...

    Τι έχει το παιδάκι αν επιτρέπεται;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #741
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν θελετε να επιβαλετε ............. σε οτι ψωνιζουν οι πελατες απο καπιες αλυσιδες καταστηματων να βρειτε αλλους πελατες γιατι εγω πλεον ουτε να σας βλεπω δε θελω αλλα θα μου πειτε τι σας νιαζει εχετε βρει τους ................ για να τους παρυστανετε τους προθυμους και εξυπηρετικους πασαροντας τους οτι να ναι αρκει να το πουλησετε και να φυγει απο κει το μονο που σας ενδιαφερει δε φτανει που εχετε βγαλει λεφτα για 500 ζωες παθατε και υπερκοπωση και απο πανω επειδη παρακουραστηκατε επειδη ψωνιζα προιοντα με 2,50 ευρω και ειναι ψιχουλα για τις επιχειρησεις σας φυσικα δε ντρεπεστε καθολου για ολα αυτα αλλα αν δε με αφησετε ησυχο θα ανεβαζω σχολια συνεχως για της 'ποιοτητες' των εξυπηρετησεων παντου αν αυτο σας συμφαιρει σας χτιστε καμια πεντακοσαρια βιλες ακομα με τα δις που βγαζετε αν ειστε και δυσαρεστημενοι και απο πανω για να βρειτε καμια δουλεια για να κανουν γκαπ γκουπ ολη μερα για καποιο λογο

  7. #742
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κατάλαβα... Είναι δύσκολο... Ας ελπίσουμε να τελειώσει σύντομα όλο αυτό...

    Τι έχει το παιδάκι αν επιτρέπεται;
    Έχει ένα σύνδρομο.. Λέγεται Di george

  8. #743
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Έχει ένα σύνδρομο.. Λέγεται Di george
    Πρώτη φορά το ακούω... Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #744
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πρώτη φορά το ακούω... Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό...
    Και εμείς το ακούσαμε πρώτη φορά όταν έπαθε σπασμούς.. Όλα καλά όμως..

  10. #745
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Σήμερα κοιμήθηκα ένα δίωρο το μεσημέρι και ξύπνησα αναστατωμένη χωρίς να έχω δει κάποιον εφιάλτη απ' όσο θυμάμαι, σας έχει τύχει ποτέ; Εγώ το έχω ξαναπάθει και συνήθως αποφεύγω να κοιμάμαι τα μεσημέρια αλλά σήμερα με πήρε ο ύπνος...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #746
    Έχω έντονη αδυναμία μετα απο έντονο στρες απο σκέψεις έντονες με έντονο εκνευρισμό.

    Υπόβαθρο σχετικά προσφατα απωθημενα απο λογια και συμπεριφορές κάποιων. Εστω κι αν εσάς θα σας φαίνονταν ως ασήμαντες παρεξηγήσεις κι αιτιες. Το κάνουν εξαιτίας μου αφού είμαι εύκολη λεία. Δεν νευριασα να τους δειχτω.

    Ο χαρακτήρας μου πρέπει να πάψει να είναι καλοσυνατος, φιλικός και συγκαταβατικός. Η συμπεριφορά θα πρέπει να είναι αναμονή για επιθεση οποιασδήποτε μορφής, μια συνεχής ετοιμότητα για απόκρουση κι ανταπόδοση. Τα απωθημενα του μακρυνου παρελθόντος, παρότι δεν έρχονται συχνα στη μνήμη, αφήνουν τα έντονα συναισθήματα τα οποία βρίσκουν πρόσφορο έδαφος, δηλαδή χρωματίζουν, τα προσφατα απωθημενα.

    Ποιος κορονοϊός και βλακειες? Το ανοσοποιητικό μας σύστημα να πως καταστρέφεται! Ειναι με την αδυναμία που σας περιεγραψα που έχω τώρα.

  12. #747
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    O κοσμος ειναι αφορητος. Γεματος τιμωριες και πονους. Αν το ηξερα οτι θα εξελισσοταν ετσι η ζωη, θα ειχα αυτοκτονησει οταν ημουν παιδι.

  13. #748
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    τσιπρα παρτο κ βαλτο στο πατο σου ποιοσ σε γαμαει κι εσενα εδω εχουμε προβληματα αυτα απο εδω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #749
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Σκέφτομαι πως η βλακεία είναι ανίκητη.

  15. #750
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Σκέφτομαι πως η βλακεία είναι ανίκητη.
    μονο απ τον βλακα δεν γλυτωνεις. απ τον κακο, γλυτωνεις. απ τον βλακα, μεινε μακρια..

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •