ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 61
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 61 of 258 FirstFirst ... 1151596061626371111161 ... LastLast
Results 901 to 915 of 3862
  1. #901
    ntinti
    Guest
    Μπαινω να ξεχαστω γιατι με εχει θερισει η πεινα και αν θα φαω τετοια ωρα το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα κοιμηθω και βλεπω ποστ για φαγητο παλι και κυριως για σαλαμακι...

    Αμαρτωλοιιιιι Μεγαλοβδομαδιατικα εγώ θα σας σταύρωσω χαχαχα!

  2. #902
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Γιώργο με λένε.. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συνεχίζεις αυτή την συζήτηση αφού εμείς την σταματήσαμε.. Εμάς αφορούσε.. Μόνο!
    Συνεχισα την κουβεντα με την blackbird γιατι στο μεταξυ την ειχα και εγω αρχισει. Για το "αλλον" που ειπα δεν ειχα σκοπο να σε μειωσω η υποβαθμισω - επειδη ακριβως ελεγε οτι για κανεναν δεν αλλαζει τη λεξη, και με αυτο ειχα θεμα, δε θεωρησα σκοπιμο να αναφερω το ονομα, αυτο ειναι ολο.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  3. #903
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by blackbird View Post
    ΣΤΟΝ OBORO ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ. Δεν θα μου πεις εσυ ή κανεις άλλος πότε θα σχολιάσω κάτι που με αφορά. Τέλος.

    Αν θέλετε συνεχίστε εσείς.
    Ο oboro δεν καταλαβα που κολλάει και ήρθε και μπήκε στην συζήτηση.. Εμείς ετελειωσαμε την συζήτηση εκείνη την ώρα.. Τεσπα...εληξε το θέμα.. Πάμε παρακάτω

  4. #904
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    765
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ο oboro δεν καταλαβα που κολλάει και ήρθε και μπήκε στην συζήτηση.. Εμείς ετελειωσαμε την συζήτηση εκείνη την ώρα.. Τεσπα...εληξε το θέμα.. Πάμε παρακάτω
    Τουτα πετα στον oboro που το παιζει δικηγορος. Εμενα να μεν μου λαλεις "κανει" γιατι εν εσυνεχισα καμια συζητηση. Απλα τα πραματα. Τελος.

  5. #905
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Συνεχισα την κουβεντα με την blackbird γιατι στο μεταξυ την ειχα και εγω αρχισει. Για το "αλλον" που ειπα δεν ειχα σκοπο να σε μειωσω η υποβαθμισω - επειδη ακριβως ελεγε οτι για κανεναν δεν αλλαζει τη λεξη, και με αυτο ειχα θεμα, δε θεωρησα σκοπιμο να αναφερω το ονομα, αυτο ειναι ολο.
    Δεν σε αφορούσε φίλε μου η συζήτηση.. Εμείς τα βρήκαμε εκείνη την ώρα.. Τι ανακατεύεσαι δεν κατάλαβα? ..και όταν απευθύνεσαι σε κάποιον θα λες το όνομα του..

  6. #906
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ο oboro δεν καταλαβα που κολλάει και ήρθε και μπήκε στην συζήτηση.. Εμείς ετελειωσαμε την συζήτηση εκείνη την ώρα.. Τεσπα...εληξε το θέμα.. Πάμε παρακάτω
    Πσστ, εδω ειμαι Κριμα να μιλαμε σε τριτο προσωπο οταν ειναι ο αλλος παρων, δεν ειναι ευγενικο. Τεσπα δημοσιο θεμα ειναι βασικα σε δημοσιο φορουμ οποτε αυτη ειναι η απαντηση.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  7. #907
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Πσστ, εδω ειμαι [emoji14] Κριμα να μιλαμε σε τριτο προσωπο οταν ειναι ο αλλος παρων, δεν ειναι ευγενικο. Τεσπα δημοσιο θεμα ειναι βασικα σε δημοσιο φορουμ οποτε αυτη ειναι η απαντηση.
    Δες φίλε μου και το σχόλιο την blackbird που σε λέει "δικηγόρο" και ίσως καταλάβεις τι κάνεις τόσο καιρό και ηρεμήσεις λίγο.. Καλή συνέχεια

  8. #908
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by blackbird View Post
    Τουτα πετα στον oboro που το παιζει δικηγορος. Εμενα να μεν μου λαλεις "κανει" γιατι εν εσυνεχισα καμια συζητηση. Απλα τα πραματα. Τελος.
    Δικηγορος θα το επαιζα αν επικαλουμουν κανονες πχ ορθης χρησης και οχι κοινωνικες πτυχες της αλλα τελος παντων. Θες να το αφησεις δεν το αφηνεις τελικα.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  9. #909
    Τοσα εκοψα αμα κοψω και το σαλαμι...ειναι το cheat meal μου...περπαταω πολυ δεν βαριεσαι...οταν συνηθισει ο οργανισμος μου θα ξεκινησω βαρακια...με πιανει μια βαρεμαρα οταν γυρναω απτην δουλεια κ δεν κανω τιποτα...δε θα σκασω ομως,σιγα σιγα...

  10. #910
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    (cheat meal ωραιο αυτο το κλεβω.)
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  11. #911
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Τοσα εκοψα αμα κοψω και το σαλαμι...ειναι το cheat meal μου...περπαταω πολυ δεν βαριεσαι...οταν συνηθισει ο οργανισμος μου θα ξεκινησω βαρακια...με πιανει μια βαρεμαρα οταν γυρναω απτην δουλεια κ δεν κανω τιποτα...δε θα σκασω ομως,σιγα σιγα...
    Σιγά μην σκάσεις!
    Άλλωστε δεν θα έρθει η πεθερά σου για επιθεώρηση οπότε χαλαρά !!!

  12. #912
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Σιγά μην σκάσεις!
    Άλλωστε δεν θα έρθει η πεθερά σου για επιθεώρηση οπότε χαλαρά !!!
    Χαχαχα...δεν γινεται να εχω απεριοριστη ενεργεια;;Να ξυπναω κανοντας γιογκα,πινοντας υγειινα σμουθι κ τετοια;;αχ ωραια θα ταν...

  13. #913
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Μπαινω να ξεχαστω γιατι με εχει θερισει η πεινα και αν θα φαω τετοια ωρα το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα κοιμηθω και βλεπω ποστ για φαγητο παλι και κυριως για σαλαμακι...

    Αμαρτωλοιιιιι Μεγαλοβδομαδιατικα εγώ θα σας σταύρωσω χαχαχα!
    Πες τα αγάπη μου! Έχω πάρει τα κιλά που έχασα και άλλα τόσα χαχαχα
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #914
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by blackbird View Post
    Ψόφησε το σκυλάκι μιας φίλης μου Ελληνίδας. Το περασμένο Καλοκαίρι την είχα φιλοξενήσει 2ο βδομάδες (με το σκυλάκι της - αδυναμία μεγάλη). Ήταν ξαφνικό. Ο γιατρός δεν κατάλαβε τι είχε, δεν ανησύχησε και το βράδυ ξεψύχησε. Δεν απαντούσε τηλέφωνα. Η φίλη μου πήρε άλλη γιατρό και της είπε πως αν έπαιρνε αγωγή για την καρδούλα της θα γλύτωνε την επιδείνωση και τον θάνατο. Αυτή η άγνωστη κτηνίατρος της απάντησε στις 2 τα ξημερώματα αλλά ήταν αργά. Το σκυλάκι ψόφησε στις 3. Χθες όλο το πρωί με το που το έμαθα έκλαιγα. Όταν έχασα εγώ 2 σκυλάκια έκανα πάρα πολλύ καιρό να το ξεπεράσω. Δεν ξέρω πώς να την παρηγορήσω. Είναι χάλια. Δεν θέλει καν να μαζέψει τα πράγματα του σκύλου. Είναι όλη μέρα στο κρεβάτι και κλαίει. Να πω πως δεν την καταλαβαίνω; Και εγώ έτσι ήμουνα. Σήμερα δεν ξέρω καν τι να της στείλω.
    Μουνοπανα κτηνιατροι.

  15. #915
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Οταν τρωω τα φαγητα που μαγειρευει η μανα μου με πιανει αμεσως ζαλαδα και συγχυση. Μετα απο 1-2 ωρες περναει και τοτε με καταβαλει τρομερη κουραση.

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •