ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 93
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 93 of 258 FirstFirst ... 43839192939495103143193 ... LastLast
Results 1,381 to 1,395 of 3862
  1. #1381
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Δε μπορω να κοιμηθω εχω πονοκεφαλο.

  2. #1382
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    νομιζουν οτι εχουν να κανουν με καπιον διανοητικα καθηστερημενο που θα τους επηρεαζουν απ τις τηλεορασεις και εγω δε θα βλεπω τις τηλεπορασεις αλλα αυτους μπροστα μου που στη πραξη δε γνωριζουν ουτε τι κανουν ουτε τι σημαινουν ολα οσα αντιγραφουν πλεον δε θυμαμαι ποτε τον εαυτο μου να ειναι τοσο αρνητικος σε οτι βλεπει οσο τωρα γιατι οπως δεν εχουν καταλαβει ακομα τις συμφωνιες που εχουν ανεβασει δημοσια δεν εχουν καταλαβει ακομα οτι δε τους εχουν διαβασει μονο αυτοι αλλα τις διαβαζα και εγω και μεσα στις πραξεις τους τους αναγνωριζω με βαση το κειμενο αυτο και τωρα θα βιαστουν να πουν παναγια μου γιατι νομιζουν οτι πιστευω οσα ακουω ενω εχω τα ματια μου και τα αυτια μου ανοιχτα οσο δε μιλαγα γιατι ηθελα να δω τι θα κανουν δε προκειτε να τους κανω τη χαρη να τσακωθω με οσους βλεπω γιατι συμφωνα με οτι εχουν συμφωνισει σε αυτο αποσκοπουν αν νομιζουν οτι δε το ξερω ομως εγω τους βλεπω αλλα αυτοι νομιζουν ακομα οτι δε τους βλεπω αλλα βλεπω τους τηλεορασακηδες τοσο εξυπνοι πιστευουν οτι ειναι

  3. #1383
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Δε μπορω να κοιμηθω εχω πονοκεφαλο.
    ξεκινα τις επισκεψεις σε γιατρο και πες του ΕΔΩ χρειαζομαι βοηθεια.

  4. #1384
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καθε φορα που περναω απο ενα σημειο βλεπω μια τεραστια ουρα για να μπουν σε ενα πολυκαταστημα και απορω αλλα καταστηματα δεν υπαρχουν για να ψωνισουν εκτος αν το μυαλο τους ειναι τοσο κενο που οπου βλεπουν φως μπαινουν και οσο αυτοι εχουν βγαλει λεφτα για καμια 500 αρια ζωες ακομα επαθαν υπερκοπωση επειδη ψωνιζα μικροπραγματα με 3.50ε και παρακουραστηκαν και δε τους εφτασαν ολα αυτα εφτιαξαν επιτηδες μια συσκευη που ηξεραν οτι θα την αγορασω η οποια δεν εκανε καν γι αυτη τη δουλεια και με αυτο το τροπο προσπαθουν να μου αλαξουν αποψεις με το ετσι θελω αποφασιζομεν και διατασομεν επειδη τραβαγαν ζορι με εμενα διελυσαν οτι συσκευη χρησιμοποιω και μετα ειναι γεματοι καλοσυνη για να μου πασαρουν οτι βρουν για να φυγει απο το ραφι το μονο που τους ενδιαφερει και μετα κρατα το για διακοσμητικο δε τους ενδιαφερει και μαλιστα εχουν και αξιωση να κανουμε και συμφωνια συνεργασιας ενω πρακτικα οτι λεφτα τους εδωσα τους τα χαρισα

  5. #1385
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    αλεκο τα νεα απο την επαρχια τουσ επιασε κορωνοιοσ κι επειδη καποιοι γιναν καλα με απλα πραγματα μην πατε τωρα το καλοκαιρι και τουσ πειτε δεν ειμαι καλα παιρνω φαρμακα και κανετε τουσ αρρωστουσ θα παρουν τισ μαγκουρεσ τα μαθαν ολα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #1386
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    για οσουσ λενε τι βλακειεσ λεει αυτοσ και να θελουμε δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο αμα γινει καμια μαλακια με την τουρκια ποιοσ θα πολεμησει ο ποιητησ αυτοσ που ασχολειται με τα σκυλακια αυτοσ που διαβαζει τουσ νομουσ ποιοσ ο πολεμοσ γινεται ωσ εξησ κοιμομαστε εξω περπαταμε 10 χλμ πολεμαμε και μετα ξαναγυρναμε πισω κοιμομαστε εξω αυτα ειναι τα ελαχιστα που πρεπει να κανει ο φανταροσ εγω ειμαι στρατοκαυλοσ αν κ αριστεροσ τωρα γιατι με βασανισαν 2 φορεσ γι αυτο ο τσιπρασ μολισ πηρε καρεκλα ξεχασε κ τα ναρκωτικα ξεχασε τα παντα και πηγε να σασ κανει γερμανακια δεν μασ παιρνει αποψη μου ασ κανει ο καθενασ οτι θελει αλλα δεν μασ παιρνει να κανουμε κατι αλλο αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #1387
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by elis View Post
    για οσουσ λενε τι βλακειεσ λεει αυτοσ και να θελουμε δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο αμα γινει καμια μαλακια με την τουρκια ποιοσ θα πολεμησει ο ποιητησ αυτοσ που ασχολειται με τα σκυλακια αυτοσ που διαβαζει τουσ νομουσ ποιοσ ο πολεμοσ γινεται ωσ εξησ κοιμομαστε εξω περπαταμε 10 χλμ πολεμαμε και μετα ξαναγυρναμε πισω κοιμομαστε εξω αυτα ειναι τα ελαχιστα που πρεπει να κανει ο φανταροσ εγω ειμαι στρατοκαυλοσ αν κ αριστεροσ τωρα γιατι με βασανισαν 2 φορεσ γι αυτο ο τσιπρασ μολισ πηρε καρεκλα ξεχασε κ τα ναρκωτικα ξεχασε τα παντα και πηγε να σασ κανει γερμανακια δεν μασ παιρνει αποψη μου ασ κανει ο καθενασ οτι θελει αλλα δεν μασ παιρνει να κανουμε κατι αλλο αυτα
    Εγω ειμαι εναντιον του στρατου και εχω να καταγγειλω οτι οι ψυχιατροι του στρατου αμα τους πεις εχω αυτα τα προβληματα σου λενε ασε ρε που πας να μας κοροιδεψεις.

  8. #1388
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Λεω στη μανα μου μην ανοιγεις τη μπαλκονοπορτα στην κουζινα γιατι καπνιζουν ναρκωτικα οι Γεωργιανοι και μπαινει μεσα το ντουμανι, διαπλατη την μπαλκονοπορτα αυτη. Ευτυχως που δε με αφηναν να εχω φιλους για να μην μπλεξω με ναρκωτικα. Γλυτωσα!

  9. #1389
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    765
    Quote Originally Posted by blackbird View Post
    Βαρέθηκα βαρέθηκα βαρέθηκα βαρέθηκα
    1 week left....

    Με 4 exams μέσα στη βδομάδα αλλά χαλάλι.

    Μετά ακολουθούν 2 εργασίες αλλά θα είναι σαν διακοπές μετά από τόση πίεση και καραντίνα να μπορώ να πάω σε καφετέρεια με τις συμφοιτήτριες για να τις κάνουμε.

  10. #1390
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    765
    Το κεφάλι μου είναι έτοιμο να εκραγεί. Κάθε νύχτα λίγος ύπνος, εφιάλτες.

    Όταν τελειώσουν όλα θα κοιμάμαι ένα ολόκληρο 24ωρο.

  11. #1391
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Δινεις τωρα; Προσπαθησε να κοιμασαι πριν τις 12. Δουλευει καλυτερα το μυαλο.

    Εγω σκεφτομαι το τελος και στενοχωριεμαι.

  12. #1392
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    765
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Δινεις τωρα; Προσπαθησε να κοιμασαι πριν τις 12. Δουλευει καλυτερα το μυαλο.

    Εγω σκεφτομαι το τελος και στενοχωριεμαι.
    Έδωσα μέχρι τώρα 4 μαθήματα, πήγαν μια χαρά. Έμειναν άλλα 4. Ασπούμε έδινα Παρασκευή και ξαναδίνω Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη και Παρασκευή. Έχω χάσει τις μέρες από το άγχος και την πίεση. Έτρεμαν χέρια και πόδια μέχρι πριν από λίγο που αντιλήφθηκα πως σήμερα είναι Σάββατο και όχι Κυριακή, και πως έχω ακόμη μια μέρα διάβασμα. Είμαι τραγική


    Μπορεί να είναι το τέλος αλλά ακολουθεί καλοκαίρι, και του χρόνου έχεις την ευκαιρία αν το θέλεις να συνεχίσεις τα μαθήματα, ή να προσθέσεις κι' άλλα. Είναι ωραίο να έχουμε ένα πρόγραμμα στη ζωή μας για να μην βαριόμαστε και να βρίσκουμε νόημα. Ξέχνα τα υπόλοιπα που σε κρατάνε πίσω και σου βάζουν τρικλοποδιές. Το μυαλό και η θέληση καταφέρνουν πολλά.

  13. #1393
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ωραια τα λες. Δεν ειναι καιρος τωρα για αποφασεις. Το Σεπτεμβρη θα σκεφτομαι καθαροτερα. Αγχωθηκα τωρα με το λεωφορειο που ηταν πηχτρα και με τον ξενο που μου τραβηξε το χερι για να μην πατησω το κουμπι της στασης. Νευρα, αγχος, απογοητευση. Ολα τα καλα.

  14. #1394
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    να σασ εξηγησω τι γινεται με τα οικονομικα τησ χωρασ για να καταλαβουν ολοι η ευρωπαικη οικονομια ειναι βασισμενη στο εξησ πασ δουλεια παιρνεισ λεφτα ασ πουμε 30 ευρω τρωσ δεκα ευρω τη μερα κι εχεισ λεφτα για 3 μερεσ επειδη ομωσ ξαναπασ δουλεια την επομενη μερα εχει λεφτα για 6 ημερεσ ενω εχουν περασει 2 κλπ ετσι ειναι η οικονομια τωρα στην ευρωπη το μεροκαματο ειναι 50 ευρω κι ετσι φτανει για 5 ημερεσ και δεν ειναι τοσο σκληρο οσο στην ελλαδα τωρα αυτοι κατεβασαν τισ τιμεσ γτ ειναι πιο ευκολο να βρεισ 1 ευρω με μεροκαματο 10 ειναι σα να βρισκεισ 3 με 30 αλλα 30 δεν εχει η ελλαδα αυτο το μαθα στα 23 μου και δεν ξαναψηφια τωρα τα δανεικα ηταν φυσιολογικο να τα παρουμε για να μην ειναι τοσο σκληρο ολο αυτο να μη πασ δουλεια δε νοειται αυτο που βρηκα τωρα κ μπορει να γινει αφου δηλωσατε ολοι οτι εχετε θεμα κ υπαρχει νομοσ που μπορουμε να δουλεψουμε ειναι το εξησ η 40ετια παει 1000 ευρω η 20ετια 500 κι η 10ετια 250 απο το επιδομα δηλαδη αν δουλεψεισ μια 15ετια οπωσ εγω παιρνεισ 300+250+125=675 ευρω δικαιουσαι συνταξη αναπηρικα προτεινω να δουλεψετε ολοι οσο θελετε 5ετια συν 125 ευρω 10ετια συν 250 απο το επιδομα και να εξασφαλιστουμε ολοι καπωσ γτ κατι αλλο δε γινεται αυτα κι αν ζησουμε με λετε κι ενα ευχαριστω αυτα απο εδω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #1395
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    δεν ξερω τι σασ λενε αυτη ειναι η αληθεια για την οικονομια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •