ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 159
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 159 of 258 FirstFirst ... 59109149157158159160161169209 ... LastLast
Results 2,371 to 2,385 of 3862
  1. #2371
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 19-10-2020 at 10:51.

  2. #2372
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Μια γιαγιουλα ειπε στη γατα που ειχε πηδηξει στο αλλο μπαλκονι: "Ελα! Δε μ'αγαπας πια;". Τι κριμα να μην ειναι και οι σχεσεις των ανθρωπων τοσο αγνες.

  3. #2373
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Το ατομο που κανει αναφορες στα ποστ μου πρεπει επειγοντως να δωσει αλλη διεξοδο στα προβληματα του και να βρει υγιεστερες πηγες ικανοποιησης. Εμενα και μπαν να με κανουν δε μου κανει καποια διαφορα. Ενα δυο ατομα που συμπαθουσα δε μπαινουν πια ετσι κι αλλιως. Με τον διαχειριστη τα εχουμε πει.

  4. #2374
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε θα επιτρεψω καμια παραχωρηση μου για παιρνουν ιδεες οι αδελφοι σου για να βγαζουν ανενοχλητοι λεφτα απ τις διαφημισεις αν νομιζεις οτι θα με συμορφωσεις στα δικα σου μετρα για να προβαλεις στις διαφημισεις οτι αρεσει σε σενα να βρεις αλλη πηγη εμπνευσης γιατι εγω τη προβολη δε τη χρειαζομαι ουτε θα κανω τα παντα γι αυτη η δε θα με ενοχλεις η θα ακους τον εξαψλμο καθε φορα που θα βλεπω στις διαφημισεις κατι σχετικο με μενα

  5. #2375
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ορεστη αθελα σου λεσ μερικεσ δυσαρεστεσ αληθειεσ κι ενοχλουνται μερικοι οχι για σενα γτ ουτε αυτοι ειναι καλα μη σε πειραζει εσενα αυτο μια χαρα εισαι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #2376
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    oσο εχεις βαλει το προσωπειο του σνομπ που δε γυριζει να κοιταξει τον ισκιο του συνεχιζεις να γινεσε η σκια μου εσυ και οι συνεργατες σου που νομιζεις οτι θα μου αποσπας τη προσοχη απο οτι κοιτω με διαφημισεις και αναδυομενα παραθυρα και αναρωτιεμαι πως ειναι δυνατον να εισαι τοσο κενος και αδειος που περιμενεις οπως το κολητηρι να δεις τι κανω για παρεις ιδεες και να βγαλεις λεφτα απ αυτο τι νομιζεις οτι εγω θα κανω το μ............. για να βγαζουν τα κολητηρια λεφτα περνοντας ιδεες απο οτι κανω και θα καθομαι ετσι ενω αυτοι θα χρησιμοποιουν οτι βλεπω και εχεις και το θρασος και απο πανω να μη τους ενοχλω για να συνεχιζουν τις μπισνες λογαριαζει ομως χωρις το ξενοδοχο γιατι αν νομιζεις οτι εγω θα κανω το ............. για να με εκμεταλευεσαι και να βγαλεις λεφτα πανω στις δικες μου ιδεες οπως το ετεροφωτο οτι κανεις το εχεις κλεψει απο το δικο μου μυαλο και πουλας εξυπναδα πανω στα μετρα που ορισα εγω γιατι εσυ δεν ξερεις να κανεις τιποτα αλλο απο κοπιες και αντιγραφες και να συνενοησαι με τους αδελφους σου κανοντας επιτηδες τις σελιδες να κολανε για να τους πεις τι ακριβως θα κανουν διαφημιση αν νομιζεις οτι δεν εχω καταλαβει γιατι τα κανεις ολα για τα λεφτα φυσικα και για να κανεις επιδηξη κλεμενης εξυπναδας και ανεπαναληπτης ιδιοφυιας η ιδιοφυια ειμαι εγω και εσυ δεν εισαι τιποτα αλλο απο ενα αντιγραφο που ζεις στη σκια μου
    Last edited by αλεξανδρος_77; 21-10-2020 at 07:46.

  7. #2377
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και καιρο εχεις κουβαλισει ενα συνεργατη σου εκει που μπαινω που τους εχεις δωσει το ρολο να κανει τη μαριονετα σε ενα γνωστο μου προσωπο που τον ειδα καθαροτατα στον υπνο μου οτι του εδωσες τα πρωτια στο να αναλαβει την ολη συνομωσια που εστησες τοσο καιρο τωρα και σημερα ενω εμφανηστηκε ουρανοκατεβατος με τον ιδιο τροπο που εμφανιστηκε και η διαφημιση με εβγαλε αμεσως μετα εκτος συνδεσης αφου συνεχιζεις με το γνωστο ......... τροπο που σε διακρινει να προσπαθεις να διαφθειρεις τις επαφες που εχω γιατι νομιζεις οτι ετσι θα με εκβιασεις να γινω αυτοκολητος με το τυπο με το ψευτικο προσωπειο που νομιζεις οτι θα αποδεχτω κατοπιν εκβιασμου αν δε τον δεχτεις με ποιον θα μιλας? και μαζεψε εδω και τωρα ολους αυτους τους τυπους που μου αμολησες διπλα μου σαν κολητηρια γιατι αυτο που θες να κανω δε προκειται να το κανω δε μπα να γυρισει ο κοσμος αναποδα το θρασος σου πλεον ξεπερασε καθε οριο και το μονο που σε ενδιαφερει πλεον ειναι να με εκβιασεις να δεχτω με το ζορι τον ψευτικο θαυμαστη που νομιζεις οτι θα αποδεχτω με το αισχρο παιχνιδι που παιζεις να μου στελνεις σαν κολητηρια ατομα μαριονετες οσων γνωστων ξερω γιατι νομιζεις οτι ετσι θα τσιμπισω το δολωμα που μου πετας οι εκβιασμοι σου δε προκειται να περασουν ουτε οι συνεργατες σου που γεμισες τη γη ολοκληρη και το ιντερνετ με αυτους και κοψε το δουλεμα με τη δηθεν συναισθηματικη ιστορια τα συναισθηματα δε τα εχεις για μενα αλλα για το τυπο που θες να μου πασαρεις αφου συνεχως δε ξερεις τι να κανεις για να τον βοηθησεις εισβαρος μου οπως την εχεις δει

  8. #2378
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τοσο καιρο που εκανες επιδηξη νοημοσυνης και ελεγες μετα βεβαιωτητας οτι δε πηρα χαμπαρι απο οτι νομιζες εγω καθε φορα που περναγα απο το σημειο αυτο που βρισκοσουν σε κοιταγα συνεχεια μεχρι που κατανοησα πληρως τοσο τη συνθηματικη γλωσσα που μιλας οσο και τα νοηματα που εκανες συνεχως και τωρα ηρθε η δικη μου σειρα να κανω επιδειξη νοημοσυνης και τωρα που μου αποκαλυψες μονος σου ολα τα μυστικα σου να δω πως θα κρυβεσε στο παρασκηνιο και νομιζεις τωρα οτι θα ξεχασω τι εγινε οπως ακριβως εκανες στο προηγουμενο επεισοδειο και θα ξαναρχισεις τα ιδια αλλα σε γελασανε γιατι αυτη τη θεωρεια των δυο ακρων την ειχα διατυπωσει πρωτος εγω ενω κανεις δε τη πιστεψε οταν την ελεγα

  9. #2379
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Αραγε πως θαναι οι υπολογιστες στο μελλον ? η τεχνητη νοημοσυνη ειναι προ των πυλων , θαναι σιγουρα πιο εξυπνοι απο μας , αλλα θαναι παντα φιλικοι απεναντι μας η θα γινουν οπως στο προφητικο εργο του Στανλευ Κιουμπρικ ( το οποιο λατρευω ) 2001 , η οδυσσεια του διαστηματος ,οπου ο υπολογιστης , ομιλων παρακαλω , o hal 9000 τους πεταει εξω απο το διαστημοπλοιο σε στυλ, αντε να χαθητε , θετετε σε κινδυνο την αποστολη προς τον Δια , με την ανοησια σας ........ για να δουμε .......... τα ανθρωποειδη ειναι κι αυτα προ των πυλων , που κι αυτα ειναι εχθρικα προς των ανθρωπο αν λαβουμε υπ οψη το εργο blade runner , to πρωτο που εμφανιζεται ο harisson Ford , to 1980 περιπου .... ....

  10. #2380
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Θαθελα να ζω στο παρελθον , στην Αθηνα του 1900-1920 περιπου , την κοιτω συχνα πυκνα στον υπολογιστη, η βλεπω τα παλια εργα τα Ελληνικα , της δεκαετιας του 60 , μια εποχη που δεν προλαβα , μεγαλωσα στην Γενευη , γιατι πιστευω οτι εκει θαμουν πιο ευτυχης ........ θυμαμαι το 1980 , που πηρα το 1ο μου bmw , ηταν αδειοι οι δρομοι ,υπηρχαν στο λεκανοπεδιο μονο 300.000 αμαξια , εναντι 2.000.000 το 2000 , σημερα δεν ξερω , και υπηρχαν τοτε το 1/100 των καταστηματων που υπαρχουν σημερα , εφταναν ομως , δεν υπηρχε αυτος ο υπερκαταναλωτισμος του σημερα ............ αλλα ξερω τον λογο που θαθελα να ζω στο παρελθον , το παρον ειναι λιγακι απογοητευικο, επειδη κι η ζωη ειναι λιγακι απογοητευτικη ................ πολυ θορυβος , βιασυνη και φασαρια για το τιποτα , που λεει κι ο Σαιξπηρ ....
    οι παλιοι ηθοποιοι , σουπερσταρς , οπως ο Αλ. Αλεξανδρακης , ηταν πολυ απλοι, τον ειχα γνωρισει απο κοντα , το 1989, επειδη εκανα παρεα με τον γυιο του Βασια , τι καταδεκτικος ανθρωπος , και ο πατερας μου εκανε δουλειες με την Αλ . Βουγιουκλακη, ελεγε οτι ηταν πολυ απλη , μονο που ηταν φιλοχρηματη !
    Last edited by Macgyver; 24-10-2020 at 11:18.

  11. #2381
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και καιρο δε περνα ουτε μερα που να μη μου μπαινει καπιος μετα απο αυτη τη διαφημιση και οταν περναγες απο μπροστα μου τοσες φορες παλιοτερα απο κει που περναγα νομιζες οτι δε προσεξα οτι την ιδια ωρα με αποσυνδεε απο το ιντερνετ και αυτο γινοταν ενα χρονο ολοκληρο που συνεβαινε παντα την ιδια ωρα ωραια δεν ηταν οταν εκανες εξυπναδες με τις διαφημισουλες που μου πεταγες απ το πουθενα τωρα ομως εχεις το θρασος να το παιζεις και θυμα οταν μου την ειχες στησει κανονικα και περιμενες να περασω απο το σημειο που ειχες μαζεψει ολους τους αδελφους σου και εγω εκανα πως δε καταλαβαινα για να σε αφηνω να νομιζεις οτι το σχεδιο σου θα πετυχει καποτε

  12. #2382
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τωρα φαινετε οτι νομιζεις οτι δε θα γραφω στο ιντερνετ για να μη ενοχλω τους αδελφους σου που ειναι απασχολημενοι συνεχως στο να ψαχνουν ιδεες για διαφημισεις για να βγαλουν λεφτα και δε βολευει να κανουν μπιζενες ενω γραφω παραληλα ετσιτο θεμα ειναι τα λεφτα σε καθε περιπτωση

  13. #2383
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν εχετε ορεξη για εξυπναδες μπορω να πω και εγω μερικες γιατι δεν εχετε καταλαβει ακομα οτι εγω δε ξεπερασα τα ορια οπως εσεις που στηνατε αυτι οταν μιλαγα στο τηλεφωνο και μετα βαζατε πρακτορες να προσπαθουν να με τρομοκρατησουν οταν περναγα απο καπου επειδη απαιτουσατε να αλαξω πορεια με το ετσι θελω και ποιοι ειστε εσεις που θα μου πειτε που θα παω

  14. #2384
    Διαβαζω στα σοσιαλ μιντια για κακογουστη τρολια που εκαναν μερικοι κακεντρεχεις,στη μητερα μιας παιχτριας ελληνικου ριαλιτι.Ποση κακοηθεια υπαρχει εκει εξω ρε γαμωτο...

  15. #2385
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε προκειται κανενας απο ολους αυτους να με εκβιασει να κανω πραγματα που δεν επιθυμω επειδη με ζηλευουν επειδη δε μπορουν να με φτασουν εχουν λυσαξει να με κανουν ομοιο τους και ενω εγω δε το δεχομαι να γινω ομοιο τους συνεχιζουν να προσπαθουν να με κανουν και εχουν βαλει στο ματι τους γονεις μου επειδη νομιζουν οτι αν ειμουν μονος μου οτι ετσι θα πετυχαινε το σχεδιο τους γιατι θα με εξαναγκαζαν να κανω οτι μου πουν ομως δεν εχουν ιδεα γι το τη θεληση με διακρινει ομως ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι εφοσον δε τους αρεσω εγω ως προτυπο γιατι συνεχως οτι και να κανω το κανουν θεμα παντου και δε βρισκουν αλλο θεμα και επιμενουν να θελουν να με κανουν ενα με αυτους κατι που δε το δεχομαι μηπως νομιζουν οτι θα γινω ενα με αυτους μεσω ψυχαναγκασμων θα μιλησεις με εμας επειδη δεν εχεις κανενα αλλο συνεχως ακουω να λενε δε σου δινουν σημασια κλπ και καθε φορα που κανω η παω καπου λυσαξαν να με ακολουθουν γιατι οτι κανω πουλαει και αυτοι απ οτι φαινετε δε βρισκουν τιποτα αλλο να το πουλησουν και ετσι ενω δε τους αρεσω οπως λενε οπου παω και τα κολητηρια παντου

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •