ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 187
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 187 of 258 FirstFirst ... 87137177185186187188189197237 ... LastLast
Results 2,791 to 2,805 of 3862
  1. #2791
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μικρος ειναι ακομα γι αυτο, αργοτερα θα δεις το θεμα αγκαλιας θα παρει τον δρομο απο μονο του .
    Η συναισθηματικη εξάρτηση ειναι το δυσκολο και αυτο βασιζεται καθαρα στο τι προσωπικοτητα του χτιζεις.
    Οσο πιο δυνατο ,ανεξαρτητο τον κανεις τοσο πιο δυνατο αντρακι γινεται .Αφεινε τον να παιρνει πρωτοβουλειες και ας σε ρωταει ,αρχικα οσο ειναι μικρος με προφαση οτι εχεις δουλίτσα και δεν προλαβαίνεις και μετέπειτα στην σχολικη περιοδο του το περνας οτι ειναι καθαρα προσωπικη του υποθεση και εισαι εκει μονο σαν παρατηρητης ..

    Εχει πολυ ωραια βιβλια παρε και διαβασε γι αυτες τις ηλικιακες μεταβασεις οσο αφορα την συναισθηματικη αποκόλληση τους γιατι η σωματικη εκ των πραγματων ερχεται απο μονη της ..

    Εμενα πλεονμε ειναι 1.80 και να θελει αγκαλια δεν χωραει ,αλλα οταν την εχει αναγκη στα υγιεί πλαισια την δειχνει η συμπεριφορα του και οχι η κινηση του

    Εσυ προς το παρον δαγκωνε πατουσιτσες και λιωνε με τις αγκαλιτσες του γιατι ετσι πρεπει και γιατι μετα θα τα ψαχνεις αυτα ,γι αυτο σε ζηλευω ,εχεις πολυ μελλον για την αλλη φαση ...
    Τώρα που το λες... Ώρες ώρες θέλω να μείνει για πάντα έτσι μικρός και στρουμπουλος αν και έχω αρχίσει να βογκαω όταν τον σηκώνω στα χέρια μου
    Πάντως εγώ τώρα τα ζω αυτά τα "γλυψιματα" γιατί η κόρη μου ήταν πάντα σοβαρή και ανεξάρτητη. Δεν ήταν ποτέ της αγκαλιάς....
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #2792
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ο πραγματικος λογος που λυσαξαν με τη μπαταρια αυτη δεν ηταν επειδη νιαζοντουσαν για μενα οπως ελεγαν αλλα επειδη ειμαι εξυπνοτερος απ αυτους και ειμαι ο μονος που ανακαλυψα το συστημα φαντασμα απ τους κοπιες που ειχαν που κανενας δε μπορεσε να το καταλαβει εκτος απο μενα και ο μονος τροπος να περναγε το συστημα αυτο ειναι αν με εκανε φιλο του με ενα καριο ψεματα οτι δηθεν νιαζετε για μενα ενω εγω ανακαλυψα οτι ολο αυτο προερχοταν απο ενα αλλο προσωπο φαντασμα που κανεις δε προσεξε εκτος απο μενα που κινουσε τα νηματα στο παρσκηνιο σε ενα δικτυο απο κοπιες που ειχαν ως σκοπο να καλυψουν τον ιδιο και επειδη ηξεραν οτι οσο ψαχνω θα βρω αποδειξεις με κοροιδευαν οτι δηθεν θελουν το καλο μου ενω μεγαλυτερους ψευτες απ αυτους δεν ειχα ξαναδει ποτε στη ζωη μου που νιαζονται μονο για τον εαυτουλη τους και πως θα περασει το σχεδιο τους στις 4 γωνιες του πλανητη και οποιος δε το προσκυνα κανουν καταληψη στις συσκευες που χρησιμοποιει 24 ωρες νομιζοντας οτι ετσι θα του αλαξουν γνωμη αφου ως τωρα αυτοι που αντεδρασαν ηταν ελεχιστοι

  3. #2793
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επι τοσο καιρο που εγινες η σκια μου και δε κανεις αλλη δουλεια απο το να χρησιμοποιεις τα κουκις με κακοβουλο τροπο κι να γινεσε πλουσιος πανω σε δικες μου ιδεες ξερεις τι σε κοφτει? οτι εγω ειμαι εξυπνοτερος απο σενα ενω εσυ το μονο που ξερεις να κανεις ειναι να πουλας εξυπναδα εχοντας γνωστους παντου και τους εχεις κανει να παριστανουν οτι σε σεβονται γιατι σε φοβουνται και αυτο απλως σε κανει να νομιζεις οτι εχεις αξια οταν τοσο καιρο επαιζες διαφημισεις ως κοινος αντιγραφεας που απο τη μια εμπνεοταν απο οτι και να καν ωκαι απο την αλλη το κατεκρινε ταχα και παριστανε τον εξυπνο που ταχα ηθελε το καλο της κοινωνιας ενω το μονο που ξερεις να κανεις και η μονη σου ιδεολογια ειναι να εκμεταλευεσε τα παντα για να βγαλεις λεφτα και να αναδιξεις τη χωρα σου ως δηθεν σπουδαια χωρα που οτι εκανες ειναι κοπια απο μενα ο μονος εξυπνος ειμαι εγω και εσυ απλα εβγαλες λεφτα αντιγραφοντας οτι ασχολουμε και σα να μην εφτανε αυτο επαιζες γκριζες διαφημισεις και τους εστιλες σηματα μορς μεσα απ αυτες να ρυθμισουν τη συσκευη αυτη που χρησιμοποιω να φορτιζει οπως θες εσυ γιατι εχεις λυσαξει που δεν δεχτηκα το πεσκεσι της οργανωσης σου που ηθελε να με συγχωνευσει μεσα σε αυτη για λογους σκοπιμοτητων και για να αποδειξει οτι υπερεχει αυτος ομω ςπου πραγματικα υπερεχει ειμαι εγω και επειδη απλα δε μπορεις να με φτασεις δε ξερεις τι να κανεις γιοα να ανατρεψεις το κλιμα ΠΟΥ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ οταν ακουγες τους σκλαβους που μισθωσες που σου ελεγαν οτι ταχα θα κανεις κατι αντιγραφοντας οτι και να κανω και οτι ετσι θα μου αλαξεις μυαλα και ολα αυτα απλα στα ελεγαν για να τους πληρωνεις αφου αυτο τους ενιαζε μονο και απλα σε κοροιδευαν για να τους πληρωνεις και αφου εβγαλες μπροστα τους ομοιους μου με τις ............... σου τωρα τρωγεσε με τα παντα κα ιδε ξερεις πως να ανατρεψεις το κλιμα που εσυ δημιουργησες οταν τους εστιλες σηματα μορς να αντιγραφους οτι και να κανω

  4. #2794
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    28
    Είναι βράδυ λίγο πριν τις 11.
    Αύριο δουλεύω.Ή μάλλον θα ΄ταν πιο ορθό να γράψει κανείς πως είμαι από τους τυχερούς που έχουν ενα αντικείμενο εργασίας αυτή την δύσκολη περίοδο που βιώνουμε και μάλιστα πάνω στο αντικείμενο που σπούδασα.Σκέφτομαι αν θα ήταν διαφορετική η ζωή μου αν είχα μεταναστεύσει ή αν θα μεταναστεύσω διεκδικώντας κάτι καλύτερο.Για την ψυχική μου υγεία ,το μέλλον μου ,την ζωή μου.Δεν πήρα ποτέ την απόφαση καθώς έκρινα τότε πως το βιογραφικό μου και τα οικονομικά μου δεν θα με στήριζαν ώστε να βάλω μπροστά το σχέδιο.Το σχέδιο εξόδου από μια χώρα που τρώει τα παιδιά της.

  5. #2795
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κατα καιρους παιζουν μια διαφημιση που ειναι σχεδον ολοιδια με τη συσκευη που χρησιμοποιω και καθε φορα που τη παιζουν η συσκευη αυτη αντι να φορτιζει σε 2 ωρες φορτιζει σε 4 και ολη αυτη τη .................... τη κανουν γιατι νομιζουν οτι θα με κοροιδεψουν διχνοντας μου αυτο που θελω να δω νομιζοντας οτι εχουν να κανουν με καπιο ηλιθιο που θα τον εξαπατησουν με εικονες που τις εχουν φτιαξει στο κομπιουτερ και σαν να μην εφτανε αυτο προσθεσαν και δευτερη διαφημιση γιατι νομιζουν οτι ετσι θα με υπνοτισουν και θα καμψουν τις αντιστασεις μου ομως σε γελασανε γιατι αν ψαχνεις ............. να τον κοροιδευεις με ψεματα και κατασκευασμενες διαφημισεις και να τον εκμεταλευεσε για το συμφερον σου ολα αυτα τα διχνεις σε λαθος ατομο γιατι δε προκειτε να δεχτω να με εξαπατησεις αν αυτο νομιζεις γι αυτο μαζεψε τους συνεργατες σου που τους απλωσες γυρω μου και τους εδωσες εντολες μπροστα στα ματια μου να παιρνουν ιδεες απ οτι και να κανω χωρις να σεβονται τιποτα και κανενα και αν νομιζεις οτι θα μου τραβηξεις τη προσοχη με ψεματα οτι ψαχνεις ταχα σωτηρα τερμα τα ψεματα δε προκειτε να ξανακουσω τιποτα αν νομιζεις οτι με ψεματα θα μου τραβηξεις τη προσοχη τοσο καιρο συνομωτουσες πισω απ τη πλατη μου και μπροστα μου και ελεγες μπροστα στα ματια μου οτι δεν ειμαι ταχα τοσο ικανος νομιζοντας οτι δεν ειχα καταλαβει το σχεδιο σου οταν περιμενες να περασω απο κει που σε βολευε ετσι νομιζες οτι δε καταλαβαινα τι εκανες ομως κουνια που σε κουναγε οχι μονο καταλαβαινα αλλα στο επαιζα και ηλιθιος για να νομιζεις οτι θα πετυχει το σχεδιο σου για να καταλαβεις ποιος ηταν ο πραγματικα εξυπνος και πιος το επαιζε εξυπνος ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΑΛΛΑ ΨΕΜΑΤΑ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΧΕΙΡΙΖΕΣΕ ΜΕ ΚΟΛΠΑ ΣΕ ΓΕΛΑΣΑΝΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ

  6. #2796
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    101
    Σκέφτομαι αύριο που θα πάω στον οδοντίατρο τι έχω να τραβήξω πάλι....

  7. #2797
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    σκέφτομαι ότι ο καλύτερος γιατρός είναι ο οδοντίατρος. ξέρεις τί να περιμένεις.

  8. #2798
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by user View Post
    σκέφτομαι ότι ο καλύτερος γιατρός είναι ο οδοντίατρος. ξέρεις τί να περιμένεις.
    Έκανα απονεύρωση την Παρασκευή και έχω ραντεβού αύριο ωστόσο έχω πόνους και οίδημα (πίνω αντιβίωση) δεν μπορώ όμως άλλο πόνο φτάνει πλέον....

  9. #2799
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    ζόρικα πράγματα.

  10. #2800
    Κ εγώ είχα μόλυνση στο μάτι που πονούσε τέρμα καμία βδομάδα κ έκανε τούμπανο το μάτι μου, ευτυχώς το ξεπέρασα πλέον με κολλύρια κ βλακειες, εύχομαι όλα να πάνε καλά εν τέλει :>

  11. #2801
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ενταξει καταλαβα ισοτητα θελαμε συμφωνουσα κι εγω αλλα οι μπετοστοκοι οι γιατροι κι ο πουτιν τα πηραν απο τον καλυτερο ισοτητα δεν ειναι αυτο ισοτητα ηταν αυτο που εκανα εγω που σασ ανεβασα ολουσ επιπεδο κ θα συνεχιζα αν με αφηνατε τωρα γινατε ιδιοφυειεσ καλα να παθετε ασ τα βρουν οι γιατροι τι εγινε κ πωσ πρεπει να σασ τα δωσαν ενισχυμενα εγω ειμαι καλα εσεισ ειστε καλα βρειτε τα ο μαλακασ ο πουτιν φταιει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #2802
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Μπετοστοκοι πασησ φυσεωσ μου ειχαν δωσει θεματα στη σχολη με τα θεματα λυμενα οπωσ τα λυνω απλα ειχα να μαθω τον τροπο τον εμαθα τελοσ εγω δεν εχω τεχνολογια να τα παρω απο αλλον εκτοσ αν μου τα βαζουν οποτε ειναι στημενο καραστημενο υγιειεστατοσ ειμαι δεν εχω τιποτα κ δουλευω κι ολασ πατε γαμηθειτε ολοι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #2803
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    σκέφτομαι πόσες "αναξιόπιστες προσωπικότητες" εκεί έξω δεν θα υποστηρίξει ποτέ κανένας μεγαλοδικηγόρος.
    Last edited by user; 23-02-2021 at 21:22.

  14. #2804
    Elenia781
    Guest
    υπαρχει καποιος τροπος πέρα απο το να θυμαμαι φωτογραφικα την υλη για να δωσω για εξετασεις ΙΕΚ που τελειωσα πριν 20 χρονια (αρχαιολογια το ξερω) και να πιασω και καλο βαθμο οχι απλα την βάση?εδωσα περσυ και πηρα 9(((

  15. #2805
    Κάποιες φορές νιώθω ότι είμαι ανάξιος στα πάντα, ότι δεν αξίζω τίποτα, νιώθω σαν να βρίσκομαι σε αδιέξοδο, σαν να με φυλακιζουν οι σκέψεις μου, σαν να θέλω να πέσω, να καταρρεύσω κ να μην ξανασηκωθω... Έχω βαρεθεί ειλικρινά να μεγαλοποιω τόσο τα πράγματα

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •