ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 213
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 213 of 258 FirstFirst ... 113163203211212213214215223 ... LastLast
Results 3,181 to 3,195 of 3862
  1. #3181
    hlias1988
    Guest
    Επειδη ειμαι χαζος. Παιρνω ολανζαπινη αντιψυχωσικο που ανεβαζει τα τριγλυκεριδια. Και περνω χαπι να πεσουν τα τριγλυκεριδια.
    Ειναι αυτο ιατρικη?!

  2. #3182
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Γιατί;
    Εσύ σε ποιόν κόσμο ζεις;
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Οι δολοφονιες, οι σεισμοι, οι πυρκαγες, και ο κορονοιος με αφηνουν παντεντελως αδιαφορο.

  3. #3183
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Έχει πολλές παρενέργειες αυτό.
    Μόνος σου κάνεις πειράματα ή ρωτάς κανένα γιατρό;
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Επειδη ειμαι χαζος. Παιρνω ολανζαπινη αντιψυχωσικο που ανεβαζει τα τριγλυκεριδια. Και περνω χαπι να πεσουν τα τριγλυκεριδια.
    Ειναι αυτο ιατρικη?!

  4. #3184
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Γιατί;
    Εσύ σε ποιόν κόσμο ζεις;
    Ειμαι επιστημονας να βρω το καταληλο εμβολιο? ειμαι εγκληματολογος να εξιχνιασω καποιο εγκλημα? ειμαι πυροσβεστης που θα παει να σβησει την φωτια?
    οχι.
    οποτε.... ζωες να μην χανοντε... αλλα χανοντε...
    και προτιμω να ειμαι στον κοσμο μου γιατι αμα κατσω και ασχοληθω καθημερινα με την ειδησιογραφια θα τρελαθω!

  5. #3185
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Έχει πολλές παρενέργειες αυτό.
    Μόνος σου κάνεις πειράματα ή ρωτάς κανένα γιατρό;
    Απο αυτα τα φαρμακα θελω να απαλαγω αλλα δεν μπορω....

  6. #3186
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κατελαβες με το ετσι θελω το προγραμα το εκτυπωτη με το ετσι θελω και τον εμποδιζεις να τραβηξει το χαρτι γιατι με ζηλευεις επειδη ξερεις καλυτερα απο μενα οτι εισαι ενα αντιγραφο μου αφου το ξερεις καλυτερα απο μενα οτι το εχουν παρει χαμπαρι παντου ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ και δε ξερεις τι να κανεις για να αυτοπαρουσιαστεις ως προτοτυπο και επειδη εισαι τοσο κομπλεξικη και ξερεις οτι οσο υπαρχω εγω θα παρουν χαμπαρι τις αντιγραφες που εκανες δε ξερεις τι να κανεις για να αυτοπαρουσιαστειις ως προτοτυπο ζηλευεκαι φωναζε το ποσο κομπλεξικη εισαι και ποσο με ζηλευεις επειδη ξερεις οτι εμφανιστηκαν κουτσομπολια οτι εισαι κοπια μου και βγαλεις λεφτα κανοντας αντιγραφες απο μενα πραγματικο τοσο κομπλεξικη σαν εσενα δεν υπαρχει πουθενα εγω θα παω ταυτοχρονα στο μαστορα τον εκτυπωτη για να παρουν χαμπαρι ολοι τι λεω και οταν σου βγαλουν τραγουδι μετα θα παραριστανεις το θυμα γιατι ειμαι υποχρεωμενος να ανεχομαι το διχτατορα που κατελαβε με το ετσι θελω οτι μου ανηκει ΖΗΛΕΥΕ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΦΤΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΓΕΣΕ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΛΟΥΣΙΑ ΩΣ ΚΟΠΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΓΙΑ ......... ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΝ ΕΚΤΥΠΩΤΗ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ Ο ΔΙΧΤΑΤΟΡΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ Η ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΝΩ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΤΑ ΚΟΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΙΔΙΟ ΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΡΜΠΟΝ γι αυτο φαγωθηκες τοσο καιρο εσυ θα χρεισιμοποιεις οτι κανω για να βγαζεις ΚΑΡΜΠΟΝ ΚΟΠΙΕΣ και εγω θα μαι ο ............ που θα στελνω τον εκτυπωτη στο σερβις και οσο φαινετε ο εκτυπωτης απ το διαδικτυο θα καταλαβουν ολοι ποσο κομπλεξικη εισαι αφου φαινετε με μια ματια οτι οτι και να κανεις ειναι ΟΛΟΙΔΙΟ ΜΕ ΜΕΝΑ ΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΚΑΡΜΠΟΝ ΖΗΛΕΥΕ ΡΕ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΜΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΕ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΑΣ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΤΟΤΥΠΟ ΑΦΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ 100% ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟΝ ΕΚΤΥΠΩΤΗ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕΤΑ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΚΑΗΜΕΝΗ ΣΑ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΛΙΓΑΚΙ.....ΘΑ ΠΩ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΟΤΙ ΧΑΚΑΡΑΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΤΟΥ ΕΚΤΥΠΩΤΗ
    και σαν να μην εφταναν ολα αυτα αφου εκανες τα παντα σχεδον για δειξεις ποσο κατωτερη μου εισαι και ξεπεσες στα ματια μου με τη συμπεριφωρα σου να παριστανεις τον αφεντη στα παντα τωρα λες οτι εγινα και αλλος ανθρωπος γιατι ειμουν υποχρεωμενος να δεχομαι το αρχιδιχτατορα να με εξουσιαζει και εσενα ποιος το πε αυτο οτι αυτο θα το ανεχτω εσυ εκανες τα παντα για να σε ......... οπου σταθω και οπου βρεθω και μετα νοημεις οτι θα με πεισεις παριστανοντας τη διθεν καψουρεμενη που το μονο που την ενδιαφερει ειναι να εξουσιαζει τα παντα και τους παντες για να αντιγραφει οτι βρει με την ησυχια της ενω οι ............ πηγαινουν στο σερβις εκτυποτες ΑΣ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΜΕ ΜΥΩΠΙΑ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΙΔΙΑ ΣΑ ΝΑ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΑΦΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟ ΠΡΟΤΟΤΥΠΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΦΩΝΑΖΕ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ ΑΥΤΟ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΜΕΙΟΝΕΚΤΕΙΣ
    ΕΓΩ ΑΦΕΝΤΕΣ ΔΙΧΤΑΤΟΡΕΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? ................ ΕΙΤΕ ΚΛΑΙΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΕΣΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΤΕΛΑΒΕΣ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΕΚΤΥΠΩΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΣΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑ ΕΤΡΕΞΕΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΞΕΙΣ ΩΚ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΩ ΟΤΙ ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΟΥΝΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΔΙΧΤΑΤΟΡΑΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΠΑΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΚΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΠΙΒΛΗΘΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΞΕΓΕΛΑΣΕΣ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΝΤΡΑΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΣΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΦΕΝΤΗ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΟΣΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ ΚΡΥΜΕΝΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΕΞΑΠΑΤΗΣΕΙΣ ΔΙΧΝΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ Ως ΥΠΑΙΤΙΟΥΣ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΙΟ ΗΛΙΘΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΧΕΙΡΙΖΕΣΕ ΜΕ ΚΟΛΠΑ ΧΑΚΑΡΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΡΥΜΕΝΗ ΣΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΣΕ ΠΟΤΕ ΕΝΩ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΚΑΠΙΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΛΙΓΑ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕΣ ΜΙΖΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΕΦΤΥΣΑ ΤΗΝ ΑΥΤΟΥ ΕΞΟΧΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟΑΝΑΚΥΡΙΧΤΗΚΕ ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑΧΑ ΤΟ ΘΥΜΑ ΠΟΥ ΤΗ ΒΑΣΑΝΙΖΩ ΕΝΩ ΕΣΥ ΛΥΣΑΞΕΣ ΝΑ ΧΑΚΑΡΕΙΣ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΑ ΠΑΡΑΣΙΤΟ ΠΟΥ ΟΣΟ ΤΟ ΦΤΥΝΩ ΤΟΣΟ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΟΣΥΡΕΙΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΟΜΩΣΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΗΣΥΧΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΕΙΣ ΚΑΝ ΤΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΟΛΟ ΦΕΥΓΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕΣ ΜΙΖΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΘΗΣΤΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΟΥΝ ΤΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΟΛΟ ΦΕΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΤΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΥΤΟ ΦΕΥΓΕΙΣ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΓΩ ΔΙΧΤΑΤΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΒΑΛΟΥΝ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΨΗΣΤΗΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΤΣΑΚΩΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΠΕΣΕΣ ΤΟΣΟ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΟΙΠΑΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ........ ΚΑΙ ΟΛΑΣ ΑΦΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΦΟΡΕΣΕ ΑΠΛΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΟΛΟΙΔΙΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΛΕΦΤΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΑΞΙΑ
    Last edited by αλεξανδρος_77; 05-08-2021 at 09:12.

  7. #3187
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Δεν μπορώ να διανοηθώ πως μερικοί άνθρωποι έφευγαν απτα σπίτια τους στις φωτιές κι άφηναν δεμένα και παρατημένα τα σκυλιά τους. Απλά δεν το χωράει ο νους μου....

  8. #3188
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Δεν μπορώ να διανοηθώ πως μερικοί άνθρωποι έφευγαν απτα σπίτια τους στις φωτιές κι άφηναν δεμένα και παρατημένα τα σκυλιά τους. Απλά δεν το χωράει ο νους μου....
    Καλημερα!

    Πολυ ντορος γινεται με ολο αυτο το θεμα και επειδη αυτες τις μερες μιλαω λογο δουλειας με συνεργατες , δυστηχως δεν εφυγαν και τα παρατησαν δεδομενου οτι πολλοι ελειπαν διακοπες και πηγαινε καθημερινα καποιος που ειχαν πει να τα ταιζει, ειτε κάποιοι ελειπαν στις δουλειες τους και οταν γυρνουσαν δεν τους αφηναν καν να πλησιασου .

    Οι διασωστες εσωσαν παρα πολλα σκυλακια που ηταν δεμενα αλλα και αδεσποτα δεδομενου της περιοχης ..Δυστηχως για καποια ηταν αδυνατον να πλησιασουν ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #3189
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημερα!

    Πολυ ντορος γινεται με ολο αυτο το θεμα και επειδη αυτες τις μερες μιλαω λογο δουλειας με συνεργατες , δυστηχως δεν εφυγαν και τα παρατησαν δεδομενου οτι πολλοι ελειπαν διακοπες και πηγαινε καθημερινα καποιος που ειχαν πει να τα ταιζει, ειτε κάποιοι ελειπαν στις δουλειες τους και οταν γυρνουσαν δεν τους αφηναν καν να πλησιασου .

    Οι διασωστες εσωσαν παρα πολλα σκυλακια που ηταν δεμενα αλλα και αδεσποτα δεδομενου της περιοχης ..Δυστηχως για καποια ηταν αδυνατον να πλησιασουν ...
    Καλημερα
    προφανως κ πολλες περιπτωσεις θα ηταν ετσι οπως λες.
    Αλλα και πάλι για μένα το "δεμενο σκυλι" δεν αλλάζει και πολυ την γνώμη μου για αυτούς ακόμα κι αν ηταν στις δουλειές τους ή ακόμα χειροτερα σε διακοπές. Δεν παίρνουμε ένα σκυλί για να το έχουμε δεμένο στην αυλή.

  10. #3190
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Καλημερα
    προφανως κ πολλες περιπτωσεις θα ηταν ετσι οπως λες.
    Αλλα και πάλι για μένα το "δεμενο σκυλι" δεν αλλάζει και πολυ την γνώμη μου για αυτούς ακόμα κι αν ηταν στις δουλειές τους ή ακόμα χειροτερα σε διακοπές. Δεν παίρνουμε ένα σκυλί για να το έχουμε δεμένο στην αυλή.
    Εχεις δικιο αλλα μπορω να σου γραψω αλλες τοσες περιπτωσεις γιατι ενα σκυλί ειναι δεμενο οταν λειπει ο ιδιοκτητης του ,αλλα δεν εχει σημασια, γιατι οντως υπαρχουν και αυτοι που λες αλλα ελπιζω να ειναι μηδαμινο το ποσοστο τους ...

    Παντως ομολογώ πως η επιχειρηση για να σωθουν τα αλογα ηταν υπερανθρωπη και αξιζει ενα πολυ μεγαλο μπραβο σε αυτους τους ανθρωπους
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #3191
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Ελισάβετ και Μαριλού, καλημέρα!

    Κι εγώ στεναχωριέμαι πολύ για τα ζωάκια που κάηκαν ζωντανά, τι φριχτός θάνατος! Κι όντως όποιοι άφησαν τα σκυλιά τους δεμένα και τα εγκατέλειψαν να καούν είναι για φτύσιμο! Για άλλες περιπτώσεις δεν ξέρω...
    Αλλά όντως, όσοι πάλεψαν για να σώσουν ζώα όντως αξίζουν χίλια μπράβο!

    Επίσης στεναχωριέμαι που ταλαιπωρούνται άνθρωποι που σημαίνουν πολλά για μένα και ζουν στην Αθήνα, δεν μπορώ να μην τους σκέφτομαι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #3192
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Δυστηχως η κατασταση ειναι τραγικη με της αναζωπυρωσεις και δεδομενου ηδη την επιβαρυμένη κατασταση των ανθρωπων που μαχονται και με ενα εδαφος ¨προσαναμα ¨δυσκολα θα ηρεμησουμε

    Ας βαλει ο θεος το χερι του να μην θρηνήσουμε τουλαχιστον θυματα...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #3193
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δυστηχως η κατασταση ειναι τραγικη με της αναζωπυρωσεις και δεδομενου ηδη την επιβαρυμένη κατασταση των ανθρωπων που μαχονται και με ενα εδαφος ¨προσαναμα ¨δυσκολα θα ηρεμησουμε

    Ας βαλει ο θεος το χερι του να μην θρηνήσουμε τουλαχιστον θυματα...
    Άσε Μαριλού, τώρα έβλεπα το έκτακτο δελτίο κι είμαι σε κατάσταση πανικού... Δεν θα ησυχάσω αν δεν μάθω ότι όλοι είναι καλά...

    Αμήν!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #3194
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Άσε Μαριλού, τώρα έβλεπα το έκτακτο δελτίο κι είμαι σε κατάσταση πανικού... Δεν θα ησυχάσω αν δεν μάθω ότι όλοι είναι καλά...

    Αμήν!
    Καλημέρα όσο μπορεί να είναι Κυκνε μου γιατί η νύχτα ήταν πολύ δύσκολη για όλους μας ..

    Δυστηχως η καταστροφή είναι τεράστια και την έζησα μέσο των δικών μου που χθες κάηκαν σχεδόν τα πάντα γύρω τους και φυσικά τα σπίτια τους ..

    Δεν υπάρχει όλο αυτό και το χειρότερο ότι τα δύσκολα για πολλούς από σήμερα ξεκινάνε γιατί ως γνωστόν το κράτος θα μείνει μόνο στα λόγια και τις υποσχέσεις και το θέμα θα ξεχαστεί σε ένα μήνα το πολύ ...

    Ας είναι καλά οι πυροσβέστες που πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια για το τι μάχη κάνουν αυτοί οι άνθρωποι και πως παλεύουν μαζί με τους ιδιοκτήτες να σβήνουν τις φωτιές ..

    Δεν νομίζω να επανέλθει όλο αυτό ποτέ ξανά ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #3195
    hlias1988
    Guest
    Να κανω μια χαζη ερωτηση?
    Το κρασι παχαινει? επινα 3 ποτηρια καθε βραδυ και ειδα αυξηση κιλων μεσα σε μια εβδομαδα..
    τι στο διαολο κανει το κρασι σε πρηζει? σε φουσκωνει?

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •