ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 204
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 204 of 258 FirstFirst ... 104154194202203204205206214254 ... LastLast
Results 3,046 to 3,060 of 3862
  1. #3046
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    σε και εγω δεν θελω να το παραδεχτω ωρες ωρες αλλα παλι αυτοκτονιες σκευτωμαι... και θανατους... κτυπαω πισω παλι

  2. #3047
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    συνηθος θελω να κραταω δυναμικο προφιλ αλλα κουραζεται ο καθενας χαχα... δεν θελω να σκευτωμαι τι χανω απο τον κοσμο... τι εχανα παντα δλδ... και πως ναι μεν παντα εκανα προσαπθειες και πιγενα καποτε να κανω κατι αλλα, παλι στο χωμα...

  3. #3048
    hlias1988
    Guest
    Ο κοσμος σε στηριζει μεχρι εκει που φτανει το συμφερον του....

  4. #3049
    hlias1988
    Guest
    Η σιωπη ειναι συνενοχη, η χρυσος?

  5. #3050
    hlias1988
    Guest
    Δεν βλεπω καθολου τηλεοραση, δεν διαβαζω καμια ιστοσελιδα, ακουω μουσικη μονο...

  6. #3051
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,279
    ο κόσμος σε στηρίζει αν θέλει να σε στηρίξει. όπως κι εσύ τους άλλους.
    η σιωπή είναι χρυσός και τα λόγια είναι φτώχια.
    η συνενοχή υπάρχει όταν υπάρχει ήδη ενοχή. μην τα μπερδεύουμαι.
    ενοχικά για την σιωπή δεν τα σηκώνω.

  7. #3052
    hlias1988
    Guest
    χαχα thanks φιλε!!!

  8. #3053
    hlias1988
    Guest
    Μετρησα το σαχαρο μου ειναι 84 ! μια χαρα!
    ενω σημερα μεχρι στιγμης δεν εχω φαει κατι απλα εχω πιει 5 καφεδες! και δυο ποτηρια κρασι!
    Να σημειωσω οτι ειμαι 96 κιλα!
    Επισης περπατησα 2 ωρες σημερα!

  9. #3054
    hlias1988
    Guest
    Ειμαι ερμαιο των παθων μου.. η επιθυμια και η ευχαριστηση με οδηγει...
    Ποτε δεν γνωρισα τα ΠΡΕΠΕΙ της ζωης..........

  10. #3055
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Παιδιά έχω μια βαλεριάνα χόρτο είναι και το έχω πολύ καιρό μπορεί και δύο χρόνια λέτε να χαλάει;; Θέλω να πιω απόψε το βράδυ!!

  11. #3056
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    skiouros8 ή antonis8, ελα αν θες εδω να πεις τον πονο σου, γιατι χαλαμε το θεμα της κοπελας κι ειναι κριμα.
    θεωρεις οτι "διασπειρω" προσωπικα σου δεδομενα, επειδη σε φωναζω με τα ψευδωνυμα που εχεις στο φορουμ;;;;
    δηλαδη, εσυ διασπειρεις προσωπικα μου δεδομενα που με φωναζεις ρεμεντι;;;;

    δεν μου ακουγεται λογικη η σκεψη σου.
    μονος σου δημοσιευεις με τα ονοματα αυτα, μονος σου ταυτοποιηθηκες σαν σκιουρος κατω απο αρχινισμενα ποστ σου με το παλιο ονομα και δεν αρχισες καινουργια, οπως θα μπορουσες να κανεις αν δεν ηθελες να συνδεθεις με το αντονις8, επομενως, κανενα προλβημα δεν υπαρχει να αναπαραγουμε οσα δημοσιευσες στο φορουμ.
    δεν ειναι ετσι;;;;
    επισης, αν εκρυβες το παλιο σου ονομα, θα παρακαλουσες τους φιλους σου να μην σε φωναζουν με αυτο. για να μην το εκανες, δεν υπηρχε προβλημα.
    εγω δεν σε ξερω απο πουθενα. οσα ξερω για σενα, μονος σου τα εγραψες δημοσιως.

    πειτε κι εσεις ρε παιδια. εχω καπου αδικο;

  12. #3057
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    skiouros8 ή antonis8, ελα αν θες εδω να πεις τον πονο σου, γιατι χαλαμε το θεμα της κοπελας κι ειναι κριμα.
    θεωρεις οτι "διασπειρω" προσωπικα σου δεδομενα, επειδη σε φωναζω με τα ψευδωνυμα που εχεις στο φορουμ;;;;
    δηλαδη, εσυ διασπειρεις προσωπικα μου δεδομενα που με φωναζεις ρεμεντι;;;;

    δεν μου ακουγεται λογικη η σκεψη σου.
    μονος σου δημοσιευεις με τα ονοματα αυτα, μονος σου ταυτοποιηθηκες σαν σκιουρος κατω απο αρχινισμενα ποστ σου με το παλιο ονομα και δεν αρχισες καινουργια, οπως θα μπορουσες να κανεις αν δεν ηθελες να συνδεθεις με το αντονις8, επομενως, κανενα προλβημα δεν υπαρχει να αναπαραγουμε οσα δημοσιευσες στο φορουμ.
    δεν ειναι ετσι;;;;
    επισης, αν εκρυβες το παλιο σου ονομα, θα παρακαλουσες τους φιλους σου να μην σε φωναζουν με αυτο. για να μην το εκανες, δεν υπηρχε προβλημα.
    εγω δεν σε ξερω απο πουθενα. οσα ξερω για σενα, μονος σου τα εγραψες δημοσιως.

    πειτε κι εσεις ρε παιδια. εχω καπου αδικο;
    Αγάπη μου μην ασχολείσαι με τον Αντώνη.Εχει ένα καρο θέματα.Οτι λεει σε σενα περι σπαμ και οτι εισαι μονιμα ονλαιν το ελεγε και σε μενα.Και εγω αναρωτιεμαι.Για να σε βλέπει μόνιμα ονλαιν δε σημαινει οτι ειναι και αυτος μόνιμα μεσα και παρακολουθεί;Μιλαμε για παράνοια
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  13. #3058
    hlias1988
    Guest
    Εγω βλεπω οτι τσακωνοσταστε για το αν ποτηρι ειναι μισιγεματο η μισοαδειο.........

  14. #3059
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Θελω να ανακαλυψω τον λογο που ζω! Αμα τον ανακαλυψω και δω τι πρεπει να κανω θα με κανει ποιο ευτυχη!
    Ζεις διοτι ησουν το ποιο γρηγορο η το ποιο τυχερο σπερματοζωαριο. Κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει καποιος στοχος/νοημα συγκεκριμενο σε αυτη την μοναδικη ευκαιρια.
    Το αν θα δωσεις καποιο νοημα εσυ σε ολο αυτο και αν θα αφησεις την "υπογραφη" σου πριν γινεις expire, αυτο ειναι δικος σου αγωνας.
    Οτι και να κανεις εσυ η ολοι μας οταν φυγουμε αντε να μας "θυμουνται" 2-3 γενεες, εκτος απο μερικους που επηρέασαν την ιστορια με τετοιο τροπο που το ονομα τους εμεινε για παντα πισω με θετικο η αρνητικο προσημο.

  15. #3060
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Ζεις διοτι ησουν το ποιο γρηγορο η το ποιο τυχερο σπερματοζωαριο. Κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει καποιος στοχος/νοημα συγκεκριμενο σε αυτη την μοναδικη ευκαιρια.
    Το αν θα δωσεις καποιο νοημα εσυ σε ολο αυτο και αν θα αφησεις την "υπογραφη" σου πριν γινεις expire, αυτο ειναι δικος σου αγωνας.
    Οτι και να κανεις εσυ η ολοι μας οταν φυγουμε αντε να μας "θυμουνται" 2-3 γενεες, εκτος απο μερικους που επηρέασαν την ιστορια με τετοιο τροπο που το ονομα τους εμεινε για παντα πισω με θετικο η αρνητικο προσημο.
    Αυτοι που αφησαν ιστορια το εκαναν με αγωνα και προσωπικές θυσιες αραγε? Η γιατι ηταν γραφτό αυτο το ατομο να κανει αυτην την πορεια? Δυσκολο στην γη να αφησεις σημαδι, οπως λες θελει πολυ αγωνα και ΠΙΣΤΗ!

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •