ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 181
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 181 of 258 FirstFirst ... 81131171179180181182183191231 ... LastLast
Results 2,701 to 2,715 of 3862
  1. #2701
    Ναι ρε user.. Στην υπομονή φαίνεται η νίκη μου λέει ο άλλος.. Αλλά όταν εγώ έχω 4 μέρες αυπνος κ δε σκέφτομαι τίποτα άλλο κ δε μπορώ να ηρεμήσω καθόλου νιώθω να βρίσκω αδιέξοδο.. Η θεραπεύτρια μου μου είπε να βάλω πρόγραμμα, να αρχίσω να κάνω πράγματα, αλλά δεν έχω όρεξη ρε συ.. Ισχύει ότι ξεπέρασα τα όρια, ορκίστηκα ότι δεν θα το ξανακάνω όμως

  2. #2702
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πληρωνουμε αντιβαιρους που μας κοροιδευουν αντι να μας προστατευουν αφου εσεις οι ιδιοι παραχωρησατε τρυπες στις συσκευες με τη δικαιολογια της βελτιωσης εμπειρεις χρηστη για διαφημιστικους λογους και αυτο δεν ειναι βελτιοση εμπειρειας χρηστη αλλα εκβιασμος χρηστη προξενια παρα τη θεληση του χριστη και εισβολη σε συσκευες χρηστη

  3. #2703
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    ένας άλλος λέει πάλι οτι θαύματα δεν γίνονται.
    η Ρώμη δε χτίστηκε σε μία μέρα.
    δες το πιο χαλαρά. δοκίμασε τα φυτικά ηρεμιστικά, βαλεριάνα, χαμομήλι..
    υπάρχουν μποντκαστ στο γιουτουμπ με μεθόδους χαλάρωσης και μουσική κλπ. δοκίμασε κι αυτό.

  4. #2704
    Απόψε δέχτηκα άλλη προσβολή λεκτική εκεί που περπατουσα, απο άγνωστο μου για να κάνει την πλακα του.

    Δεν μπόρεσα να αντιδρασω διότι το υποσυνείδητο μου εχει παγιωθεί στον τροπο αντιδρασης. Εχω φαει λεφτά σε ψυχολογους και έχω κανει κι απο μόνος μου πάρα πολλες προσπάθειες. Το μονο που βλέπω ειναι χλιαρές αντιδρασεις μου. Ο αλλος απλα βρηκε εμενα τον ευκολο του.

  5. #2705
    Άλλος μαλάκας απο αυτον τον άγνωστο που έγραψα αμεσως πριν.
    Καποτε οταν ήμασταν παιδιά με ζηλοφθονουσες και εβαζες δυνατοτερους μου να μου σπάνε τα νεύρα και ετσι μου εμειναν τραύματα. Τώρα που αποκατασταθηκες καλά επαγγελματικα και παντρευτηκες καλά και έκανες οικογένεια ξεχαστηκαν σε σενα τα παλια και οπότε με συναντάς μου συμπεριφέρεσαι πόσο φιλοι ήμαστε. Κι εγώ ο βλακας σου ζητησα κι αντάλλαξε τηλέφωνα κι οποτε σε βλεπω σε χαιρετω. Τοτε ήσουν περίπου η αιτία της ζημιάς. Ομως εκείνα τα τραύματα καθόρισαν αρκετα το σήμερα μου. Κι εχω τον κάθε τραγοπαπα τώρα να με ρωτα αν συγχωρω αλλιώς εγώ ειμαι ο κακός.

  6. #2706
    Επαναλαμβάνω, ειμαι απ αυτούς τους εστω λιγους, που δεν τους πειραξαν καθόλου τα μέτρα εγκλεισμού λογω κορονοιου.
    Είναι μια καλή δικαιολογία για να μην έρχομαι σε πάλη με αυτο που ονομάζει ο εαυτός μου υπέρβαση, το να βγώ δηλαδή εξω έστω μόνος γνωρίζοντας οτι το εξω απλα μου προσφέρει σχεδόν τίποτα εκτός απο την υπερβαση, αφού θα απουσιάζει η ουσιαστική συναναστροφή.

  7. #2707
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Απόψε δέχτηκα άλλη προσβολή λεκτική εκεί που περπατουσα, απο άγνωστο μου για να κάνει την πλακα του.

    Δεν μπόρεσα να αντιδρασω διότι το υποσυνείδητο μου εχει παγιωθεί στον τροπο αντιδρασης. Εχω φαει λεφτά σε ψυχολογους και έχω κανει κι απο μόνος μου πάρα πολλες προσπάθειες. Το μονο που βλέπω ειναι χλιαρές αντιδρασεις μου. Ο αλλος απλα βρηκε εμενα τον ευκολο του.
    Πως ρε φίλε; Εκεί που περπατάς;

  8. #2708
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οσο και να με σηκωνεις απο κει που καθομαι εγω δε προκειται να ακουσω λεξη για το συγκεκριμενο θεμα επι τοσο καιρο παιζεις αυτη τη διαφημιση βγαζοντας λεφτα πανω στις δικες μου ιδεες αφου εχεις λυσαξει επιδη πουλανε σα τρελες και εσυ ξερεις οτι εισαι κατωτερος απο μενα και το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να δουλευεις το κοσμο οτι ταχα ειμαστε συνεργατες αφου το μονο που σε ενδιαφερει ειναι να τα κονομισεις με οτι τροπο βρεις χωρις καν να σε νοιαζει αν γινεσε ρεζιλι με αυτον και επειδηγ εχασες τα προιοντας πολυτελειας που αγοραζες επειδη η μοδα στραφικε προς τα παλια δε ξερεις τι αλλο να κανεις για να με εξαναγκαζεις να μιλαω για σενα αφου σε σε ενδιαφερω εγω οπως θες να μου πεις τοσο καιρο σε ενδιαφερει η παρτη σου ο εαυτουλης σου τα προιοντα πολυτελειας που αγοραζες που πλεον δεν ειναι του επιπεδου σου και επειδη ξερει ςοτι δε θα με φτασεις ποτε κουβαλησες εδω 500 συνεργατες σου που ολο προσπαθουν να με σηκωσουν απο κει που καθομαι γιατι νομιζεις οτι ετσι θα δεχτω τι συνεργασια εκβιασμου που απαιτεις να κανουμε παριστανοντας οτι θες το καλο μου ενω ενδιαφερεσε μονο για τη χωρα σου χωρις να σε νιαζω καν εγω οπως τοσο καιρο θες να μου πεις καΙ μονλις ειδες στις διαφημισεις οτι πανε απο το κακο στο χειρετερο απο τη πρωτη σ τιγμη ετρεξες κοντα μου να μου το παιξεις ταχα καψουρης μαζι μου ενω οσα μου ελεγες ηταν ολα ψεματα και εξυπηρετουσαν τα συμφεροντα της χωρας σου αφου για αυτα σκιζεσε τοισο καιρο και οχι για μενα οπως θες να μου πεις και επειδη παιρνουν συνεχως ιδεες απο μενα και δε ξερεις τι αλλο να κανεις για να τους αλάξεις γνωμη ενω ΕΣΥ τα προκαλεσες ολα αυτα οταν τους ελεγες να με ακολουθουν συνεχως και να με παρακολουθουν γιατι νομοζες οτι δε καταλαβα που το πας και ηθελες να παραστησεις τον ντεντεκτιβ που παριστανει τον προστατη της κοινωνιας αυτης που στη πραγματικοτητα δε ξερει πως να την υπονομευσει για να αποδιξη οτι η χωρα σου ειναι καλυτερη ενω εχεις μαθει απ εξω το πως σκεφτομαι και ολα αυτα τα εχεις βασισει σε ολες αυτες τις προπαγανδες που εσυ και οι συνεργατες σου κανουν τοσο βαζοντας επιτηδες ατομα να κανουν διαφορα απ τα σημεια που περναω για να δικαιολογεις οτι συμβαινει και μετα ως αντιγραφο φωτοτυπια του εαυτου μου που δε σεβεσαι τιποτα απολυτως και το μονο που σε νιαζει ειναι πως να βγαλεις λεφτα απο οτι και να ασχοληθω και να πουλησεις οτι βρεις με πανομοιοτηπες διαφημισεις με οτι και αν κανω περιμενεις να ακουσω και ολας οταν τοσο καιρο χωρις να καταλαβαινω τι ενοεις συνομωτουσες συνεχως και τους ελεγες να κανουν σουρωτηρια οτι συσκευες χρησιμοποιω γιατι νομιζες οτι ετσι θα μου πεις τι να κανω θα σου πω εγω τι εισαι ενα αντιγραφο του εαυτου μου το οποιο δε ξερει να κανεις τιποτα αλλο απ οτο να με αντιγραφει και μετα να το παιζει προτοτυπο να βγαζει λεφτα απο οτι και αν ασχολουμε χρησιμοποιουντας με κακοβουλο τροπο τα κουκις πους υποτιθετε οτι εχουμε συμφωνισει να τα χρησιμοποιουν για τη βελτιωση εμπειρειας χρηστη και να εκβιαζει τους παντες με ενα παρακρατος φαντασμα απο χακερς που εχουν μετατρεψει το ιντερνετ σε αυτο που ειναι τωρα κατσε ΄λοιπον να τρωγεσε επειδη ξερεις οτι οτι και αν ασχοληθω πουλαει σα τρελο ενω εσυ δε θαμε φτασεις ποτε οσους και να κουβαλησεις εδω να με σηκωνουν απο κει που καθομαι

    ΕΣΥ τα φταις ολα πρωτα πριν ερθουμε στη γη αυτη ΠΗΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΑΠΟ ΜΕΝ και τωρα αφου ξερεις οτι δεν αλαζει τιποτα το παιζεις ταχα μετανιωμενος ενω πρωτα φροντισες να εισαι σιγουρος οτι δε θα αλαξει τιποτα για να το παιζεις μετα θυμα και ταχα αδικημενος ενω αποφασισες εσυ για τη μοιρα σου χωρις καν να υπολογισεις ουτε εμενα ουτε τον εαυτο σου ουτε τιποτα και τωρα ταχα δηθεν μετανιωσες και νομιζεις οτι θα χαψω το δουλεμα και νομιζεις οτι θα με κοροιδεψεις για να ακολουθησω και εγω τον ιδιο δρομο αλλα αυτο θες δε θες θα το παρεις αποφαση οτι δε προκειται να γινει και εσυ εισαι ..........δε φταιω εγω φταιει ο εαυτος σου που πρωτα τα κανει ............ κι μετα παριστανει το μετανιομενο που ταχα νοιαζετε για τους αλλους δηθεν ενω φροντισες πρωτα να παρεις αλλο δρομο τωρα ταχα σε διελυσαν οι αλλοι ενω εσυ τα αποφασισες ολα αυτα πολυ πριν ερθουμε εδω και επειδη εσυ εισαι γεματος κομπλεξ και μια ζωη την εβγαζες μισθονοντας ειδικους νομιζεις οτι θα με στειλεις και μενα εκει με ολους αυτους που νομιζεις οτι θα με τρελανουν που κουβαλησες εδω γυρω που κανουν πιατσα για να παιρνουν ιδεες απο οτι κανω και οχι επειδη νιαζεσε για μενα ταχαμ ΑΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΗΡΕΣ ΑΛΛΟ ΔΡΟΜΟ και τωρα με δουλευεις κανονικα κανοντας το μετανιομενο ενω ξερεις οτι δε προκειται να αλαξει τιποτα γιατι νομιζεις οτι ετσι θα δεχτω να με παρεις μαζι σου εκβιαζοντας με για να κανω οτι εκανα πριν αρχισεις ολα αυτα

    σ αρεσει η οχι εκβιασμους εγω δε δεχομαι τοσο καιρο που μου εκλεψες τα δικαιοματα μου λεγοντας στους συνεργατες σου να με εξαναγκαζουν να ασχολουμαι μαζι σου χακαροντας τις συσκευες που χρησιμοποιω αφου εχεις γνοστους μεχρι και στη κατασκευαστρια εταιρια που την εχεις κανει ρομπα με τις ανοησιες που κανεις και εγω σε ψυχολογους δε προκειται να παω αν νομιζεις οτι θα με εκβιασεις να παω επειδη εσυ τους πληρωνες μια ζωη και απαιτεις ολοι να κανουν το ιδιο και νομιζεις οτι ετσι ο κοσμος θα παρει τα δικα σου μετρα λες ψεματα συνεχεια αφου δε σε ενδιαφερω εγω αλλα οι ανεσεις πολυτελειας σου που δεν ειναι πια του επιπεδου σου επειδη αρχισαν να με ακουνε και επειδη δε σε ικανοποιουν πλεον οι σκλαβοι που εχεις μισθωσει να στο παιζουν συμβουλοι νομιζεις οτι θα παω και εγω σ αυτους για να κανεις προπαγανδα οτι συμφωνω σε αυτο να πας εσυ λοιπον που σου αξιζουν γιατι εγω δε προκειται να παω σ αρεσει δε σ αρεσει

    οσους συνεργατες σου και να κουβαλησεις εδω προσπαθοντας να βαλεις λογια στους γονεις μου και να τους εξαγριωσεις με πανομοιοτυπες μαριονετες που τους εχεις πει να βρισκονται παντου επιτηδες για να λενε οι αλλοι οτι βρισκονται εκει με μεσον γιατι αυτος ειναι ο πραγματικος σου σκοπος να ξεφτυλισεις οτι υπαρχει σε αυτη τη χωρα για να αποδειξεις οτι η δικη σου ειναι καλυτερη φαινετε απο χιλιομετρα οτι τους εβαλες εσυ επιτηδες για να δημιουργησεις αρνητικα σχολια για μενα οσο μου παριστανεις το φιλο ταχα που προσπαθει να μου αποδειξει με ψεματα και βαλτους κοπιες που τους εστιλες εσυ εδω οτι εισαι εσυ φιλος μου εν ω οι φιλοι μου δεν ειναι φιλοι μου και νομιζεις οτι με ψεματα και μαριονετες που τις εβαλες επιτηδες να κανουν διαφορα οτι θα περασουν ολοι αυτοι οι εκβιασμοι που κανεις τοσο καιρο σ αρεσει η οχι εγω ετσι ειμαι και αυτα τα μυαλα εχω και αυτους τους φιλους και αν δε σ αρεσουν να βρεις καλυτερους και να με αφησεις ησυχο τοσο καιρο που προσπαθεις επιτηδες να κανεις οτι αγοραζω πανακριβο γιατι νομιζεις οτι ετσι θα μου αλαξεις γνωμη με το ζορι

  9. #2709
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εσυ με σηκωνεις απο κει που καθομαι και μετα θες να δημιουργησεις εντυπωσεις ταχα και νομιζεις οτι βαζοντας μπαμουλες απο κει που περναω οτι ετσι θα με τρομοκρατησεις και θα δεχτω το σχεδιο σου κατσε ολη την ωρα να γινεσε ρεζιλι ακολουθοντας με και μετα να ....... ενω εχεις φυτεψει χακερς παντου και εσυ με εξαναγκαζεις να μιλω για σενα ενω εγω δεν εχω καμια ορεξη να το κανω αφου δε κανω αλλη δουλεια απ το να σου διχνω τη περιφρονηση μου και συ να βαζεις ολο κι περισσοτερους συνεργατες σου να με ακολουθουν παρα τη θεληση μου γιατι ολοι ηταν υποχρεωμενοι να δεχτουν το παρακρατος φαντασμα που εχεις κουβαλησει παντου να παριστανει το διοαχειριστη σε συσκευες αλλων και σα να μην εφτανε αυτο εχεις και το θρασος να κλαιγεσε και ολας ενω ενα διαστημα μιλαγα στο τηλεφωνο και αυτο εκλεινε ενω ελεγα καποιες συγκεκριμενες γιατι ηθελες να αποφασισεις εσυ για το τι θα πω εγω
    δε μας παρατας επιτελους ............ εγινες το κολλητηρι που με ακολουθει παντου και βγαινεις και απο πανω και ολας

  10. #2710
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    βαζεις συνεχως κολητηρια απο κει που περναω να μου παριστανουν τους σωτηρες και τους μπαμπουλες γιατι νομιζεις οτι κανοντας ,μου το μπαμπουλα οτι θα σε δεχτω σα φιλο εγω δε προκειται να το κανω αυτο σ αρεσει δε σ αρεσει οσα κολλητηρια και αν μου κουβαλησεις εσυ με εκανες ετσι τους εδωσες εντολες μπροστα στα ματια μου να με ακολουθουν χωρις να καταλαβαινω τι κανεις

  11. #2711
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν νομιζουν οτι τους φοβαμαι οταν αποκαλυφθει οτι ηρθαν εδω ως συνεργατες αλλων χορων με σκοπο να γελοιοποιησουν τα σηματικα προσωπα της χωρας αυτης θα ειναι η σειρα μου να παρω μια σφυριχτρα και να αρχισω να τους σφυριζω

  12. #2712
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καποτε ειχα αγορασει ενα πολυφορτιστη που φορτιζε σε πολες ταχυτητες και αυτοι για να μου αλαξουν μυαλα εφτιαξαν μια συσκευη με ενα φορτιστη που φορτιζε σε πολες ταχυτητες για να τη ρυθμιζουν απο το ιντερνετ οπως γουσταρουν και να φορτιζει οποτε το θυμιθει γιατι νομιζουν οτι με αυτη τη ........ θα αλαξω μυαλα θα τους κανω ρεζιλι παντου αν νομιζουν οτι θα δεχτω αυτο το πραγμα ......................... μονο και μονο γιατι νομιζαν οτι ετσι θα αλαξω μυαλα το θεμα ειναι να πληρωνουν οι ........ ετσι και αυτοι οσο πουλανε συσκευες που τις χακαρουν πανευκολα τοσα περισσοτερα λεφτα θα βγαζουν αφου αν ολοι βολευτουν με τις συσκευες που εχουν μετα θα μεινουν ανεργοι κατεριψαν καθε ρεκορ αισχοκερδειας χρησιμοποιοντας διαφημισεις πανω στις δικες μου ιδεες και εχουν και την αξιωση να ακουσω και ολας εγω ομως ειμαι πολυ πιο πεισματαρης απ αυτους και αν νομιζουν οτι θα δεχτω το πεσκεσι που νομιζουν οτι θα μου επιβαλουν για να με εκμεταλευονται που το παιζει ταχα καψουρης μαζι μου ειναι βαθυα νυχτωμενοι
    παρ ολα αυτα χρησιμοποιουν τα κουκις για τη βελτιωση εμπειρειας χρηστη το νεο ανεκδοτο

  13. #2713
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θυμαμαι καποια αλλη στιγμη που χρησιμοποιουσα ενα κουμπι σε μι συσκευη και στην επομενη συσκευη το εβγαλαν για να βελτωσουν την εμπειρεια χρηστη προφανως

  14. #2714
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και 2 μερες με παιρνουν τηλεφωνο ασχετα νουμερα που θελουν να μου το παιξουν σωτηρες

  15. #2715
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    μην σηκώνεις το τηλεφωνο.

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •