ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 212
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 212 of 258 FirstFirst ... 112162202210211212213214222 ... LastLast
Results 3,166 to 3,180 of 3862
  1. #3166
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Μπράβο φίλε! Κάνεις μεγάλη προσπάθεια για να χάσεις κιλά. Εγώ είμαι λεπτότερος και πάλι δεν περπατάω τόσο, συνήθως ούτε το μισό. Απλά τρώω λίγο και περπατάω τρία τέταρτα
    Ασε φιλε εχω γα***θει...! αλλα ειναι ωραιο το συναισθημα ξεκουρασης μετα! και κιλα θελω να χασω... αν και το βλεπω δυσκολο γιατι παιρνω ολανζαπινη που αυξανει το βαρος... οποτε ειναι ποιο δυσκολο να χασεις κιλα.. αλλα και για το ζαχαρο.... και για την υγεια της καρδιας κτλ!

  2. #3167
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ακομα δεν εχω καταλαβει πως την εχεις δει ετσι θα συναποφασιζεις σε οτι συσκευη χρησιμοποιω για να αποφασισεις εσυ ποσο θα κρατησει η μπαταρια της η δε φτανει που τοσο καιρο με εκμεταλευοσουν κανονικα για να γινεις πλουσιος και κοροιδευες το κοσμο με ψευτικους ερωτες αφου εχεις στησει μια βιομηχανια εκμεταλευσης φαντασμα που δε φαινετε πουθενα με σκοπο να με εκμεταλευονται ασταματηστα για να βγαζουν λεφτα απο οτι χρησιμοποιω πουλοντας τα χιλια δυο ψεματα στο κοσμο και αν νομιζεις οτι θα με εκμεταλευεσαι και σα να μην εφτανε αυτο θα με σηκωνεις και ολας απο κει που καθομαι εγω θα υπαρχω για να σε διαψευδω και να φωναζω οτι κοροιδευεις το κοσμο με ανυπαρκτους ερωτες παριστανοντας οτι ταχα εχουμε ερωτικη σχεση εισαι η γυναικα μου και δηθεν ψευτικα ροματζα και να πλουτιζεις εξαιτιας μου η νομιζεις οτι αυτο δε φαινετε αφου οι συσκευες αυτες βρισκονται στη ιδια διευθυνση ιρ και γινεσε ρεζιλι με ολο αυτο που κανεις και αφου αυτογελοιποποησαι μετα εμφανιζεσε να παραστησεις το θυμα στο κοσμο για να πουλησεις οτι να ναι οπως συνηθως ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΗΣΥΧΟ δε φτανει που τοσο καιρο με εκμεταλευεσαι εχεις το θρασος και να συναποφασιζεις εσυ για οτι συσκευη χρησιμοποιω αλλα δε θα σου περασει λιγο πολυ ολοι ξερουν για τους ψευτικους ερωτες που πουλας στο κοσμο και εχουν παρει χαμπαρι τι εισαι και τι υψιλου επιπεδου και ο καλος σου χαρακτηρας ειναι για να λες τα χιλια δυο ψεματα στο κοσμο που ολοι απαιτεις να ασχολουνται μαζι σου για να ανεβαζεις τη δημοτικοτητα σου ως το πιο διαφημισμενος προσωπο του κοσμο χωρις να ξερουν οτι αυτο το κανεις γιατι τους εξαναγκαζεις να το κανουν γιατι σε φοβουνται τοσο καιρο τους εδωσες εντολες να γελοοιοποιησουν οτι ρουχα φοραγα ΚΑΙ ΑΥΤΟ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΝΟΩ ΑΦΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΔΙΟΡΙΣΤΗΚΕΣ ΕΝΔΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΨΑΞΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΤΙ ΕΝΟΩ ΚΑΙ ΦΟΡΑΩ ΟΤΙ ΦΟΡΑΩ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΑ ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΟΥΝ γιατι αποφασισες ως χουντα οτι θα φορεσω αλλα συμφονα με τη διχτατορια που νομιζεις οτι θα μου επιβαλεις ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΑΛΕΙΣ ΑΠΛΩΣ ΞΕΦΤΥΛΙΖΕΣΕ ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΑΙ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΙ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΑΝ ΨΑΞΟΥΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΤΙ ΕΝΟΩ ΑΦΟΥ Ο ΑΡΧΙΦΑΣΙΣΤΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΦΟΡΑΝΕ ΟΛΟΙ ΘΑ ΥΠΑΚΟΥΣΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΟΗΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΟΤΑΝ ΕΚΤΙΘΕΣΕ ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΣΚΟΠΙΜΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ Ο ΑΡΧΙΔΙΧΤΑΤΟΡΑΣ ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΕΦΤΥΛΙΖΕΣΕ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΧΟΥΝΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ αντε παρατα με το καταλαβες? δε προκειται να γινω αυτος που θες σ αρεσει η οχι εγω αυτος ειμαι και σε διαχτατορες φαντασμα δε προκειται να υπακουσω δε φτανει που τοσο καιρο εκμεταλευεσαι οτι εχει σχεση με μενα για να πουλας παραμυθια στο κοσμο και βγαζεις λεφτα τοσο καιρο εβλεπα ενα μπουγιο που ερχοταν ταυτοχρονα οπου και να βρισκομουν που ταχα δε θα το καταλαβαινα οτι το εκανες επιτηδες για να πουλησεις εγω δε σε θελω το καταλαβες πες σε ολους αυτους τους κατασκοπους που εγκατασταθηκαν στη περιοχη μου για να κανουν μπισνες να ....... ........ ............. εκτος αν θες να βρω τους ιδιοκτητες των συσκευω που χακαρες και να τους κανω παραπονα οτι χακαραν τις συσκευες του και μετα που θα γινεις ρομπα θα κλεγεσαι και θα παριστανεις το θυμα και αν δε σταματησεις να με ενοχλεις θα βρω τις κατασκευαστριες εταιριες και θα τους κανω παραπονα συνεχως μεχρι να σε παρουν χαμπαρι ολοι στις 4 γωνες τις γης δε φτανει που αυτοδιοριστηκες γυναικα μου για πουλησεις ψευτικους ερωτες και να βλεπω το σοου καθημερινα που σε βολευει για να με χαρακτηριζεις επικινδυνο εσυ εισαι ο επικινδυνος που κατελαβες τις συσκευες που χρησιμοποιω και παριστανεις το αφεντικο τους αλλα αν νομιζεις οτι θα κατσωω ετσι θα βρω τις κατασκευαστριες εταιριες και να γκρινιαζω συνεχεια μεχρι να εχω αυτο που μου ανηκει αν νομιζεις οτι θα κατσω ετσι
    ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ Ο ΑΡΧΙΦΑΣΙΣΤΑΣ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕ ΔΙΑΤΑΓΗ ΝΑ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΔΙΕΤΑΞΕ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ........... ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΠΟΘΕΜΑ ΠΡΙΝ ΤΑ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ................ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ
    ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΦΕΡΝΟΥΝ ΧΡΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΤΟΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΗ ΣΥΖΗΓΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ενω τοσο καιρο προσπαθεις να με εξαπατησεις και νομιζεις οτι θα μου δωσεις την εντυπωση οτι φταινε οι φιλοι μου γι αυτο εσυ τα φταις ολα εσυ τα προκαλεσες νομιζοντας οτι ετσι θα μου αλαξεις μυαλα ενω σου ελεγα εξ αρχης οτι δε προκειται να το κανω και συ συνεχιζες το χαβα σου μεχρι που φτασαμε ως εδω αν νομιζεις οτι θα με εξαναγκαζεις να μιλω για σενα εγω θα μιλω για να σε διαψευδω γιατι εσυ το θελησες

  3. #3168
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Περπατησα χθες και σημερα 2 ωρες. και θα το καθιερωσω το δυοωρο. πριν εκανα μια ωρα.
    για 98 κιλα ανθρωπο πειτε μου τι ειναι δυο ωρες περπατημα?! αθλος!
    Με περνάς περίπου 10 κιλά, εγώ δεν περπατάω εσύ καλά κάνεις!!

  4. #3169
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Ούτε εγώ περπατώ.... καθόλου...!!!
    Αλλά αν μου ρθει θά βάλω βίντεο γιουτιουμπ καί θά κάνω καμιά άσκηση.

    Τουλάχιστον έτσι νιώθω ότι κάτι γίνεται γιατί ιδρώνω υπερβολικά ενώ με τό περπάτημα καθόλου.

    Αν κάτι καλό είναι να περπατάμε όλοι ένα μισαωρακι τη μέρα τουλάχιστον!

  5. #3170
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Ούτε εγώ περπατώ.... καθόλου...!!!
    Αλλά αν μου ρθει θά βάλω βίντεο γιουτιουμπ καί θά κάνω καμιά άσκηση.

    Τουλάχιστον έτσι νιώθω ότι κάτι γίνεται γιατί ιδρώνω υπερβολικά ενώ με τό περπάτημα καθόλου.

    Αν κάτι καλό είναι να περπατάμε όλοι ένα μισαωρακι τη μέρα τουλάχιστον!
    το περπατημα που κανει "κατι", δεν ειναι το χαλαρο της βολτας, αλλα το εντονο, γρηγορο, με ρυθμο...

  6. #3171
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Ακριβώς ρεμεντι!!! συμφωνώ.
    Που να βγεις Με τή ζέστη τώρα...

    Άντε ίσως τό βράδυ στις 12
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το περπατημα που κανει "κατι", δεν ειναι το χαλαρο της βολτας, αλλα το εντονο, γρηγορο, με ρυθμο...

  7. #3172
    hlias1988
    Guest
    Εχω δει διαφορα στα επιπεδα της διαθεσης μου. Επισης δεν βαριεμαι τοσο... εχω κατι να κανω μεσα στην ημερα.. εκτος απο το να καπνιζω και να κανω βολτες με το μηχανακι.

    Συμφωνα με τον παθολογο μου παιρνω ω3 λιπαρα εδω και 2 χρονια για να πεσουν τα τριγλυκεριδια.
    τωρα ετσι μου κατεβηκε και διαβασα στο ιντερνετ οτι το μαγνησιο βοηθαει στην διαθεση...
    ειναι σοφο να συνεχισω να τα παιρνω?
    τεσπα εγω θα τα παιρνω και οτι γινει!

  8. #3173
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Ούτε εγώ περπατώ.... καθόλου...!!!
    Αλλά αν μου ρθει θά βάλω βίντεο γιουτιουμπ καί θά κάνω καμιά άσκηση.

    Τουλάχιστον έτσι νιώθω ότι κάτι γίνεται γιατί ιδρώνω υπερβολικά ενώ με τό περπάτημα καθόλου.

    Αν κάτι καλό είναι να περπατάμε όλοι ένα μισαωρακι τη μέρα τουλάχιστον!
    Το περπάτημα είναι το άλφα και το ωμέγα για την ενεργοποίηση του μεταβολισμού μας .
    Όχι το τρέξιμο ειδικά σε καμία περίπτωση αν είσαι αγυμναστος ή έχεις παραπάνω κιλά .
    Θα κάνεις πολυ μεγάλη ζημιά στους συνδέσμους σου και θα αρχίσουν να σκάνε τα μυοσκελετικά το ένα πίσω από το άλλο .

    Όπως και το να ιδρώσεις παλι δεν είναι απαραίτητη προϋπόθεση ότι γίνεται δουλίτσα αν δεν ενεργοποιούνται κάποιες βασικές μυϊκές μάζες του σώματός μας .

    Το περπάτημα επίσης είναι το νούμερο ένα αγχολιτικο και μελέτες έχουν δείξει ότι μισή ώρα με σαράντα πέντε λεπτά περπάτημα καθημερινός σε σταθερό τέμπο μπορούν να βοηθήσουν τον άνθρωπο να ξεπεράσει μια αρκετά στρεσογόνα περίοδο στην ζωή του δίχως φαρμακευτικη αγωγή και δίχως την εκδήλωση ψυχοσωματικων .

    Όπως επίσης το περπάτημα σε βραδινές ώρες σε ακολουθεια με ένα χαλαρωτικό ζεστό μπάνιο συμβάλει πάρα πολύ στις αϋπνίες που προέρχονται από το στρες .

    Άλλωστε δεν ειναι τυχαίο ότι για υπέρβαρα άτομα στο ξεκίνημα της διατροφής τους συστήνεται μόνο περπατημα από τον γιατρό τους μέχρι να φτάσουν σε ένα επίπεδο και να μπορέσουν να περάσουν και σε άλλου είδους εκγύμνασης
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #3174
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Το περπάτημα είναι το άλφα και το ωμέγα για την ενεργοποίηση του μεταβολισμού μας .
    Όχι το τρέξιμο ειδικά σε καμία περίπτωση αν είσαι αγυμναστος ή έχεις παραπάνω κιλά .
    Θα κάνεις πολυ μεγάλη ζημιά στους συνδέσμους σου και θα αρχίσουν να σκάνε τα μυοσκελετικά το ένα πίσω από το άλλο .

    Όπως και το να ιδρώσεις παλι δεν είναι απαραίτητη προϋπόθεση ότι γίνεται δουλίτσα αν δεν ενεργοποιούνται κάποιες βασικές μυϊκές μάζες του σώματός μας .

    Το περπάτημα επίσης είναι το νούμερο ένα αγχολιτικο και μελέτες έχουν δείξει ότι μισή ώρα με σαράντα πέντε λεπτά περπάτημα καθημερινός σε σταθερό τέμπο μπορούν να βοηθήσουν τον άνθρωπο να ξεπεράσει μια αρκετά στρεσογόνα περίοδο στην ζωή του δίχως φαρμακευτικη αγωγή και δίχως την εκδήλωση ψυχοσωματικων .

    Όπως επίσης το περπάτημα σε βραδινές ώρες σε ακολουθεια με ένα χαλαρωτικό ζεστό μπάνιο συμβάλει πάρα πολύ στις αϋπνίες που προέρχονται από το στρες .

    Άλλωστε δεν ειναι τυχαίο ότι για υπέρβαρα άτομα στο ξεκίνημα της διατροφής τους συστήνεται μόνο περπατημα από τον γιατρό τους μέχρι να φτάσουν σε ένα επίπεδο και να μπορέσουν να περάσουν και σε άλλου είδους εκγύμνασης
    Like!!!!!!!!!!

  10. #3175
    hlias1988
    Guest
    Ολοκληρωσα το 2ωρο περπατημα! Καλο βραδυ!
    Διαβασα οτι το μαγνησιο αν το παρεις νυστηκος μπορει να προκαλεσει γαστρεντερικα προβληματα και διαροια.
    Και εδω και 2 μερες που το εχω ξεκινησει το πηρα νηστικος! Πρεπει το βραδυ να το παιρνεις μετα το φαγητο!

  11. #3176
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Καίγεται όλη η Ελλάδα.
    Αθήνα κέντρο η ατμόσφαιρα αποπνικτική...
    Παράθυρα δεν μπορείς νά ανοιξεις καθολου.

    Έχω αγχωθει με αυτή τήν κατάσταση.
    Last edited by ladybird12; 04-08-2021 at 07:30.

  12. #3177
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Καίγεται όλη η Ελλάδα.
    Αθήνα κέντρο η ατμόσφαιρα αποπνικτική...
    Παράθυρα δεν μπορείς νά ανοιξεις καθολου.

    Έχω αγχωθει με αυτή τήν κατάσταση.
    Αχ, άσε... Είναι τραγικό αυτό που συμβαίνει... Δεν μένω Αθήνα αλλά κι εγώ ταράχτηκα με την καταστροφή που έβλεπα στην τηλεόραση... Κουράγιο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #3178
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Καίγονται καί πολλές άλλες περιοχές, κάθε χρόνο τά ίδια καί θά γίνονται κάθε χρόνο χειρότερα
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Αχ, άσε... Είναι τραγικό αυτό που συμβαίνει... Δεν μένω Αθήνα αλλά κι εγώ ταράχτηκα με την καταστροφή που έβλεπα στην τηλεόραση... Κουράγιο...

  14. #3179
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Καίγονται καί πολλές άλλες περιοχές, κάθε χρόνο τά ίδια καί θά γίνονται κάθε χρόνο χειρότερα
    Το ξέρω... Για όλες στεναχωριέμαι αλλά στην Αθήνα ζουν κάποιοι άνθρωποι που μετράνε για μένα και στεναχωριέμαι γι' αυτούς...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #3180
    hlias1988
    Guest
    Οι δολοφονιες, οι σεισμοι, οι πυρκαγες, και ο κορονοιος με αφηνουν παντεντελως αδιαφορο.

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •