ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 195
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 195 of 258 FirstFirst ... 95145185193194195196197205245 ... LastLast
Results 2,911 to 2,925 of 3862
  1. #2911
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Στο διορθωσα να εμφανιζεται ολο. Το προβλημα ειναι με τις μεγαλες λεξεις για παραδειγμα ενα κομμα και μια λεξη κολλητα στο κομμα δημιουργησαν μια τεραστια λεξη στο συγκεκριμενο

    Ευχαριστώ πολύ πολύ Keep !!!
    Δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί το κάνει αυτό ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #2912
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τωρα που εμφανιστηκαν δημοσιευματα που μιλαγαν για κατασκοπεια και ............. ................ ηρθε η ωρα να μαθουν με ποιον τα εβαλαν οταν εκαναν πραγματα που βασιζοντουσαν στο οτι δε θα τα αντιληφθει κανενας αφου εγω ειμαι πολυ εξυπνοτερος απο αυτους και τωρα ηρθε η ωρα να δουν τι ηταν τις φαντασιας μου οπως μου λεγαν και αν δε με αφησουν ησυχο θα πω και αλλα αν νομιζουν οτι θα σταματησω εδω αφου βρηκα αποδειξεις για οσα ελεγα μεχρι να τους βγαλει ............ ολο το ιντερνετ λες και ηταν δυσκολο να καταλαβουν τι ελεγα και τωρα ηρθε η δικη μου σειρα να ειμαι ......... να τους ανταποδωσω την αγαπη που μου εδειξαν τοσα χρονια
    Last edited by αλεξανδρος_77; 13-04-2021 at 15:51.

  3. #2913
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αιρεση εξακολουθει να εμφανιζετε ουρανοκατεβατη στο ιντερνετ οταν μπαινω αφου κατασκοποι της κανουν καταληψη του ρουτερ επειδη αρνηθηκα να δεχτω αρχικατασκοπο τους και προσπαθουν να με εμποδισουν να μπω στο ιντερνετ στη συνδεση αυτη που χρησιμοποιω τωρα συνεχιζοντας τη πειρατεια που αρχισαν οταν προσπαθουσαν να με εκβιασουν να δεχτω αντιγραφο αλλου προσοπου που νομιζαν οτι θα μου το επιβαλουν εκβιαζοντας ομως δεν εχουν ιδεα με ποιον εχουν να κανουν αφου καθονται 24 ωρες και κορναρουν απ εξω στο σημειο που βρισκομαι γιατι νομιζουν οτι ετσι θα με τρομοκρατησουν και παριστανουν τους διαχειριστες τις συνδεσης μου για πειτε ρε ............... που καθεστε ολη την ωρα εδω κοντα ποσα λεφτα σας εδωσαν για να κασκηνοσετε εδω περα ............ θα σας κανω ρομπα παντου θα σας παρουν χαμπαρι ολοι αφου κορναρετε συνεχως 24 ωρες παριστανοντας τους διαχειριστες της περιοχης που με το τσαμπουκα νομιζετε οτι θα επιβαλετε τη παρουσια σας εδω γιατι σας εχουν φαει τα κομπλεξ επειδη επεδειξα οτι ειμαι καλυτερος απ τη χωρα σας και δε ξερετε τι να κανετε για να με εξαναγκασετε να συνεργαστουμε λες και ειμουν υποχρεωμενος να αποδεχτω το αντιγραφο που θελατε να μου πασαρετε ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΦΤΑΙΤΕ ΟΛΑ ........... ΠΟΥ ΖΗΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΕ Η ΑΙΡΕΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΤΕ ΑΠ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΑΠ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΛΟΙ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΠΑΣΑΡΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΟΥΔΟΥΝΑ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΡΟΜΠΑ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΤΕ ΚΟΠΙΑ ΠΟΙΟΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΙ .............. ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΠΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΜΕ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΣΤΕ

  4. #2914
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Καθε φορα που δε θα μπαινω θα γραφω ταυτοχρονα για να σας κανω ρεζιλι παντου και μετα θα κλαιγεστε και θα το παιζετε θυματα ταχαμ

  5. #2915
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οταν σου το χα πει τοσες φορες αρχι............... οτι θα καταληξεις σε νευρολογο οσο προσπαθεις να μου αλαξεις μυαλα εσυ με εγραφες και ακουγες τους ψυχολογους που μισθωσες που απλως σε κοροιδευαν για να τους πληρωνεις και τωρα που σε ......... ............ και σε σηκωσε κατεριψες το ρεκορ προπαγανδας για να παρουσιιασεις τον εαυτο σου ως δηθεν ανημπορο ενω τοσο καιρο σε ειχα προηδοποιησει χιλιαδες φορες να σταματησεις τις .......... που κανεις και εσυ συνεχιζες το χαβα σου μεχρι που φτασαμε ως εδω ΕΣΥ ΤΑ ΦΤΑΙΣ ΟΛΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΣΤΗΣΕΙΣ ΤΑΧΑ ΤΟΝ ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΒ που ταχα προστατευει τους αλλους ενω οι αληθινοι σκοποι σου ηταν οτι ηθελες να αποδειξεις οτι η χωρα σου ειναι καλυτερη απ αυτη εδω γι αυτο τα εκανες ολα αυτα ψευτοπροστατη του ......... και τωρα καθεσε και παιζεις αλαζοντας τα χρωματα της οθονης για να πεις στους ............ συνεγρατες σου οτι τα εκανες ολα ........... παρτα ........... αυτο εχω μονο να σου πω

  6. #2916
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και κατι μερες ο αρχι........... που με κατασκοπευε τοσο καιρο αφου .............. εδω και τοσα χρονια προσπαθοντας να στησει παγιδα για να αποδειξει οτι ειμαι επικινδυνος ενω τους ελεγε μπροστα στα ματια μου να μου κανουν προξενιο ανθρωπο του γιατι δεν τον βολευε ετσι οπως ειμουν να κανει προπαγανδα οτι ταχα ειμαι επικινδυνος και εστησε μια ολοκληρη συνομωσια για να μου πασαρει ανθρωπο του ο οποιος θα με μετετρεπε σε αλλο ανθρωπο και επειδη τωρα απετυχε το σχεδιο του προσπαθει να συνενοηθει με τους υπολυπους κατασκοπους που μου κουβαλησε οτι τα εκανε ......... και λυσαξε να αλαζει τα χρωματα τις οθονης για να συνενοηθει μαζι τους λες και ο υπολογιστης μου ειναι δικος του και τωρα παριστανει τον ανυπμπορο για να γινει συμπαθης στους αλλους μετα απο ολο αυτα γιατι κατα την αποψη του ειμουν υποχρεωμενος να αποδεχτω αρχικατασκοπο του για να με ξεφτυλισει μεσω αυτου στο κοσμο παρτα ............ που ελεγες μπροστα στα ματια μου εσυ και οι συνεργατες σου οτι προσπαθεις να μου στησεις παγαδα και νομιζες οτι δε το καταλαβα γιατι ηθελα να δω που το πας και ως που θα φτασεις

  7. #2917
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και κατι μερες εχεις κουβαλησει ενα ........... εδω περα που ξερω που βρισκετε και σε ποιο ........... που αλαζει συνεχως τα χρωματα τις οθονης για να συνενοηθει με τους υπολοιπους κατασκοπους που μου κουβαλησες αφου το θρασος σου εχει ξεπερασει καθε οριο αφου επειδη ολοι σε φοβουνται επειδη δε ξερουν τι ................ εισαι την εχεις δει αφεντικο ολων και εγα θα φροντισω να σε κανω ρεζιλι των σκυλιων παντου ............... που το καιρο νομιζες οτι θα τσιμπισω στη παγαδα που ετοιμαζες με τον αρχικατασκοπο που νομιζες οτι θα γινουμε συμπεθεροι ομως εγω ειμαι εξυπνοτερος απο σενα αν δε το εχεις καταλαβει αφου αν ειχες ελαχιστο μυαλο δε θα εκανες τιποτα απο ολα αυτα αφου νομιζεις οτι εισαι ο μονος εξυπνος και οι αλλοι οι .................. που θα ελεγες μπροστα στα ματια τους οτι ετοιμαζεις παγιδα για να αποδειξεις οτι η σπουδαια χωρα σου ειναι η καλυτερη απ ολες και εγω δε θα το καταλαβαινα ταχα ενας ............... και μισος εισαι που τοσα χρονια πουλαγε εξυπναδα με γνωριμιες παντου που ταχα αυτο σου δινει εξουσια ενω η μονη εξουσια που εχεις ειναι στη ............... που σε δερνει

  8. #2918
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    προσπαθω να ανεββασω κατι και ειναι ενας ............. που εχει κατασκηνωσει στο σημειο που βρισκομαι που προσπαθει να με εμποδισει να το ανεβασσω γιατι προφανος τον εχουν πληρωσει για να καθετε εδω περα αλλιως δεν εξηγιται γιατι τα καανει ολα αυτα

  9. #2919
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν τολμας ρε .............. πες ποσα σου εδωσαν για να καθεσε σα παρασιτο στη συνδεση και να παριστανεις το διαχειρηστη σε οτι κανω και μη νομιζεις οτι δε ξερω ποιος σε πληρωσε γιατι σε λιγο θα ερθω εκει που βρισκεσε και θα σε κανω ρεζιλι των σκυλιων ξερω πολυ καλα ποιος εισαι σε λιγο που θα ερθω εκει περα και θα σε κανω ρομπα θα το παιζεις μετα ανημπορος.

  10. #2920
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κατσε ι να σε παρουν χαμπαρι ολοι χτες εκανες μπι μπι τοσο δυλατα που σε ακουσαν σε ολο το τετραγωνο

  11. #2921
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ολη την ωρα νομιζετε οτι εχετε να κανετε με καπιον ........ διανοητικα λειψο για να του λετε οτι χρειαζονται 500 πυρινες επεξεργαστων για να μπει στο ιντερνετ λες και θα κανει επεξεργασια βιντεο σας το ξεκαθαριζω επι χρονια ολοκληρα περιεργαζομουν το συστημα σας μεχρι που το κατανοησα πληρως μη παιζετε με την υπομονη μου γιατι δε θα διστασω να βγαλω στη φορα μεχρι και απο που προερχεστε αφου ψαχνοντας στο ιντερνετ βρηκα φωτογραφιες απο συστηματα κατασκοπειας σε μια ολοκληρη χωρα που με εξευτελιστικα απλο τροπο υποκλεπτουν οτι γουσταροιουν χωρις να τους εμποδιζει τιποτα

  12. #2922
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και κατι μερες προσπαθουν να συνενοηθουν αλαζοντας τα χρωματα τις οθονης λες και ο υπολογιστης ειναι δικος τους ενω μου εμφανιζουν και μια λεζαντα που ενοουν οτι απετυχε το προξενιο που ηθελαν να μου κανουν και ξερω πολυ καλα το σημειο που βρισκονται και καθονται 24 ωρες και σφυριζουν και κορναρουν νομιζοντας οτι ετσι θα με τρομοκρατησουν

  13. #2923
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    συνεχιζεις το χαβα σου ετσι? θα μου πεις οτι σου εδωσαν τοσα λεφτα που δε σε ενδιαφερει καν αν γινεις ρομπα και το μονο που σε νιαζει ειναι να εξυπηρετισεις τα αφεντικα σου που σε κουβαλησαν εδω για να μου κανεις προξενιο τον αρχικατασκοπο που νομιζεις οτι θα δεχτω αλλα δε ξερεις με ποιον εχεις να κανεις γιατι αν ηξερες δε θα εκανες τιποτα απο ολα αυτα αφου θα ερθω εκει σε λιγο που εχεις κατασκηνωσει και θα σε κανω ρεζιλι των σκυλιων μεχρι να παρουν χαμπαρι ολοι το συστημα κατασκοπειας της χωρας σου που εκει περα ειναι ο παραδεισος της κατασκοπειας αφου ειναι γεματη μηχανηματα υποκλοπων και οταν θα σε παρουν χαμπαρι αρχι............ μετα θα κανεις ταχα το θυμα και θα το παιζεις ανυμπορος καλα δε τα τσακωνες τοσα χρονια

  14. #2924
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,363
    Πριν λίγο διάβασα αυτό το άρθρο: https://cityportal.gr/tragodia-sti-t...triki-kliniki/

    Γράφω με κάποια επιφύλαξη καθώς δεν γνωρίζω τι αντιμετώπιζε αυτός ο άνθρωπος αλλά δεν εκπλήσσομαι που το έσκασε απ' τη συγκεκριμένη κλινική επειδή έχω νοσηλευτεί εκεί κι ήταν απαίσια... Άντεξα μόνο μια μέρα, υπέγραψα και βγήκα... Όπως και να έχει κρίμα, ήταν νέο παιδί
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #2925
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απαιτω εδω και τωρα να μαζεψεις ολους αυτους τους κατασκοπους που κουβαλησες στη συνδεση μου μπροστα στα ματια μου που προσπαθουν να με εμποδισουν να βλεπω σελιδες στο ιντερνετ γιατι δε ξερουν πως να μου κανουν προξενιο τον αρχικατασκοπο αντιγραφη που νομιζεις οτι θα μου πασαρεις ξερω πολυ καλα ποιος εισαι και δε προκειται να κανω αυτο που μου ζητας αν αυτο νομιζεις νομιζεις οτι ειμαι .............. για να του παριστανεις το σωτηρα αλλα δε ξερεις με ποιον εχεις να κανεις η θα τους μαζεψεις η θα σας κανω ρομπα σε ολο το ιντερνετ τοσα χρονια μας κοροιδευεται μιλοντας μας για ασφαλεια στο ιντερνετ ενω δεν υπαρχει καμια ασφαλεια και ειναι ολα ενα ξεφραγο αμπελι που οπιος θελει κανει οτι θελει σε συσκευες αλλων και οι ................ καθεντε και πληρωνουν αντιβαιρους που δε κανουν σχεδον τιποτα σε πραγματικο χρονο και μεχρι να παρουν χαμπαρι καλο ξημερωμα εγω δε προκειται να το αφησω ετσι αυτο αν αυτο νομιζεις ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΜΕ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ για να στηλεις μυνηματα στους αδελφους σου χωρις να σεβεσε τιποτα και κανενα και γεμισες ολα τα σημεια που περναω με τα συμβολα της αδελφοτητας σου νομιζοντασς οτι οι αλλοι ειναι ........... και δε θα τα δουν και ανακαλυψα ενα ολοκληρο συστημα κατασκοπειας απο τη χωρα που καταγεσε ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΔΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΟΣΑ ΛΕΩ

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •