ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 188
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 188 of 258 FirstFirst ... 88138178186187188189190198238 ... LastLast
Results 2,806 to 2,820 of 3862
  1. #2806
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,294
    ακριβώς αυτό γίνεται όταν αφήνεις άπλετο χώρο και χρόνο στα πράγματα που σου κάνουν κακό.
    σε καταπίνουν.
    όχι δεν είσαι ανάξιος, κι αυτό για να το πιστέψεις πρέπει να ελευθερωθείς από την συνθήκη στην οποία βρίσκεσαι.
    η πιθανότητα να πέσεις και να μην ξανασηκωθείς, υπάρχει αλλά είναι απειροελάχιστη, μπροστά στη πιθανότητα να μην πέσεις καν.

    εγώ αισθάνομαι το ίδιο κάθε μέρα.

  2. #2807
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    3 μερες αφου αγορασα το προιον αυτο που διαφημιζαν ως υπαιτειο οτι ειμαι στο κοσμο μου και αυτο το πραγμα τωρα ηταν διαφημιση υποτιθετε να διαφημιζει ενα προιον αφηνοντας υπονοουμενα ασχετα με τη διαφημιση οτι αυτο ειναι υπαιτειο που χαλασε το προξενιο που θεωρουσαν οτι θα αποδεχτω τωρα βρηκαν αλλο τροπονα με σηκωσουν απο κει που καθομουν γιατι φαινετε θελουν καπιον να τους ........ με οτι τροπο βρει και αυτοι να συνεχιζουν το χαβα τους νομιζοντας οτι θα αποδεχτω τους εκβιασμους τους με απειλες 24 ωρες προφανως εχουν ανακαλυψει καπιο μηχανημα που μαλον προκαλει υγρασια και κανει τις επιφανειες να κολανε σα να ειναι τσιχλα και με αυτο το τροπο προσπαθουν να με εξαναγκασουν να δεχτω το πεσκεσι που λυσαξαν να μου επιβαλουν με ενα σωρο εκβιασμους και οταν αρχισε ολο αυτο ακουγα περιεργα τσαφ τσουφ οταν συνδεα στο ρευμα τη συσκευη αυτη μεχρι και διακοπες ρευματος τυχαιες φαινετε ενω τη χρησιμοποιουσα και με ολα αυτα που κανουν ειναι σα να υπονοουν οτι για να βρεις την ησυχια σου θα αποδεχτεις το πεσκεσι που θα σου επιβαλουμε για να μπορεις να κανεις οτι εκανες πριν αλλιως θα κανουμε οτι μπορουμε για να σου παμε κοντρα

    ΕΣΕΙΣ με σηκωσατε απο κει που καθομουν γιατι δεν εχετε μουτρα να μου πειτε οτι ειστε ενα ........... και μισο που μαθατε να χειριζεστε τους αλλους με γνωριμιες παντου και προξενια που τα χρησιμοποιητε ως κολπο για να σπερνετε παντου ανθρωπους σας και να ελεγχετε με το τροπο αυτο τα παντα ομως σας αρεσει η οχι εγω αυτος ειμαι και οσο και να με εκβιαζετε δε προκειται να δεχτω αυτο που ζητατε

    αναρωτιεμαι απλως οι προισταμενοι σας το ηξεραν αυτο οτι σας πληρωσαν για να κανετε γκριζα διαφημιση στο προιον αυτο που ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΔΙΑΦΗΜΙΖΑΤΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΦΤΕΓΕ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ φαινετε ψαχνετε ............. να σας πληρωνουν τσαμπα για να εκνευριζετε οσους το χρησιμοποιουν ενω κοροιδευατε ....... οτι αυτο ηταν διαφημιση ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ Η ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ Η ΘΑ ΣΑς ΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ ΠΑΝΤΟΥ και αν ειστε μαγκες να πειτε στους ............. που σας πληρωσαν οτι χρησιμοποιησατε τη διαφημιση του προιοντος για προοθησετε συνηκεσια και την αλλη μερα θα ψαχνετε για δουλεια σας ειπα οτι ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΤΑ ΡΕΖΙΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ

  3. #2808
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν δε το εχετε καταλαβει ακομα εγω ουτε πουλαω ουτε με ενδιαφερει το τι θα πουν για μενα ενω εσεις που ξεφτυλιζεστε με ολα αυτα που λετε οταν αργοτερα θα καταλαβετε το ποσα χρονια χασατε απ τη ζωη σας παλευεντας να μου αλαξετε μυαλα μετα θα το παιζετε θυματα και θα κλαιγεστε κανοντας τους καημενους ενω σας το ειχα πει εδω και χρονια οτι με αυτο το χαβα το μονο που θα πεττυχετε ειναι να καταληξετε με σπασμενα νευρα αλλα εσεις συνεχιζετε το χαβα κανοντας τους μπαμπουλες 24 ωρες γιατι νομιζετε οτι φοβηθηκα τωρα αλλα κουνια που σας κουναγε αν ειστε πραγματικα παλικαρια τολμηστε να πειτε οτι πηρατε λεφτα για να τα λετε ολα αυτα γι αυτο παλευετε 24 ωρες γιατι σας εδωσαν τοσα λεφτα που δε ξερετε τι αλλο να κανετε για να δικαιολογισετε ολα αυτα που πηρατε και αν νομιζετε οτι σας φοβαμαι δεν εχετε ιδεα πιον πατε να τρομοκρατησετε και αν ειστε πραγματικα μαγκες πειτε την αληθεια οτι πηρατε λεφτα για να τρωγεστε 24 ωρες

  4. #2809
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τοσο καιρο σας εδωσαν εντολες να κανετε συνεχως μπρος πισω γιατι ψαχνετε ........... που χαφτουν ολα αυτα που λετε και τωρα που αποκαλυψατε πραγματικα το ποιοι ειστε θα ερθει μια μερα που θα καταλαβουν ολοι ποσο δικιο ειχα οταν τα ειχα μαζι σας και ετσι μπραβο βγειτε στη φορα και δειξτε ποιοι ειστε πραγματικα για να μαθουν ολοι τον αληθινο σας εαυτο

  5. #2810
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αλλη διαφημιση με περιεργα συμβολα και υπονοουμενα υπονοουσε ξεκαθαρα να ανεβασουν τις τιμες σε οτι χρησιμοποιω για να με προσανατολισουν προς το πεσκεσι οπως νομιζουν εγω ομως δε προκειται να τους κανω τη χαρη αν αυτο νομιζουν η θα με αφησουν ησυχο η θα κανω οτι μπορω για να τους βγαλω στη φορα με οτι τροπο μπορω και καθονται να απειλουν 24 ωρες τα συμβολα που εχουν γεμισει οτι χρησιμοποιω φενονται απο χιλιομετρα ετσι και αλλιως και τωρα θα τα παρουν χαμπαρι ολοι

  6. #2811
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Σκέφτομαι να αλλάξω τις ώρες που παίρνω τα φάρμακα μου το βραδινό παράδειγμα να το πάω πρωί, θα το δοκιμάσω και αυτό το πείραμα!

  7. #2812
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,294
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Σκέφτομαι να αλλάξω τις ώρες που παίρνω τα φάρμακα μου το βραδινό παράδειγμα να το πάω πρωί, θα το δοκιμάσω και αυτό το πείραμα!
    ρώτα τον γιατρό σου μήπως επηρεάζουν την απόδοση στην δουλειά ή σχολείο κλπ.

  8. #2813
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,667
    Φευγω σασ αφηνω στην ησυχια σασ ο τσιπρασ με κρεμασε αναποδα κι οι ρουφιανοι του κουλη θα με φανε απο εδω κ περα θα σασ φροντιζουν οι πολιτικοι ευτυχωσ με αυτα που μου κανατε το βλεπω για παραδεισο κ κολαση να ειναι στα φρυδια μασ αυτα απο το μετωπο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #2814
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by user View Post
    ρώτα τον γιατρό σου μήπως επηρεάζουν την απόδοση στην δουλειά ή σχολείο κλπ.
    Δεν έχω γιατρό!!

  10. #2815
    Δεν ηξερα τι αλλο να κανω,δεν ηθελα να ανοιξω καινουργιο θεμα... Ελπίζω να ειστε ολοι καλα.. Φοβαμαι παιδια νιωθω μονος μου ολα πανε σκατα..Δεν θελω να μιλησω σε κανεναν γτ ολο προβληματα εχω.. Δεν ειναι κανενας υποχρεωμενος να ακουει την γκρινια μου... Θελω να κρυφτω καπου μονος μου και να κλαιω,αυτο το βαρος στο στηθος με ποναει πλεον δεν ξερω τι ειναι..Συγνωμη για το ακυρο ποστ...

  11. #2816
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by Isol View Post
    Δεν ηξερα τι αλλο να κανω,δεν ηθελα να ανοιξω καινουργιο θεμα... Ελπίζω να ειστε ολοι καλα.. Φοβαμαι παιδια νιωθω μονος μου ολα πανε σκατα..Δεν θελω να μιλησω σε κανεναν γτ ολο προβληματα εχω.. Δεν ειναι κανενας υποχρεωμενος να ακουει την γκρινια μου... Θελω να κρυφτω καπου μονος μου και να κλαιω,αυτο το βαρος στο στηθος με ποναει πλεον δεν ξερω τι ειναι..Συγνωμη για το ακυρο ποστ...
    Και εγω θέλω να κλαίω ορισμένες φορές, το επιδιώκω κι όλας!

  12. #2817
    Ναι ανακουφιζει ειναι η αληθεια

  13. #2818
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,363
    Quote Originally Posted by Isol View Post
    Δεν ηξερα τι αλλο να κανω,δεν ηθελα να ανοιξω καινουργιο θεμα... Ελπίζω να ειστε ολοι καλα.. Φοβαμαι παιδια νιωθω μονος μου ολα πανε σκατα..Δεν θελω να μιλησω σε κανεναν γτ ολο προβληματα εχω.. Δεν ειναι κανενας υποχρεωμενος να ακουει την γκρινια μου... Θελω να κρυφτω καπου μονος μου και να κλαιω,αυτο το βαρος στο στηθος με ποναει πλεον δεν ξερω τι ειναι..Συγνωμη για το ακυρο ποστ...
    Μην ζητάς συγγνώμη, γι' αυτό είναι το φόρουμ... Για να εκφραζόμαστε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #2819
    hlias1988
    Guest
    Εγω παλι δεν κλαιω ποτε... θα κλαψω αμα σκεφτω τι τραβηξε ο Χριστος πανω στο σταυρο και για τον θανατο συγκεκριμενα της γιαγιας μου... Ζει ακομα αλλα ειναι σαν δευτερη μανα...
    Δεν ξερω αυτο με το Χριστο πως θα το παρετε αλλα ισως ειναι και μια μορφη απελπισιας δεν ξερω να το εξηγησω.. αλλα και παλι θα προσπαθησω να μην κλαψω...
    Το να προσπαθησω να κλαψω για να ξαλαφρωσω που λενε δεν το κανω ποτε... το θεωρω αυτομαστιγωμα..!
    αυτα απο εμενα!

  15. #2820
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by Isol View Post
    Δεν ηξερα τι αλλο να κανω,δεν ηθελα να ανοιξω καινουργιο θεμα... Ελπίζω να ειστε ολοι καλα.. Φοβαμαι παιδια νιωθω μονος μου ολα πανε σκατα..Δεν θελω να μιλησω σε κανεναν γτ ολο προβληματα εχω.. Δεν ειναι κανενας υποχρεωμενος να ακουει την γκρινια μου... Θελω να κρυφτω καπου μονος μου και να κλαιω,αυτο το βαρος στο στηθος με ποναει πλεον δεν ξερω τι ειναι..Συγνωμη για το ακυρο ποστ...
    Αν θες να ανοίξεις να το κάνεις και μην το σκέφτεσαι καθόλου ,ειδικά αν νομίζεις ότι θα βοηθήσει.

    Θες να μιλήσεις εδώ?
    Τι σε φοβηζεί ακριβώς ?Αν το βγάλεις και το συζητήσεις ίσως σε κάνει να νοιώσεις καλύτερα .

    Εμείς εδώ είμαστε να το ξέρεις !!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •