προπαγανδιστικα βιντεο στο ιντερνετ με δηθεν ευεργετες μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    προπαγανδιστικα βιντεο στο ιντερνετ με δηθεν ευεργετες μου

    εδω και πολυ καιρο βλεπω καπιον που αυτοπαρουσιαζοται συνεχως ο δηθεν ευεργετης μου και συνεχως εξαπατα τους αλλους υποστηριζοντας οτι δηθεν με ευεργετει και ολο αυτο το κανει γιατι με το τροπο αυτο ΓΙΝΕΤΕ ΖΑΜΠΛΟΥΤΟΣ και με χρησιμοποιει συνεχως επειδη ξερει οτι ειμαι διασημος σε αλλο πλανητη για να τραβηξει τη προσοχη της δημοσιοτητας πανω του και μετα οταν δε του βγαινει το σχεδιο υποτιθεμενης φιλανθρωπειας και προσφωρας παριστανει τον δυστυχισμενο επειδη τοσα χρονια πλουτιζε επειδη υπαρχω ΕΓΩ και ολη την ωρα θελει να παραστησει το θεο στους ασχετους που τους κοροιδευει συνεχως για να βγαζει λεφτα και ολο αυτο το κανει επιτηδες για να τον κραζω και να ασχολουνται μαζι του για να διαδιδονται κουτσομπολια να βλεπουν τα βιντεο και να γινετε πλουσιος αυτο αμφιβαλω αν τον εδιαφερει οτι γινετε ρομπα με το τροπο αυτο τον ενδιαφερει μονο η δημοσιοτητα και τα λεφτα και το να ασχολουνται μαζι του ακομα και αν ολοι τον κοροιδευουν πισω απ τη πλατη του ΚΑΙ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΡΟΣΚΥΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΕΠΩΝΟΥΝ ΤΗΣ ΜΙΖΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ και αφου με εξαναγκαζει συνεχως να μιλησω γι αυτον αφου με σηκωνει απο κει που καθομαι ολο αυτο αυτο το σοου το χρησιμοποιει για να αυξησει τη δημοτικοτητα του και ετσι να αυξησει τα εισοδηματα του χρησιμοποιοντας φυσικα εμενα οπως παντα και αφου με εξαναγκασει να μιλησω γι αυτον και να του τη πω μετα αρχιζει τις δηθεν κλαψες για να το παιξει στους αλλους και καλα δυστιχης επειδη τοσα χρονια ΚΑΤΕΡΙΨΕ ΤΟ ΡΕΚΟΡ ΧΛΙΔΗΣ ΕΝΩ οι αλλοι τον λυπουνται που περνουν 1000 ευρω και κατι ψιλα επειδη ειναι ανοητοι οπως συνηθως επι τοσο καιρο δε κανει αλλη δουλεια απο το να τα ........ τα ........... και τα ξανα............. και τα ........ και τα ............. και τα ........... μηνες τωρα για να το πουλαει ολο αυτο στο κοσμο και μετα αφου με αναγκασει να μιλησω γι αυτον ζητα απ τους αλλους να τον......... γιατι κατα τη λογικη του εγω ειμαι υποχρεωμενος να εχω τους κατασκοπους του 24 ωρες να παριστανουν το αφεντικο σε οτι χρησιμοποιω για παραστησει με το τροπο αυτο το μαγκα στους ομοιους του. για να παραστησει με το τροπο αυτο οτι ειναι το δηθεν αφεντικο των παντων και οτι το παρακρατος απ τους κατασκοπους που εχει κουβαλησει απ τη χωρα του ειναι στη πρωτη θεση της παγκοσμιας κατασκοπειας.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Αλεξανδρε δουλευω κανονικα για το νοσοκομειο κ παιρνω 12 ευρω το ρεκορ χλιδησ που λεσ το ειχαν σπασει ολοι επι πασοκ εγω βρηκα δουλεια στα χωραφια απο τον πατερα μου κι ο θειοσ μου ηταν ξυλουργοσ ολοι τοτε επι πασοκ ετσι ηταν

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Αν επαιρνα 1000 ευρω θα ειχα χτισει πολυκατοικια

Similar Threads

  1. Πώς να γλιτώσω τον φίλο μου από δήθεν πιστούς του Θεού??
    By giorgos35 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 69
    Last Post: 20-05-2018, 23:27
  2. ιντερνετ και ψυχολογια
    By elis in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 27
    Last Post: 31-12-2015, 00:06
  3. Replies: 2
    Last Post: 19-07-2014, 19:19
  4. Ιντερνετ
    By panatha in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 07-11-2011, 17:07
  5. Δήθεν Φίλοι...
    By Manos_19 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 24-08-2011, 21:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •