ακουσια νοσηλεια - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 23 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 341
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    ευχαριστω πολυ γιωργο για το ενδιαφερον.. δε ξερω σημερα δεν την παλευω απο τα νευρα και ολα τα συναισθηματα που εγραψα παραπανω.. ουτε το ζαναξ μου εκανε τιποταα. θα προσπαθησω να μεινω ξυπνια να παω στο κψυ αμα ειναι εκει ο γιατρος να του πω τι γιινεται μπας και μπορει να με βοηθησει διαφορετικα μεθαυριο.
    αν και νομιζω μονο η ψυχοθεραπεια θα βοηθουσε να ξεσπασω
    δε νομιζω οτι μπορω να χαλαρωσω

    εσυ τι λες? εισαι υπερ τηε elisabet?
    Last edited by boo; 27-04-2020 at 01:30.
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  2. #167
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by boo View Post
    ευχαριστω πολυ γιωργο για το ενδιαφερον.. δε ξερω σημερα δεν την παλευω απο τα νευρα και ολα τα συναισθηματα που εγραψα παραπανω.. ουτε το ζαναξ μου εκανε τιποταα. θα προσπαθησω να μεινω ξυπνια να παω στο κψυ αμα ειναι εκει ο γιατρος να του πω τι γιινεται μπας και μπορει να με βοηθησει διαφορετικα μεθαυριο.
    αν και νομιζω μονο η ψυχοθεραπεια θα βοηθουσε να ξεσπασω
    δε νομιζω οτι μπορω να χαλαρωσω

    εσυ τι λες? εισαι υπρ τηε elisabet?
    Έχω πει την αποψη μου μπου και η Ελισάβετ είναι ένας άνθρωπος που εκτιμώ και ξέρω πως ότι έκανε το έκανε για το καλό σου.. Γιαυτό ήρθε μετά και σου είπε ότι αυτή το έκανε (για να μην σταματήσεις να εμπιστεύεσαι το φόρουμ) .
    Εσύ μπορεί σαν άνθρωπος να κάνεις ζημιά στο σωμα σου και να ξέρεις ότι μπορείς να το ελέγξεις αλλά όλοι οι άλλοι δεν έχουν ιδέα άρα πρέπει να αποφασίσουν τι πρέπει να κάνουν. Ή θα διαβάσουν το θέμα σου και να προχωρήσουν, ή θα μείνουν εδώ να προσπαθούν να σε ηρεμήσουν ή θα κάνουν κάτι για να προλάβουν τα χειρότερα (αυτό έκανε η Ελισάβετ). Εγώ θα ένιωθα θυμο με τον τρόπο που σου φέρθηκαν αυτοί μετα και όχι με την κίνηση της Ελισάβετ. Αν αυτοί έκαναν σωστά την δουλειά τους, αν αυτοί καταλάβαιναν και ένιωθα τον κάθε άνθρωπος που ζει τον Γολγοθά του τότε τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά.

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    και τοτε γιατι οσοι μου μιλουσαν δε εκαναν αναφορα?
    αφου ειχα πει οτι το επομενο πρωι θα πηγαινα στο γιατρο..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by boo View Post
    δε νομιζω να υπαρχει τετοιο χαπι αλλα θα παω να τον ρωτησω..
    βασικα νομιζω ψυχολογο χρειαζομαι να μιλησω καπου αλλα δεν παιζει φραγκο..
    Μπου δεν υπάρχει κψυ εκεί που είσαι? Συγγνώμη αλλά δεν θυμάμαι αν έχεις πει που μένεις..Λέω να το ψάξεις για να μιλήσεις σε ψυχολόγο χωρίς να χρειαστεί να πληρώσεις..

    Έχεις δίκιο για τον τρόπο με τον οποίο έγινε η νοσηλεία..Αλλά τώρα έγινε..Και πρέπει να πας παρά κάτω..Έλα να τα συζητήσουμε αυτά που νιώθεις και ότι άλλο θέλεις..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    σε κψυ παω αλλα ειναι κλειστο λογω κορονοιου. ο γιατρος παει μερα παρα μερα μονογια 2ωρες πλεον
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εχω μαθει τη ζωη μου να την κανονιζω εγω χωρις να παρεμβαλλονται αλλοι. εγω ξερω το καλο και το κακο μου.. θα πηγαινα το επομενο πρωιι στο γιατρο.απλα ημουν 3 24ωρα με 6 ωρες υπνου και αποκοιμηθηκα στην καρεκλα και σταματησα να γραφω
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  7. #172
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by boo View Post
    και τοτε γιατι οσοι μου μιλουσαν δε εκαναν αναφορα?
    αφου ειχα πει οτι το επομενο πρωι θα πηγαινα στο γιατρο..
    Το πρωί ναι. Θυμάσαι ομως τι έκανες? Εγώ θυμάμαι και τρομαξα..

    Γιατί δεν έκαναν οι άλλοι κάτι (μαζί και εγώ) επειδή δεν ήξεραν? Επειδή ο κόσμος έμαθε να βλέπει κάτι και να μην βοηθάει? Δεν ξέρω.. Αλλά σκέψου, την κίνηση και όχι το τι έγινε. Γιατί το τι έγινε δεν έχει να κάνει με την κίνηση, έχει να κάνει με το γεγονός ότι σε αυτά τα πόστα είναι μαζεμένοι μόνο άχρηστοι.

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    και επαναλαμβανω την ερωτηση.. οσα παιδια μου μιλαγαν γιατι δεν μου κανανε αναφορα στην προσπαθεια τους να με βοηθησουν?
    γιατι με εμπιστευθηκαν
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    σε μια τοσο ευαισθητη φαση γνωρισα την πληρη τιμωρια......αυτο
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by boo View Post
    σε κψυ παω αλλα ειναι κλειστο λογω κορονοιου. ο γιατρος παει μερα παρα μερα μονογια 2ωρες πλεον
    Νομίζω οι ψυχολόγοι των κψυ πλέον εξυπηρετούν και τηλεφωνικά..Δεν θέλω να σου πω ψέματα, απλά έτσι έχω ακούσει..

    Σε καταλαβαίνω απόλυτα ότι απλά σε πήρε ο ύπνος στην καρέκλα..Απλά όποιος διαβάζει έχει απλά τα γραπτά σου Μπου..Και ανησυχεί..Που να σκεφτεί ότι απλά κοιμήθηκες? Δεν ήθελε το κακό σου..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #176
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by boo View Post
    και επαναλαμβανω την ερωτηση.. οσα παιδια μου μιλαγαν γιατι δεν μου κανανε αναφορα στην προσπαθεια τους να με βοηθησουν?
    γιατι με εμπιστευθηκαν
    Σου απάντησα μπου. Διάβασε τι είπα.. Εγώ προσωπικά δεν ήξερα ότι γίνεται αυτό, πολλοί από εδώ μέσα έδειξαν ότι ούτε αυτοί ήξεραν.. Και να ξέρεις γενικα ο κόσμος δεν νοιάζεται για τον δίπλα του.. Δεν ήταν θέμα εμπιστοσύνης, εκείνη την ώρα δεν ήταν η μπου, ήταν οι φωνές της μπου που της έλεγαν τι να κάνει. Μας έγραφες τι σου έλεγαν, δεν μιλαγες εσύ.. Εσύ τις έχεις συνηθίσει, τις ξέρεις.. Εμείς δεν έχουμε ιδέα. Από την στιγμή που κάνεις ότι σου λένε γιατί να μην το πάρεις μέχρι το τέλος??

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by boo View Post
    σε μια τοσο ευαισθητη φαση γνωρισα την πληρη τιμωρια......αυτο
    Μπου, αλήθεια πιστεύεις ότι το έκανε για να σε τιμωρήσει? Δεν έχει κανένας λόγο γι αυτό..Απλά δεν ήθελε να κάνεις κακό στον εαυτό σου..

    Δεν το έκαναν οι άλλοι γιατί δεν σκεφτόμαστε όλοι με τον ίδιο τρόπο..Αλλά είμαι σίγουρη πως όποιος διάβαζε εκείνο το βράδυ ανησύχησε..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    δε θα το πηγαινα μεχρι τελους γιατι αγαπαω τη ζωη μου και το εχω αποδειξει νομιζω.. σε μια συνεχη προσπαθεια για να ζησω παρα την καθε δυσκολια.. αλλα αυτα γινονται οταν ο αλλος δε σε ξερει και αποφασιζει για εσενα. αμα ηταν σε τοσα θεματα που εχουν γραψει αλλοι για αυτοκτονια γιατι εκεινοι δεν φαγανε αναφορα??

    δεν το εκανε για να με τιμωρησει η ελισαβετ αλλα αυτο που ακολουθησε ηταν η απολυτη τιμωρια........
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  14. #179
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by boo View Post
    δε θα το πηγαινα μεχρι τελους γιατι αγαπαω τη ζωη μου και το εχω αποδειξει νομιζω.. σε μια συνεχη προσπαθεια για να ζησω παρα την καθε δυσκολια.. αλλα αυτα γινονται οταν ο αλλος δε σε ξερει και αποφασιζει για εσενα. αμα ηταν σε τοσα θεματα που εχουν γραψει αλλοι για αυτοκτονια γιατι εκεινει δεν φαγανε αναφορα??
    Ξέρεις πόσοι γράψανε σε διάφορες ιστοσελίδες, φβ και κανένας δεν έκανε τίποτα και τώρα είναι νεκροί??. Εσύ αγαπάς την ζωή σου, οι φωνές όμως?? Αυτές άκουγες και έκανες ζημιά στο σωμα σου..

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    τωρα περιμενει κανεις να ξαναγραψω εδω για κατι που μπορει να με απασχολει και να ναι σοβαρο?
    εχασα την εμπιστοσυνη μου..
    μονο για χαλαρες ή ουδετερες κουβεντες μπορω να μπαινω
    αυτο καταφερε αυτο το μελος
    μαλλον δεν εχετε νοιωσει τι εστι εισαγγελικη.. γι αυτο και λετε σιγα τη σωσαμε τη boo χωρις να ξερετε τι περασα
    εξω απο το χορο ολα καλα ακουγονται
    εχει μπει απο οσους μου εγραψαν για 1 μερα σε ψυχιατρειο? για 1 μερα! εχει νοωσει κανεις τον εξευτελισμο να σε μαζευει η αστυνομια?
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

Page 12 of 23 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Similar Threads

  1. ακουσια νοσηλεία!!
    By manos_84 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 16
    Last Post: 22-02-2019, 07:12
  2. Ακούσια εισαγωγή
    By amitas in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 02-11-2018, 18:00
  3. Ακούσια νοσηλεία
    By amitas in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 18-10-2018, 21:29
  4. ΝΟΣΗΛΕΙΑ
    By xara86 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 24-04-2014, 18:48
  5. νοσηλεια????
    By ferro in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 11
    Last Post: 30-04-2009, 19:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •