Προβλήματα με πρώην - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Quote Originally Posted by 3po View Post
    Το ξέρω ότι πρέπει να προχωρήσω, αλλά δεν ειναι εύκολο. Όλη την μέρα.σκεφτομαι.ανεργος ειμαι. Δυστυχώς σκέφτομαι τι έκανα λάθος και τι θα έπρεπε να κάνω σωστά . Σκέφτομαι τις όμορφες στιγμες, σκέφτομαι ότι τώρα είναι με κάποιον άλλον..
    Το ότι είσαι άνεργος είναι γενικά ένα μειον γιατί με την δουλειά ξεχνιέσαι κ ολας, αλλά μπορείς να ψάξεις όσο αφορά την δουλειά να εξοικωνομισεις χρόνο στο να ψάχνεις για δουλειά ώστε να μην σκέφτεσαι που είναι η τι κάνει και με ποιον!
    (μια παρένθεση, πως 2 άνθρωποι αν είναι να είναι μαζί είναι και παλεύουν και οι δύο για αυτό κάποιος λιγότερο κάποιος περισσότερο αλλά καταλήγουν πάντα μαζί άκου το ενστικτο σου και δώσε χρόνο στον ευατο σου)

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by 3po View Post
    Το ξέρω ότι πρέπει να προχωρήσω, αλλά δεν ειναι εύκολο. Όλη την μέρα.σκεφτομαι.ανεργος ειμαι. Δυστυχώς σκέφτομαι τι έκανα λάθος και τι θα έπρεπε να κάνω σωστά . Σκέφτομαι τις όμορφες στιγμες, σκέφτομαι ότι τώρα είναι με κάποιον άλλον..
    δεν χρειαζεται να εκανες τιποτε λαθος.
    οπως το περιγραφεις, οτι απο αγαπες και λουλουδια, περασε στο απολυτο ξενερωμα μεσα σε δυο μερες, αν δεν εγινε τπτ μεταξυ σας εκεινες τις μερες, κατι αλλο συμβαινει. μπορει να γυρισε σε κανεναν πρωην της η να γνωρισε καποιον αλλον. δεν πιστευω οτι φταις σε κατι για μια τοσο αποτομη μεταστροφη

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν χρειαζεται να εκανες τιποτε λαθος.
    οπως το περιγραφεις, οτι απο αγαπες και λουλουδια, περασε στο απολυτο ξενερωμα μεσα σε δυο μερες, αν δεν εγινε τπτ μεταξυ σας εκεινες τις μερες, κατι αλλο συμβαινει. μπορει να γυρισε σε κανεναν πρωην της η να γνωρισε καποιον αλλον. δεν πιστευω οτι φταις σε κατι για μια τοσο αποτομη μεταστροφη
    Το πλέον πιθανό είναι αυτό...να γύρισε στο πρώην της η να γνωρισε κάποιον άλλον.Δεν με κάνει να νιώθω καλύτερα αυτό. Μάλλον χειρότερα .

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Γιωργο δεν ειμαστε μεσα στην σχεση σου, εσυ ξερεις καλυτερα τι εχετε πει τι εχετε κανει και τι συμπεριφορα ειχατε.
    Οι 2 με 3 μηνες ειναι παρα πολυ λιγος καιρος για να πεις οτι εχουν υποθει λογια "βαρυα" και να προλαβω την σκεψη σου, θα πεις εγω ενιωσα οτι ειμαι φουλ ερωτευμενος αλλα όπως μας εξηγεις στην αρχη δεν ησουν σιγουρα εαν ηθελες να μπεις σε αυτη την σχεση αρα δεν μιλαμε για κανα κερααυνοβολο ερωτα ζοριστηκες να ανοιχτεις.
    ΜΗΠΩς λεω μηπως δεν σε ενοχλει που εφυγε ΕΚΕΙΝΗ συγκεκριμενα αλλα σε στεναχωρεί η ΑΠΟΡΡΙΨΗ; Οτι ενω εκεινη ηταν που επεμενε εσυ εδωσες αυτα που καταβαθος δεν ηθελες να δωσεις και τωρα εκεινη σε κρεμασε. Εαν σε στεναχωρεί η απορριψη, οτι βρηκε κατι καλυτερο, οτι περναει καλα χωρις εσενα, φιλε μου δεν εισαι πληγωμενος απο ερωτα εχει πληγωθει ο εγωισμος σου.

    Θα περασει, όπως περνανε ολα, πιστεψε με ειναι καλυτερο από το να σε κερατώσει, από το να σου λεει οτι σε αγαπαει και να μην ειναι παρον ή να σου φερεται ασχημα. Εκείνη προχωρησε, προχωρα και εσυ. Δεν φταις που δεν της αρεσεις πλεον ( για αυτο χωριζουν τα ζευγαρια, γιατι πλεον δεν αρεσουν ο ενας στο αλλον) και εσενα δεν σου αρεσουν ολες και εσυ καποτε χωρισες καποια.

  5. #20
    Miliva21
    Guest
    Πάνω κάπου ειπώθηκε πως δεν σημαίνει ότι οι γυναίκες λειτουργούν μέχρι να πάρουν επιβεβαίωση και ότι μετά φεύγουν

    Παρολαυτα όμως .... όπως τα περιγράφεις συμπεραίνω για αυτήν την γυναίκα ότι είχε τον ρόλο κηνυγου....σε αυτή τη σχέση

    "Με πίεζε"...."επέμενε" λες "να ανοιχτώ" ...εκείνη φαίνεται να σε έβαλε σε στόχαστρο και να σε κηνυγησε.....την βλέπω λίγο πιο τσαμπουκαλεμενη.....

    Εγώ δεν αποκλείω τη περίπτωση του όντως να της αρέσες εσύ Αλλά και να της άρεσε ακόμα περισσότερο το γεγονός να σε βλέπει πιο κλειστό και με άμυνες ....και να την τρελαίνε η ιδέα να σε κάνει να ξεπεράσεις τα όρια σου για εκείνη ....να σε κατακτήσει.... και μετα βουρ για νεες περιπέτειες!

    Εξάλλου με 4 μήνες γνωριμία δεν μπόρεσες να μάθεις γενικά τι άτομο είναι κατά βάθος και πως σχετίζεται;

    Αν πχ είναι επιπόλαιη και ενθουσιάζεται εύκολα και θελει να αλλάζει σχέσεις....; Αν φοβάται να επενδύσει;; Αν είχε άλλη σχέση η αν μιλούσε με άλλους.....;
    Αν το είχε αλλιώς στο μυαλό της με σένα και αλλιώς βγήκε στη πραγματικότητα; όλα αυτά δεν μπορείς να τα ξέρεις...

    Σου είπε λες ότι ξενέρωσε;....Γιατί δεν τη ρώτησες τι εννοει με αυτό για να σου φύγουν οι απορίες;

  6. #21
    Miliva21
    Guest
    Και επειδή τώρα διάβασα ξανά το θέμα σου και είσαι και το σημείο όπου λες ότι έχασες τη δουλειά σου και τις γκρίνιες κτλ

    Ίσως να μην μπορούσε η κοπέλα αυτή στη συγκεκριμένη φάση να σε στηρίξει σε ενα δικο σου πρόβλημα ....Ίσως να τα ήθελε λίγο πιο τραλαλα και αναλαφρα και να μην ήταν έτοιμη στη πράξη να ξεπεράσετε μαζί δυσκολίες και να σου σταθεί .......

    Δεν ξέρω αν ήταν όντως τόσο ερωτευμένη όπως λες γιατί πιστεύω ότι αν είσαι φουλ ερωτευμένος και το βιώνεις έντονα όλο αυτό και έχεις όνειρα για το μέλλον δεν φεύγεις τόσο εύκολα σε μια δύσκολη στιγμή...

    Πάντως ούτως ή άλλως Νμζ πως οι πρώτοι μήνες σε μια νέα σχέση είναι καθοριστικοί γτ εκεί γνωρίζεις ουσιαστικά τον άνθρωπο που σε ελκυει και βλέπεις ίσως και πράγματα τα οποία να μην σ αρέσουν και να μην μπορείς να συμβιβαστείς με αυτά

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Και επειδή τώρα διάβασα ξανά το θέμα σου και είσαι και το σημείο όπου λες ότι έχασες τη δουλειά σου και τις γκρίνιες κτλ

    Ίσως να μην μπορούσε η κοπέλα αυτή στη συγκεκριμένη φάση να σε στηρίξει σε ενα δικο σου πρόβλημα ....Ίσως να τα ήθελε λίγο πιο τραλαλα και αναλαφρα και να μην ήταν έτοιμη στη πράξη να ξεπεράσετε μαζί δυσκολίες και να σου σταθεί .......

    Δεν ξέρω αν ήταν όντως τόσο ερωτευμένη όπως λες γιατί πιστεύω ότι αν είσαι φουλ ερωτευμένος και το βιώνεις έντονα όλο αυτό και έχεις όνειρα για το μέλλον δεν φεύγεις τόσο εύκολα σε μια δύσκολη στιγμή...

    Πάντως ούτως ή άλλως Νμζ πως οι πρώτοι μήνες σε μια νέα σχέση είναι καθοριστικοί γτ εκεί γνωρίζεις ουσιαστικά τον άνθρωπο που σε ελκυει και βλέπεις ίσως και πράγματα τα οποία να μην σ αρέσουν και να μην μπορείς να συμβιβαστείς με αυτά
    Διαφωνώ στο ότι οι πρώτοι μήνες είναι που "ανακαλύπτεις" τον άλλον.νομιζω ότι θέλει λίγο καιρό να βρεις τα πατήματα σου και να καταλάβεις τον άλλον.Σε κάθε περίπτωση συμφωνώ μαζί σας στα περισσότερα.Δεν ξέρω αν είναι η απόρριψη που πονάει.Μπορει και να ειναι.απλα έχω την αίσθηση του ανολοκληρωτου και αυτό με στεναχωρεί.Τι να πω, αλλιώς τα περιμένεις αλλιώς σου έρχονται.Οσο μεγάλος και να είσαι, όσες κατραπακιες και αν έχεις φάει πάντα θα την πατάς σαν 20χρονο παιδί.

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    23
    Γιώργο, αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να μην αρνείσαι τα αρνητικά συναισθήματα που σου δημιούργησε αυτός ο χωρισμός...
    Είπε πως πριν από αυτήν την κοπέλα ξεπερνούσες έναν χωρισμό και εκείνη σε πίεσε για να "ανοιχτείς". Το γεγονός πως η συγκεκριμένη κοπέλα σε χώρισε , ΕΝΩ είχες χάσει τη δουλειά σου , δείχνει το πραγματικό της πρόσωπο... Από ότι βλέπω πόσταρες πριν από αρκετές ημέρες το θέμα σου. Αν βρίσκεσαι στην ίδια κατάσταση θα σου προτείνω να κάνεις κάτι το οποίο είχα συβουλεύσει έναν φίλο μου να κάνει και τον βοήθησε. Τον συγκεκριμένο φίλο τον άφησε η κοπέλα του πολύ απότομα και ενώ ήταν μαζί 2 χρόνια ! Αυτό που του εξήγησα ήταν πως οι άνθρωποι δεν αλλάζουν , απλά με τον χρόνο δείχνουν το πραγματικό τους πρόσωπο. Λοιπόν, του είπα να της στείλει ένα τελευταίο μήνυμα, όχι για να τα ξαναβρούν , αλλά για να την αποχαιρετήσει. Τις έγραψε όλα αυτά που ένιωθε , την ευχαρίστησε για τις όμορφες στιγμές τους , της είπε πόσο τον στενοχώρησε με τη συμπεριφορά της αλλά πως θα πάει παρακάτω κρατώντας τις όμορφες αναμνήσεις που του είχαν απομείνει. Έδειξε δηλαδή ωριμότητα και αποδέχτηκε τον χωρισμό... Η συγκεκριμένη όντας εγωίστρια του είπε πως θέλει να τα ξαναβρούν και ότι δε γίνεται να της τα λέει όλα αυτά .
    Όποια και αν είναι η απάντησή της αν το κάνεις αυτό να θυμάσαι κάτι τελευταίο από την ιστορία του φίλου μου: τον παρακάλεσε να τα ξαναβρούν , εκείνος συμφώνησε γιατί δεν είχε καταλάβει ότι ήταν εγωίστρια και ήθελε ΜΟΝΟ να περνάει καλά και μετά από 2 μήνες τον απάτησε !

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by fea33 View Post
    Γιώργο, αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να μην αρνείσαι τα αρνητικά συναισθήματα που σου δημιούργησε αυτός ο χωρισμός...
    Είπε πως πριν από αυτήν την κοπέλα ξεπερνούσες έναν χωρισμό και εκείνη σε πίεσε για να "ανοιχτείς". Το γεγονός πως η συγκεκριμένη κοπέλα σε χώρισε , ΕΝΩ είχες χάσει τη δουλειά σου , δείχνει το πραγματικό της πρόσωπο... Από ότι βλέπω πόσταρες πριν από αρκετές ημέρες το θέμα σου. Αν βρίσκεσαι στην ίδια κατάσταση θα σου προτείνω να κάνεις κάτι το οποίο είχα συβουλεύσει έναν φίλο μου να κάνει και τον βοήθησε. Τον συγκεκριμένο φίλο τον άφησε η κοπέλα του πολύ απότομα και ενώ ήταν μαζί 2 χρόνια ! Αυτό που του εξήγησα ήταν πως οι άνθρωποι δεν αλλάζουν , απλά με τον χρόνο δείχνουν το πραγματικό τους πρόσωπο. Λοιπόν, του είπα να της στείλει ένα τελευταίο μήνυμα, όχι για να τα ξαναβρούν , αλλά για να την αποχαιρετήσει. Τις έγραψε όλα αυτά που ένιωθε , την ευχαρίστησε για τις όμορφες στιγμές τους , της είπε πόσο τον στενοχώρησε με τη συμπεριφορά της αλλά πως θα πάει παρακάτω κρατώντας τις όμορφες αναμνήσεις που του είχαν απομείνει. Έδειξε δηλαδή ωριμότητα και αποδέχτηκε τον χωρισμό... Η συγκεκριμένη όντας εγωίστρια του είπε πως θέλει να τα ξαναβρούν και ότι δε γίνεται να της τα λέει όλα αυτά .
    Όποια και αν είναι η απάντησή της αν το κάνεις αυτό να θυμάσαι κάτι τελευταίο από την ιστορία του φίλου μου: τον παρακάλεσε να τα ξαναβρούν , εκείνος συμφώνησε γιατί δεν είχε καταλάβει ότι ήταν εγωίστρια και ήθελε ΜΟΝΟ να περνάει καλά και μετά από 2 μήνες τον απάτησε !
    Νομίζω ότι το "χαρτι" των μηνυμάτων το έχω παίξει ήδη και έληξε με αρκετά κακό τρόπο. Δυστυχώς μάλλον γύρισε στον πρώην της η θέλει να γυρίσει εκεί αν δεν το έχει κάνει ήδη . Δεν θεωρώ ότι ήταν κακός άνθρωπος. Καλός η κακώς την καρδιά δεν την ορίζουμε εμείς.Μαλλον καταλήγω ότι ήμουν μια rebound σχέση .Απλά δεν θα χωνέψω ποτέ πως τόσο γρηγορα, από την μια μέρα στην άλλη, ένας άνθρωπος αλλάζει ετσι η τελοσπαντων υποκρινόταν τόσο καλά την ερωτευμένη . Μαθήματα είναι αυτά , αν και τα ίδια λάθη θα τα ξανακάνουμε.

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by 3po View Post
    Νομίζω ότι το "χαρτι" των μηνυμάτων το έχω παίξει ήδη και έληξε με αρκετά κακό τρόπο. Δυστυχώς μάλλον γύρισε στον πρώην της η θέλει να γυρίσει εκεί αν δεν το έχει κάνει ήδη . Δεν θεωρώ ότι ήταν κακός άνθρωπος. Καλός η κακώς την καρδιά δεν την ορίζουμε εμείς.Μαλλον καταλήγω ότι ήμουν μια rebound σχέση .Απλά δεν θα χωνέψω ποτέ πως τόσο γρηγορα, από την μια μέρα στην άλλη, ένας άνθρωπος αλλάζει ετσι η τελοσπαντων υποκρινόταν τόσο καλά την ερωτευμένη . Μαθήματα είναι αυτά , αν και τα ίδια λάθη θα τα ξανακάνουμε.
    Αφού έτσι επιθυμείς , ας είναι...
    Κακός δεν είναι κανένας άνθρωπος Γιώργο μου... όμως ο καθένας θα πρέπει να διαχωρίζει το καλό από το κακό ! Ως γυναίκα σου λέω πως η κοπέλα αυτή όπως λες σε χρησιμοποίησε σαν "rebound" , και αυτή από μόνη της είναι μία κακή πράξη. Στα ζητήματα της καρδιάς καλό είναι όμως να βάζουμε και τη λογική, γιατί εσύ ΔΕΝ έφταιγες σε τίποτα.
    Όταν κάποιος μπαίνει σε μία σχέση rebound, ψάχνει αποδοχή επειδή έχει χαμηλή αυτοεκτίμηση. Δε σημαίνει πως υποκρινόταν , όμως της προσέφερες αυτό που ήθελε, αποδοχή, προσοχή και "φούσκωμα" εγωισμού ! Κάποιοι άνθρωποι δεν ξέρουν τι πάει να πει έρωτας , αγάπη κλπ . Νιώθουν ένα όμορφο συναίσθημα, παρασύρονται και παίρνουν μαζί τους και τον άλλον .
    Μάθε από τα λάθη σου. Σου είπα κατά τη γνώμη μου που έφταιξε εκείνη, όμως ψάξε να βρεις τι λάθη κάνεις εσύ γενικότερα στην ερωτική σου ζωή .
    Μήπως παρασύρθηκες και τι χρησιμοποίησες και εσύ σαν rebound ; Είπες πως τα έδωσες όλα ... οπότε δεν το πιστεύω ! Δυστυχώς θα πρέπει να βλέπουμε τις ανθρώπινες σχέσεις λίγο πιο λογικά , πιο στεγνά και με μία απόσταση , σαν να ήμασταν τρίτοι
    Και σε παρακαλώ πολύ, μην απογοητεύεσαι από την αγάπη , δε σε απογοήτευσε εκείνη αλλά οι προηγούμενές σου σχέσεις ! Κάτσε κάτω και γράψε ποια στοιχεία θες να έχει η επόμενή σου σύντροφος. Όταν τελειώσεις , σου μιλάω ειλικρινά, ξεκίνα να τα διαβάζεις και δες αν τα έχεις και εσύ όλα αυτά που ζητάς . Ψάξε να βρεις τι σου ταιριάζει και τι θα σε κάνει καλύτερο ως άνθρωπο , ως Γιώργο ! Και κάτι τελευταίο για να επιστρέψουμε στην πραγματικότητα, να χαίρεσαι που αυτή η σχέση τελείωσε έτσι γρήγορα , φαντάσου τι ζημιά θα μπορούσε να σου είχε προκαλέσει αυτός ο άνθρωπος αν υποκρινόταν για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα ... Οι πρώην , πρέπει να μένουν πρώην, αλλιώς θα ήταν ακόμα νυν !!!!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Άκου να σου πω κάτι που δεν ισχύει για τις γυναίκες εδω μέσα στο φόρουμ αλλά ισχύει για τις γυναίκες εξω απο αυτο. Οι γυναίκες σε κάποια θεματα ειναι ευαισθητες και σε καποια άλλα σκληρες. Σου προτεινα μια ημερα να διαβασεις ενα βιβλιο αλλά μάλλον δεν το έκανες. Λες λοιπόν πως είσαι και κάποιας ηλικίας την οποια δεν την έχω διαβάσει κάπου αλλά εφόσον εισαι μεγάλος; υποθέτω πως και εκείνη δεν ήταν καμια πιτσιρίκα. Ξέρεις το να μην έχεις δουλειά και παράλληλα να θέλεις και σχέση είναι λίγο δύσκολο οι γυναίκες δεν το πολυ δεχονται κατι τέτοιο. Αργα ή γρηγορα θα έρθει η φαγωμάρα γιατι δεν θα μπορείς να κάνεις πράγματα και η στασιμότητα θα μεγαλώνει όλο και περισσότερο. Επικεντρώσου στη δουλειά στο είπα και άλλη φορά ξεχασε την εκείνη και κοιτα για δουλεια και θα έχεις και άλλες ευκαιρίες μετά.

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    23
    Ο mind έχει δίκιο ... Η σκληρή αλήθεια αυτή είναι. Καταρχάς αν δεν έχεις δουλειά είναι δύσκολο να είσαι "εντάξει" εσύ με τον εαυτό σου στην κοινωνία σήμερα ! Δυστυχώς πολλές γυναίκες είναι υπερβολικές και θέλουν κυριολεκτικά άνδρα χορηγό... δε μιλάμε για κάτι τέτοιο , αλλά για μια γυναίκα που θέλει κάποιον παραγωγικό άνδρα που μπορεί να στηριχτεί στα πόδια του. Επένδυσε χρόνο στον εαυτό σου και όλα θα γίνουν !!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Άκου να σου πω κάτι που δεν ισχύει για τις γυναίκες εδω μέσα στο φόρουμ αλλά ισχύει για τις γυναίκες εξω απο αυτο.
    Εδω ενας τρόπος να αποφυγεις την γκρινια απο τις γυναικες το φορουμ. πεθαινω με τον ελιγμο. :D (Φιδι χελι όλο μου γλιστρας/για τους λατρεις του Ψαλτη)

    oι γυναίκες εκτός το φορουμ απλα θελουν να μπορεις να συντηρει ο καθενας τον εαυτο του χωρις την γκρίνια και να μπορουν να ζησουν στιγμες στη παρεα και οι αντρες εκτός φόρουμ δεν θα θελουν καμοια κοπελα να την χαρτζιλικονουν.
    Εκτός φόρουμ να το διευκρινησουμε και παλι. Εκτός φόρουμ το ειπα;

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by LiloCook View Post
    Άκου να σου πω κάτι που δεν ισχύει για τις γυναίκες εδω μέσα στο φόρουμ αλλά ισχύει για τις γυναίκες εξω απο αυτο.
    Εδω ενας τρόπος να αποφυγεις την γκρινια απο τις γυναικες το φορουμ. πεθαινω με τον ελιγμο. :D (Φιδι χελι όλο μου γλιστρας/για τους λατρεις του Ψαλτη)
    Φύλα τα ρούχα σου να χεις τα μισά

    Quote Originally Posted by LiloCook View Post
    εκτός φόρουμ δεν θα θελουν καμοια κοπελα να την χαρτζιλικονουν.
    Εκτός φόρουμ να το διευκρινησουμε και παλι. Εκτός φόρουμ το ειπα;
    Και να μην δούλευε η γυναίκα μου δεν θα με ένοιαζε

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Φύλα τα ρούχα σου να χεις τα μισά



    Και να μην δούλευε η γυναίκα μου δεν θα με ένοιαζε
    Επειδη θελεις να ξεκουραζεται ή επειδη δεν θα είχατε οικονομικό πρόβλημα;

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Προβλήματα στη σχέση και πρώην σύντροφοι
    By randan90 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 28
    Last Post: 17-03-2018, 09:27
  2. Προβλήματα με την πρώην δουλειά μου.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 29
    Last Post: 18-04-2016, 22:38
  3. οι πρωην
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 39
    Last Post: 28-07-2015, 11:52
  4. πρωην
    By αν? in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 22-02-2011, 02:13
  5. για την πρωην μου
    By ανεμος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 18-02-2011, 03:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •