Προβλήματα με πρώην - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by LiloCook View Post
    Επειδη θελεις να ξεκουραζεται ή επειδη δεν θα είχατε οικονομικό πρόβλημα;
    Γιατί δεν έχουμε οικονομικό πρόβλημα και γιατί είναι πολύ δύσκολο να παίρνεις αντιψυχωτικά σε μεγάλη δοσολογία σταθεροποιητή επίσης σε μεγάλη δοσολογία και να πρέπει να πηγαίνεις στη δουλειά και μετά να γυρνάς στο σπίτι να κάνεις τις δουλειες του σπιτιού, να μαγειρεύεις και να φτιάχνεις τα πουκάμισα του μπεμπη (εμένα) στην εντέλεια για να πηγαίνει στη δουλειά του. Φυσικά και της είχα πει να σταματήσει, αλλά θέλει να είναι ανεξάρτητη, άσε που πλέον έχει αλλάξει η ζωή της και έχει μειώσει και τα φάρμακα της κατά 2/3 και δεν τη νοιαζει πια.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Εαν υπηρχε οικονομικο ζητημα θα ειχατε και εσεις πιστευω γκρινιες. Και σε μικροτερες ηλικιες υπαρχουν πολλα.
    Σίγουρα ειναι πολυ δυσκολο, αλλα ειναι και εξισου σημαντικο εφοσον εχεις προβληματα υγειας να μην βασιζεσαι σε κανεναν όσο μπορεις τουλαχιστον γιατι οι ανθρωποι κουραζονται γρηγορα εαν δεν αγαπανε πραγματικα. Βασικα κουραζονται γρηγορα αγαπανε δεν αγαπανε τωρα που το σκεφτομαι :D αυτοι οι εξω απο το φόρουμ ;)

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by 3po View Post
    Καλησπέρα σας,

    .Ενδιάμεσα μέσα του φλεβάρη απολύθηκα από την δουλειά μου και ζορίστηκα ψυχολογικά πάρα πολύ και μου έβγαιναν αρκετά νεύρα και γκρίνια. Η κοπέλα από εκείνο το σημείο άρχιζε να απομακρύνεται, να μην χαμογελάει να μην με φιλάει να μην θέλει να περνάει χρόνο μαζί μου.Και έρχεται και η καραντίνα με τον ιό και μας αποτελειώνει.
    Γιώργος
    Φίλε από αυτά που γράφεις διαπιστώνω πως σε άφησε επειδή έχασες την δουλειά σου και προφανώς η Κοπέλα θα σκεφτόταν να κάνει παιδιά μαζί σου αλλά στην συνέχεια διαπίστωσε σε συνδυασμό με την συμπεριφορά σου,τις γκρίνιες πως τα πράγματα δεν είναι όπως τα ήθελε.

    Να λές πάλι καλά που δεν είχατε παντρευτεί και δεν είχατε παιδιά.Τι χειρότερο να σε χωρίσει σε αυτή την περίπτωση.

    Η προτεραιότητα είναι η δουλειά και μπορείς να βρείς και άλλη για σχέση αν θές.Δεν αξίζει να χαλιέσαι τόσο.

  4. #34
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Single View Post
    Φίλε από αυτά που γράφεις διαπιστώνω πως σε άφησε επειδή έχασες την δουλειά σου και προφανώς η Κοπέλα θα σκεφτόταν να κάνει παιδιά μαζί σου αλλά στην συνέχεια διαπίστωσε σε συνδυασμό με την συμπεριφορά σου,τις γκρίνιες πως τα πράγματα δεν είναι όπως τα ήθελε.

    Να λές πάλι καλά που δεν είχατε παντρευτεί και δεν είχατε παιδιά.Τι χειρότερο να σε χωρίσει σε αυτή την περίπτωση.

    Η προτεραιότητα είναι η δουλειά και μπορείς να βρείς και άλλη για σχέση αν θές.Δεν αξίζει να χαλιέσαι τόσο.
    Αν όντως έτσι είναι τα πράγματα ......τότε είναι πολύ κρίμα να βρίσκεις έναν άνθρωπο που σου αρέσει και να περνάτε όμορφα κι ν υπάρχει ενδιαφέρον και από τους δύο και να τον αφήνεις για τα χρήματα στη πρώτη δυσκολία

    Θα πρέπει ένας άνθρωπος να υποτιμαει πολύ το νόημα των σχέσεων

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Προβλήματα στη σχέση και πρώην σύντροφοι
    By randan90 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 28
    Last Post: 17-03-2018, 08:27
  2. Προβλήματα με την πρώην δουλειά μου.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 29
    Last Post: 18-04-2016, 21:38
  3. οι πρωην
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 39
    Last Post: 28-07-2015, 10:52
  4. πρωην
    By αν? in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 22-02-2011, 01:13
  5. για την πρωην μου
    By ανεμος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 18-02-2011, 02:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •