ΑΠΟΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΣΗ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    awareness
    Guest
    καλημερα!συμβαινει απο εντονο στρες.εγω υποφερω απο ιψδ και αποπροσωποποιηση.Σε νιωθω,ειναι πολυ βασανιστικο.Σε εχει δει ψυχιατρος?

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    3
    Καλησπερα. Πηγα σε ψυχιατρο και τελικα δεν μου εκανε τιποτα. Ισα ισα με εκανε χειροτερα. Τελικα κατεληξα σε ψυχολογο που μουβεδειξε τεχνικη αναπνοων για να καταφερω να μειωσω το εντονο στρες. Δυο ημερες κανω διαλογισμο με τεχνικη αναπνοων και πραγματικα αισθανομαι αρκετα σαν τον παλιο μπυ εαυτο. Ριχνουμε τα επιπεδα του αγχους στιν οργανισμο μου. Εικοσι λεπτα διαλογισμος μολις ξυπνησω και εικοσι λεοτα πριν κοιμηθω. Μεγαλο πραγμα ο διαλογισμος. Σε ηρεμει και σε κανει αλλο ανθρωπο. Βεβαια θα συνεχισω συνεδριες μαζι με τον ψυχολογο γιατι βοηθανε. Εσυ το εχεις ξεπερασει ;

  3. #33
    awareness
    Guest
    Quote Originally Posted by enim1995 View Post
    Καλησπερα. Πηγα σε ψυχιατρο και τελικα δεν μου εκανε τιποτα. Ισα ισα με εκανε χειροτερα. Τελικα κατεληξα σε ψυχολογο που μουβεδειξε τεχνικη αναπνοων για να καταφερω να μειωσω το εντονο στρες. Δυο ημερες κανω διαλογισμο με τεχνικη αναπνοων και πραγματικα αισθανομαι αρκετα σαν τον παλιο μπυ εαυτο. Ριχνουμε τα επιπεδα του αγχους στιν οργανισμο μου. Εικοσι λεπτα διαλογισμος μολις ξυπνησω και εικοσι λεοτα πριν κοιμηθω. Μεγαλο πραγμα ο διαλογισμος. Σε ηρεμει και σε κανει αλλο ανθρωπο. Βεβαια θα συνεχισω συνεδριες μαζι με τον ψυχολογο γιατι βοηθανε. Εσυ το εχεις ξεπερασει ;
    Γιατι σε έκανε χειρότερα???

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    3
    Δεν βοηθησε πιστευω. Εκανα απλα συνεδριες με αποτελεσμα να μην μπορει ο οργανισμος μου να ανταπεξελθει.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •