Πικρή γεύση στο στόμα/κορωνοϊος - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 136 to 150 of 157
  1. #136
    Antonis8
    Guest
    Προσφατα.

    Δεν με ενδιαφέρει ωστόσο,μια συμβουλή σου έδωσα,άξιοποιησε την οπως θέλεις.

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Πρώτον δεν εχω γραψει προσφατα για ζαναξ.Δευτερον και να εγραψα δε ζήτησα τη συμβουλή σου πόσο μαλλον απο ένα άτομο που πίνει και αυτό κακ είναι και μεσα στις φοβιες
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Προσφατα.

    Δεν με ενδιαφέρει ωστόσο,μια συμβουλή σου έδωσα,άξιοποιησε την οπως θέλεις.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    37.5 τωρα. Νικαω τον ιο.

  4. #139
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Πρώτον δεν εχω γραψει προσφατα για ζαναξ.Δευτερον και να εγραψα δε ζήτησα τη συμβουλή σου πόσο μαλλον απο ένα άτομο που πίνει και αυτό κακ είναι και μεσα στις φοβιες
    Oυτε εγω ζήτησα τη δικη σου. Εγώ δεν κάνω κατάχρηση ουτε γράφω στο φόρουμ οτι ειναι οκ να το παιρνεις για μεγάλα χρονικά διαστήματα,οπως έχεις γράψει εσύ. Κι εγω δεν μπορω να πάρω στα σοβαρά τη δικη σου απόψη μιας και κάνεις κατάχρηση ζαναξ άρα προφανως δεν είσαι σε θέση να μιλάς για διαχείρηση άγχους.

    Σε κάθε περιπτωση, ειναι δικαίωμα μου να δίνω συμβουλή σε οποιον θέλω και το κάνω και σεβομενος τους κανόνες,όχι με τον δικό σου τροπο. Αλλά οπως ειπα,κάνε ο,τι θες

  5. #140
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    37.5 τωρα. Νικαω τον ιο.
    Εχεις αλλα συμπτωματα;

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Δεν εισαι σε θεση εσυ να κρίνεις αν κάνω ή οχι καταχρηση των ζαναξ εδω δε ξέρεις αν παίρνω ακομα ή τα εχω σταματήσει..Εχεις πλακα ομως που εκφέρεις και αποψη εσύ.ο ορισμος του φόβου
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Oυτε εγω ζήτησα τη δικη σου. Εγώ δεν κάνω κατάχρηση ουτε γράφω στο φόρουμ οτι ειναι οκ να το παιρνεις για μεγάλα χρονικά διαστήματα,οπως έχεις γράψει εσύ. Κι εγω δεν μπορω να πάρω στα σοβαρά τη δικη σου απόψη μιας και κάνεις κατάχρηση ζαναξ άρα προφανως δεν είσαι σε θέση να μιλάς για διαχείρηση άγχους.

    Σε κάθε περιπτωση, ειναι δικαίωμα μου να δίνω συμβουλή σε οποιον θέλω και το κάνω και σεβομενος τους κανόνες,όχι με τον δικό σου τροπο. Αλλά οπως ειπα,κάνε ο,τι θες
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Εχεις αλλα συμπτωματα;
    Βηχα, πονολαιμο. Και τα αυτια μου λιγο με ενοχλουν. Και βαρος στα ματια. Μπορει να ειναι ιγμοριτιδα.

  8. #143
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Δεν εισαι σε θεση εσυ να κρίνεις αν κάνω ή οχι καταχρηση των ζαναξ εδω δε ξέρεις αν παίρνω ακομα ή τα εχω σταματήσει..Εχεις πλακα ομως που εκφέρεις και αποψη εσύ.ο ορισμος του φόβου
    Με προσβολες σε μένα δεν ακυρωνεις το πρόβλημα σου. Με βάση τις δημοσιεύσεις σου κρινω.

    Σε κάθε περιπτωση δεν με μοιάζει, αν δεν θες να βοηθηθείς δεν είναι δικό μου πρόβλημα. Καλή τύχη.

  9. #144
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Βηχα, πονολαιμο. Και τα αυτια μου λιγο με ενοχλουν. Και βαρος στα ματια. Μπορει να ειναι ιγμοριτιδα.
    Ε δες πώς θα παει. Οξυμετρο έχεις να τσεκαρεις οξυγόνο; Αν και αν στο γυρίσει σε πνευμονια θα έχεις πιο έντονα συμπτωματα.

    Κι εγώ δεν είμαι καλά, τελικά η κοκκινιλα εξελίσσεται όντως σε bulls eye και βγαζω και άλλη μια απο κάτω. Κωλοτσιμπουρια. Φταιω κι εγώ όμως γιατί δεν ελαβα μέτρα νωρίτερα.

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Προσοχη με τα τσιμπουρια.

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Κοίτα εσύ να βοηθήσεις τον εαυτο σου και άσε με εμενα.εμενα με παρακολουθεί ψυχιατρος σε αντίθεση με σένα που σου δινουν χάπια και αρνείσαι να τα πάρεις..
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Με προσβολες σε μένα δεν ακυρωνεις το πρόβλημα σου. Με βάση τις δημοσιεύσεις σου κρινω.

    Σε κάθε περιπτωση δεν με μοιάζει, αν δεν θες να βοηθηθείς δεν είναι δικό μου πρόβλημα. Καλή τύχη.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  12. #147
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Κοίτα εσύ να βοηθήσεις τον εαυτο σου και άσε με εμενα.εμενα με παρακολουθεί ψυχιατρος σε αντίθεση με σένα που σου δινουν χάπια και αρνείσαι να τα πάρεις..
    Μάλλον όλα αυτά θες να τα πεις στον εαυτό σου. Εγω ακολουθω τις οδηγίες του ψυχιατρου μου και δεν κάνω κατάχρηση φαρμάκων,οπως εσυ. Ελπιζω καποτε να παραδεχτείς το προβλημα σου για να βοηθηθεις. Καλη τύχη και παλι.

  13. #148
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Προσοχη με τα τσιμπουρια.
    Τώρα ο,τι έγινε έγινε. Τουλάχιστον αν όντως είναι lyme, το κατάλαβα νωρίς. Το τελευταίο τσίμπημα ήταν πριν ένα μήνα περιπου. Βέβαια η κοκκινιλα δεν βγήκε στο σημείο του τελευταίου τσιμπήματος αλλά σε ένα απο τα πρώτα. Αλλά ίσως προχωρήσει σε γενικευμένο εξάνθημα. Θα δείξει.

  14. #149
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ο ψυχιατρος ορίζει τι παίρνω κ κάθε ποτε.μου λες να μην ακουσω τον ψυχίατρο και να τα κοψω; γιατί αυτό παραβαίνει τους όρους του φορουμ περα απο αυτο αν θυμαμαι καλα σου ειχε γράψει χαπια τα οποια φοβοσουν να πάρεις ως συνήθως.
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Μάλλον όλα αυτά θες να τα πεις στον εαυτό σου. Εγω ακολουθω τις οδηγίες του ψυχιατρου μου και δεν κάνω κατάχρηση φαρμάκων,οπως εσυ. Ελπιζω καποτε να παραδεχτείς το προβλημα σου για να βοηθηθεις. Καλη τύχη και παλι.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  15. #150
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ο ψυχιατρος ορίζει τι παίρνω κ κάθε ποτε.μου λες να μην ακουσω τον ψυχίατρο και να τα κοψω; γιατί αυτό παραβαίνει τους όρους του φορουμ περα απο αυτο αν θυμαμαι καλα σου ειχε γράψει χαπια τα οποια φοβοσουν να πάρεις ως συνήθως.

    Δεν σου κάνω καποια προτροπη στο τι θα παιρνεις , εκφραζω απλως την προσωπικη μου εμπειρια και όσα γράφει το κουτί του ζαναξ για κατάχρηση το οποιο ταιριάζει αρκετά με τη χρήση που έχεις περιγραψει εσύ πως κάνεις.
    Οποτε νομίζω ότι τυπικα εσύ παραβαινεις τους κανόνες γιατι έχεις γράψει "δεν υπαρχει προβλημα να παιρνει κανείς ζαναξ για μεγαλο χρονικό διάστημα" ενώ κατι τέτοιο δεν ισχύει και οδηγεις τα μέλη σε λάθος συμπερασματα.

    Οσον αφορά την αγωγή μου κι εγώ ακολουθω τις οδηγίες του ψυχιατρου μου και των γιατρών μου.

Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast

Similar Threads

  1. Σας αγχώνει ο κορωνοιος;;
    By Layla123 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 250
    Last Post: 03-04-2020, 17:29
  2. Μουδιασμα-Μυρμηγκιασμα στο στομα
    By Speaker14 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 15-01-2020, 16:15
  3. Αίμα στο στόμα
    By gl08 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 09-06-2017, 22:51
  4. Σχετικα με οσα βαζουμε στο στομα μας!!!
    By sweetOctober in forum Παχυσαρκία
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2014, 01:23
  5. Η ζωή μου είναι ένα πολύ πικρή και κατάμαυρη...
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 18
    Last Post: 01-10-2012, 23:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •