Update - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 80 of 80

Thread: Update

  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Trust me ειναι ιστορικη χρονια φετος, εχω πεσει μεσα σε ολα. Μεχρι τραγουδιστη του δρομου με στιχους που ειναι σα να τους εγραψε για μενα συναντησα. Αυτο πως το εξηγεις;

    Ειχα ανοιξει και ενα θρεντ που σε ρωταγα αν εχει πολλες Κινεζες τουριστριες στη Ροδο και τι εχεις προσεξει σχετικα με αυτες.

  2. #77
    Antonis8
    Guest
    Πού είναι αυτό το θρεντ; Δεν κοιτάω όλες τις ενότητες συνήθως.
    Δεν έχουμε πολλούς Κινέζους, όχι. Περισσότερους Γερμανούς έχουμε και μετά Σλοβάκους, Ρώσους και άλλους ανατολικούς. Οι Γερμανοί είναι καλοί πελάτες. Αλλά έχει αλλάξει ο τουρισμός προς το χειρότερο εδώ από τότε που σταμάτησαν να φέρνουν Άγγλους.

  3. #78
    Antonis8
    Guest
    Εμένα οι Τσέχες μου αρέσουν συνήθως. Αλλά έχει και μερικές ωραίες Γερμανίδες. Την έχω πέσει σε αρκετές. Ποσοστό επιτυχίας αρκετό. Κυρίως με τις ξεναγούς κάνεις παιχνίδι γιατί τις βλέπεις συχνότερο,έρχονται στη ρεσεψιόν και αφήνουν φυλλάδια, μιλάνε με τους πελάτες κλπ.

    Οι Κινέζοι νομίζω ότι δεν προτιμούν τόσο τα νησιά,πάνε συνήθως Αθήνα/Θεσσαλονίκη. Δεν βλέπουμε πολλούς εδώ.

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ειχε ερθει Ροδο η συμμαθητρια μου με τις φιλες της το Σεπτεμβρη. Μου φανηκαν αγριεμενες σεξουαλικα στις φωτογραφιες. Στη Σαντορινη λενε εχει απειρους Κινεζους. Περσι μου εκανε νοηματα μια γαλλιδα στην παραλια γυμνιστων και ειχε πολυ γελιο. Ημουν σχεδον ευτυχισμενος σε εκεινο τον μικρο παραδεισο. Περναγα ολη τη μερα στην παραλια.

  5. #80
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Ειχε ερθει Ροδο η συμμαθητρια μου με τις φιλες της το Σεπτεμβρη. Μου φανηκαν αγριεμενες σεξουαλικα στις φωτογραφιες. Στη Σαντορινη λενε εχει απειρους Κινεζους. Περσι μου εκανε νοηματα μια γαλλιδα στην παραλια γυμνιστων και ειχε πολυ γελιο. Ημουν σχεδον ευτυχισμενος σε εκεινο τον μικρο παραδεισο. Περναγα ολη τη μερα στην παραλια.
    Ορέστη είσαι το είδωλο μου.. Τώρα είμαι σίγουρος.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Update, γελάστε ελεύθερα
    By wanderer010 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 10
    Last Post: 15-02-2020, 20:21
  2. Update /Φοβίες όταν νυχτωσει;
    By Antonis8 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 12-05-2019, 22:37
  3. Update
    By alexandros3 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 27-01-2010, 19:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •