Ερωτικη σχεση με διαφορα 10 χρονια ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 116
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    μου έχει συμβεί να κάνω και εγώ σχέση με μικρότερο και μπορώ να πω πως το μετάνιωσα.....
    ήμουν τότε 18 και μόλις άρχιζα τις σπουδές μου και αυτός ήταν 16 και πήγαινε ακόμα σχολείο....
    τι να σας πω όλα μας τα ενδιφέροντα ήταν διαφορετικά χώρια που υπήρχε και ανωριμότητα από την πλευρά του και ήταν λογικό.
    το αποτέλεσμα;αντί να τον αφήσω εγώ και να δώσω βάση στις σπουδές μου με άφησε αυτός για μια συμμαθήτριά του.......
    τι να πεις, ανωριμότητες της ηλικίας μας.....;)

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    ενοοειτε οτι θα σε αφηνε αυτος πρωτα.και φυσικα για μικροτερη.στους περισσοτερους αντρες αρεσουν οι μικροτερες για σχεση,οι μεγαλυτερες μονο για να τους μαθουν κολπα :P

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    στην περίπτωσή μας καλώς ή κακώς ούτε τον έμαθα ούτε μου έμαθε κόλπα....
    ήταν καθαρά μια απλή σχέση....λες για αυτό να έφυγε;:cool:

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    εμ δεν του μαθες πεντε πραγματα και συ λολ.πωπω χθες ειμουν χαλια εφαγα πολυ και ξερναγα ολο το βραδι.οσο δαεν ειχα αγχος δεν το παθενα αυτο.και με το κολοζαναξ παθενω κατι περιεργα κολπα.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    το καλό είναι πως αντί να χαρώ που έφυγε είχα πέσει στα πατώματα:D:D:D:D


    τόσο πολύ σε επηρεάζει το ζάναξ;

  6. #21
    όταν ο άντρας είναι μεγαλύτερος τότε δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά αν είναι η γυναίκα μεγαλύτερη τότε το επικρίνουν. Γιατί αυτός ο ρατσισμός; Κι από σένα Μαρία που σαν γυναίκα θα έπρεπε να στηρίζεις το φύλο σου. Εγώ πάντα είχα σχέσεις με συνομήλικους άντε 2 χρόνια μεγαλύτερους αλλά αν τύχαινε να αγαπήσω κάποιον πιο μικρό δε θα με ένοιαζε η ηλικία του.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    το στηριζω τ φυλο μας απλα ο αντρας ωρημαζει περιπου 10 χρονια αργοτερα απο την γυναικα.μια γυναικα 30 ετων αποκλειτε να την βρει και να συνεχιζει μεκαποιον 20αρη.αφου ο 20ης θα εχει φτασει το μυαλο του σε ηλικια 30 ετων στα 40 του.λολ

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    τοτε γιατι οι 35αρες τα φτιαχνουν με 28αρηδες;

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Για να παιρνανε καλα αλλου. Τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται.

    Εδω ενας αντρας ειναι μεγαλυτερος κατα 10 χρονια και το σκεφτεται, φαντασου να ισχυει και το αντιστροφο. Εξαλλου, αν και σιγουρα πολλες θα διαφωνησουν, μια γυναικα γερναει πιο γρηγορα. Φαινονται πολυ πιο ευκολα τα χρονια της, για να μην πω οτι πολλες δειχνουν μεγαλυτερες απο την ηλικια τους οταν φτασουν τα δευτερα -αντα σε αντιθεση με τους αντρες και δεν μιλαω πως δειχνουν οταν ειναι εξω και βαφονται πολυ αλλα οταν ειναι στο σπιτι. Και τον αντρα τον ενδιαφερει πως θα ειναι η γυναικα οταν ειναι μονοι τους.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    αυτο ξαβαπες το ολα ει να δανεικα.ο δικος μου ειναι 38 χρονων αντρας και φαινομαστε το ιδιο θα ελεγα, που ειμαι 28

  11. #26
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    οσο βαζετε στερεοτυπα στη ζωη σας τοσο θα μπερδευεστε....
    :cool:

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Αν καποιος πιστευει πως ενα ζευγαρι στο οποιο ο αντρας θα ειναι 40χρ και η γυναικα 50χρ θα ειναι ταιριαστο εμφανισιακα τοτε δεν εχω τι να πω. Ο αντρας θα ειναι στα καλυτερα του και η γυναικα ...
    Αυτο δεν ειναι στερεοτυπο αλλα η πραγματικοτητα, αυτο που βλεπει ακομα και ενας τυφλος. Τωρα το αν θα ταιριαζουν ψυχικα ειναι μια αλλη ιστορια αλλα τουλαχιστον εγω δεν πιστευω στα παραμυθια
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  13. #28
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    στο τι ζει ο καθενας αγαπητε και στο πως ζει ενα ζευγαρι το ξερει το ζευγαρι, και στους υπολοιπους δεν χωραει κριτικη.
    Ο καθενας κανει τις επιλογες που τον ικανοποιουν για να ειναι ευτυχισμενος.
    Αυτο ελειπε να πρεπει να δουμε τι λεει ο κοινωνικος περιγυρος για να μπορει ο καθενας μας να στεριωσει την ευτυχια του.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Δεν καταλαβες απολυτως τιποτα απο αυτα που εγραψα και ουτε περιμενα βεβαια κατι τετοιο
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    lol

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •