Διαγραφη Λογαριασμου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    608

    Ακυρωση του λογαριασμου

    Αeon συγγνωμη που σε ταλαιπωρώ μηπως θα μπορουσες να ακυρωσεις την διαγραφη μου. Σκεφτηκα οτι θα μπορουσα να επωφεληθω τελικα οπως ειπε ο Γιωργος και θα μαθω περισσοτερα πραγματα. Ευχαριστω!!
    Last edited by Delmember2052020; 18-04-2020 at 13:46.

  2. #2
    Καλη συνεχεια Λουνα!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Luna99 View Post
    Παιδια ειμαι η luna99 Ζητησα διαγραφη αλλα αν δεν σας χαιρετησω δεν ειναι σωστο. Να ξεπερασετε ολα τα προβληματα που σας απασχολουν περασαμε καλα και ασχημα. Επειδη παντα ειμαι λιγο απο ολα ειμαι και λιγο καλλιτεχνης μπορει να γραψω και ενα τραγουδι για σας που ξερεις μπορει να γινει και διασημο μπαλαντα θα ειναι ξερω και λιγη μουσικη πιστευω θα βγει καλο.
    Σας χαιρετω εναν εναν να αλληλοβοηθιεστε μεταξυ σας!!!
    [I]Και κατι αλλο επειδη τα γραπτα[/I] μενουν ελπιζω να εχω βοηθησει εναν ενθρωπο εδω
    To μονο μου αποθημενο ειναι που δεν εμαθα τα πληκρα πως λειτουργουν εδω. Μα να ξερω να πως δουλευει screenshot και να δυσκολευτω εδω? χαχα Θελω να ευχαριστησω και την φιλη μου που για μενα ειναι φιλη μου ασχετος που λενε το ιντερνετ ειναι απροσωπο Αλεξια10 περασαμε πολλα με συμπαρασταθηκε με το παραπανω
    στις δυσκολες στιγμες μου. Να ναι καλα!!! μπορει για εσενα Αλεξια μου να σε γραψω σε κανενα ποιημα. Αυτα.
    (τωρα μπορω να δανειστω την λεξη του elis)
    Τωρα δεχομαι τον αποκλεισμο aeon ηθελα να κανω διορθωσεις
    Luna99.. καλημέρα...δεν μου πέφτει λόγος φυσικά και είναι δικαίωμα σου να θέλεις να φύγεις...αλλά αν μου επιτρέπεις γιατί θέλεις να φύγεις???. Το φορούν είναι πολύ καλό...Η γνώμη μου είναι να κάτσεις...που ξέρεις αύριο μεθαύριο μπορεί να μπει κάποιος άνθρωπος που απτή γνώμη σου μπορεί να επωφεληθει..η να επωφεληθεί εσύ απτή γνώμη του άλλου...
    Συγγνώμη και πάλι όπως προείπα δεν μου πέφτει λόγος..αλλά μια γνώμη λέω..

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    608
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Luna99.. καλημέρα...δεν μου πέφτει λόγος φυσικά και είναι δικαίωμα σου να θέλεις να φύγεις...αλλά αν μου επιτρέπεις γιατί θέλεις να φύγεις???. Το φορούν είναι πολύ καλό...Η γνώμη μου είναι να κάτσεις...που ξέρεις αύριο μεθαύριο μπορεί να μπει κάποιος άνθρωπος που απτή γνώμη σου μπορεί να επωφεληθει..η να επωφεληθεί εσύ απτή γνώμη του άλλου...
    Συγγνώμη και πάλι όπως προείπα δεν μου πέφτει λόγος..αλλά μια γνώμη λέω..
    Για να δουμε Γιωργο θα δεχτουν την ακυρωση
    Last edited by Delmember2052020; 18-04-2020 at 12:56.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Κι εγώ χαίρομαι πάρα πολύ που δεν φεύγει η Λούνα!

    Την σέβομαι και την συμπαθώ και μου αρέσουν ο τρόπος που γράφει και αυτά που λέει. Με έχει βοηθήσει πάνω από μια φορά κι ας μη το έχω πει!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Luna99 View Post
    Για να δουμε Γιωργο θα δεχτουν την ακυρωση?
    Ε σβησε και συ το δικο σου ε? παει περασε δεν αντεξα για πολλη την απουσια σας
    Ναι το φόρουμ είναι πολύ καλό...και εγώ που έλειψα αρκετά ήταν γιατί είχα ένα πρόβλημα...αλλά με το που πέρασε κατευθείαν μπήκα στο φόρουμ να δω τι παίζει..
    Είναι πολύ ωραίο να μπορείς να βοηθήσεις κάποιον άνθρωπο που χρειάζεται βοήθεια...και να βοηθήθεις και εσύ φυσικά...

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    608
    Quote Originally Posted by homebod View Post
    Κι εγώ χαίρομαι πάρα πολύ που δεν φεύγει η Λούνα!

    Την σέβομαι και την συμπαθώ και μου αρέσουν ο τρόπος που γράφει και αυτά που λέει. Με έχει βοηθήσει πάνω από μια φορά κι ας μη το έχω πει!
    Καλημερα. Πολυ χαιρομαι γι αυτο σε ευχαριστω πολυ!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Κι εγω πολυ χαιρομαι που θα μεινεις στην παρεα λουνα
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    608
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Κι εγω πολυ χαιρομαι που θα μεινεις στην παρεα λουνα
    Σε ευχαριστω πολυ oboro

Similar Threads

  1. Διαγραφη λογαριασμου
    By black angel in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 20
    Last Post: 04-01-2020, 15:00
  2. Διαγραφη λογαριασμου
    By xaka10 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 15
    Last Post: 07-04-2018, 01:26
  3. Διαγραφή λογαριασμου
    By athinak1 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 0
    Last Post: 07-03-2018, 02:43
  4. Διαγραφή λογαριασμού
    By deleted-member1511161 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 22
    Last Post: 26-06-2015, 13:30
  5. Διαγραφή Λογαριασμού
    By zafeiris-deleted in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 11-09-2012, 00:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •