Διαγραφή λογαριασμού
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    george1520
    Guest

    Διαγραφή λογαριασμού

    Καλησπέρα.. Θα ήθελα να γίνει διαγραφή του λογαριασμού μου.. Θα στείλω και email.
    * όσο αφορά το θέμα μου που δεν μπορεί να γίνει διαγραφή, είναι εντάξει.. Ισως το διαβάσει κάποιος στο μελλον και βοηθηθεί..

    Να προσέχετε και να αγαπάτε τον εαυτό σας.

  2. #2
    george1520
    Guest
    Καλησπέρα. Είχα ζητήσει διαγραφη του λογαριασμού μου, δεν ξέρω γιατί δεν έχει γίνει ακόμη. Ίσως επειδή συνέχισα να γράφω στο φόρουμ;;
    Θα ήθελα να γίνει διαγραφή του λογαριασμού μου. Θα σας ξαναστειλω εμαιλ.

  3. #3
    ntinti
    Guest
    Γιωργο μην το κανεις ....

    Εχεις βοηθησει πολυ κοσμο και το ξερεις....

    Μην δινεις χωρο να μενουν ανθρωποι που δεν αξιζουν και να φευγουν αυτοι που βοηθουν!

  4. #4
    george1520
    Guest
    Τα έχουμε πει τόσες φορές. Χθες είπα θα κάνω διάλειμμα για ένα διάστημα και δεν είχα σκοπό να ξανά μπω. Απλά προτιμάω να γίνει διαγραφή του λογαριασμού μου έτσι ώστε αν ποτέ ξανά επιστρέψω να μην υπάρχει στο ιστορικό μου η ζωή μου.

    Να γίνει διαγραφή του λογαριασμού μου.

  5. #5
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Τα έχουμε πει τόσες φορές. Χθες είπα θα κάνω διάλειμμα για ένα διάστημα και δεν είχα σκοπό να ξανά μπω. Απλά προτιμάω να γίνει διαγραφή του λογαριασμού μου έτσι ώστε αν ποτέ ξανά επιστρέψω να μην υπάρχει στο ιστορικό μου η ζωή μου.

    Να γίνει διαγραφή του λογαριασμού μου.
    Εχεις ολα τα δικια σε αυτο!!!!!
    Αφου πλεον μετα απο τοσες φορες που εχεις ζητησει απο τους διαχειριστες να γινει διαγραφει του θεματος σου για να μην μπορει ο καθε αρρωστημενος να το παιρνει και να το χρησημοποιει οπως του αρεσει μη γνωριζοντας τις συννεπειες που εχει αυτο στην ψυχολογια σου μονο ανευθυνο μπορω να το χαρακτηρισω μιας και εδω μιλαμε καθαρα για θεμα ψυχολογιας .

    Θα χαρουμε πολυ να ξαναεπιστρεψεις οποτε εισαι ετοιμος οπως και καποια αλα μελη που εχουν φυγει....


    Ειλικρινα απορο με τη διαχειρηση και τους χειρισμους της ....

  6. #6
    george1520
    Guest
    Δεν έχω θέμα που υπάρχει αυτό το κομμάτι στο φόρουμ, η αλήθεια είναι ότι ζήτησα να γίνει διαγραφή, δεν γίνεται και είμαι εντάξει.
    Απλά αν επιστρέψω θέλω να μην υπάρχει στο ιστορικό μου αυτό το θέμα γιαυτό και ζήτησα διαγραφή λογαριασμού και δεν έκανα απλά αποσύνδεση.

  7. #7
    ntinti
    Guest
    Καλη συνεχεια Γιωργο!

  8. #8
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Καλη συνεχεια Γιωργο!
    Καλή συνέχεια.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    αν ο μονος λογος ειναι αυτος που αναφερεις, κανε αμεσα διπλο λογαροιασμο, ενημερωσε τους κιολας οτι εισαι ε συ να μην τον διαγραψουν, κι αν θελουν να διαγραψουν κατι, ας διαγραψουν τον παλιο.

  10. #10
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν ο μονος λογος ειναι αυτος που αναφερεις, κανε αμεσα διπλο λογαροιασμο, ενημερωσε τους κιολας οτι εισαι ε συ να μην τον διαγραψουν, κι αν θελουν να διαγραψουν κατι, ας διαγραψουν τον παλιο.
    Η πρώτη φορά που ζήτησα διαγραφή ναι ήταν αυτός ο λόγος. Είχε πάρει ένας τύπος εδώ μέσα ένα κομμάτι από την ζωή μου και το χρησιμοποίησε σαν επιχείρημα εναντίον μου. Είχα ζητησει να διαγράψουν το θέμα, μου είπαν ότι δεν γίνεται αλλά μπορούν να αλλάξουν κάποια πράγματα. Έκανα δύο αλλαγές. Τα προσωπικά μου στοιχεία και ένα άλλο κομμάτι. Το ιδανικότερο για μένα θα ήταν να φύγει το θέμα από εκεί. Δεν γινεται και το δέχομαι. Όμως τώρα δεν είναι αυτός ο λόγος, θα μπορούσα απλά να κάνω άλλο λογαριασμό και τέλος. Θέλω να αποχωρήσω από το φόρουμ και αν κάποτε αποφασίσω να ξαναμπώ να μπορώ να μπω με το ίδιο όνομα αλλά χωρίς το ιστορικό. Αν και δεν νομίζω να επιστρέψω.. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Έχω στείλει σήμερα 2 email για να δείξω ότι όντως το θέλω και περιμένω να γίνει η διαγραφή.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Εγώ δε θα πω ούτε κάτσε ούτε φύγε. Να κάνεις αυτό που θέλεις για να είσαι εσυ πρώτα από όλα καλά.
    Όσοι ήταν να πάρουν από εσένα πήραν και όσοι είναι να πάρουν θα πάρουν, αν και είμαι σίγουρος οτι εχεις δώσει και εχεις δωθεί πολλές φορές! Όλα στη ζωή γίνονται για κάποιον λόγο, τίποτα δεν είναι τυχαίο!
    Εύχομαι μόνο να είσαι ψυχικά και σωματικά υγιής... όλα τα υπόλοιπα διορθώνονται.
    Υ.Γ. Εύχομαι κάποια στιγμή να καταφέρουμε να πιούμε αυτή την τιμημένη ζιβανία.

  12. #12
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Εγώ δε θα πω ούτε κάτσε ούτε φύγε. Να κάνεις αυτό που θέλεις για να είσαι εσυ πρώτα από όλα καλά.
    Όσοι ήταν να πάρουν από εσένα πήραν και όσοι είναι να πάρουν θα πάρουν, αν και είμαι σίγουρος οτι εχεις δώσει και εχεις δωθεί πολλές φορές! Όλα στη ζωή γίνονται για κάποιον λόγο, τίποτα δεν είναι τυχαίο!
    Εύχομαι μόνο να είσαι ψυχικά και σωματικά υγιής... όλα τα υπόλοιπα διορθώνονται.
    Υ.Γ. Εύχομαι κάποια στιγμή να καταφέρουμε να πιούμε αυτή την τιμημένη ζιβανία.
    Που είσαι εσύ βρε ψυχή όλα καλα ελπίζω με την υγεία σου !

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Τζορτζ, πολυ καλα εκανες , κι εγω το ιδιο εκανα , μονο που δεν διεγραψα τον λογ/μο μου ......το ιδιο ειναι ....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Γεια σου ντίντι! Είμαι καλά! εσυ;

  15. #15
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Γεια σου ντίντι! Είμαι καλά! εσυ;
    Μπράβο χαίρομαι!!!
    Και εγώ μια χαρά τα γνωστά μπήκαμε στην τελική ευθεία!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Διαγραφη Λογαριασμου
    By Delmember2052020 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 8
    Last Post: 18-04-2020, 17:46
  2. Διαγραφή του λογαριασμού μου.
    By Delmem210118a in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 105
    Last Post: 24-01-2018, 22:59
  3. Διαγραφή του λογαριασμού μου.
    By DL010117a in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 04-11-2017, 06:02
  4. διαγραφη λογαριασμου...
    By den_katalavenw... in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 31-08-2016, 22:16
  5. διαγραφη λογαριασμου
    By cherrybanana in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-2015, 01:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •