Τι να κάνω..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040

    Τι να κάνω..

    Γειά σας και χρόνια πολλά άλλη μια γιορτή που με βασανίζουν σκέψεις. Έχω λίγες μέρες που είμαι μια χαρά έχω ενέργεια κοιμάμαι ξημερώματα κάνω σχέδια για το μέλλον σήμερα έτσι ξεκίνησα κ ξαφνικά ένιωσα σαν να προσγειώθηκα απότομα στην πραγματικότητα και έχω πέσει εντελώς μου κόπηκε η όρεξη όσα με έκαναν χαρούμενη τις προηγούμενες μέρες τώρα δεν μ αρέσουν. Ρε γαμωτο μπας κ είμαι διπολική; Τι είναι αυτό τώρα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    380
    ζωη ειναι..ετσι ειναι η ζωη..μη το υπεραναλυεις μια μερα ειναι μια πιο μελαγχολική μια εντελως χαλια,ε κ; αν το αναλυεις θα σκοτεινιαζεις ολες σ τις μερες,δν εισαι καλα μια μερα;δν εγινε τπτ εγω τετοιες μερες λεω "μερα ειναι θα πέρασει" Ακομη κ αν ειναι πολλες μερες στη σειρα...κάποια στιγμη περνανε..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by elpida33 View Post
    ζωη ειναι..ετσι ειναι η ζωη..μη το υπεραναλυεις μια μερα ειναι μια πιο μελαγχολική μια εντελως χαλια,ε κ; αν το αναλυεις θα σκοτεινιαζεις ολες σ τις μερες,δν εισαι καλα μια μερα;δν εγινε τπτ εγω τετοιες μερες λεω "μερα ειναι θα πέρασει" Ακομη κ αν ειναι πολλες μερες στη σειρα...κάποια στιγμη περνανε..
    Ναι αυτό εννοείται αλλά από τη μια στιγμή στην άλλη ξαφνικά εκεί που είμαι τέλεια να πέφτω στο άλλο άκρο; πολύ έντονο σκαμπανευασμα. Η αλήθεια είναι επειδή αυτή η χαρά δεν μου φαινόταν φυσιολογική είχα στο μυαλό μου τη διπολική

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    380
    Ειδικα στην εποχη μας οι περισσότεροι π ξερω ειναι ετσι..εδω εχουμε αλαγγες διαθεσης στο δευτερόλεπτο οχι με.τη μερα..πολλες φορες λεω θα κανω αυτο κ ενω εχω ενθουσιασμό μετα απι λιγο λεω ασε μωρε..κ το βλέπω κ παντου αυτο..για να εισαι διπολικος πρεπει να εχεις κ αλλα χαρακτηριστικα..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by elpida33 View Post
    Ειδικα στην εποχη μας οι περισσότεροι π ξερω ειναι ετσι..εδω εχουμε αλαγγες διαθεσης στο δευτερόλεπτο οχι με.τη μερα..πολλες φορες λεω θα κανω αυτο κ ενω εχω ενθουσιασμό μετα απι λιγο λεω ασε μωρε..κ το βλέπω κ παντου αυτο..για να εισαι διπολικος πρεπει να εχεις κ αλλα χαρακτηριστικα..
    Αυτές τις μέρες είχα υπερσεξουαλικοτητα και κοιμόμουν ξημερώματα νομίζω κι αυτά είναι συμπτώματα

  6. #6
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by vickie_victoria View Post
    Αυτές τις μέρες είχα υπερσεξουαλικοτητα και κοιμόμουν ξημερώματα νομίζω κι αυτά είναι συμπτώματα
    υπερσεξουαλικοτητα ! πρωτη φορα το ακουω! μπηκα στο google να διαβασω! το ειχα οταν πηγαινα σχολειο.. τωρα πανε αυτα πια...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    380
    Ειναι αλλα δν ειναι μονο αυτα κυριως συμπτωματα καταθλιψης κ μανιας ειναι τα πιο χαραμτηριστικα ειδικα αν επιμένουν.καιρο..η υπερενταση σε οποιαδήποτε μορφη ισως ειναι απλα αδρεναλίνη...σε αυτο μπορεί να σ απαντησει κ καποιος π να ξερει είτε ειδικος ειτε διπολικος αν διαβασει το θεμα.σ..εγω απλα προσπαθω να σ πω να ηρεμησεις κ να το δεις..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by elpida33 View Post
    Ειναι αλλα δν ειναι μονο αυτα κυριως συμπτωματα καταθλιψης κ μανιας ειναι τα πιο χαραμτηριστικα ειδικα αν επιμένουν.καιρο..η υπερενταση σε οποιαδήποτε μορφη ισως ειναι απλα αδρεναλίνη...σε αυτο μπορεί να σ απαντησει κ καποιος π να ξερει είτε ειδικος ειτε διπολικος αν διαβασει το θεμα.σ..εγω απλα προσπαθω να σ πω να ηρεμησεις κ να το δεις..
    Όχι αυτό της μανίας και τα αισθήματα της ευφορίας έχει τώρα 2 μέρες που τα έχω μέσα σε 1μιση χρόνο τώρα δεν είχα ποτέ μόνο κατάθλιπτικα είχα και αυτά που λέω ντα ευφορίκα εντάξει δεν ήταν και στο άλλο άκρο ότι μου έφυγαν όλες οι φοβίες εντελώς. Αλλά ξέρεις τι έχω συνηθίσει στο παράλογο που πλέον όταν νιώθω φυσιολογική νομίζω ότι δεν είμαι αυτό μου συμβαίνει ξέχασα πως είναι να νιώθω φυσιολογικά.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    380
    Σε καταλαβαινω οσο δε παει..καθε φορα π ξυπναω καλα χωρις Ταχυπαλμιες,ζαλαδες,ατονια οτιδήποτε κάθε φορα π ξυπναω καλα σαμποταρω μονη μ τα πάντα θεμα.συνηθειας ειναι

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by elpida33 View Post
    Σε καταλαβαινω οσο δε παει..καθε φορα π ξυπναω καλα χωρις Ταχυπαλμιες,ζαλαδες,ατονια οτιδήποτε κάθε φορα π ξυπναω καλα σαμποταρω μονη μ τα πάντα θεμα.συνηθειας ειναι
    Ναι αυτό νιώθω είμαι φυσιολογικη και μου φαίνομαι περίεργη γιατί χαίρομαι μου φαίνεται περίεργο όταν δεν φοβάμαι ακόμα πιο περίεργο

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 19:20
  2. Replies: 4
    Last Post: 31-03-2017, 22:27
  3. Ποιά διαφορά υπάρχει ανάμεσα στη φράση "κάνω έρωτα " και "κάνω σεξ" ή δεν υπάρχει?
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 25-12-2011, 14:44
  4. Τι να κάνω????
    By BERDEMENH in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 41
    Last Post: 25-09-2010, 17:40
  5. Τι να κανω?
    By marisa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 10-02-2010, 17:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •