Πιστεύετε ότι έχετε αποτύχει στην ζωή σας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    20

    Πιστεύετε ότι έχετε αποτύχει στην ζωή σας

    Γεια σας πιστεύετε ότι έχετε αποτύχει στη ζωή σας πώς τα καταφέρατε και τα βγάλαμε πέρα; εμένα μου τ εμένα μετά από τόσα χρόνια νιώθω ότι όλες οι επιλογές μου είχα λάθος πάντα φοβόμουνα τους ανθρώπους που με μπορώ να πετύχει ένα πολλά αλλά στις κοπέλες δεν τα πήγαινα καλά. και έτσι βρεθήκαμε μία που ήταν photo χρόνια πιο μεγάλη από μένα και έφυγαν 10 χρόνια από τη ζωή μου αέρα βρέθηκα με μία άλλη για λίγο χρονικό διάστημα και με έβλεπε σαν φίλο. και η άλλη στο τέλος με τα ψυχολογικά της και αυτά μας έκανε να τρέχουμε στους γιατρούς και στους ουρολόγους. Φοβάμαι γενικά τους γιατρούς επιχειρήσεις και τα φάρμακα .μπορεί να μην βγάλετε άκρη αλλά .σας πολλά Έχω φτάσει σε μία ηλικία που αναπολώ το παρελθόν αλλάξω πράγματα να μην είχα κανει. κάνω σε ποια στιγμή στη ζωή μου όταν φτάσεις σε σημείο να μην μπορείς να συμβουλευτείς κάποιον, είναι γιατί ο δικός σου άνθρωπος πήγε εκεί που πάνε όλος ο κόσμος και δεν μπορεί να σε συμβουλεύσει. να τον συμβουλευτείς για την ακρίβεια κιόλας για τα κάνεις μόνος σου για όλα αυτά που κάνεις ,και φτάνει σε σημείο αμφιβάλεις για όλα αυτά που κάνεις αν τα έκανε σωστά αν τα διόρθωνε και προσπαθούν να σε επιβάλλουν αυτοί τη σκέψη του Σ ως ορθή και η δική σου . Πώς τα καταφέρνετε φτάνοντας στο Αμήν άχρηστες οι άχρηστοι νιώθετε σαν άνθρωποι που έχετε Αποτυχία στη ζωή σας και κατηγορεί δεν το ξέρω στο κεφάλι ενώ έβλεπε πράγματα Αμάντα δεν τα έβλεπε τους κινδύνους και από την αγαθότητα του δεν τα έπαιρνε σοβαρά και θα σας πω μία ιστορία κάποτε που είχα μία κοπέλα που ήταν πιο μεγάλη από μένα Μου είπε η πολύ χαζός είσαι η πολύ καλός είναι πολύ βλάκας πρώτη φορά ακούω άνθρωπο να μιλάει και να τα λέει χωρίς να κρύβει κάτι και λέω αν τα έκρυβα όλα αυτά θα μου καλύτερος . Πολλές φορές νιώθω ότι δεν τα έχω καταφέρει ότι έχω αποτύχει σε πολλούς τομείς της ζωής μου Εντάξει Δόξα σοι ο Θεός έχω μία δουλειά δεν λέω ..
    Παλαιότερα λέει Μιχάλης αν διάγνωση καταπληκτικά καταθλιπτικά λέει κατάθλιψη σε αποδρομή κάτι τέτοιο Adele καταθλιπτικά λέει φαινόμενα σε αποστροφή κάπως έτσι ήτανε . Δυσκολεύομαι να κάνω πράγματα νομίζω ότι θα αποτύχω ότι θα με κρίνουν θα με κατακρίνουν και δεν με απορρίψουν όπως παλαιότερα που με απέρριπταν. Προσπαθώ να γυρίζω συνέχεια το μυαλό μου στο παρελθόν μήπως και αλλάξουμε τα πράγματα να αποφύγω το παρόν που τα έχω κάνει σκατά Έτσι νιώθω σαν να τα έχω κάνει σκατά

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Καλησπέρα.

    Δεν ξέρω μήπως έχεις κάποια δυσλεξία ή δεν είναι τα ελληνικά η πρώτη σου γλώσσα ή αν στα διορθώνει κάποιο auto correct, αλλά πραγματικά δεν καταλαβαίνω τίποτα από ότι γράφεις. Θέλεις να προσπαθήσεις να το ξαναγράψεις λίγο καλύτερα;

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    20
    ναι με φωνητική εγγραφή το εκανα. τωρα το διορθωσα .
    να κάπως πιο ευανάγνωστο

    Γεια σας πιστεύετε ότι έχετε αποτύχει στη ζωή σας ? πώς τα καταφέρατε και τα βγάλαμε πέρα αν ειχατε τετοιες σκεψεις ; εμένα μου συνεβη αυτο μετά από τόσα χρόνια. νιώθω ότι όλες οι επιλογές μου ήταν λάθος . πάντα φοβόμουνα τους ανθρώπους. Μπορουσα να πετύχω πολα ( απο παλια το ηξερα αυτο . το εβλεπα . αλλά στις κοπέλες δεν τα πήγαινα καλά. και έτσι βρεθήκαμε μία που ήταν 10 χρόνια πιο μεγάλη από μένα. και έφυγαν 10 χρόνια από τη ζωή μου αέρα. βρέθηκα με μία άλλη για λίγο χρονικό διάστημα και με έβλεπε σαν φίλο . Έκοψα και με αυτή γιατί ήθελα να έχω μια κοπελίτσα με κατανόηση και αλληλοστήριξη . και στο τέλος μια τρίτη με τα ψυχολογικά της ( επειδή έπεσε όπως λέει με τα μούτρα σε κάποιον επίπεδη Αίτνα μεγάλη 35 + και παρθένα . Και την άφησε έγκυο ο μάγκας και την παράτησε . Και μετά αυτί κλαιγότανε , και δεν πηγνύανε να κύκνεια εξετάσεις ( καλλιεργήτριες Αίτνα την έστελνα λόγω το ότι είχα ενοχλήσεις μετά από ... @@ και αυτά μας έκανε να τρέχουμε στους γιατρούς και στους ουρολόγους. Φοβάμαι γενικά τους γιατρούς εγχειρίσεις ς και τα φάρμακα .μπορεί να μην βγάλετε άκρη αλλά .σας πολλά Έχω φτάσει σε μία ηλικία που αναπολώ το παρελθόν αλλάξω πράγματα να μην είχα κάνει.
    Φτανω σε ποια στιγμή στη ζωή μου, και λεω - αναρωτιέμαι “ όταν φτάσεις σε σημείο να μην μπορείς να συμβουλευτείς κάποιον,” είναι γιατί ο δικός σου άνθρωπος πήγε εκεί που πάνε όλος ο κόσμος και δεν μπορεί να σε συμβουλεύσει ( θάνατος συγγενικου προσωπου ) . θα θεσ να τον συμβουλευτείς , για την ακρίβεια όλα για τα κάνεις μόνος σου. για όλα αυτά που κάνεις , σε φτανουν σε σημείο να σε κανουν αμφιβάλεις για όλα αυτά που κάνεις και σκεφτεσε , αν τα έκανες σωστά όλα αυτά τα χρονια ή αν σε διορθωνόνουν και προσπαθούν να σε επιβάλλουν αυτοί τη σκέψη τούς ως ορθή και οχι τη δική σου . Οτνα σου λένε ότι αυτό σκέφτεστε ειναι λάθος αρκετές φόρες. Πώς τα καταφέρνετε φτάνοντας στο Αμήν ?? στα όρια τησ ψυχολογίας σας ? άχρηστες οι άχρηστοι νιώθετε? σαν άνθρωποι που έχετε Αποτυχει στη ζωή σας ? και κατηγορείτε το ξερό σας το κεφάλι ? ενώ έβλεπα τα πράγματα , αλλα δεν έβλεπα τους κινδύνους . και από την αγαθότητα μου , δεν τα έπαιρνα σοβαρά . και θα σας πω μία ιστορία κάποτε που είχα μία κοπέλα που ήταν πιο μεγάλη από μένα Μου είπε η πολύ βλακας )(χαζος ενα απο τα δυο είπε) είσαι , η πολύ καλός είναι πολύ βλάκας .Πρώτη φορά ακούω άνθρωπο να μιλάει και να τα λέει χωρίς να κρύβει κάτι . και σκέφτομαι αν ήμουν και λιγο μυστικοπαθείς αν τα έκρυβα όλα αυτά θα μου καλύτερος . Πολλές φορές νιώθω ότι δεν τα έχω καταφέρει ότι έχω αποτύχει σε πολλούς τομείς της ζωής μου .Εντάξει Δόξα σου ο Θεός έχω μία δουλειά δεν λέω ..
    Παλαιότερα μου είχαν κάνει μια διάγνωση καταθλιπτικά φαινόμενα με αγχώδεις διαταραχες σε αποδρομή . Ή κάτι τέτοιο. . Δυσκολεύομαι να κάνω πράγματα νομίζω ότι θα αποτύχω ότι θα με κρίνουν θα με κατακρίνουν και θα με απορρίψουν όπως παλαιότερα που με απέρριπταν. Προσπαθώ να γυρίζω συνέχεια το μυαλό μου στο παρελθόν μήπως και αλλάξουμε τα πράγματα να αποφύγω το παρόν που τα έχω κάνει σκατά Έτσι νιώθω σαν να τα έχω κάνει σκατά . Εχει οφρεσπου νιωθω καλυτερα. Αυτα τα λεω γιατι μου ειοχαν βρει μικροβιο 2 στο σπερμα, κια τωρα μου βρηκανε και πολυποδεσ στην χολη. Νιωυω οτι ολο κακακ μου συμβαινουν.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Καλημέρα.

    Εσύ αισθάνεσαι ότι δεν πήγαν τα πράγματα όπως θα ήθελες στον τομέα των σχέσεων ή και κάπου αλλού, π.χ. επαγγελματικά, φιλικά, τρόπος ζωής κτλ ;
    Διότι βλέπω ότι πιο πολύ στα ερωτικά επικεντρώνεσαι. Είχες από μικρός ένα όνειρο ότι π.χ. στα 30 θα έχεις βρει μία γυναίκα να κάνεις μαζί της παιδιά ή να περνάτε ωραία και να κάνετε ταξίδια ή εσύ να δουλεύεις κι αυτή να είναι στο σπίτι και να σε κοιτάει στα μάτια ή κάτι άλλο; Θέλω να πω είχες κάποιο στόχο συγκεκριμένο από παλιά σε αυτό το κομμάτι και δεν σου βγήκε ή δεν ήξερες καν τι θες, αλλά έχεις απογοητευτεί γιατί αποδείχτηκε εκ του αποτελέσματος ότι οι επιλογές σου ήταν πολύ λάθος; Τώρα από εδώ και πέρα, τι θα ήθελες ιδανικά;

Similar Threads

  1. ΕΧΕΤΕ ΝΙΩΣΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ??
    By anxious4ever in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 64
    Last Post: 01-08-2016, 09:16
  2. Replies: 10
    Last Post: 01-10-2013, 04:14
  3. πιστευετε στην κολαση, η τον παραδεισο?
    By seleios in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 37
    Last Post: 23-12-2010, 12:45
  4. Πιστεύετε στην μετεμψύχωση;
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 85
    Last Post: 15-12-2010, 22:09
  5. Πιστεύετε στην θανατική ποινή;
    By whitecandle in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 231
    Last Post: 13-04-2010, 16:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •