Με αηδιάζουν! Εχω χάσει εντελώς την πίστη μου στους αντρες!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 51 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 753
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108

    Με αηδιάζουν! Εχω χάσει εντελώς την πίστη μου στους αντρες!

    Όσοι έχετε διαβάσει κι άλλα θέματα μου ξέρετε ότι έχω μπουχτισει με τον κάθε λιγουρη που με θέλει μόνο για σεξ.
    Κάποιοι δεν κάνουν καν τον κόπο να προσπαθήσουν να είναι ευγενικοί (οι περισσότεροι) και κάποιοι απλώς το παίζουν καλοί μέχρι να σκάσουν το παραμύθι ότι θέλουν να βρισκόμαστε μόνο για σεξ γιατί δεν θέλουν κάτι σοβαρό.
    Νομίζω πια πως το 99% των αντρών είναι έτσι και ανήκει στη μία από τις δύο παραπάνω κατηγορίες.

    Στο διάστημα της καραντίνας μου έχουν στείλει είτε στο φβ είτε στο ινσταγκραμ διάφοροι τύποι που συνήθως τα πρώτα λεπτά παριστάνουν τους νορμάλ και μετά αρχίζουν τα βρωμολογα. Βέβαια υπάρχουν και οι πιο ευγενικοί που ναι μεν κάνουν ωραία κοπλιμεντα και μετά πετάνε να βρεθούμε ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ , τάχα μου γιατί με την καραντίνα δεν γίνεται αλλιώς (είναι η ευκαιρία των ξελιγωμενων τώρα) και άμα πεις όχι αρχίζουν ότι δεν θα γίνει τιποτα , έναν καφέ θα πιούμε.
    Μάλιστα κάποιοι για να δικαιολογήσουν το ποσό ανυπόμονοι και λιγουρηδες είναι λένε ότι έτσι γνωρίζεις καλύτερα τον άλλον (όχι πρώτα με μια συζήτηση, ε?) και αν δεν τους στείλεις φωτό με εσώρουχα λένε ότι είναι απαραίτητο για να τους εξαψεις τη φαντασία και να θέλουν να κάνεις κάτι ( τι άλλο θα σκεφτούν ρε φίλε έλεος!).

    Το να θέλει ένας άντρας σεξ είναι φυσιολογικό, το να μην μπορεί να κρατήσει κάποια προσχήματα όχι δεν είναι φυσιολογικό κατά τη γνώμη μου!! Και για να συνεχίζουν αυτή την τακτική σημαίνει ότι υπάρχουν γυναίκες επίσης απελπισμένες και ξελιγωμενες που το δέχονται!

    Τα είπα όλα αυτά σε ένα κοντινό μου άτομο (περισσότερο για να δείξω ότι μου την πέφτουν) και ενώ θαυμαζει ότι μου την πέφτουν πολλοί, με παρότρυνε να βγω με 2 από αυτούς (αυτούς τους ήξερα από κοντά αλλά με θυμηθηκαν τώρα με την καραντίνα για να πηδήξουν) έστω για να κάνω χαβαλε αλλά να μην τους καθίσω αν δεν θέλω.
    Και λεω εγώ " για ποιο λόγο να βγω μαζί τους αν είναι να ακούω μαλακίες?" και μετά το σκέφτηκε και είπε έχεις δίκιο
    Τελευταία μου λέει "είσαι μια κούκλα και ανυπομονούν να κάνουν κάτι μαζί σου, για αυτό" . Εγώ της λέω ότι δεν είμαι εγώ το θέμα αυτοί είναι λιμασμενοι και ακόμα και σε μπάζα μπορεί τα ίδια να έκαναν.
    Κι έτσι τελευταία σταμάτησε να μου τα πρήζει και απορεί πόσο άλλαξαν οι εποχές και ότι παλιά σέβονταν περισσότερο τις κοπέλες
    Αλλά αυτό που μου τη δίνει είναι που λέει " κρίμα να μην γνωρίζεις ένα σοβαρό παιδί να συνεννοείται" δηλαδή σαν να λέμε ΛΥΠΗΣΗ!

    Μιλάω και με ψυχολόγο μερικές φορές μέσω σκαιπ αλλά δεν βλέπω αποτέλεσμα. Ηρεμώ προσωρινά αλλά ως εκεί.
    Το άγχος που με πιάνει ανά διαστήματα δεν μπορώ να το αποβαλω.

    Φοβάμαι πως έχω χάσει πλέον την ελπίδα να κανω οποιαδήποτε σχέση κι ακόμα και αν κάνω, θα είμαι πάντα επιφυλακτική ότι ο άλλος θέλει μόνο σεξ και μου παίζει τον καλό.

    Μιλάω εδώ και μέρες με ένα παιδί που δεν μου αρέσει καθόλου εξωτερικά , ούτε σαν χαρακτήρας μου κάνει κάτι ιδιαίτερο, ίσα ίσα μου τη σπάει γιατί το παίζει ότι τα ξέρει όλα. Όμως έχει ένα προβάδισμα στο ότι οι συζητήσεις του δεν περιορίζονται στο σεξουαλικό. Ίσως βγω μαζί του μετά την καραντίνα. Έχω ρίξει τα στανταρντς μου στα τάρταρα λόγω του άγχους μου.

    Και βλέπω κοπέλες οι οποίες δεν έχουν προσπαθήσει για τίποτα στη ζωή τους (ούτε στην εμφάνιση, ούτε στο επαγγελματικό ούτε σε τίποτα) να έχουν αγόρια με καλό χαρακτήρα, ακόμα κι αν οι ίδιες είναι κατίνες και πικροχολες.
    Δεν είναι άδικο τώρα αυτό?

    Είναι και ένας που μου αρέσει τώρα και φαίνεται καλό και συνεσταλμένο άτομο και από τα βλέμματα του μάλλον του αρέσω κι εγώ αλλά έχει σχέση με μια κοπέλα απαράδεκτη (πέρα από άσχημη και παχιά). Αλλά τρέχα γυρεύει...

    Ίσως ισχύει αυτό που λένε ότι οι κοπέλες που δεν είναι και τόσο σόι έχουν καλές τύχες

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Στειλε μου π.μ αν μπορεις εγω δεν μπορω !!αυτο το μην θα μπορουσα να το γραψω εγω ...μονο εναν αντρα γνωρισα στην ζωη μου που τα ειχε ολα και μετα απο αυτον ολοι οι αλλοι θελαν μονο σεξ !τιποτε αλλο ..ενα ραντεβου και μετα ελα σπιτι μου η ουτε καν ενα ραντεβου ελα απο το σπιτι μου η παμε βολτα με το αμαξι...πραγματικα εχει καταντησει αηδια ...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Σου έστειλα!

    Το χειρότερο είναι ότι πάνε να υποτιμήσουν τη νοημοσύνη σου. Λένε έλα σπίτι μου, θα αραξουμε και θα πιούμε έναν καφέ/ένα ποτό, δεν θα γίνει τίποτα αν δεν το θες.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Ναι το ξερω ..μονο για καφε θελουν να παμε .. δεν μπορουμε να παμε εξω σαν ανθρωποι πρεπει στο σπιτι ..και μετα αν πας θα στην πεσουν και αν φυγεις θα πουνε τι δεχτηκες να ερθεις σπιτι μου ?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Ακριβώς. Πάνε να σου δημιουργήσουν και ενοχές ότι εσύ το προκάλεσες.

    Αλλά προφανώς για να μην έχουν σταματήσει αυτή τη συμπεριφορά υπάρχουν τυπισσες απελπισμένες που τα δεχονται αυτά

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    εμένα ακριβός το αντίθετο με αηδιάζουν η γυναίκες δεν ξέρω γιατί

  7. #7
    κοριτσια συστηχως υπαρχουν και αυτοι που στελνουν σε 100 γκομενες και λενε καποια θα κατσει, στειλτους στο διαολο.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Γεία σου LemonPie ,

    Η εμπείρια μου ως τώρα έχει δείξει πως οι ανθρωποι που θελουν να κάνουν σεξ μόνο - αντρες και γυναίκες- δεν τους ενδιαφέρει ούτε η εμφάνιση ούτε η προσωπικότητα, θέλουν να απολαύσουν την στιγμή του σεξ σε όλο της το μεγαλείο, να νιώσουν οργασμό, να ικανοποιηθούν ή να ικανοποιήσουν, ως γνωστό κατά την διαδικασία του σεξ πολλές από τις ορμόνες που εκκρίνονται ανεβάζουν την διαθεση , ρίχνουν την πίεση του αίματος γενικά μας χαλαρώνει και παράλληλα μας ανεβάζει τη αυτοπεποίθηση . Προφανώς υπάρχουν και κάποιοι που ικανοποιούνται όταν δουν το παρτενέρ τους στα ύψη άλλοι θέλουν όλα να γίνονται για αυτούς -σεβαστό-.

    Στα date apps που ψαχνεις κατα 90% θα βρείς αυτό γιατί για αυτό υπάρχουν, δεν ψάχνει κανείς τον έρωτα της ζωής του εκεί και παρα πολλοί μα πάαααρα πολλοί επαγγελματίες εργάτες του σεξ βρίσκουν πελάτες από εκεί, οπότε είναι λογικό να στην πέφτουν έτσι χύμα και φωτογραφία να μην είχες πάλι αυτό θα γινόταν.

    Ως γυναίκα θα σου πρότεινα να ασχοληθείς περισσότερο με το μέσα σου γιατί εαν αυτό που ψάχνεις είναι μια αγάπη και έναν έρωτα θα πρέπει να μπορείς να προσφέρεις στον άνθρωπο σου και όχι μόνο να ζητάς.

    Οι κοπέλες που περιγράφεις ως άσχημες και παχυες έχουν έναν υπέροχο εσωτερικό κόσμο που οι συντροφοί τους βλέπουν και εσύ όχι, ήμουνα σε σχέση με ένα αθλητή και εγώ ήμουν και μικρότερη του και καθόλου το γυμναστηρίου και η χαρά μου ήταν μεγαλύτερη από το να με πεί όμορφη όταν μου είπε " με κάνεις καλύτερο άνθρωπο", ή " είμαι περήφανος για σένα"

    Σου εύχομαι ολόψυχα να βρείς αυτό που ψάχνεις και όταν το βρεις πρόσφερε του τον καλύτερο εαυτό σου, όχι τον ανασφαλή ούτε το μίζερο για να σου δώσει και εκείνος τον δικό του.

    υγ: αχ να είχαμε μια lemonpie τώρα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Quote Originally Posted by Thanasis25 View Post
    εμένα ακριβός το αντίθετο με αηδιάζουν η γυναίκες δεν ξέρω γιατί
    Όλες ή συγκεκριμένες συμπεριφόρες;

  10. #10
    Miliva21
    Guest
    Δεν σε θεωρώ παράλογη παρατηρώ και εγώ ότι συμβαίνει αυτό τριγύρω εντονα....

    Αλλά αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι σε παρόμοια θέματα που εκφράζονται τέτοιες απόψεις.... πολλές γυναίκες του φόρουμ δεν θέτουν άποψη...... που αντίθετα για άλλα θέματα θα ανέπτυσσαν με παθος την επιχειρηματολογία τους......εδώ δεν ανταποκρίνονται τόσο γρήγορα

    Και αν ανταποκριθούν θα σου πουν οτι έτσι πρέπει να γίνεται και ότι εσύ είσαι παράξενη που το βλεπεις έτσι.....

    Άρα αν το σκεφτείς λίγο αυτό ......στα ερωτήματα που θέτεις για τις γυναίκες.....

    παίζει το γεγονός ότι οι περισσότερες πλέον έχουν ίσως ακόμα και πιο σεξουαλικά επιθετική στάση από τους άντρες που περιγράφεις

    Δεν θα σταθώ στο αν είναι θετικό ή αρνητικό αυτό....ή ουδέτερο.....αλλα απλά το λέω για να σε βοηθησω σε αυτά που σκέφτεσαι......

    Εδώ αν εκφράζεις τέτοιες απόψεις για τις σχέσεις θα σε πάρουν με τις πέτρες ως πουριτανη και η τελευταία του χωριού .....Αυτό δλδ που θα συνέβαινε και σε μια κοριτσοπαρεα αν τους έλεγες τον προβληματισμό σου ....

    Κάποτε η κοινωνία επεκρινε τις απελευθερωμένες τώρα επικρίνει τις παρθένες

    Το μεγαλύτερο ποσοστό των γυναικών δεν έχει αναστολές και ίσως καλύτερα γιατι μένουν πιο εύκολα ικανοποιημένες
    Καθώς το σεξ είναι το πιο εύκολο πράγμα να σου προσφέρει ο άλλος ....

    Σε μια κοινωνία που τρέμει την εγγύτητα και είναι συναισθηματικα αναπηρη

  11. #11
    Miliva21
    Guest
    Εστίασε στο να γνωρίσεις από παρέες άντρες και από χόμπυ οχι από ινσταγκραμ και τιντερ και φειςμπουκ .......έχεις μεγάλες πιθανότητες να τυχαίνεις σε αυτή τη προσέγγιση.....στο έχω πει

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by LiloCook View Post
    Γεία σου LemonPie ,

    Η εμπείρια μου ως τώρα έχει δείξει πως οι ανθρωποι που θελουν να κάνουν σεξ μόνο - αντρες και γυναίκες- δεν τους ενδιαφέρει ούτε η εμφάνιση ούτε η προσωπικότητα, θέλουν να απολαύσουν την στιγμή του σεξ σε όλο της το μεγαλείο, να νιώσουν οργασμό, να ικανοποιηθούν ή να ικανοποιήσουν, ως γνωστό κατά την διαδικασία του σεξ πολλές από τις ορμόνες που εκκρίνονται ανεβάζουν την διαθεση , ρίχνουν την πίεση του αίματος γενικά μας χαλαρώνει και παράλληλα μας ανεβάζει τη αυτοπεποίθηση . Προφανώς υπάρχουν και κάποιοι που ικανοποιούνται όταν δουν το παρτενέρ τους στα ύψη άλλοι θέλουν όλα να γίνονται για αυτούς -σεβαστό-.

    Στα date apps που ψαχνεις κατα 90% θα βρείς αυτό γιατί για αυτό υπάρχουν, δεν ψάχνει κανείς τον έρωτα της ζωής του εκεί και παρα πολλοί μα πάαααρα πολλοί επαγγελματίες εργάτες του σεξ βρίσκουν πελάτες από εκεί, οπότε είναι λογικό να στην πέφτουν έτσι χύμα και φωτογραφία να μην είχες πάλι αυτό θα γινόταν.

    Ως γυναίκα θα σου πρότεινα να ασχοληθείς περισσότερο με το μέσα σου γιατί εαν αυτό που ψάχνεις είναι μια αγάπη και έναν έρωτα θα πρέπει να μπορείς να προσφέρεις στον άνθρωπο σου και όχι μόνο να ζητάς.

    Οι κοπέλες που περιγράφεις ως άσχημες και παχυες έχουν έναν υπέροχο εσωτερικό κόσμο που οι συντροφοί τους βλέπουν και εσύ όχι, ήμουνα σε σχέση με ένα αθλητή και εγώ ήμουν και μικρότερη του και καθόλου το γυμναστηρίου και η χαρά μου ήταν μεγαλύτερη από το να με πεί όμορφη όταν μου είπε " με κάνεις καλύτερο άνθρωπο", ή " είμαι περήφανος για σένα"

    Σου εύχομαι ολόψυχα να βρείς αυτό που ψάχνεις και όταν το βρεις πρόσφερε του τον καλύτερο εαυτό σου, όχι τον ανασφαλή ούτε το μίζερο για να σου δώσει και εκείνος τον δικό του.

    υγ: αχ να είχαμε μια lemonpie τώρα.
    Δηλαδή αν ήμουν άσχημη πάλι το ίδιο θα γινόταν? Δεν έχω καταφέρει απολύτως τίποτα, έστω με την εμφάνιση? Τα κοπλιμεντα που μου είπαν ήταν ψεύτικα για να πηδήξουν?

    Οι κοπέλες που λέω, επειδή τις γνωρίζω , μόνο υπέροχο εσωτερικό κόσμο δεν έχουν. Είναι ζηλιαρες, κουτσομπολες και γενικά έχουν νοοτροπία επαρχίας. (Χωρίς να θέλω να προσβαλω κάποιον που είναι από επαρχία. Θέλω να πω ότι έχουν τα κόμπλεξ της κλειστής κοινωνίας, γιατί δεν βγήκαν ποτέ παραέξω)
    Επίσης είναι με τους ίδιους από το σχολείο.

    Όταν λες να ασχοληθώ με το μέσα μου, πως να το κάνω αυτό?

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    19
    Πόσο ταυτίστηκα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Δεν σε θεωρώ παράλογη παρατηρώ και εγώ ότι συμβαίνει αυτό τριγύρω εντονα....

    Αλλά αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι σε παρόμοια θέματα που εκφράζονται τέτοιες απόψεις.... πολλές γυναίκες του φόρουμ δεν θέτουν άποψη...... που αντίθετα για άλλα θέματα θα ανέπτυσσαν με παθος την επιχειρηματολογία τους......εδώ δεν ανταποκρίνονται τόσο γρήγορα

    Και αν ανταποκριθούν θα σου πουν οτι έτσι πρέπει να γίνεται και ότι εσύ είσαι παράξενη που το βλεπεις έτσι.....

    Άρα αν το σκεφτείς λίγο αυτό ......στα ερωτήματα που θέτεις για τις γυναίκες.....

    παίζει το γεγονός ότι οι περισσότερες πλέον έχουν ίσως ακόμα και πιο σεξουαλικά επιθετική στάση από τους άντρες που περιγράφεις

    Δεν θα σταθώ στο αν είναι θετικό ή αρνητικό αυτό....ή ουδέτερο.....αλλα απλά το λέω για να σε βοηθησω σε αυτά που σκέφτεσαι......

    Εδώ αν εκφράζεις τέτοιες απόψεις για τις σχέσεις θα σε πάρουν με τις πέτρες ως πουριτανη και η τελευταία του χωριού .....Αυτό δλδ που θα συνέβαινε και σε μια κοριτσοπαρεα αν τους έλεγες τον προβληματισμό σου ....

    Κάποτε η κοινωνία επεκρινε τις απελευθερωμένες τώρα επικρίνει τις παρθένες

    Το μεγαλύτερο ποσοστό των γυναικών δεν έχει αναστολές και ίσως καλύτερα γιατι μένουν πιο εύκολα ικανοποιημένες
    Καθώς το σεξ είναι το πιο εύκολο πράγμα να σου προσφέρει ο άλλος ....

    Σε μια κοινωνία που τρέμει την εγγύτητα και είναι συναισθηματικα αναπηρη
    Το έχω θέσει και αλλού αυτό το θέμα και μου απάντησαν κυρίως άντρες ότι εγώ φταίω σίγουρα και ότι για να μου φέρονται έτσι εγώ δεν είμαι σοβαρή και ο,τι δίνω αυτό παίρνω. Γυναίκες εννοείται δεν απαντάνε. Τι να πουν? Ότι έχουν καταντήσει λυσσαρες που κηνυγουν τους άντρες ? Οι περισσότερες διαλέγουν αυτή την επιθετική στάση επειδή είτε είναι λυσσασμένες για σεξ είτε γνωρίζουν ότι δεν έχουν τα προσόντα ώστε να τις προσέξει ένας άντρας και πατάνε στην ανάγκη του για σεξ.

    Όσο για τις γνωριμίες από κοντά...
    Δεν έχω τον απαραίτητο κύκλο.
    Αλλά και σε αυτούς που αναφέρω τώρα ο ένας ήταν τύπος που γνώριζα από ένα γυμναστηριο που πήγαινα παλιά. Ενώ από κοντά φαινόταν μια χαρά παιδί μου έστειλε ένα χρόνο μετά να έρθω σπίτι του , ζητούσε φωτό μου με εσώρουχα και γενικά δεν διέφερε απολύτως σε τίποτα από τους υπόλοιπους. Επίσης γνωρίζω άτομα που έκαναν σχέσεις μέσω εφαρμογών και το παράδοξο ήταν ότι αυτοί είχαν παρέες και γνωριμίες από κοντά .

    Θα προσπαθήσω να κάνω παρέα κάποια στιγμή αν το ευνοήσουν οι συνθήκες, αλλά μέχρι να φτάσουν στο σημείο να μου γνωρίσουν καποιον φαντάζομαι θα πρέπει να περιμένω αρκετά.

    Οπότε συνεχίζω και μέσω εφαρμογών. Δεν τα παρατάω δηλαδή, όσο κι αν έχω κουραστεί και απογοητευτεί.

    Αυτό που σκέφτηκα ήταν να στείλω ένα μήνυμα σε όσους φασωθηκα πρόσφατα και αν τους ρωτήσω γιατί δεν έδωσαν συνέχεια. Χωρίς να πρηξω, απλά θα τους πω ότι θέλω να μάθω αν υπήρξε κάτι που δεν τους άρεσε πάνω μου για να ξέρω τι να αλλάξω στις επόμενες γνωριμιες

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Το έχω θέσει και αλλού αυτό το θέμα και μου απάντησαν κυρίως άντρες ότι εγώ φταίω σίγουρα και ότι για να μου φέρονται έτσι εγώ δεν είμαι σοβαρή και ο,τι δίνω αυτό παίρνω. Γυναίκες εννοείται δεν απαντάνε. Τι να πουν? Ότι έχουν καταντήσει λυσσαρες που κηνυγουν τους άντρες ? Οι περισσότερες διαλέγουν αυτή την επιθετική στάση επειδή είτε είναι λυσσασμένες για σεξ είτε γνωρίζουν ότι δεν έχουν τα προσόντα ώστε να τις προσέξει ένας άντρας και πατάνε στην ανάγκη του για σεξ.
    Η αληθεια ειναι οτι αναρωτιωμουν τι απεγιναν ολα αυτα που σου γραφαμε με τον γιωργο1520 σε εκεινο το πολυσελιδο θρεντ... Πως τα ειχες επεξεργαστει στο μεταξυ κλπ.
    Last edited by oboro; 20-04-2020 at 14:32.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

Page 1 of 51 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΕΧΩ ΧΆΣΕΙ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΎΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΥΣ
    By Billtheo in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 93
    Last Post: 02-09-2020, 14:29
  2. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 20:56
  3. τα έχω χάσει εντελώς ??????? οεο????!!! :)
    By complex om in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 19-03-2013, 11:08
  4. Υπαρχει ρομαντισμος στους αντρες?
    By MARW_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 70
    Last Post: 31-12-2011, 04:39
  5. Replies: 31
    Last Post: 03-12-2010, 20:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •