Με αηδιάζουν! Εχω χάσει εντελώς την πίστη μου στους αντρες! - Page 51
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 51 of 51 FirstFirst ... 41495051
Results 751 to 753 of 753
  1. #751
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Γυναικες και μαλακιες.

  2. #752
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Γυναικες και μαλακιες.
    Όσο δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

  3. #753
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Location
    Αθηνα
    Posts
    111
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Όσοι έχετε διαβάσει κι άλλα θέματα μου ξέρετε ότι έχω μπουχτισει με τον κάθε λιγουρη που με θέλει μόνο για σεξ.
    Κάποιοι δεν κάνουν καν τον κόπο να προσπαθήσουν να είναι ευγενικοί (οι περισσότεροι) και κάποιοι απλώς το παίζουν καλοί μέχρι να σκάσουν το παραμύθι ότι θέλουν να βρισκόμαστε μόνο για σεξ γιατί δεν θέλουν κάτι σοβαρό.
    Νομίζω πια πως το 99% των αντρών είναι έτσι και ανήκει στη μία από τις δύο παραπάνω κατηγορίες.

    Στο διάστημα της καραντίνας μου έχουν στείλει είτε στο φβ είτε στο ινσταγκραμ διάφοροι τύποι που συνήθως τα πρώτα λεπτά παριστάνουν τους νορμάλ και μετά αρχίζουν τα βρωμολογα. Βέβαια υπάρχουν και οι πιο ευγενικοί που ναι μεν κάνουν ωραία κοπλιμεντα και μετά πετάνε να βρεθούμε ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ , τάχα μου γιατί με την καραντίνα δεν γίνεται αλλιώς (είναι η ευκαιρία των ξελιγωμενων τώρα) και άμα πεις όχι αρχίζουν ότι δεν θα γίνει τιποτα , έναν καφέ θα πιούμε.
    Μάλιστα κάποιοι για να δικαιολογήσουν το ποσό ανυπόμονοι και λιγουρηδες είναι λένε ότι έτσι γνωρίζεις καλύτερα τον άλλον (όχι πρώτα με μια συζήτηση, ε?) και αν δεν τους στείλεις φωτό με εσώρουχα λένε ότι είναι απαραίτητο για να τους εξαψεις τη φαντασία και να θέλουν να κάνεις κάτι ( τι άλλο θα σκεφτούν ρε φίλε έλεος!).

    Το να θέλει ένας άντρας σεξ είναι φυσιολογικό, το να μην μπορεί να κρατήσει κάποια προσχήματα όχι δεν είναι φυσιολογικό κατά τη γνώμη μου!! Και για να συνεχίζουν αυτή την τακτική σημαίνει ότι υπάρχουν γυναίκες επίσης απελπισμένες και ξελιγωμενες που το δέχονται!

    Τα είπα όλα αυτά σε ένα κοντινό μου άτομο (περισσότερο για να δείξω ότι μου την πέφτουν) και ενώ θαυμαζει ότι μου την πέφτουν πολλοί, με παρότρυνε να βγω με 2 από αυτούς (αυτούς τους ήξερα από κοντά αλλά με θυμηθηκαν τώρα με την καραντίνα για να πηδήξουν) έστω για να κάνω χαβαλε αλλά να μην τους καθίσω αν δεν θέλω.
    Και λεω εγώ " για ποιο λόγο να βγω μαζί τους αν είναι να ακούω μαλακίες?" και μετά το σκέφτηκε και είπε έχεις δίκιο
    Τελευταία μου λέει "είσαι μια κούκλα και ανυπομονούν να κάνουν κάτι μαζί σου, για αυτό" . Εγώ της λέω ότι δεν είμαι εγώ το θέμα αυτοί είναι λιμασμενοι και ακόμα και σε μπάζα μπορεί τα ίδια να έκαναν.
    Κι έτσι τελευταία σταμάτησε να μου τα πρήζει και απορεί πόσο άλλαξαν οι εποχές και ότι παλιά σέβονταν περισσότερο τις κοπέλες
    Αλλά αυτό που μου τη δίνει είναι που λέει " κρίμα να μην γνωρίζεις ένα σοβαρό παιδί να συνεννοείται" δηλαδή σαν να λέμε ΛΥΠΗΣΗ!

    Μιλάω και με ψυχολόγο μερικές φορές μέσω σκαιπ αλλά δεν βλέπω αποτέλεσμα. Ηρεμώ προσωρινά αλλά ως εκεί.
    Το άγχος που με πιάνει ανά διαστήματα δεν μπορώ να το αποβαλω.

    Φοβάμαι πως έχω χάσει πλέον την ελπίδα να κανω οποιαδήποτε σχέση κι ακόμα και αν κάνω, θα είμαι πάντα επιφυλακτική ότι ο άλλος θέλει μόνο σεξ και μου παίζει τον καλό.

    Μιλάω εδώ και μέρες με ένα παιδί που δεν μου αρέσει καθόλου εξωτερικά , ούτε σαν χαρακτήρας μου κάνει κάτι ιδιαίτερο, ίσα ίσα μου τη σπάει γιατί το παίζει ότι τα ξέρει όλα. Όμως έχει ένα προβάδισμα στο ότι οι συζητήσεις του δεν περιορίζονται στο σεξουαλικό. Ίσως βγω μαζί του μετά την καραντίνα. Έχω ρίξει τα στανταρντς μου στα τάρταρα λόγω του άγχους μου.

    Και βλέπω κοπέλες οι οποίες δεν έχουν προσπαθήσει για τίποτα στη ζωή τους (ούτε στην εμφάνιση, ούτε στο επαγγελματικό ούτε σε τίποτα) να έχουν αγόρια με καλό χαρακτήρα, ακόμα κι αν οι ίδιες είναι κατίνες και πικροχολες.
    Δεν είναι άδικο τώρα αυτό?

    Είναι και ένας που μου αρέσει τώρα και φαίνεται καλό και συνεσταλμένο άτομο και από τα βλέμματα του μάλλον του αρέσω κι εγώ αλλά έχει σχέση με μια κοπέλα απαράδεκτη (πέρα από άσχημη και παχιά). Αλλά τρέχα γυρεύει...

    Ίσως ισχύει αυτό που λένε ότι οι κοπέλες που δεν είναι και τόσο σόι έχουν καλές τύχες
    θα σου πω μερικα λογια και να τα θυμασαι εαν θελεις...θα απαντησω με βαση αυτο που διαβασα δεν εχω δει καν την ακολουθία του θρεντ γιατι ειναι μεγαλο και ξεφεύγει απο το αρχικο σου θεμα. λοιπον. εμεις οι άνθρωποι τινουμε να ψαχνουμε(ερωτικα) οτι ειμαστε εμεις οι ιδιοι στην παρουσα φαση που ειμαστε και στο παρον επιπεδο συνείδησης που εχουμε για παραδειγμα εαν το επιπεδο συνείδησης σου ειναι χαμηλο και κοιτας ποιο πολυ την εμφανιση στο αγορι και λιγοτερο τον χαρακτήρα ΟΛΑ τα αγορια που θα σου αρεσουν και θα τα θεωρεις "νορμαλ" θα εχουν και αυτα μικρο επιπεδο συνείδησης και θα κοιτανε και σε σενα ΜΟΝΟ την εμφάνιση σου και οχι τον χαρακτήρα...εαν αγαπησεις τον εαυτο σου και ανυψωσεις τον χαρακτήρα σου τοτε μονο θα βρισκεις αγορια που θα αγαπησουν και τον εαυτο τους και τον χαρακτήρα τον δικο σου ατομα με υψηλο επιπεδο συνείδησης δηλαδη..το να πιστευεις οτι ολοι οι αντρες ειναι ιδιοι θα σε κανει τυφλη τελειως και με παροπιδες και οταν θα περασει απο διπλα σου ενα αγορι που ειναι καρμικα και αληθινα γεννημένος για να ειστε μαζι,εσυ θα τον προσπερασεις δεν θα τον δεις ποτε και καθολου γιατι πολυ απλα σκεφτηκες οτι δεν υπαρχει αυτος και οτι ολοι ειναι ιδιοι! θα μεινεις μονη σου με αυτο το σκεπτικο και το μεγαλύτερο κριμα ειναι οταν συναντας ενα αγορι που ειναι πραγματικα οπως το θελεις και θα σε εκπληρώνει σε ΟΛΑ και απλα δεν το βλέπεις δεν το καταλαβαινεις καν! ειναι το μεγαλύτερο κριμα! ξερεις ποσοι ερωτες αληθινοι εχουν χαθει ετσι? ποσα ζευγαρια θα ηταν τελεια μαζι και ποτέ δεν ηταν μαζι? γιατι σκεφτοντουσαν αυτο που σκεφτεσαι και εσυ οτι ολοι ειναι το ιδιο...λαθος μεγαλο λαθος εκει εξω υπαρχει για τον καθενα μας καποιος απειρα τεριαστος απλα ειναι πολυ ΔΥΣΚΟΛΟ να τον βρουμε και να τον εντοπισουμε! το ιδιο ισχυει και για τα αγορια οποιο αγορι λεει ολες οι γυναίκες ειναι π....... τοτε θα χασει την κοπελα που θα ειναι γραφτο να ειναι μαζι του...υπαρχει το κατάλληλο αγορι εκει εξω που θα σε εκανε σε ολα ευτυχισμένη και θα ενιωθες την απολυτη ασφάλεια! απλα δεν τον εχεις βρει ακομα! και εαν συνεχίσεις να σκεφτεσαι με αυτο το σκεπτικό οτι ολοι ειναι ιδιοι και ολοι θελουν μονο σεξ τοτε θα ειναι μονη σου για παντα και ποτε δεν θα καταλαβεις τον ενα και αληθινο συντροφο σου θα περασει απο διπλα σου και δεν θα το καταλαβεις καθολου οτι ειναι αυτος γιατι θα εισαι τυφλη....καλη συνέχεια να εχεις και μην απογοητεύεσαι! υπαρχει! ειναι εκει εξω! να εχεις ανοικτο μυαλο στα αγορια μην κανεις την πιστη σου και θα τον βρεις σίγουρα! και εγω σαν αγορι καποτε ειχα απογοητευτεί ολοι μας το περναμε! αλλα όχι ποια....

Page 51 of 51 FirstFirst ... 41495051

Similar Threads

  1. ΕΧΩ ΧΆΣΕΙ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΎΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΥΣ
    By Billtheo in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 93
    Last Post: 02-09-2020, 13:29
  2. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  3. τα έχω χάσει εντελώς ??????? οεο????!!! :)
    By complex om in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 19-03-2013, 10:08
  4. Υπαρχει ρομαντισμος στους αντρες?
    By MARW_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 70
    Last Post: 31-12-2011, 03:39
  5. Replies: 31
    Last Post: 03-12-2010, 19:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •