ενεση rispendal
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    ενεση rispendal

    παιδια εκανα ενεση rispendal και απο τοτε που εκοψα τα χαπια και παιρνω μονο την ενεση εχω τρελες αυπνιες.Θα κοψω τους φραπεδες μπας και αλλαξη τπτ.Θα επικοινωνησω με την ψυχιατρο μου για το θεμα αργοτερα.Προς το παρον ξερει κανεις τπτ για τπ προβλημα?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δοκιμασε ολες τις κλασσικες μεθοδους μηπως βοηθησουν...ξερω γω ζεστο γαλα το βραδυ κλπ...και οτι αλλο βρεις στο ιντερνετ για την αυπνια.
    Απο κει και περα ναι...συμβουλεψου το γιατρο οπως λες.
    Δεν εχω αντιμετωπισει ιδιαιτερο προβλημα με αυπνια...περαν του ακαταστατου μερικες φορες του υπνου και δεν εχω παρει ποτε risperdal σε ενεσιμη μορφη.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Ειναι δυνατον να πινεις φραπεδες με τετοιο προβλημα????Ουτε τσιγαρο ουτε coka cola.OYTE τιποτα μονο υγιεινη διατροφη ,γαλατακι,τηλιο,χαμομηλι,βα λεριανα,πασιφλορα και ουτε τσαι επιτρεπεται αν εχεις αυπνιες.Και θα δεις θα κοιμασαι σαν πουλακι αλλιως πες του να σου δωσει κανενα nozinan για τον υπνο ειναι.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    σκακτρο αν επιτρεπεται την ενεση την κανεις το πρωι η το βραδυ..γιατι λογικα αν την κανεις βραδυ φανταζομαι οτι θα σε διευκολυνει στον υπνο.
    οσων αφορα τους φραπεδες εχει απολυτο δικιο η αφρουλα.
    επιτεινουν σε φοβερο βαθμο το αγχος και φερνουν ταχυκαρδιες και αυπνιες!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •