Πώς κόλλησα τον ιο - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 67 of 67
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    119
    Antonis8 αλλεργία το κόβω καθώς εν μέρη έχω τα ίδια, εδώ και 20 μέρες κατά διαστήματα, και ξηρό βήχα που και που και σφίξιμο στο στήθος κλπ... μπορεί και η παλινδρόμηση, δίνει στο στήθος συμπτώματα... οπότε μην τρομάζεις...
    να σου πω την αλήθεια άκουσα τον Τσιόδρα το απόγευμα στην συνέντευξη και είπαν οτι θα κολλήσουμε όλοι κάποια στιγμή και μου ακούστηκε άβολο ως αγχωτικό.... αλλά τι να κάνω τώρα....

  2. #62
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Alexes 93 View Post
    Οκ αλλά και ο καιρός είναι περίεργος... Ζέστη μετα αεράκι δν θέλει πολύ να τν αρπάξεις... Με τα χάπια όλα καλά, ξεκίνησες?
    Οχι δεν τα ξεκίνησα, φοβαμαι, περιμενω να μιλησω πρωτά με τον ψυχίατρο. Είχα όμως άσχημη ταχυπαλμια παλι σήμερα, παρολο που ήμουν με το πατινι, έκανα κινήσεις για να βαλω την τροφή στα γατια, και πηγαν οι παλμοι μου 140, καθισα για κάνα δεκαλεπτο , αλλά είχε ηλιο και επεσαν πολυ αργά. Παράλληλα είχα και το μπουκωμα/φτερνισμα που έκανε τα πραγματα χειρότερα.

  3. #63
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis78 View Post
    Antonis8 αλλεργία το κόβω καθώς εν μέρη έχω τα ίδια, εδώ και 20 μέρες κατά διαστήματα, και ξηρό βήχα που και που και σφίξιμο στο στήθος κλπ... μπορεί και η παλινδρόμηση, δίνει στο στήθος συμπτώματα... οπότε μην τρομάζεις...
    να σου πω την αλήθεια άκουσα τον Τσιόδρα το απόγευμα στην συνέντευξη και είπαν οτι θα κολλήσουμε όλοι κάποια στιγμή και μου ακούστηκε άβολο ως αγχωτικό.... αλλά τι να κάνω τώρα....
    Ναι το θεωρω πιθανο αλλά είναι έντονα τα συμπτωματα μου. Και αλλες χρονιές έχω βέβαια οποτε δεν ξέρω. Θα περιμένω να δω πώς θα εξελιχθεί,μου ειπε ο γιατρός να παρω αντιισταμινικο να δούμε.

    Πιθανον να κολλησουμε αλλά σίγουρα θα είμαστε πιό καλυμμένοι αν κολλησουμε όταν έχουν βρει ένα σίγουρα αποτελεσματικο φάρμακο ή καποιο εμβόλιο.

    Δεν ξέρω, με όλα αυτά έχω αγχωθει, και τώρα το βράδυ με πιανει παλι αυτή η αβεβαιότητα,ακόμα και για τη ψυχική μου υγεία. Χθες κοιμηθηκα στης γιαγιάς μου, σήμερα είμαι σπιτι μου και νιώθω πιο χαλια.

  4. #64
    Antonis8
    Guest
    Εξετάσεις παντως έκανα πριν δυο μέρες,τα λευκά μου ήταν καλά και η crp χαμηλή, άρα ίσως δεν έχει εκδηλωθεί ακόμα ο ιός. Διαβαζα ότι έχει και αιματολογικο προφιλ ,συχνά οι νοσουντες παρουσιάζουν λευκά τυπου και λευκοπενια.

    Πριν είχα μια έκτακτη. Τι με επιασε παλι. Με πιανουν και πονοι στα πλευρα και απο τις δυο μεριές.

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    119
    δεν έχεις κολλήσει ρε Αντώνη μη φοβάσαι... αλλεργία είναι ολα αυτά... όσο αγχώνεσαι και έκτακτες θα κάνεις και πλάκωμα θα νιώθεις και δύσπνοια κι οτι άλλα νοιώθουμε όλοι απο το άγχος... κι εγώ έχω αγχωθεί για το μετά.... με τους κορωνοιους κλπ.... οπότε να ασχοληθούμε με κάτι πιο χαλαρωτικό... ξέχνα crp, τκε, κλπ κλπ....

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Αντωνη Αθηνα το εχουμε ξεμπουρδελεψδπει τελειως. Γεματοι μπουλουκια οι δρομοι, αδυνατον να κρατησεις αποσταση 2 μετρων. ΑπιβΔευτερα καταργειται το sms, μαλλον θα ανοιξουν και οι καφετεριες με σερβις σε καθισματα εξω

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Μου ειχε στειλει μια φωτο η κινεζα με ενα πιατο που μαγειρεψε και πανω στο τραπεζι ειχε θερμομετρο. Πρεπει να θερμομετρωνταν με τις συγκατοικους συνεχεια. Αν δεν δειξει 38 δεν ειναι κορονοιος,

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Κονδυλώματα hpv στο test pap κόλλησα;
    By loukoumaki887 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 27-09-2020, 22:12
  2. Κολλησα!
    By -wow- in forum Παχυσαρκία
    Replies: 25
    Last Post: 15-01-2013, 22:06
  3. Κόλλησα με τον καθηγητή μου
    By asimenia22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 07-01-2011, 01:44
  4. ΠΑΛΙ ΚΟΛΛΗΣΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ...
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 34
    Last Post: 05-01-2010, 21:03
  5. ΚΟΛΛΗΣΑ!!!
    By lesnataxasoume? in forum Παχυσαρκία
    Replies: 12
    Last Post: 02-07-2008, 15:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •