Σας εχει ελκυσει ποτέ το ίδιο φυλλο; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Ο γάμος δεν σβήνει τις ερωτικές προτιμήσεις, ιδίως όταν έχεις προηγούμενη εμπειρία, κι ήσουνα κι ανήλικη! Απλα απολαμβάνεις τις straight επαφές, δηλ τις εντός γάμου /αρραβώνα, που για να αρραβωνιαστείς προφανώς σ αρεσουν οι εν λόγω straight επαφές, και καταπιέζεις στη σκέψη ως κρυφή επιθυμία που δεν πρέπει να εξωτερικευθεί τις ερωτικές προτιμήσεις που δεν έχουν σχέση με το άτομο το οποίο επέλεξες για σκοπό ζωής είτε ομοφυλοφιλικές ή ετεροφυλοφιλικές.
    Δεν καταπιεζω τίποτα εξάλλου ο σύντροφος μου ξέρω ότι έχω υπάρξει και με κορίτσια του το έχω πει και δεν έχει κανένα πρόβλημα ίσα ίσα το βρίσκει "ελκυστικο" . Απλώς εγώ νόμιζα πως ήταν μια φάση και επειδή δοκίμαζα εμπειρίες. Αλλά συνεχίζουν να μου αρέσουν κοπέλες και να νιώθω έλξη προς αυτές

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Στο σχολιο ακριβως πανω απο το δικο μου πηγαινε αυτο που εγραψα deneimaikala :)
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Στο σχολιο ακριβως πανω απο το δικο μου πηγαινε αυτο που εγραψα deneimaikala :)
    Οκ συγνώμη τότε, αλλά το ειχες γράψει γενικά και φυσιολογικό να το παρω προσωπικά

  4. #19
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Δεν καταπιεζω τίποτα εξάλλου ο σύντροφος μου ξέρω ότι έχω υπάρξει και με κορίτσια του το έχω πει και δεν έχει κανένα πρόβλημα ίσα ίσα το βρίσκει "ελκυστικο" . Απλώς εγώ νόμιζα πως ήταν μια φάση και επειδή δοκίμαζα εμπειρίες. Αλλά συνεχίζουν να μου αρέσουν κοπέλες και να νιώθω έλξη προς αυτές
    Φτάνει η γυναίκα μου να μην με απατάει με άντρες. Το να είχε ή να έχει συνευρέσεις με άλλες γυναίκες δεν θεωρώ ότι με απατά, άρα δεν έχω κανένα ιδαίτερο θέμα, φτάνει να μην το μάθουν συγγενείς και γνωστοί και να γίνουμε κάπως ρεζίλι.
    Κάπως έτσι σκέπτεται ένας άντρας αυτό που σε απασχολεί.
    γιάννης

  5. #20
    Νομίζω η έλξη είναι ένας συνδυασμός εμφάνισης και του να θαυμάζεις τον άλλον. Οπότε υπό τις κατάλληλες συνθήκες φαντάζομαι όλοι μπορούμε να νιώσουμε ασχέτως φύλου και ασχέτως του αν θα έχει σεξ.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ποτε το ιδιο φύλο.Ειμαι πολυ φαν του αρσενικού
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Replies: 16
    Last Post: 17-02-2020, 11:19
  2. Σας έχει τυχει ποτέ;
    By amitas in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 12-12-2018, 16:49
  3. Σας έχει τύχει ποτέ
    By Deleted-member250416 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 30
    Last Post: 27-06-2014, 22:41
  4. Σας εχει τυχει ποτε...
    By Eva1995 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 09-12-2012, 23:51
  5. Σας εχει τυχει ποτε?
    By maria... in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 04-07-2008, 09:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •