Απώλεια στύσης - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 71
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Mindcrime ποσό καιρό παίρνεις αγωγή;

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by Alexandros89 View Post
    Είχα θέμα στο θέμα ότι ήμουν γρήγορος. Βασικά όταν υπήρχε στύση ηταν τόσος ο ερεθισμός που ηταν λίγο πριν γίνει το μπαμ. Αλλά αυτό είχε βελτίωση. Δεν άντεχα και 5 λεπτά αλλά 2 3 λεπτά άντεχα μετά την διείσδυση. Αλλά πολύ σπάνια μπορούσα δεύτερη φορά την ίδια μέρα.
    Άρα Αλέξανδρε στην αρχή της σχέσης σας είχες κανονικά στύση και εκσπερμάτιση άσχετα με το χρόνο που διαρκούσε. Ήταν ολοκληρωμένη η επαφή σωστά;

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Ναι ναι ολοκληρωμένη. Τους τελευταίους μήνες δεν σηκώνεται και ούτε έχω πρωινές στύσεις που είχα παλιά και μου έχουν πει όλοι οι ανδρολογοι πως είναι σημαντικές! Είναι σαν να κοιμάται βαθιά

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Όποτε πλησιάζουμε στον ψυχολογικό παράγοντα... καλά αυτό με τις πρωινές στήσεις μη το πολύ δένεις... έχω να συναντήσω τέτοιο πράγμα δε ξέρω και εγώ ποσά χρονια... αυτό πιο πολύ σχετίζεται με το ποσό φουσκωμένη Είναι η κύστη σου για κατουρημα...

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Τι να πω... Πάντως θα εκτιμούσα αν μου συστήσει κάποιος κάποιον γιατρό είτε ψυχολόγο είτε ουρολόγο είτε οποιοσδήποτε ενδείκνυται. Αυτό μόνο που σε περίπτωση που γίνεται μέσω προσωπικού μηνύματος και αυτό είναι εντάξει με τους κανόνες

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Για να σου στείλει καποιος μνμ πρέπει μα έχεις συμπληρώσει 50 posts.
    Εγώ θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις από κάποια δομή ψυχικής υγείας του δήμου σας.
    Για ουρολόγο θα μπορούσες να κλείσεις ένα ραντεβού σε απογευματινό ιατρείο κάποιου νοσοκομείου που δε βολεύει. Έχει μια χρέωση αυτό αλλά δεν είναι κάτι συμαντικο. Αν θες χωρίς χρέωση μπορείς να κρίσεις πρωινό ραντεβού.

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Θα το δω! Τώρα με τον κορονοιο σε νοσοκομείο δεν ξέρω αν δέχονται και αν ναι υπάρχει και φόβος μην κολλήσω τον ιό. Θα το κάνω όμως, όχι όμως ακόμα. Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Alexandros89 View Post
    Φαντάζομαι πως δεν μπορώ να πω ποιο είναι το χάπι γιατί θα είναι σαν να κάνω διαφήμιση
    Τουλαχιστον πες μας το ονομα του γιατρου που δεν γραφει βιαγκρα αλλα γραφει φυτικα σκευασματα.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by Alexandros89 View Post
    Θα το δω! Τώρα με τον κορονοιο σε νοσοκομείο δεν ξέρω αν δέχονται και αν ναι υπάρχει και φόβος μην κολλήσω τον ιό. Θα το κάνω όμως, όχι όμως ακόμα. Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας!
    Εάν θες στείλε στο [email protected]

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Αυτά τα φυτικά δεν γράφονται. Τα παίρνεις χωρίς συνταγή. Μου είπε να τα πάρω για να μπορέσω να κάνω σεξ ώστε να πάρει σιγά σιγά τα πάνω του το πέος μου. Δεν ήθελε να με ταλαιπωρήσει είπε επειδή είμαι νέος. Ούτε το όνομα μπορώ να πω για ευνόητους λόγους. Εγώ πιο πολύ θύμωσα με τους άλλους γιατρούς και ειδικά με τον τελευταίο που μου είπε να κάνω πεϊκη πρόθεση. Αν το googlαρετε θα το βρείτε τι είναι. Εμένα μου το έδειξε εκείνη την ώρα σε βίντεο και το θεώρησα creepy! Η απάντηση του ηταν δεν υπάρχει άλλη λύση και πως όσοι το έκαναν έμειναν ευχαριστημένοι

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Μεχρι να τους ακρωτηριασουν το πεος απο μολυνση ηταν ευχαριστημενοι.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Alexandros89 View Post
    Καλησπέρα σας,

    Θα ήθελα την γνώμη σας σε αυτό που μου συμβαίνει. Θα ήθελα να ευχαριστήσω εκ των προτέρων όλους όσους θα απαντήσουν ανεξαρτήτως βοήθειας στο πρόβλημα μου.

    Εχω σχέση εδώ και 10 χρόνια. Είμαι 31 χρονών και παντρεμένος με την σχέση μου τον τελευταίο 1,5 χρόνο. Το θέμα μου είναι ότι σε όλη την διάρκεια της σχέσης μας είχα αρκετά θέματα. Πότε είχα πολύ γρήγορη εκσπερμάτιση πότε μαλακή στύση. Πότε ηταν όλα καλά. Η γυναίκα μου ηταν υποστηρικτική. Κάποιες φορές την έπαιρνε από κάτω όπως και μένα άλλωστε αλλά συνεχίζαμε. Κάποια φορά πήγα σε ανδρολογο και μου κόστισε ακριβά. Μου είπε ότι είχα έλλειψη τεστοστερόνης και έκανα ενέσεις στα πόδια. Δεν είδα κάποια σημαντική διαφορά. Μετά από χρόνια αποφάσισα να πάω σε άλλον ανδρολογο. Αφού μου έκανε εξέταση μου είπε ότι υπάρχει λίγο θέμα με την αιμάτωση του πέους. Μου πρότεινε κρουστικα κύματα. Τα έκανα. Μου κόστισε ακόμα πιο ακριβά. Δεν είδα κάποια διαφορά. Ωστόσο είχα στύση μέχρι και εκείνη την εποχή. Τους τελευταίους μήνες όμως δεν έχω καθόλου στύση! Βλέπω το πέος μου να έχει γίνει πιο μικρό και στο μήκος και στην περίμετρο. Γενικά κέφι για σεξ δεν έχω. Δεν ερεθίζομαι με τίποτα. Εντάξει αν το κάνω μόνος μου θα σηκωθεί αλλά σχεδόν αμέσως πέφτει. Δεν είναι η έντονη ευχαρίστηση που ηταν παλιά. Αποφάσισα να πάω σε ανδρολογο πάλι. Ο τρίτος που πήγα μου είπε χωρίς να με εξετάσει να πάρω ένα φυτικό χάπι. Το πήρα και έκανε δουλειά αλλά απλά το πέος μου ηταν σκληρό χωρίς να νοιώθω όρεξη για σεξ. Υστερα πήγα σε έναν άλλον τέταρτο ανδρολογο. Εδώ να κάνω μια παρένθεση πως παλιά είχα ένα νευρολογικό πρόβλημα σαν επιληψία το οποίο μετά από εγχείρηση έγινα καλά. Μικρές πιθανότητες αλλά στάθηκα τυχερός. Μόλις άκουσε ο 3ος και ο 4ος ανδρολογος ότι είχα αυτό το πρόβλημα παλιά, είπαν ότι μπορεί να είναι και αυτό το θέμα μου. Μάλιστα ο 4ος ανδρολογος μου είπε να κάνω μια εγχείρηση με μια αντλία στους όρχεις που πετυχαίνει στύση κατα παραγγελία. Αυτό και αν θα κόστιζε... Ολα αυτά που δεν μπορώ να βρω την ρίζα του προβλήματος να δω τι έχω πάθει και να βρω την στύση μου με έχουν αγχώσει. Πιο πολύ στενοχωριέμαι γιατί βλέπω και την γυναίκα μου δικαίως να στενοχωριέται και δεν της αξίζει όλο αυτό. Κάθε μέρα βλέπω σε τι κατάσταση είναι το πέος μου. Εχω απελπιστεί και από τους γιατρούς γιατί ο κάθε ένας έχω καταλάβει θέλει να κάνω μια θεραπεία που διαφημίζει απλά για να τα αρπαξει. Ξέχασα να πω ότι ο 4ος ανδρολογος είπε ότι τα κρουστικα κύματα είναι βλακεία. Ο ένας αναιρεί τον άλλον. Είμαι σε αδιέξοδο ως προς το να βρω μια λύση
    Γεια σου Αλέξανδρε....δεν διάβασα όλα τα μηνύματα γιατί είναι και αρκετά...θα μπω κατευθείαν στο θέμα..
    Πριν την εγχείρηση πως ήταν η στύση σου??ήταν μια χαρά η και πάλι είχες πρόβλημα??
    Δεν νομίζω να φταίει το παλιότερο πρόβλημα σου.
    Διότι αν έφτεγε η εγχείρηση μετά την εγχευδεννθα είχες ποτέ στύση..εσύ λες ότι κατά περιόδους ήταν καλές και άλλες όχι και άλλες είχες πρόωρη εκσπερμάτιση..χωρίς να είμαι γιατρός αλλά δεν νομίζω ότι φταίει η εγχείρηση...
    Μήπως το πρβλημα παρουσιάστηκε απτήν στιγμή που αποφασίσατε για παιδί???εννοώ το έντονο προβλημα.
    Τα χάλια για τη στύση που σου είχε δώσει ο γιατρός τα πήρες μονομμια φορά η συστηματικά??γιατί αν τα πήρες μόνο μια φορά μπορεί να είχες στύση αλλά δεν καταπολεμάει τη ρίζα του προβλήματος...θέλει ανά μία εβδομάδα να περνάς ένα χαλάλι..για κάνα δυο μήνες για να ξεπεραστεί το πρόβλημα..και πάλι όμως καλύτερα είναι να μιλήσεις με κάποιον ουρολόγο ανδρολογο..μην σε λέω και ότι νανε.. τελοσπαντων αφού λες ότι δεν έμεινες ευχαριστημένος και απτά χαπακια..
    Είχα πάθει στο παρελθόν κάτι παρόμοιο με εσένα..
    Είχα στυτική δυσλειτουργία και παρατηρούσα το πέος μου πολύ μικρό..εννοώ ήταν πιο πριν μια χαρά..
    Να σε ρωτήσω κάτι άσχετο...με τα πεθερικά σου πως είναι η σχέση σου???καλή ?κακη? Σε θέλανε απτήν αρχη για γαμπρό τους??
    Φοβάμαι να σε προτείνω λύσεις ρε συ..επειδή πέρασες εγχείρηση και αυτά που πήρα εγώ δεν ξέρω τη επιπτώσεις μπορεί να έχουν σε εσένα...και καλύτερα μην ρισκάρεις να πάρεις τίποτα εάν δεν επισκέφθηκε κάποιον ουρολόγο ανδρολογο..θα μου πεις το έκανες και πάλι αποτελέσματα δεν είδες....
    Λοιπόν καλύτερα παρτω απτήν αρχή...μιλά με τον γιατρό που σου έκανε την εγχείρηση όταν ήσουν στα 20 σου..και μιλά του ελεύθερα χωρίς καμία ντροπή..πρόσεξε όμως μην του μιλήσεις σαν να του προσαπτεις ευθύνες και τρομάξει... χαχαχχαα
    Απλά πες του ότι τώρα τελευταία δεν έχεις καθόλου στύση και ότι δεν είσαι ευχαριστημένος μήπως φταίει η εγχείρηση??για να ξέρεις σε τι γιατρό πρέπει να πας..
    Εγώ αν ήμουν πρώτα από αυτό θα έπιανα το θέμα..για να είμαι ήσυχος να ξέρω ότι αν φταίει αυτό η όχι..
    Αν σου πει καμία σχέση αυτό με τη στύση..εδώ είμαστε και πάλι το συζητάμε...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Alexandros89 View Post
    Εσείς ψάξατε για ουρολόγο με συγγραφή ως προς την στυτική δυσλειτουργία και αν ναι μείνατε ικανοποιημένος από τον γιατρό αυτόν?
    Ναι γιατι μου είπε την αλήθεια που γνώριζα εκ των προτέρων απλως αυτος μου την επιβεβαίωσε

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Mindcrime ποσό καιρό παίρνεις αγωγή;
    Ξεκίνησα το 2013 μέχρι το 16 επαιρνα συνεχως και απο το 16 μεχρι σημερα μπαινω και βγαινω αναλογα αν νιωθω συμπτώματα.Τωρα για παραδειγμα παιρνω

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Γεια σου Αλέξανδρε....δεν διάβασα όλα τα μηνύματα γιατί είναι και αρκετά...θα μπω κατευθείαν στο θέμα..
    Πριν την εγχείρηση πως ήταν η στύση σου??ήταν μια χαρά η και πάλι είχες πρόβλημα??
    Δεν νομίζω να φταίει το παλιότερο πρόβλημα σου.
    Διότι αν έφτεγε η εγχείρηση μετά την εγχευδεννθα είχες ποτέ στύση..εσύ λες ότι κατά περιόδους ήταν καλές και άλλες όχι και άλλες είχες πρόωρη εκσπερμάτιση..χωρίς να είμαι γιατρός αλλά δεν νομίζω ότι φταίει η εγχείρηση...
    Μήπως το πρβλημα παρουσιάστηκε απτήν στιγμή που αποφασίσατε για παιδί???εννοώ το έντονο προβλημα.
    Τα χάλια για τη στύση που σου είχε δώσει ο γιατρός τα πήρες μονομμια φορά η συστηματικά??γιατί αν τα πήρες μόνο μια φορά μπορεί να είχες στύση αλλά δεν καταπολεμάει τη ρίζα του προβλήματος...θέλει ανά μία εβδομάδα να περνάς ένα χαλάλι..για κάνα δυο μήνες για να ξεπεραστεί το πρόβλημα..και πάλι όμως καλύτερα είναι να μιλήσεις με κάποιον ουρολόγο ανδρολογο..μην σε λέω και ότι νανε.. τελοσπαντων αφού λες ότι δεν έμεινες ευχαριστημένος και απτά χαπακια..
    Είχα πάθει στο παρελθόν κάτι παρόμοιο με εσένα..
    Είχα στυτική δυσλειτουργία και παρατηρούσα το πέος μου πολύ μικρό..εννοώ ήταν πιο πριν μια χαρά..
    Να σε ρωτήσω κάτι άσχετο...με τα πεθερικά σου πως είναι η σχέση σου???καλή ?κακη? Σε θέλανε απτήν αρχη για γαμπρό τους??
    Φοβάμαι να σε προτείνω λύσεις ρε συ..επειδή πέρασες εγχείρηση και αυτά που πήρα εγώ δεν ξέρω τη επιπτώσεις μπορεί να έχουν σε εσένα...και καλύτερα μην ρισκάρεις να πάρεις τίποτα εάν δεν επισκέφθηκε κάποιον ουρολόγο ανδρολογο..θα μου πεις το έκανες και πάλι αποτελέσματα δεν είδες....
    Λοιπόν καλύτερα παρτω απτήν αρχή...μιλά με τον γιατρό που σου έκανε την εγχείρηση όταν ήσουν στα 20 σου..και μιλά του ελεύθερα χωρίς καμία ντροπή..πρόσεξε όμως μην του μιλήσεις σαν να του προσαπτεις ευθύνες και τρομάξει... χαχαχχαα
    Απλά πες του ότι τώρα τελευταία δεν έχεις καθόλου στύση και ότι δεν είσαι ευχαριστημένος μήπως φταίει η εγχείρηση??για να ξέρεις σε τι γιατρό πρέπει να πας..
    Εγώ αν ήμουν πρώτα από αυτό θα έπιανα το θέμα..για να είμαι ήσυχος να ξέρω ότι αν φταίει αυτό η όχι..
    Αν σου πει καμία σχέση αυτό με τη στύση..εδώ είμαστε και πάλι το συζητάμε...
    Αυτό του είπα και εγώ... πιστεύω ποτό είναι ψυχολογικό γιατί στην αρχή της σχέσης λειτουργούσε κανονικά. Ξέρω πολλά ζευγάρια που όταν αποφάσισαν να κάνουν παιδί ξαφνικά σταμάτησε το σύστημα να λειτουργεί.... μάλλον θα πρέπει να το ψαξει από εκεί αρχικά.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Προβλημα στυσης?
    By Dimis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 19-11-2018, 15:30
  2. μερικη στυση και ξαφνικη απωλεια στυσης
    By giorgos35 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 30-03-2017, 16:05
  3. προβλημα στυσης
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 314
    Last Post: 24-01-2017, 11:22
  4. Προβλημα στυσης(?)
    By ΠεριμενωΟνομα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 15-09-2010, 00:43
  5. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΥΣΗΣ ??????????
    By kolimenos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 11-03-2010, 01:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •