υποτροπη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Mrgilleas
    Guest

    υποτροπη

    καλησπερα ειχα μια υποτροπη πριν λιγες ημερες και μπηκα οικειοθελως σε κλινικη να ρυθμιστει η αγωγη.ολη αυτη η κατασταση με τον κορονοιο με αγχωσε ιδιαιτερα και μπηκα για λιγες ημερες σε κλινικη.πασχα εκανα μεσα στο νοσοκομειο.ξεφτιλιστικα στους φιλους μου για τα παλαβα που ελεγα αλλα δοξα το Θεο σταθεροποιηθηκα καπως.και να μην απαντησετε δεν πειραζει ηθελα να το μοιραστω με σας

  2. #2
    Mrgilleas
    Guest
    χαρακωθηκα κιολας λογω αυτης της καταστασης και θεωρεισαι πρεπον ο γιατρος να μεινω καποιες μερες μεσα για να συνελθω και απο τις ιδεες και πραξεις αυτοκαταστροφης και απο τις περιεργες ιδεες

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    δε πειραζει η ζωη με μας ειναι λιγο σκληρη, ψυχωτικο επισοδειο επαθες ξανα? εγω τη πρωτη βδομαδα της ολλοις ιστοριας με το κορονοιο ειχα αγχος και ενταση, και αυτο που εκανα ηταν κοιμομουν ποιο νωρις, δεν σταμάτησα αθλητισμό, και σιγά σιγά μου πέρασε και ηρέμησα ήμουν στο όριο να πάρω τηλ το γιατρό μου,

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Καλημέρα Mrgilleas κι εσύ κι ο pavlosla μου είστε συμπαθείς κι ας μην διασταυρώνονται συχνά οι δρόμοι μας στο forum! Χαίρομαι που βλέπω άτομα που έχουν αποδεχτεί το θέμα της υγείας τους και το παλεύουν παλλικαρίσια. Δυστυχώς από ότι έχω καταλάβει μπορεί να παίξουν και οι υποτροπές σε αυτή την ασθένεια, το βασικό είναι που δέχεστε να κάνετε ότι είναι απαραίτητο για να γίνετε πάλι γρήγορα καλύτερα και που γενικά με αυτές τις εξαιρέσεις έχετε μια σταθερότητα και μία καλή ποιότητα ζωής.
    Να γράψεις τα νέα σου αν θες, εγώ χαίρομαι να διαβάζω κι ας μην απαντάω συνήθως γιατί δεν έχω κάτι να πω!

  5. #5
    Καλησπέρα @Mrgilleas. Λυπάμαι πολύ για την υποτροπή που είχες... Εύχομαι περαστικά σου και να μην σου ξανασυμβεί ποτέ. Όσο για την παράνοια που είπες και εγώ είχα γίνει ρεζίλι πολλές φορές. Λίγη υπομονή ακόμα.. Όπως έλεγαν και οι Άγιοι Τεσσαράκοντα Μάρτυρες: «Δριμύς ο χειμών αλλά γλυκύς ο Παράδεισος» :-)

  6. #6
    Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    32
    Έτσι είναι η ψύχωση όταν την παθαίνεις δεν ξέρεις τι λες τι κάνεις τι πρατεις περαστικά δεν έχει σημασία το θέμα είναι να είσαι εσύ καλά

Similar Threads

  1. Υποτροπή
    By Κύκνος in forum Αυτοτραυματισμός (Non-Suicidal Self Injury-NSSI)
    Replies: 36
    Last Post: 14-02-2018, 02:58
  2. Και να η υποτροπη.
    By Άρια in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 30-11-2015, 00:25
  3. Υποτροπή
    By girl1988 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 39
    Last Post: 27-09-2015, 07:57
  4. ΥΠΟΤΡΟΠΗ
    By Θεολόγος in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 23-08-2013, 09:54
  5. ΙΨΔ ΥΠΟΤΡΟΠΗ!!
    By selas-selas in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 06-09-2010, 15:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •